Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327337 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за работа
« Отговор #2220 -: Април 09, 2022, 10:56:54 am »
Кафо, akruks, Теодор, благодаря :-*
Всички звучите по един или друг начин оптимистично. То промяната към по-добро надали ще дойде сама, поне при мен не идва така. Винаги трябва да се бутам и да упорствам, за да се случи. Сатурн в 6ти дом какво да го правя...Да, има неща, които ме спират, разбира се - сигурността на сегашното място и 2та месеца предизвестие  ::) На първо четене това, но пусках на 20тина места cv и обаждания няма, така че ще поживеем и ще видим.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2221 -: Април 10, 2022, 11:33:33 pm »
Скоро ми изтича договора за работа. Има възможност за удължаване, но не съм от любимците...

"Ще преподпиша ли договора? Ще продължа ли да работя на същото място?"

Благодаря!

Да :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2222 -: Април 11, 2022, 02:47:09 pm »
Романтика, между теб, Слънце и договор, Венера- няма връзка, не се виждат. АСЦ е в последните градуси, няма развитие. Луна, въпросът, има много сходящи аспекти, тепърва ще се случват много неща. Последен аспект квадрат с Юпитер, диспозитор на Венера, която е в 0 граудус. Според, мен ще има промяна.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Хорари за работа
« Отговор #2223 -: Май 10, 2022, 09:13:41 pm »
Аз съм ЗА.Ти ,Слънце в екзалтация в сх.аспект Сатурн уп.6ти дом.Луната дава рамо също.
Аз също казвам да, но с трансформация, предизвикателство.
Да
Да :)
Романтика, между теб, Слънце и договор, Венера- няма връзка, не се виждат. АСЦ е в последните градуси, няма развитие. Луна, въпросът, има много сходящи аспекти, тепърва ще се случват много неща. Последен аспект квадрат с Юпитер, диспозитор на Венера, която е в 0 граудус. Според, мен ще има промяна.

Обратна връзка - да, преподписах. Продължавам на съъщото място.

Благодаря!

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за работа
« Отговор #2224 -: Юни 06, 2022, 02:44:23 pm »
Н. назован по име, ще кандидатсва ли за обявената позиция?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2225 -: Юни 06, 2022, 06:45:00 pm »
Н. назован по име, ще кандидатсва ли за обявената позиция?
Мисля, че да. Марс е ъглов, Луната упр. на 10дом за Н има доста сх. аспекти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2226 -: Юни 07, 2022, 02:30:34 am »
Н. назован по име, ще кандидатсва ли за обявената позиция?
Да, но ще има забавяне при заемане на новата длъжност или промени в условията, спрямо първоначално обявените – АС е ра̀нен и Сатурн У10 за Н. е ретрограден

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за работа
« Отговор #2227 -: Юли 07, 2022, 01:20:00 am »
Здравейте. Луната в 9 дом не знам дали може да се свърже с въпрос за работа. За мой управител приемам Плутон, тъй като ме тревожат финансите в случай, че ме освободят. Марс в 5 дом не мога да го свържа със себе си в тази ситуация. Но въпреки това е старият управител. Преди Луната да излезе от Дева, Марс ще премине в Телец, а Меркурий в Рак. В последно време се чувствам много несигурна в себе си и в това дали са доволни от мен, имах и една неприятна ситуация, която не мисля, че остави последици. И ако сега с Марс на трон трябва да се чувствам уверена и в свои води, то не знам като отиде в падение какво ще е. Луната ще извърши квадрат с Венера У6,7 и сигурно ще има някакво изостряне на положението (дано не е проблем с управата), после тригон с Уран У3 (документи, комуникация, но договорите май бяха по 7 дом) в съвпад със Северния възел. Последният й аспект е тригон с Плутон, което би трябвало да е успокояващо. Възела в 6 дом също ми се струва добре.
Като цяло моето виждане е, че няма да ме уволнят, но и няма да са по мед и масло нещата, може би тези над мен няма да са изцяло удовлетворени от работата ми. Ще се радвам ако изкажете мнение :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Хорари за работа
« Отговор #2228 -: Юли 07, 2022, 05:13:12 am »
Мисля, че си научила урока и ще бъдеш по-педантична и внимателна оттук нататък и това се иска от теб за успешен развой. Много неща има да стават, ти работи дисциплинирано и усърдно, за да те признаят.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2229 -: Юли 07, 2022, 02:07:25 pm »
Здравейте. Луната в 9 дом не знам дали може да се свърже с въпрос за работа.
Като цяло моето виждане е, че няма да ме уволнят, но и няма да са по мед и масло нещата, може би тези над мен няма да са изцяло удовлетворени от работата ми. Ще се радвам ако изкажете мнение :)
9-ти дом е производен 4-ти от 6-ти, описва крайното развитие на въпросите по 6-ти дом, в случая работата и да, ще се задържиш на тази работа, но както сама си писала, няма да са по мед и масло нещата. Уран в 6д предполага неустойчива среда, подстрекава към промени в работата, но на този етап нямаш избор за нова, така че дишай дълбоко и  :)

irko_birko

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 228
Re: Хорари за работа
« Отговор #2230 -: Юли 08, 2022, 11:04:43 am »
Ехаааа, Люба, Акрукс, много ви благодаря  :-*
Успокоих се, защото много си харесвам работата и финансово се чувствам стабилна. Но естеството е такова, че винаги правиш нещо ново, не е еднообразно, а на мен като начинаеща в тази област това ми идва нанагорно понякога. Ще стискам зъби и ще продължавам да се старая  ;)

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Хорари за работа
« Отговор #2231 -: Юли 23, 2022, 11:10:13 pm »
Здравейте , това е картата на мъжът ми.

Ще може ли скоро да замине на работа в чужбина?

Имаше наскоро предложение да замине , но не стана разминаха се нещата.От май месец си търси работа .
Има в България собствен бизнес но заради ситуацията в цялата държава нещата мн се промениха.


terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Хорари за работа
« Отговор #2232 -: Юли 24, 2022, 06:28:26 am »
Qwe, темата е за хорари, а ти си прикачила натална карта на мъжа ти. Хорарът е карта тип събитие за конкретен момент, може би върни когато си пускала въпроса.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Хорари за работа
« Отговор #2233 -: Юли 24, 2022, 08:44:57 am »
Здравейте , да извинявайте .Поправих си грешката надявам се така да е правилно .
Въпросът е  : Ще замине ли скоро в чужбина да работи?

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Хорари за работа
« Отговор #2234 -: Юли 24, 2022, 11:25:02 am »
Според мен в крайна сметка да, след известни трудности - ъглова Луна със сходящи аспекти + У1 в 1, в 6 от 6 е плутон, ретро.
« Последна редакция: Юли 24, 2022, 01:13:12 pm от terrarossa »