Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327325 пъти)

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за работа
« Отговор #2205 -: Март 19, 2022, 01:25:53 pm »
И на мен така ми се струва, Теодор, а компромисите стават все повече. Продължавам търсенето.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2206 -: Март 19, 2022, 01:38:30 pm »
Здравейте,
Имам притеснения относно финансови постъпления, които очаквам, но за съжаление са малко под въпрос от страна на работодателя. Ще получа ли бонус през април месец?
Благодаря предварително и хубав уикенд!
Мисля, че ще получиш – промените при работодателя засягат лично него, като личност, а не финансите

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Хорари за работа
« Отговор #2207 -: Март 19, 2022, 01:49:38 pm »
Здравейте,
Имам притеснения относно финансови постъпления, които очаквам, но за съжаление са малко под въпрос от страна на работодателя. Ще получа ли бонус през април месец?
Благодаря предварително и хубав уикенд!
Мисля, че ще получиш – промените при работодателя засягат лично него, като личност, а не финансите

Много благодаря,Akruks! 😊
Ще дам ОВ скоро.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2208 -: Март 20, 2022, 12:35:25 am »
Здравейте,
Имам притеснения относно финансови постъпления, които очаквам, но за съжаление са малко под въпрос от страна на работодателя. Ще получа ли бонус през април месец?
Благодаря предварително и хубав уикенд!
 :-*

Мисля, че отговорът е да, но няма да си напълно удовлетворена от нещо.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2209 -: Март 21, 2022, 05:42:56 am »
Здравейте,
Имам притеснения относно финансови постъпления, които очаквам, но за съжаление са малко под въпрос от страна на работодателя. Ще получа ли бонус през април месец?
Благодаря предварително и хубав уикенд!
 :-*
да

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за работа
« Отговор #2210 -: Март 21, 2022, 08:50:46 am »
Добро утро и честита първа Пролет  :-*
В тон със сезона на новото начало питам ще успея ли в близките 4 месеца да започна нова работа - по-удовлетворителна морално и финансово. Преговорите ми тук за по-добро заплащане, въпреки многото задачки и положителната обратна връзка не доведоха до добър резултат, освен това и в близката година си ме предупредиха да не очаквам нищо, освен двойно повече работа  :-\
« Последна редакция: Март 21, 2022, 09:06:15 am от Лисана »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2211 -: Март 24, 2022, 08:28:24 pm »
Добро утро и честита първа Пролет  :-*
В тон със сезона на новото начало питам ще успея ли в близките 4 месеца да започна нова работа - по-удовлетворителна морално и финансово. Преговорите ми тук за по-добро заплащане, въпреки многото задачки и положителната обратна връзка не доведоха до добър резултат, освен това и в близката година си ме предупредиха да не очаквам нищо, освен двойно повече работа  :-\
В близките 4месеца,мисля-НЕ.Нещо ще те възпрепятства.Луната е сх.квадрат Венера упр.1,и 6ти.домове,следва сх квадрат Сатурн упр.на 6ти от 6ти,или новата работа.И все пак има надежда ,съвпадът Меркурий/Юпитер ще се задейства с тригон от Луната,но тя е във фиксиран знак,изисква повече време.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2212 -: Март 25, 2022, 10:30:23 am »
Добро утро и честита първа Пролет  :-*
В тон със сезона на новото начало питам ще успея ли в близките 4 месеца да започна нова работа - по-удовлетворителна морално и финансово. Преговорите ми тук за по-добро заплащане, въпреки многото задачки и положителната обратна връзка не доведоха до добър резултат, освен това и в близката година си ме предупредиха да не очаквам нищо, освен двойно повече работа  :-\
По мое виждане няма да напуснеш настоящата работа, но увеличение на ангажиментити, а с това и на парите, напълно възможно да се случи и да те удовлетворява в крайна сметка.

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Хорари за работа
« Отговор #2213 -: Март 31, 2022, 07:58:10 am »
Здравейте,

Въпросът е "Ще започна ли нова работа до 2 месеца?"

Да дам обратна връзка - Сафо се оказа права, получих страхотна оферта и се преместих на нова работа, изцяло нова сфера.
M+A=VE/NE=JU/AD

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2214 -: Април 01, 2022, 01:59:53 am »
Добро утро и честита първа Пролет  :-*
В тон със сезона на новото начало питам ще успея ли в близките 4 месеца да започна нова работа - по-удовлетворителна морално и финансово. Преговорите ми тук за по-добро заплащане, въпреки многото задачки и положителната обратна връзка не доведоха до добър резултат, освен това и в близката година си ме предупредиха да не очаквам нищо, освен двойно повече работа  :-\

Да, мисля ще започнеш нова работа и че офертата, която ти направят ще те удовлетворява. :)  Струва ми се, че напускането ти ще е по - скоро отколкото очакваш и че ситуацията може толкова да ескалира, че да нямаш време да го планираш.
Успех!
« Последна редакция: Април 01, 2022, 02:07:52 am от Теодор »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #2215 -: Април 06, 2022, 03:52:37 pm »
Скоро ми изтича договора за работа. Има възможност за удължаване, но не съм от любимците...

"Ще преподпиша ли договора? Ще продължа ли да работя на същото място?"

Благодаря!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2216 -: Април 06, 2022, 09:13:44 pm »
Скоро ми изтича договора за работа. Има възможност за удължаване, но не съм от любимците...

"Ще преподпиша ли договора? Ще продължа ли да работя на същото място?"

Благодаря!
Аз съм ЗА.Ти ,Слънце в екзалтация в сх.аспект Сатурн уп.6ти дом.Луната дава рамо също.
« Последна редакция: Април 06, 2022, 09:22:55 pm от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Хорари за работа
« Отговор #2217 -: Април 07, 2022, 03:16:39 am »
Романтика, последен път пробвам и вече край.
А промяна на работа очаква ли се? Нов шеф, нови изисквания, ново място за теб, преразпределение, да те набутат някъде или дейността е осмодомна? Аз също казвам да, но с трансформация, предизвикателство.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #2218 -: Април 07, 2022, 01:44:24 pm »
Сафо и Люба, благодаря ви!

Промяна на самата работа не мисля, че ще има. На метри е от гробище, ако те са по 8 дом ::) По улицата, по която се движа постоянно лепят някой нов некролог. Налага се там да спазвам конфиденциалност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2219 -: Април 07, 2022, 06:03:33 pm »
Ще продължа ли да работя на същото място?"

Да