Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335112 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2055 -: Май 13, 2021, 08:24:15 pm »
Има ли опасност да изгубя работата си, както и приятелите си до края на лятото?
Сатурн в 7 дом не е ли индикатор за нерадикална карта?
Веселин ,от какво е продиктувано питането ти?Венера на к11.Приятелите, Меркурий в близнаци нямат връзка с теб-Слънцето.К6 козирог(работата),Сатурн във водолей ,Луната ще направи тригон с него,да ,има опасност да загубиш работата,или може някаква промяна да има.Слънцето У1 тригон Плутон от 6ти дом.
Питането ми е продиктувано заради заплахите, които получавам в последно време, и слуховете, които са неверни, но ги разпространяват същите хора за мен. Писал съм затова в темата за новолунието. Явно няма да успея да се защитя и никой няма да ми повярва и ще бъде край на всичко. :'(
Не знам дали квадратът между Слънцето и Сатурн не показва, че в момента съм в отпуска и не съм на работа.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2056 -: Май 13, 2021, 09:49:55 pm »
Има ли опасност да изгубя работата си, както и приятелите си до края на лятото?
Сатурн в 7 дом не е ли индикатор за нерадикална карта?
Веселин ,от какво е продиктувано питането ти?Венера на к11.Приятелите, Меркурий в близнаци нямат връзка с теб-Слънцето.К6 козирог(работата),Сатурн във водолей ,Луната ще направи тригон с него,да ,има опасност да загубиш работата,или може някаква промяна да има.Слънцето У1 тригон Плутон от 6ти дом.
Питането ми е продиктувано заради заплахите, които получавам в последно време, и слуховете, които са неверни, но ги разпространяват същите хора за мен. Писал съм затова в темата за новолунието. Явно няма да успея да се защитя и никой няма да ми повярва и ще бъде край на всичко. :'(
Не знам дали квадратът между Слънцето и Сатурн не показва, че в момента съм в отпуска и не съм на работа.
Ако се страхуваш и заплахите са неоснователни,може би е редно да подадеш жалба в РПУ.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2057 -: Май 13, 2021, 09:54:02 pm »
И аз така мисля да направя. Но лошото е, че не познавам хората, които го правят, а и когато са ме заплашвали, винаги е било по тъмно, когато съм се прибирал от работа и в полицията дори не мога да направя елементарно описание на хората, тъй като не съм ги видял добре.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Хорари за работа
« Отговор #2058 -: Май 13, 2021, 10:47:37 pm »
Привет,
Може би ще текат промени в професионален план и имам въпрос:Ще остана ли без работа?
Благодаря предварително.
Хубав ден!
Картата е от 2013г.


Мисля,че така вече всичко е наред. :)

Много се извинявам, поправено! 🙃

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2059 -: Май 13, 2021, 11:11:31 pm »
Привет,
Може би ще текат промени в професионален план и имам въпрос:Ще остана ли без работа?
Благодаря предварително.
Хубав ден!
Картата е от 2013г.
Ирена,въпросът ти е малко объркващ за мен,такъв е и хорара.Ще ОСТАНА ли?Без работа?!
Сатурн и Плутон са в 6ти дом.Слънцето ще направи хармоничен аспект с Плутон.Луната сх.тригон Сатурн у6.Какво да кажа:ЩЕ ОСТАНЕШ,или Без работа.Многото планрти в 10 дом ,Уран на к10.Ще има изненади за шеф/началник.Ще има размествания.Работа може да има за теб,но да не ти хареса примерно.Тежка,непосилна.Без работа няма да останеш ,но не съм сигурна дали ще е тази.В смисъл и да не си на тази длъжност,все нещо ще работиш някъде.
Некоректно зададен въпрос.А може и аз да не го схващам.

Много се извинявам, поправено! 🙃

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Хорари за работа
« Отговор #2060 -: Май 13, 2021, 11:17:48 pm »
Привет,
Може би ще текат промени в професионален план и имам въпрос:Ще остана ли без работа?
Благодаря предварително.
Хубав ден!
Картата е от 2013г.
Ирена,въпросът ти е малко объркващ за мен,такъв е и хорара.Ще ОСТАНА ли?Без работа?!
Сатурн и Плутон са в 6ти дом.Слънцето ще направи хармоничен аспект с Плутон.Луната сх.тригон Сатурн у6.Какво да кажа:ЩЕ ОСТАНЕШ,или Без работа.Многото планрти в 10 дом ,Уран на к10.Ще има изненади за шеф/началник.Ще има размествания.Работа може да има за теб,но да не ти хареса примерно.Тежка,непосилна.Без работа няма да останеш ,но не съм сигурна дали ще е тази.В смисъл и да не си на тази длъжност,все нещо ще работиш някъде.
Некоректно зададен въпрос.А може и аз да не го схващам.

Много се извинявам, поправено! 🙃


Благодаря,Сафо! Явно днес емоциите ми са в повече...
Въпросът беше като цяло дали ще остана на работа,защото може би предстоят промени свързани със съкращения....още веднъж благодаря

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2061 -: Май 14, 2021, 05:05:10 am »
Има ли опасност да изгубя работата си, както и приятелите си до края на лятото?
Сатурн в 7 дом не е ли индикатор за нерадикална карта?
Венера на к11.Приятелите, Меркурий в близнаци нямат връзка с теб
Това значи ли, че всъщност не са ми приятели и не им пука за мен?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2062 -: Май 14, 2021, 09:06:33 am »
Привет,
Може би ще текат промени в професионален план и имам въпрос:Ще остана ли без работа?
Благодаря предварително.
Хубав ден!
Твоята карта е идентична с моята почти, така че предполагам и при теб отговорът е същия като този, който дадоха и на мен.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2063 -: Май 14, 2021, 12:15:24 pm »
Привет,
Може би ще текат промени в професионален план и имам въпрос:Ще остана ли без работа?
Благодаря предварително.
Хубав ден!
Картата е от 2013г.


Много се извинявам, поправено! 🙃
И при теб, както при мен, У2 върви към квадрат с У8, което явно показва оставане без доходи.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #2064 -: Май 20, 2021, 05:14:25 pm »
Добре ли ще бъде да започна нова работа/работа в друга компания?
Отгoвор
Напуснах досегашната си работа и започнах в друга компания. Все още не съм на трудов договор, но се надявам да ме назначат.
« Последна редакция: Май 20, 2021, 07:38:10 pm от Uran »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Хорари за работа
« Отговор #2065 -: Май 20, 2021, 05:19:37 pm »
Супер, честито!
А скоро след задаване на въпроса ли напусна старата и веднага ли почна на новото място?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #2066 -: Май 20, 2021, 05:28:51 pm »
Супер, честито!
А скоро след задаване на въпроса ли напусна старата и веднага ли почна на новото място?

Започнах да ходя в новия офис след великденските празници, но бях провела разговор с тях по-рано. Все още не съм назначена.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #2067 -: Май 20, 2021, 05:32:19 pm »
Ще имам ли успех на новото си работно място? Финансовата част също е от значение.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2068 -: Май 20, 2021, 08:17:52 pm »
Ще имам ли успех на новото си работно място? Финансовата част също е от значение.
Уран,представена си от Венера в близнаци,в 8ми дом-заточение.Не се чувстваш добре,несигурна,с вързани ръце.Луната в дева също е много несигурна.Ако гледаме успеха по Юпитер,в критичен градус,но на трон.Луната е отминала аспекта с него,предстои да направи квадратурите към Венера,Меркурий,тригон с Плутон у2ри дом и накрая тригон със Слънце.Понеже незная тази работа по кой дом да разгледам,според мен ,когато се променят обстоятелствата ,подпишеш договор ,или нещо друго,нещата ще се укрепят/подобрят.
Слънцето е в последен критичен градус на телец,фиксиран знак,така че успех в краткосрочен план -не,след дълъг и упорит труд,доказване-да.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #2069 -: Май 21, 2021, 07:04:17 pm »
Ще имам ли успех на новото си работно място? Финансовата част също е от значение.
Уран,представена си от Венера в близнаци,в 8ми дом-заточение.Не се чувстваш добре,несигурна,с вързани ръце.Луната в дева също е много несигурна.Ако гледаме успеха по Юпитер,в критичен градус,но на трон.Луната е отминала аспекта с него,предстои да направи квадратурите към Венера,Меркурий,тригон с Плутон у2ри дом и накрая тригон със Слънце.Понеже незная тази работа по кой дом да разгледам,според мен ,когато се променят обстоятелствата ,подпишеш договор ,или нещо друго,нещата ще се укрепят/подобрят.
Слънцето е в последен критичен градус на телец,фиксиран знак,така че успех в краткосрочен план -не,след дълъг и упорит труд,доказване-да.
Благодаря, Сафо!