Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 156050 пъти)

akruks

• Hero Member
  • Публикации: 11475
Re: Хорари за работа
« Отговор #1995 -: Декември 19, 2020, 05:28:56 pm »
Та какво казваш за моите пясъчни кули в бг мама ?  :)

Ами ти кажи, не ходя там, аз съм бг баба  :)

Тук си изтри сама писаното, като остави усмихнат емотикон в темите, които беше започнала, сега пък теб те трият там и ривеш тука що те трият...

По въпроса на Алена- тя не пита дали ще отиде на интервю, а дали да отиде, т.е. иска мнение, каквото съм изказала. А твоето къде е, че ме избутваш от шлифера Му ?

пр “ривеш” умишлено написах с “и”
„Честността е много скъп подарък. Не го очаквайте от евтини хора.” Уорън Бъфет

fortunades

• Hero Member
  • Публикации: 630
« Отговор #1996 -: Декември 31, 2020, 12:53:55 pm »
fortunades, а защо гледаш Х  по твоя 3д, сестра ли ти е или братовчедка/съседка?
Според мен трябва да е по 7д, като назована по име, Меркурий У6, 10 за Х е ретро, което внася забавяне, но щом са обещали да я вземат не виждам какво те притеснява, крайното развитие на въпроса ще е добро за Х.

akruks,

Давам ОВ-днес говориш с жената на шефа и каза, че ще вземе моята позната на работа. Само чакаме да отворят обекта.
Благодаря отново за коректността 
Бъди здрава!
Благодаря за обратната връзка! Здраве да има за всички ни!

akruks,
Има малка промяна в плановете на шефа ми.
Моята позната ще дойде да работи при нас от 4.01, докато не отворят обекта, че нещо има проблеми с тока.
Чудя се, дали ще остане за постоянно или ще я прехвърлят наистина на пролет, както той твърди...  ::)
Благодаря ти!  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

adelina

• Hero Member
  • Публикации: 797
« Отговор #1997 -: Януари 11, 2021, 10:23:27 pm »
Момичета в началото на месеца се върнах в недвижимите имоти ,как мислите ще потръгнат ли нещата или да се огледам за нещо друго .

akruks

• Hero Member
« Отговор #1998 -: Януари 12, 2021, 02:28:19 pm »
Момичета в началото на месеца се върнах в недвижимите имоти ,как мислите ще потръгнат ли нещата или да се огледам за нещо друго .
мисля, че ще напуснеш тази работа, ако не си на заплата, а на процент е по-добре да се огледаш за нещо друго

p.angelova28

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
« Отговор #1999 -: Януари 13, 2021, 02:56:55 pm »
Здравейте!
Хич ме няма с хорарите, ако някой има желание ще се радвам да хвърли едно око. Въпросът е ще си намеря ли работа в близките 3-4 месеца? /вече около година си търся  :'(/
Благодаря предварително!

akruks

• Hero Member
« Отговор #2000 -: Януари 13, 2021, 07:44:05 pm »
Здравейте!
Хич ме няма с хорарите, ако някой има желание ще се радвам да хвърли едно око. Въпросът е ще си намеря ли работа в близките 3-4 месеца? /вече около година си търся 
Благодаря предварително!
Луната е без курс, сигурно често си задаваш този въпрос... Не знам с какво образование си, но се запиши в бюрото на труда- имаше до 30окт програма за млади специалисти, до 29 годишни, които не са работили до този момент по специалността от дипломата

plutonian

• Newbie
  • *
  • Публикации: 12
« Отговор #2001 -: Януари 14, 2021, 06:35:50 am »
Здравейте, въпросът ми е малко смесен, но повече работен, затова поствам тук. Ще отговори ли на имейла ми нареченият по име човек? Свързано е с подаване на молба за работа. Той е човекът, който наема за определена позиция. В началото много се надявах, но все повече си мисля че няма да имам отговор.

akruks

• Hero Member
« Отговор #2002 -: Януари 14, 2021, 06:43:30 pm »
Здравейте, въпросът ми е малко смесен, но повече работен, затова поствам тук. Ще отговори ли на имейла ми нареченият по име човек? Свързано е с подаване на молба за работа. Той е човекът, който наема за определена позиция. В началото много се надявах, но все повече си мисля че няма да имам отговор.
може би да

plutonian

• Newbie
  • *
  • Публикации: 12
« Отговор #2003 -: Януари 14, 2021, 08:34:23 pm »
Благодаря, Акрукс, ще дам обратна връзка. За момента нямам отговор.

zoh

• Full Member
  • Публикации: 141
« Отговор #2004 -: Януари 24, 2021, 03:32:42 pm »
Работя от много години в голяма компания. Знам, че сега не е подходящ момент за сменяне на работа, но ужасно ми омръзна. В близките месеци ще намеря ли нова работа?

Сафо

• Hero Member
  • Публикации: 3508
« Отговор #2005 -: Януари 24, 2021, 06:14:01 pm »
Работя от много години в голяма компания. Знам, че сега не е подходящ момент за сменяне на работа, но ужасно ми омръзна. В близките месеци ще намеря ли нова работа?
Луната е сх.квадрат Нептун на к10-не,няма да си удовлетворена от нищо,което намериш като условия.Последен аспект е тригон Меркурий,който е пред ретроградие,което пак не е ок.