Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327044 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2280 -: Декември 07, 2022, 10:48:55 pm »
Здравейте, да извинявам се!
Направих друга карта с нов въпрос: Ще напусна ли работа догодина по майчинство?
Люба вече ти писа, но да ти кажа и аз, че при бременност и раждане не се напуска работа, а се излиза в платен отпуск по майчинство, който след изтичане може да се продължи с неплатен отпуск за отглеждане на малко дете и де факто ще се водиш на работа в същата фирма и в този период не могат да те гонят, съкращават и т.н.

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Хорари за работа
« Отговор #2281 -: Декември 08, 2022, 11:42:16 am »
Здравейте, да извинявам се!
Направих друга карта с нов въпрос: Ще напусна ли работа догодина по майчинство?
Люба вече ти писа, но да ти кажа и аз, че при бременност и раждане не се напуска работа, а се излиза в платен отпуск по майчинство, който след изтичане може да се продължи с неплатен отпуск за отглеждане на малко дете и де факто ще се водиш на работа в същата фирма и в този период не могат да те гонят, съкращават и т.н.
Благодаря! :)

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Хорари за работа
« Отговор #2282 -: Декември 20, 2022, 08:03:07 pm »
Сафо, akruks,
Давам обратна връзка. Успях да издействам още три месеца.
Благодаря за точните прогнози.

Л, назована по име, наскоро навърши възраст за пенсия.
Много искам да я задържа поне още 2-3 месеца както и тя има желание, но висшето ръководство иска съкращения, а цел пестене на разходи.
Ще успея ли да издействам Л. Да остане още няколко месеца на работа?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2283 -: Януари 09, 2023, 10:22:48 am »
Благодаря за обратната връзка и успешна 23-та година!
Сафо, akruks,
Давам обратна връзка. Успях да издействам още три месеца.
Благодаря за точните прогнози.

Л, назована по име, наскоро навърши възраст за пенсия.
Много искам да я задържа поне още 2-3 месеца както и тя има желание, но висшето ръководство иска съкращения, а цел пестене на разходи.
Ще успея ли да издействам Л. Да остане още няколко месеца на работа?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за работа
« Отговор #2284 -: Януари 28, 2023, 02:57:07 pm »
Здравейте,

От доста време търся допълнителна работа(поради ниската заплата и високите цени), но е доста трудно, тъй като държа да е дистанционна и да е в моята сфера, както и да е без договор, защото шефа ми не бива да разбере. В понеделник ни съобщи, че нямало да увеличава заплати през тази година, което още повече ме накара да се разтърся за допълнителна работа.
Онзи ден говорих с един колега, с който работим по заявки и ми каза, че имал колежка, която ръководи нова онлайн аптека и имала нужда от хора. Видях въпросната аптека, верига са и със сайта са доста зле, трябва им много работа по него, за да дръпнат напред. Аз имам съответно опит и мога да им помогна. Той прояви инициатива и я потърсил - 2 пъти, но тя не му върнала обаждане (нямам идея, дали изобщо е звънял). Та, идеята е доста добра и ще се радвам нещата да се случат там.
Поради тази причина си зададох въпросът:

Ще се споразумея ли с аптека Х(назована по име) за допълнителна работа в онлайн сайта им?
Прилагам картата:
Благодаря, предварително за отговрите по този хорарен въпрос.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2285 -: Януари 28, 2023, 04:21:58 pm »
Здравейте,

Ще се споразумея ли с аптека Х(назована по име) за допълнителна работа в онлайн сайта им?
Прилагам картата:
Благодаря, предварително за отговрите по този хорарен въпрос.
Според мен Да

Aurora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Хорари за работа
« Отговор #2286 -: Януари 29, 2023, 12:13:28 pm »
Здравейте, моят въпрос е : Ще получа ли работата, за която вчера имах интервю? От жизнена важност ми е! В момента работя, но ми трябва втора, защото първата е на непълна заетост и тази работа ми е крайно необходима. Благодаря предварително на всеки, който ми отговори по хорара
колко малки домове, сигурно си много на север...
би трябвало да я получиш работата, Луната с последен хармоничен аспект с Плутон, който представлява теб, нова работа

Благодаря! Дано! На север съм, да :)
Все още чакам отговор от тях.


Aurora, статуса на Луната, показва колко си възбудена, нетърпелива за тази работа. Луна в Телец екзалтира в знака на Венера у10, ти много силно искаш тази работа, но работата не те приема, Луна във Везни няма достойнства. Марс също е твоят управител, който ще направи тригон с Венера у10, но  е поставен в дома на съперниците/ други кандидати. 10-ти техен дом  от 7 е 4ти за тях и е в Овен, пак Марс. Ако приемем, че Венера у 7, на другия/-ите участници е неспособен да покаже своите възможности, защото е изгорен, въпреки своя професионализъм, така че да проработи тригона Венера- Марс. Но, Луната има два сходящи аспекта със Северния възел и последно квадрат Сатурн. За мен е Не, но дано да съм в грешка, заради силното ти желание.  :)

Akruks, Рени : Със закъснение давам обратна връзка. Получих работата. Малко се забавиха с отговора и приех друго предложение за същатия тип работа, но отдруга компания. Седмици след тива се свързаха с прдложение и от първата фирма и в момента работя за тях.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за работа
« Отговор #2287 -: Януари 29, 2023, 08:33:49 pm »
Здравейте,

Ще се споразумея ли с аптека Х(назована по име) за допълнителна работа в онлайн сайта им?
Прилагам картата:
Благодаря, предварително за отговрите по този хорарен въпрос.
Според мен Да

akruks,
Много ти благодаря. Наявам се, че вече си по-добре здравословно.
Ще дам ОВ, когато има резултат по хорара.
Дай боже да станат нещата, че кредита ни е 20 години...
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2288 -: Януари 30, 2023, 03:32:17 pm »
akruks,
Много ти благодаря. Наявам се, че вече си по-добре здравословно.
Ще дам ОВ, когато има резултат по хорара.
Дай боже да станат нещата, че кредита ни е 20 години...
Добре съм, благодаря! Влязох в обичайния си ритъм на живот, трети ден си пия кафенцето с цигара, разходки навън с куче и внуче... не съм приемала друго от това, което писах в началото – авирон рапид и клеева тинктура, инхалации с лайка, билкове чайчета и много сироп от малина, разреден с чешмяна вода  :)

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Хорари за работа
« Отговор #2289 -: Февруари 07, 2023, 03:24:40 pm »
Здравейте,

От доста време търся допълнителна работа(поради ниската заплата и високите цени), но е доста трудно, тъй като държа да е дистанционна и да е в моята сфера, както и да е без договор, защото шефа ми не бива да разбере. В понеделник ни съобщи, че нямало да увеличава заплати през тази година, което още повече ме накара да се разтърся за допълнителна работа.
Онзи ден говорих с един колега, с който работим по заявки и ми каза, че имал колежка, която ръководи нова онлайн аптека и имала нужда от хора. Видях въпросната аптека, верига са и със сайта са доста зле, трябва им много работа по него, за да дръпнат напред. Аз имам съответно опит и мога да им помогна. Той прояви инициатива и я потърсил - 2 пъти, но тя не му върнала обаждане (нямам идея, дали изобщо е звънял). Та, идеята е доста добра и ще се радвам нещата да се случат там.
Поради тази причина си зададох въпросът:

Ще се споразумея ли с аптека Х(назована по име) за допълнителна работа в онлайн сайта им?
Прилагам картата:
Благодаря, предварително за отговрите по този хорарен въпрос.
Здравей,
 тук Меркурий като У на трети дом и естествен управител на посредниците,не е осъществил връзка с У7,аптеката или неин представител,а също и ме пренася светлуна между  у1 и у7,т.е. на този етап аптеката не знае за желанието на кверента.  Може би е добре да поискаш номера на аптеката и сама да опиташ да си осигури тази работа. Но не съм оптимист 
« Последна редакция: Февруари 07, 2023, 03:26:16 pm от Flower from Venera »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за работа
« Отговор #2290 -: Февруари 07, 2023, 03:36:11 pm »
akruks,
Много ти благодаря. Наявам се, че вече си по-добре здравословно.
Ще дам ОВ, когато има резултат по хорара.
Дай боже да станат нещата, че кредита ни е 20 години...
Добре съм, благодаря! Влязох в обичайния си ритъм на живот, трети ден си пия кафенцето с цигара, разходки навън с куче и внуче... не съм приемала друго от това, което писах в началото – авирон рапид и клеева тинктура, инхалации с лайка, билкове чайчета и много сироп от малина, разреден с чешмяна вода  :)

akruks,
Супер! Радвам се. Сега ще имаш имунитет.

Здравей,
 тук Меркурий като У на трети дом и естествен управител на посредниците,не е осъществил връзка с У7,аптеката или неин представител,а също и ме пренася светлуна между  у1 и у7,т.е. на този етап аптеката не знае за желанието на кверента.  Може би е добре да поискаш номера на аптеката и сама да опиташ да си осигури тази работа. Но не съм оптимист 
Здравей,
Да, все още нямам информация и обмислям тази крачка-да се обадя аз и да се представя.
Както казах, колегата е доста разсеян и не ми е удобно да му напомням постоянно.
Благодаря.
Когато имам раздвижване, ще дам ОВ.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2291 -: Февруари 08, 2023, 12:45:36 am »
Здравейте,

От доста време търся допълнителна работа(поради ниската заплата и високите цени), но е доста трудно, тъй като държа да е дистанционна и да е в моята сфера, както и да е без договор, защото шефа ми не бива да разбере. В понеделник ни съобщи, че нямало да увеличава заплати през тази година, което още повече ме накара да се разтърся за допълнителна работа.
Онзи ден говорих с един колега, с който работим по заявки и ми каза, че имал колежка, която ръководи нова онлайн аптека и имала нужда от хора. Видях въпросната аптека, верига са и със сайта са доста зле, трябва им много работа по него, за да дръпнат напред. Аз имам съответно опит и мога да им помогна. Той прояви инициатива и я потърсил - 2 пъти, но тя не му върнала обаждане (нямам идея, дали изобщо е звънял). Та, идеята е доста добра и ще се радвам нещата да се случат там.
Поради тази причина си зададох въпросът:

Ще се споразумея ли с аптека Х(назована по име) за допълнителна работа в онлайн сайта им?
Прилагам картата:
Благодаря, предварително за отговрите по този хорарен въпрос.

ДА.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 368
Re: Хорари за работа
« Отговор #2292 -: Февруари 20, 2023, 08:27:59 pm »

Понеже нещата на този фронт се случват много интензивно, хора в нашата фирма идват и отлитат без предизвестие в рамките на 24 часа, а аз получавам доста неочаквана обратна връзка и намеци, подушвам че в следващите седмици ще се случи много голяма рокада. Днес питам - ще успея ли да получа мениджърска позиция и съпътстващите я благинки в настоящото ми работна място?

Знам, че по този хорар от септември нямаше отговори, но за протокола и ако някой го е гледал, резултатът е "не". Нищо такова не се случи.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2293 -: Февруари 21, 2023, 12:04:36 pm »
Aurora, благодаря за обратната връзка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за работа
« Отговор #2294 -: Февруари 22, 2023, 10:54:28 am »
Здравейте,
Давам ОВ за този хорар- днес ми се обади момичето и си поговорихме около час.
Обясни ми, че още в началото на правенето на сайта, човека който го е писал, не го е структурирал както трябва и сега е нужно да наемат фирма за да го пренапише. Има си функционалности, които не са сложени, а са задължителни.
Та това момиче, не е наясно с този вид дейност и аз и дадох насоки.
Каза, че ще се свърже с мен, след като оправят сайта, за да направим един план и организация, кое как трябва да се случва.
Хареса ме и каза, че ще иска да работи с мен, дали само като нещо допълнително или като основна работа, ще видим.
И аз не искам да бързам, защото в началото винаги е цветя и рози, а и нещо ново да се прави от нулата си е доста работа и нерви, като знам при нас какво беше.
От друга страна е хубаво, защото мога да се "пазаря" за по-висока заплата и условия, каквито на мен са ми окей.
Така, че за сега, ще и изпратя една таблица, която тя ме помоли и ще очаквам след това да се свръже с мен.
Като цяло, ще минат поне 4-6 месеца, защото знам какво е да правиш сайт отново.
Благодаря на всички, които се ключиха в този хорар и когато имам движение по него, отново ще дам ОВ.  :-*
Желая здраве за всички!

Здравейте,

От доста време търся допълнителна работа(поради ниската заплата и високите цени), но е доста трудно, тъй като държа да е дистанционна и да е в моята сфера, както и да е без договор, защото шефа ми не бива да разбере. В понеделник ни съобщи, че нямало да увеличава заплати през тази година, което още повече ме накара да се разтърся за допълнителна работа.
Онзи ден говорих с един колега, с който работим по заявки и ми каза, че имал колежка, която ръководи нова онлайн аптека и имала нужда от хора. Видях въпросната аптека, верига са и със сайта са доста зле, трябва им много работа по него, за да дръпнат напред. Аз имам съответно опит и мога да им помогна. Той прояви инициатива и я потърсил - 2 пъти, но тя не му върнала обаждане (нямам идея, дали изобщо е звънял). Та, идеята е доста добра и ще се радвам нещата да се случат там.
Поради тази причина си зададох въпросът:

Ще се споразумея ли с аптека Х(назована по име) за допълнителна работа в онлайн сайта им?
Прилагам картата:
Благодаря, предварително за отговрите по този хорарен въпрос.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.