Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327292 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за работа
« Отговор #2250 -: Септември 09, 2022, 02:12:09 pm »
Здравейте,

Говорих с шефа преди малко.
За сега от 20.10 ще работя в склада само в понеделник и другите дни хоум офис.
И каза, че ще мисли вариант да наеме 1 човек за мениджър на склада, а колегата, с който работя да го освободи и аз да поема неговата работа (от вкъщи).
Но... като го знам какъв е, не мога да съм на 100% сигурна, все пак на 19.09 ще говорим всички пак, та да видим, какво решение е взел.
Ще пиша пак, когато имаме втори разговор.
Благодаря отново!
 :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за работа
« Отговор #2251 -: Септември 10, 2022, 01:08:45 pm »
Давам обратна връзка по този въпрос. Сафо, akruks, оказахте се прави - не смених работата. Тук akruks беше в 10ката, имам повече работа, но неочаквано получих и увеличение на заплащането. Не драстично, но въпреки това е нещо + намеци за бъдещо повишение. Послушах съвета на някои от вас да действам по-задкулисно, да нямам скруполи когато правя нещо в мой интерес и усещам, че това е работеща стратегия.

Понеже нещата на този фронт се случват много интензивно, хора в нашата фирма идват и отлитат без предизвестие в рамките на 24 часа, а аз получавам доста неочаквана обратна връзка и намеци, подушвам че в следващите седмици ще се случи много голяма рокада. Днес питам - ще успея ли да получа мениджърска позиция и съпътстващите я благинки в настоящото ми работна място?
На пръв поглед от хорара бих заложила на отрицателен отговор, което по никакъв начин не би ме спряло, но ще се радвам и на вашето мнение. Малко ми е сложен с интерсептираните домове и знаци, както и ретро Мерк. като У10.


Сафо, akruks, Теодор, благодаря :-*
Всички звучите по един или друг начин оптимистично. То промяната към по-добро надали ще дойде сама, поне при мен не идва така. Винаги трябва да се бутам и да упорствам, за да се случи. Сатурн в 6ти дом какво да го правя...Да, има неща, които ме спират, разбира се - сигурността на сегашното място и 2та месеца предизвестие  ::) На първо четене това, но пусках на 20тина места cv и обаждания няма, така че ще поживеем и ще видим.
« Последна редакция: Септември 10, 2022, 01:47:37 pm от Лисана »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за работа
« Отговор #2252 -: Септември 21, 2022, 06:05:36 pm »
Привет,

Вчера имахме разговор.
Оставаме всички хоум офис от вторник до петък, само понеделниците ще идваме в склада, хем да се видим, хем да помогнем на колегите.
Каза, че щял да купи някой ден по-голям склад и офиси и че ще развива вноса на едро, а не вериги аптеки, тъй като вноса му носи по-големи печалби.
Което за нас е добре, поне ще има нужда от хора и ще се разрастваме.
Благодаря на всички  :-* Приятни празници и почивни дни!

Здравейте,

Говорих с шефа преди малко.
За сега от 20.10 ще работя в склада само в понеделник и другите дни хоум офис.
И каза, че ще мисли вариант да наеме 1 човек за мениджър на склада, а колегата, с който работя да го освободи и аз да поема неговата работа (от вкъщи).
Но... като го знам какъв е, не мога да съм на 100% сигурна, все пак на 19.09 ще говорим всички пак, та да видим, какво решение е взел.
Ще пиша пак, когато имаме втори разговор.
Благодаря отново!
 :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2253 -: Септември 21, 2022, 06:17:02 pm »
Привет,
Вчера имахме разговор.
Оставаме всички хоум офис от вторник до петък, само понеделниците ще идваме в склада, хем да се видим, хем да помогнем на колегите.

Благодаря на всички  :-* Приятни празници и почивни дни!
Благодаря за обратната връзка и всичко хубаво!

fortunades, напрежението е отразено в картата, както и проблемите с транспорта - предполагам не ви дава пари за транспорт, но мисля, че ще намерите общ език с шефа и ще продължиш работата от дома


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2254 -: Септември 21, 2022, 06:28:46 pm »
Е, Фортунадес, Успех!
Не съм познала. Благодаря за ОВ.

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Хорари за работа
« Отговор #2255 -: Октомври 11, 2022, 01:54:48 pm »
Здравейте, моят въпрос е : Ще получа ли работата, за която вчера имах интервю? От жизнена важност ми е! В момента работя, но ми трябва втора, защото първата е на непълна заетост и тази работа ми е крайно необходима. Благодаря предварително на всеки, който ми отговори по хорара  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2256 -: Октомври 14, 2022, 05:11:05 am »
Здравейте, моят въпрос е : Ще получа ли работата, за която вчера имах интервю? От жизнена важност ми е! В момента работя, но ми трябва втора, защото първата е на непълна заетост и тази работа ми е крайно необходима. Благодаря предварително на всеки, който ми отговори по хорара
колко малки домове, сигурно си много на север...
би трябвало да я получиш работата, Луната с последен хармоничен аспект с Плутон, който представлява теб, нова работа

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Хорари за работа
« Отговор #2257 -: Октомври 14, 2022, 12:25:07 pm »
Здравейте, моят въпрос е : Ще получа ли работата, за която вчера имах интервю? От жизнена важност ми е! В момента работя, но ми трябва втора, защото първата е на непълна заетост и тази работа ми е крайно необходима. Благодаря предварително на всеки, който ми отговори по хорара
колко малки домове, сигурно си много на север...
би трябвало да я получиш работата, Луната с последен хармоничен аспект с Плутон, който представлява теб, нова работа

Благодаря! Дано! На север съм, да :)
Все още чакам отговор от тях.
« Последна редакция: Октомври 14, 2022, 01:42:46 pm от Aurora »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2258 -: Октомври 17, 2022, 11:05:07 am »

Aurora, статуса на Луната, показва колко си възбудена, нетърпелива за тази работа. Луна в Телец екзалтира в знака на Венера у10, ти много силно искаш тази работа, но работата не те приема, Луна във Везни няма достойнства. Марс също е твоят управител, който ще направи тригон с Венера у10, но  е поставен в дома на съперниците/ други кандидати. 10-ти техен дом  от 7 е 4ти за тях и е в Овен, пак Марс. Ако приемем, че Венера у 7, на другия/-ите участници е неспособен да покаже своите възможности, защото е изгорен, въпреки своя професионализъм, така че да проработи тригона Венера- Марс. Но, Луната има два сходящи аспекта със Северния възел и последно квадрат Сатурн. За мен е Не, но дано да съм в грешка, заради силното ти желание.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Хорари за работа
« Отговор #2259 -: Октомври 19, 2022, 02:55:54 pm »
Благодаря Рени, ще дам обратна връзка.

Аз чакам от няколко места отговор, но хорара е за конкретна фирма.
Сега да строя карта за - ще започна ли втора работа до края на ноември?  ???

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #2260 -: Ноември 03, 2022, 09:01:18 pm »
Напоследък член на екипа, който ръководя се държи странно. Ескалирала съм проблема на по-високо ниво, тъй като нещата излязоха извън контрол.
Въпросът ми е, ще се развие ли до ре ситуацията и за мен и за него(назован по име)?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за работа
« Отговор #2261 -: Ноември 04, 2022, 10:58:01 am »
Напоследък член на екипа, който ръководя се държи странно. Ескалирала съм проблема на по-високо ниво, тъй като нещата излязоха извън контрол.
Въпросът ми е, ще се развие ли до ре ситуацията и за мен и за него(назован по име)?
развитието за теб ще е добро, Луната ще направи съвпад с Юпитер в твой 10 дом.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Хорари за работа
« Отговор #2262 -: Ноември 17, 2022, 02:54:20 pm »
Здравейте , имам въпрос
Ще може ли Х до края на тази година да започне нова работа?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Хорари за работа
« Отговор #2263 -: Ноември 17, 2022, 02:57:50 pm »
Така зададен въпросът се разбира, че Х работи и търси да смени. Веднъж вече смяната на Х се е разминала. Остава и до Н. година на същото място.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Хорари за работа
« Отговор #2264 -: Ноември 17, 2022, 04:27:13 pm »
Така зададен въпросът се разбира, че Х работи и търси да смени. Веднъж вече смяната на Х се е разминала. Остава и до Н. година на същото място.
Здравейте , да в момента работи и търси и нова работа .Да , размина се с предложение за работа .Първият път ,той реши да откаже ( свързано с пътува в чужбина) .Вторият път не го одобриха за дадената работа .