Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327254 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2355 -: Април 17, 2023, 04:17:04 pm »
Бях на едно интервю за работа (фарма компания) преди седмица. Дали ще ме одобрят?
Да и от мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2356 -: Април 17, 2023, 04:25:26 pm »
Попитах дали ще си намеря нова работа в идните месеци ... според мен да ... Мерк управител 1-ви прави секстил с Марс управител 6-ти Марс , според мен заради ретро мерк, може би нещо което съм работил преди или съм кандидаствал преди време.
Мерка става ретро на 21-ви, а новата работа е по 11д, като производен 6-ти от 6-ти (настоящата). Луната Риби в 10д на К11 – по този знак и Нептун са нефтодобив, фармация, алкохол, парфюмерия и всичко, свързано с морета и океани. Е, психологията и мисионерство също.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Хорари за работа
« Отговор #2357 -: Май 15, 2023, 08:01:50 pm »
Ще си сменя ли работата? На настоящата работа се чувствам все по-неудовлетворена както във финансов, така и в личностен аспект и от известно време обмислям смяна на работата. Благодаря за помощта.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2358 -: Май 15, 2023, 09:49:30 pm »
Ще си сменя ли работата? На настоящата работа се чувствам все по-неудовлетворена както във финансов, така и в личностен аспект и от известно време обмислям смяна на работата. Благодаря за помощта.
По тази карта не се очертава да смениш работа, макар да е видно неудовлетворението ти от настоящата. Но предстои промяна в сегашната ти работа, която ще се отличава от първоначално договорената, може да има и някаква промяна в договора.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Хорари за работа
« Отговор #2359 -: Май 16, 2023, 05:11:31 pm »
Ще си сменя ли работата? На настоящата работа се чувствам все по-неудовлетворена както във финансов, така и в личностен аспект и от известно време обмислям смяна на работата. Благодаря за помощта.
По тази карта не се очертава да смениш работа, макар да е видно неудовлетворението ти от настоящата. Но предстои промяна в сегашната ти работа, която ще се отличава от първоначално договорената, може да има и някаква промяна в договора.
Благодаря, Акрукс.  :-* Много странно това с промяната в сегашната работа. На нея съм от три години, и определено там няма никакви възможности за промяна - нито финансово, нито като кариерно развитие, нито като заемана длъжност. Това е и мнение на колеги, които са там повече от 10 години.

Sunshine123

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Хорари за работа
« Отговор #2360 -: Май 17, 2023, 05:08:28 pm »
Бях на едно интервю за работа (фарма компания) преди седмица. Дали ще ме одобрят?

Лисана и akruks благодаря ви, че правилно разчетохте хорара ми.  :)

Днес ми се обадиха, че са ме одобрили за работата.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #2361 -: Юни 07, 2023, 09:38:45 am »
Ще успея ли да си намеря нова работа до края на лятото? Все още не съм напуснал сегашната. С тази Луна без курс май нямам шанс за друга.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за работа
« Отговор #2362 -: Юни 07, 2023, 11:24:54 am »
Весо, според мен ще останеш на старата.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за работа
« Отговор #2363 -: Юни 07, 2023, 12:21:46 pm »
И аз мисля ,че с този Сатурн у6 в Риби-8ми, хем ще се тормозиш,разяждаш от мисълта за промяна, хем няма да може да я реализираш сега,

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за работа
« Отговор #2364 -: Юни 07, 2023, 12:22:13 pm »
Привет момичета и Честита Пролет!
По моя въпрос - .....

Обратна връзка по този хорар - тълкуванията бяха различни, реших да рискувам и да стартирам "на чисто", на новото място. Не е минало много време, но вече съжалявам. Атмосферата в офиса е много тегава, чувствам се като в затвор, много не на място. Имам малко надежда, че може би ще ми е нужен по-дълъг период на приобщаване, но съм отчаяна. Откакто съм човек знам, че не искам такъв тип труд, колкото и да си повтарям другите го правят защо ти пък да не можеш, не върви. Усещам все едно нямам контрол над живота си. 

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Хорари за работа
« Отговор #2365 -: Юни 07, 2023, 01:24:11 pm »
Лисана, значи се нахендри..жалко. Човек свиква със всичко.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Хорари за работа
« Отговор #2366 -: Юни 07, 2023, 04:05:58 pm »
За момента го чувствам като нахенрдяне, да.  Дали ще се промени кой знае...за толкова години вече трудов стаж и позиции мисля, че се убедих как при мен съдбата ми е да имам проблеми в и на работа и да не си намеря мястото. Просто това ми е темата. Опитвам се да се успокоя, че има хора, които пък сменят мъже/жени и все имат проблеми в тази област...явно трябва да потърся стабилна основа за живота не в лицето на службата, а на нещо друго.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2367 -: Юни 07, 2023, 07:59:35 pm »
Лисана, моето тълкуване е било "за " новото място. Премислям на наново прочита си.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #2368 -: Юни 07, 2023, 11:05:04 pm »
Благодаря ви много, Ребека, Лисана!

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Хорари за работа
« Отговор #2369 -: Юни 08, 2023, 07:59:04 pm »
Здравейте,
Мноооого Ви моля, за помощ!
Въпроса ми е : Ще ми се получат ли нещата с докторантурата и преподавателската дейност?
Всичко беше под контрол до 1 юни като сложиха временнно изпълняващ длъжността на шеф на катедрата ни. В момента съм 50/50 служител и преподавател на хонорар, идеята беше да мина на 100 % преподавател след старта на докторантура за новата учебна година. Обаче новата щефка за краткото време ми се струва мн. "хлъзгава"- не я познавам добре. И като погледнах натала и транзитите си тр. НептунУ7 в 7д опоз. към ЮпитерУ4 в 1 нат. дом, което май навява на измама. Утре ще има среща с боса и навярно ще ми се реши съдбата.
Как мислите?
Благодаря Ви !