Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 332973 пъти)

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за работа
« Отговор #2295 -: Март 06, 2023, 03:54:32 pm »
Здравейте въпросът ми е :
Ще може ли пролетта(март , април ,май ) Х да намери работа  в България ?
Да разкажа малко , търси си работа предимно тук във България но иска да е по- заплатена .Миналата година имаше възможност за работа на висока позиция в голяма фирма  но се разминаха нещата , избраха друг кандидат .Продължава да търси но засега без успех .
Благодаря на отзовалите се .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #2296 -: Март 06, 2023, 04:56:43 pm »
Ще остана ли без работа до края на годината?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2297 -: Март 06, 2023, 06:01:20 pm »
Здравейте въпросът ми е :
Ще може ли пролетта(март , април ,май ) Х да намери работа  в България ?
Да разкажа малко , търси си работа предимно тук във България но иска да е по- заплатена .Миналата година имаше възможност за работа на висока позиция в голяма фирма  но се разминаха нещата , избраха друг кандидат .Продължава да търси но засега без успех .
Благодаря на отзовалите се .
Да, има реален шанс да си намери работа в твоето населено място.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за работа
« Отговор #2298 -: Март 06, 2023, 06:11:15 pm »
Здравейте въпросът ми е :
Ще може ли пролетта(март , април ,май ) Х да намери работа  в България ?
Да разкажа малко , търси си работа предимно тук във България но иска да е по- заплатена .Миналата година имаше възможност за работа на висока позиция в голяма фирма  но се разминаха нещата , избраха друг кандидат .Продължава да търси но засега без успех .
Благодаря на отзовалите се .
Да, има реален шанс да си намери работа в твоето населено място.
Благодаря много наистина се надявам и най - вече той да е доволен . Ще пиша обратна връзка когато има развитие .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Хорари за работа
« Отговор #2299 -: Март 08, 2023, 06:56:28 am »
Здравейте въпросът ми е :
Ще може ли пролетта(март , април ,май ) Х да намери работа  в България ?
Да разкажа малко , търси си работа предимно тук във България но иска да е по- заплатена .Миналата година имаше възможност за работа на висока позиция в голяма фирма  но се разминаха нещата , избраха друг кандидат .Продължава да търси но засега без успех .
Благодаря на отзовалите се .
Х може да си намери работа,но няма да е доволен.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Хорари за работа
« Отговор #2300 -: Март 08, 2023, 07:00:28 am »
Ще остана ли без работа до края на годината?
Веско,много некоректно зададен въпрос.Ще остана ли?И ....без работа.Къде да останеш.И все пак ,мисля,че не.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за работа
« Отговор #2301 -: Март 08, 2023, 10:38:42 am »
Тук ще пусна една акробатика, макар че май е нерадикална.
На работа сме се наели като магаре на мост да се акредитираме по нова за нас дейност.
Моят въпрос е "Ще има ли бизнес/пари/смисъл?"
Не за мен, за фирмата.
Или всичко е прахоляк да се намираме на работа и после да го забутаме в някой шкаф 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Хорари за работа
« Отговор #2302 -: Март 08, 2023, 02:49:51 pm »
Люба, няма карта.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за работа
« Отговор #2303 -: Март 08, 2023, 07:09:16 pm »
 ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2304 -: Март 08, 2023, 07:46:18 pm »
Люба, к11, 2-ри от 10-ти, е в Риби, с Юпитер в Овен, а у10 е Сатурн в Риби. Сатурн, фирмата си мисли за бизнес/пари/ както и ти, Меркурий в Риби, в 10-ти/ , но парите/печалбата - не. Обаче, Овен е интерсептиран 11 дом, а Марс е в триплицитета на Сатурн, фирмата, значи може да се очаква, че при съответната корекция на идеята/смисъла на бизнеса,парите  ще дойдат при фирмата, макар и да не стане по приятен, приятелски начин. Аз давам едно поощряващо Да.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Хорари за работа
« Отговор #2305 -: Март 08, 2023, 09:28:14 pm »
Люба и аз съм Да.Пълен 11 дом,или 2ри от 10.Пари ще има -действайте.Не е чак топ,ама от няколко места.К10 и к11 са в един градус ,което е още едно ДА.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Хорари за работа
« Отговор #2306 -: Март 09, 2023, 08:13:13 am »
Ще остана ли без работа до края на годината?
Веско,много некоректно зададен въпрос.Ще остана ли?И ....без работа.Къде да останеш.И все пак ,мисля,че не.
Благодаря ти много, Сафо!
Така зададох въпроса, тъй като в момента имам работа, но понеже не е изключено да има и намаляване на персонала, затова реших да задам въпроса.

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за работа
« Отговор #2307 -: Март 11, 2023, 12:38:09 pm »
Здравейте въпросът ми е :
Ще може ли пролетта(март , април ,май ) Х да намери работа  в България ?
Да разкажа малко , търси си работа предимно тук във България но иска да е по- заплатена .Миналата година имаше възможност за работа на висока позиция в голяма фирма  но се разминаха нещата , избраха друг кандидат .Продължава да търси но засега без успех .
Благодаря на отзовалите се .
Х може да си намери работа,но няма да е доволен.
Благодаря за коментара , той търси добро заплащане, толкова естеството на работа не е от голямо значение .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Хорари за работа
« Отговор #2308 -: Март 11, 2023, 04:11:45 pm »
Здравейте въпросът ми е :
Ще може ли пролетта(март , април ,май ) Х да намери работа  в България ?
Да разкажа малко , търси си работа предимно тук във България но иска да е по- заплатена .Миналата година имаше възможност за работа на висока позиция в голяма фирма  но се разминаха нещата , избраха друг кандидат .Продължава да търси но засега без успех .
Благодаря на отзовалите се .
Х може да си намери работа,но няма да е доволен.
Благодаря за коментара , той търси добро заплащане, толкова естеството на работа не е от голямо значение .
fly,това имах предвид,че може да намери работа,но няма да е доволен.Добро заплащане-силна планета.Има ли планета с достойнства ,която да е упр.на 2ри от 6ти,или 2ри от 10,или негов втори,или въобще?
Добро възнаграждение-силна планета. :)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2309 -: Март 12, 2023, 01:01:55 pm »
Здравейте,

Във вторник следобяд ми се обадиха с ново работно предложение от нова фирма А. Нещата се развиха бързо, искат да работим заедно. Има плюсове, има и минуси, неизвестното винаги е малко плашещо.
Реших, че не е случайно, защото се случва точно по време на пълнолунието/преминаването на Сатурн в риби, което прави и аспект към моето слънце и СЛВ.

Въпросът ми е - По-добре ли ще се чувствам, по-добре ли е за мен като условия и развитие, да започна работа в новата фирма А?
Благодаря ви!