Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335058 пъти)

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хорари за работа
« Отговор #2100 -: Август 20, 2021, 03:07:17 pm »
По въпроса на иивваа мисля, че ще разпише документ за новата работа.

По въпроса за държавната администрация, нищо не губиш повече, така или иначе станалото е станало. Показвай записа и това е. Щом подчинената е "тяхна", значи топката остава в теб.
Има ли начин да направиш бърза консултация с адвокат? Кажи им, че случайно си направила записа, без да искаш си била цъкнала копчето. После си установила, че имаш запис. То явно записите са практика при теб.
Абе гледай поне да изчистиш петното и да им покажеш, че е лъжкиня. Сигурно нищо няма да последва за нея, затова гледай в бъдеще да не я занимаваш. Едва ли сте чак толкова заети в тази администрация, че да няма къде да вмъкнеш отговор на имейл. Тя явно ти е само фиктивно подчинена.

Факт, подписах оферта от новия работодател, но днес като отидох с молбата за напускане при сегашния, шефа не ми я прие и каза, че е доволен от мен и ще се опита да намери нещо за мен до понеделник. Не очаквах подобно развитие на нещата  ::) не съм се отказала от новото предложение, но ще изчакам да видя какво ще ми предложат от сегашната работа

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2101 -: Септември 04, 2021, 04:59:31 pm »
Здравейте. Ще се задържа ли на новото работно място и ще бъдат ли удовлетворителни условията за мен. Както обикновено се случва, в началото всичко изглеждаше наред, но сега 2 месеца в последствие, всичко е огромен хаос всеки ден промяна в работните условия и не е такова, каквото изглеждаше. От друга страна аз се надявам поне постоянен хоум офис да спазаря. Представена съм от Юпитер и във втори дом (финансовата част е много важна за мен), но тази опозиция на Луна и Сатурн мисля, че не е добре. От друга страна луната е в секстил с Меркурий - у 6дом в 9 -везни. Дали не трябва да съм по-дипломатична?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2102 -: Септември 06, 2021, 06:31:07 pm »
Здравейте. Ще се задържа ли на новото работно място
Да, ще останеш на работа.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Хорари за работа
« Отговор #2103 -: Септември 11, 2021, 05:03:39 pm »
Здравейте,абонирана съм за хорари за работа,какво да се прави съдба!
Моля Ви хвърлете едно око на поредното ми предизвикателство :) Да приема ли предложението за работа?
В случай, че гледам управ.на 1 дом - Юпитер и сигнификатора на въпроса - Венера - управител на 6 дом - отговора е Не!Какво мислите вие? Ще съм ви много благодарна :
Давам обратна връзка по хорара.Приех предложението,времето ще покаже дали решението ми е правилно.Благодаря за отделеното време на включилите се.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за работа
« Отговор #2104 -: Септември 14, 2021, 10:13:15 am »
Приключи ли моето време във фирма Х, където работя?

В момента съм в майчинство, преди това бях високо, фактор.
Промени, настъпили същевременно, ме карат да очаквам неблагодарни сценарии. Уроци.
Въпросът ми е по-скоро символичен. Ясно е, че имаме още вземане-даване, но вървят ли нещата към залез и с какъв нюанс?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2105 -: Септември 14, 2021, 01:51:25 pm »
Като "таван"- Да. Юпитер у10 залязва. Но, има връщане за нещо несвършено и обещано. Луната последен аспект с Марс анаретен, няма да приключите с усмивка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2106 -: Септември 14, 2021, 02:31:31 pm »
Люба и аз съм на мнението на Рени, въпреки, че незнаех, че Юпитер залязва. Взаимоотношенията ви ще продължат, у6 Слънце е на к7, но ти ще промениш мислене, приоритети, няма да си доволна от ситуацията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2107 -: Септември 14, 2021, 04:17:23 pm »
Приключи ли моето време във фирма Х, където работя?
Въпросът е зададен в ден на Луната и час на Слънцето, а Луната е в сходящ квадрат на Слънце в 7д и с последен аспект квадрат с Марс в 7д. И да се върнеш няма да е същото и няма да те устройва новото старо.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #2108 -: Септември 15, 2021, 04:01:39 pm »
Здравейте,
Търсим човек за попълване на екипа, в който работя, но за сега има само една кандидатура, която хич не пасва на профила на отдела.
Ще има ли добри кандидатури и ще успея ли да намеря правилния човек за нашия отдел.
Благодаря!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2109 -: Септември 15, 2021, 05:16:14 pm »
Ще има и други кандидати, ще се намери такъв кандидат, който да се приобщи към екипа.

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хорари за работа
« Отговор #2110 -: Септември 22, 2021, 12:58:17 am »
Здравейте, ще започна ли да харесвам новата ми работа? Дали ще съм щастлива... беше труден избор и май сгреших  :'(

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2111 -: Септември 22, 2021, 09:53:58 am »
Венера квадрат Юпитер у6ти дом. Не. Но ще има промени в новата работа, или ти ще напуснеш. Представена си от Луна в овен, последен аспект опозиция с Меркурий, който ще смени движение. Слънце у2, у3 домове предстои да смени знак. Ценностна система, финанси, договори, ще се променят.
« Последна редакция: Септември 22, 2021, 09:56:25 am от Сафо »

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Хорари за работа
« Отговор #2112 -: Септември 22, 2021, 12:41:13 pm »
Венера квадрат Юпитер у6ти дом. Не. Но ще има промени в новата работа, или ти ще напуснеш. Представена си от Луна в овен, последен аспект опозиция с Меркурий, който ще смени движение. Слънце у2, у3 домове предстои да смени знак. Ценностна система, финанси, договори, ще се променят.

Благодаря много! Тези промени могат ли да са следствие на евентуална бременност, която планувам догодина, дай Боже.. или по-скоро ще са следствие от самата работа?

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2113 -: Септември 22, 2021, 01:20:31 pm »

Благодаря. Най-вероятно наистина така ще стане, само заради слабия ми характер. Не искам и не ми харесва, но не ми стиска да се махна. А пък те не ме махат, защото друг будала не се намира.

Здравейте. Ще се задържа ли на новото работно място
Да, ще останеш на работа.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2114 -: Септември 22, 2021, 02:05:39 pm »
Венера квадрат Юпитер у6ти дом. Не. Но ще има промени в новата работа, или ти ще напуснеш. Представена си от Луна в овен, последен аспект опозиция с Меркурий, който ще смени движение. Слънце у2, у3 домове предстои да смени знак. Ценностна система, финанси, договори, ще се променят.

Благодаря много! Тези промени могат ли да са следствие на евентуална бременност, която планувам догодина, дай Боже.. или по-скоро ще са следствие от самата работа?
Да,възможно е.