Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327248 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2175 -: Февруари 13, 2022, 12:15:37 pm »
Оглеждам се за нова работа. Ще намеря ли такава през следващите 6 месеца?
А в момента имаш ли работа, работиш ли? Представена си от екзалтиран Марс, разположен на МС - стремежите ти са високи, имаш самочувствието за по-престижна длъжност, мислиш си за нова работа, дори може нещо да е изникнало на хоризонта и това да е провокирало въпроса, но като цяло няма да си удовлетворена от крайното развитие.Луната управлява 4д., може би населеното място не ти позволява да намериш нова и по-вълнуваща работа.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за работа
« Отговор #2176 -: Февруари 16, 2022, 03:22:44 pm »
Здравейте! Бих искала да помоля за помощ при този хорар. Не работя от години, а търся отдавна и дори се чудя как да задам въпроса. Ще работя ли някога пак и кога? Не намерих опцията event chart, затова пускам натална.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2177 -: Февруари 16, 2022, 05:31:48 pm »
Здравейте! Бих искала да помоля за помощ при този хорар. Не работя от години, а търся отдавна и дори се чудя как да задам въпроса. Ще работя ли някога пак и кога? Не намерих опцията event chart, затова пускам натална.
К6 е на 26*стрелец.Юпитер е на трон на к9.Приключване на работа,като служба.Но планети в 6ти дом са указание за нещо-здравословно състояние,напрегнато ежедневие,или работа ,която е разностранна,домакинска,нервно-ежедневна,непостоянна.Луната е в 1ви дом,в лъв-предстои да направи опозиция със Сатурн,опозиция Слънце,но тригон к6 след около 13 единици време.Слънцето също е в хармоничен аспект с к6,а е управител на Луната и на 2ри дом.Интересен хорар.Сатурн на к8.Луната в лъв е мързелива ,драматично мрънкаща и променлива,лъвът е фиксиран знак ,но все пак ъглова Луна в сх.аспект с к6 ,бих предположила 13 месеца.
Юпитер упр.на 6ти дом на к9 какво прави там?Да не си пенсионер?Или по майчинство.По 9ти дом са тесните специалисти,юристи,адвокати,домът на Бог,философията,идеалите и т.н,чужди езици,професори,висшисти.Астрология.
« Последна редакция: Февруари 16, 2022, 05:55:03 pm от Сафо »

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за работа
« Отговор #2178 -: Февруари 16, 2022, 06:22:10 pm »
Здравейте! Бих искала да помоля за помощ при този хорар. Не работя от години, а търся отдавна и дори се чудя как да задам въпроса. Ще работя ли някога пак и кога? Не намерих опцията event chart, затова пускам натална.
К6 е на 26*стрелец.Юпитер е на трон на к9.Приключване на работа,като служба.Но планети в 6ти дом са указание за нещо-здравословно състояние,напрегнато ежедневие,или работа ,която е разностранна,домакинска,нервно-ежедневна,непостоянна.Луната е в 1ви дом,в лъв-предстои да направи опозиция със Сатурн,опозиция Слънце,но тригон к6 след около 13 единици време.Слънцето също е в хармоничен аспект с к6,а е управител на Луната и на 2ри дом.Интересен хорар.Сатурн на к8.Луната в лъв е мързелива ,драматично мрънкаща и променлива,лъвът е фиксиран знак ,но все пак ъглова Луна в сх.аспект с к6 ,бих предположила 13 месеца.
Юпитер упр.на 6ти дом на к9 какво прави там?Да не си пенсионер?Или по майчинство.По 9ти дом са тесните специалисти,юристи,адвокати,домът на Бог,философията,идеалите и т.н,чужди езици,професори,висшисти.Астрология.
Благодаря Ви, Сафо! Не съм пенсионер, късна майка съм.Но след майчинството, нещата с работата не ми се получават. Имам и своите изисквания, разбира се, но това стоене вкъщи е време да приключи. И да, от около 2 години имам засилен интерес към езотерика и астрологията.В непрестанно търсене на отговори и информация,информация, че до пръсване.И в натала д9 ми е натоварен.Само че ми  трябват доходи, а нямам усещенето, че идват. И вие потвърждавте това.

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #2179 -: Февруари 22, 2022, 02:00:54 pm »
Здравейте,

Вчера ходих на интервю за работа. Много ми харесва позицията, фирмата  и имам голямо желание да започна там. В момента работя в банковия сектор, но искам да приключа с него. Как го виждате този хорар?

Благодаря!
Хубав ден!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2180 -: Февруари 23, 2022, 06:47:02 am »
HRISKA,за сега си оставаш в банковия сектор

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2181 -: Февруари 23, 2022, 07:04:59 pm »
Здравейте! Бих искала да помоля за помощ при този хорар. Не работя от години, а търся отдавна и дори се чудя как да задам въпроса. Ще работя ли някога пак и кога? Не намерих опцията event chart, затова пускам натална.
За хорари ползваме натални карти, построени в астроком, там нямат опция за хорарна карта.
Късен асцендент и некоректно зададен въпрос, не се пита "ще работя ли някога", това "някога" го поставя в категорията на абстрактните въпроси, от рода на "ще се оженя ли някога" и подобни. които има опасност да вкарат питащия в матрица.
По тази карта си представена от Луна в Лъв, която обича да е на пиедестал и в светлината на прожекторите. Предстои опозиция с естествения у-л на кариерата Сатурн. С Марс У10 в 6д предстои да извърши куинконкс, може би е нужен компромис по отношение на кариерата, а Меркурий У3 в нов знак насочва, че предстои дълго търсене на работа или е нужен нов подход в търсенето.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2182 -: Февруари 23, 2022, 07:22:02 pm »
Здравейте,

Вчера ходих на интервю за работа. Много ми харесва позицията, фирмата  и имам голямо желание да започна там. В момента работя в банковия сектор, но искам да приключа с него. Как го виждате този хорар?

Благодаря!
Хубав ден!
А въпросът какъв е, не разбрах какво питаш?

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #2183 -: Февруари 23, 2022, 09:55:35 pm »
Здравейте,

Вчера ходих на интервю за работа. Много ми харесва позицията, фирмата  и имам голямо желание да започна там. В момента работя в банковия сектор, но искам да приключа с него. Как го виждате този хорар?

Благодаря!
Хубав ден!
А въпросът какъв е, не разбрах какво питаш?


Здравей , akruks,
въпросът е дали ще ме изберат за позицията и дали ще започна там. Зададох го след първото интервюто . Днес ми се обадиха за второ интервю. Много  искам да стане, мястото ми харесва.

Благодаря на Сафо, че коментира, ще дам обратна връзка задължително и тайничко се надявам да стане.

Хубава вечер!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2184 -: Февруари 24, 2022, 08:04:23 pm »
Здравей , akruks,
въпросът е дали ще ме изберат за позицията и дали ще започна там. Зададох го след първото интервюто . Днес ми се обадиха за второ интервю. Много  искам да стане, мястото ми харесва.

Според мен има голяма вероятност да получиш новата работа в посочената фирма.

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #2185 -: Февруари 24, 2022, 08:32:12 pm »

[/b][/i]
[/quote] Според мен има голяма вероятност да получиш новата работа в посочената фирма.
[/quote]


 Благодаря akruks!

Днес проведохме и второто интервю, коментирахме заплата и задължения. Останах с впечатлението, че имам доста добри шансове.
Утре ще ми се обадят да ми кажат какво е решението им. Задължително ще дам обратна връзка.

Лека вечер!

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Хорари за работа
« Отговор #2186 -: Февруари 25, 2022, 07:26:08 pm »
Здравейте,
Вчера ходих на интервю за работа. Много ми харесва позицията, фирмата  и имам голямо желание да започна там. В момента работя в банковия сектор, но искам да приключа с него. Как го виждате този хорарf


 ОВ:  Днес ми се обадиха, 'че съм одобрена и аз приех предложението.  Пуснах предизвестие и напускам старата работа

Хубава вечер! :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2187 -: Февруари 25, 2022, 10:57:05 pm »

ОВ:  Днес ми се обадиха, 'че съм одобрена и аз приех предложението.  Пуснах предизвестие и напускам старата работа

Честито!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2188 -: Февруари 26, 2022, 05:28:24 am »
Здравейте,
Вчера ходих на интервю за работа. Много ми харесва позицията, фирмата  и имам голямо желание да започна там. В момента работя в банковия сектор, но искам да приключа с него. Как го виждате този хорарf


 ОВ:  Днес ми се обадиха, 'че съм одобрена и аз приех предложението.  Пуснах предизвестие и напускам старата работа

Хубава вечер! :-*
Хриска,успех и благодаря за ОВ! :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #2189 -: Март 02, 2022, 12:39:03 am »
Макар и да не е най-подходящото астро време за задаване на хорарни въпроси реших да го публикувам.

Въпросът го задавам аз - "Майка ще започне ли работа в Х? Ще е удовлетворена ли?"

Има предложение за работа, но все още е само предложение - нищо официално.
Същевременно, мястото е конкурентно на предходното, в което е работила и от което си тръгна дълбоко разочарована, и буквално изгонена. Една от бившите ѝ колежки се е задействала и е започнала с разни интриги и клюки да се занимава, за да не получи официално предложение.
Аз не знам дали си струва изобщо това психическо натоварване, но я виждам, че на нея ѝ се работи...

Благодаря!