Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335227 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2370 -: Юни 08, 2023, 10:29:13 pm »
Кот,представена си от Юпитер в 5ти дом,Венера упр.на 6,11 домове върви към квадрат с твоя управител.Луната във водолей е с последен аспект квадрат Меркурий,статуса.По-скоро Не ,ще има съревнование,недоволство ,спънки.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2371 -: Юни 09, 2023, 11:21:05 am »

Въпроса ми е : Ще ми се получат ли нещата с докторантурата и преподавателската дейност?
 В момента съм 50/50 служител и преподавател на хонорар, идеята беше да мина на 100 % преподавател след старта на докторантура за новата учебна година.

АС няма 3*, което предполага, че си подранила с въпроса, не си запозната напълно с обстоятелствата около въпроса, а когато обстоятелствата ти се изяснят, въпросът ще се обезсмисли.

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Хорари за работа
« Отговор #2372 -: Юни 10, 2023, 08:01:12 am »
Благодаря много, akruks, точно така се случва - излязоха непредвидени ситуации. Май ще се получат, обаче нещата. Но може би на по-късен етап ще изникне и въпрос , дали има смисъл, предвид новите неща.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2373 -: Юни 10, 2023, 09:38:39 am »
Здравейте,
Мноооого Ви моля, за помощ!
Въпроса ми е : Ще ми се получат ли нещата с докторантурата и преподавателската дейност?
Всичко беше под контрол до 1 юни като сложиха временнно изпълняващ длъжността на шеф на катедрата ни. В момента съм 50/50 служител и преподавател на хонорар, идеята беше да мина на 100 % преподавател след старта на докторантура за новата учебна година. Обаче новата щефка за краткото време ми се струва мн. "хлъзгава"- не я познавам добре. И като погледнах натала и транзитите си тр. НептунУ7 в 7д опоз. към ЮпитерУ4 в 1 нат. дом, което май навява на измама. Утре ще има среща с боса и навярно ще ми се реши съдбата.
Как мислите?
Благодаря Ви !
получиха ли се нещата? Моят отговор беше Не.

kot

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 30
Re: Хорари за работа
« Отговор #2374 -: Юни 11, 2023, 08:17:24 am »
Благодаря, Сафо,
към момента нито ДА нито НЕ имам уверение от шефа, че от 1 септември стартира всичко, което ми оставя надежда.

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Хорари за работа
« Отговор #2375 -: Юни 15, 2023, 01:22:54 pm »
Ще си сменя ли работата? На настоящата работа се чувствам все по-неудовлетворена както във финансов, така и в личностен аспект и от известно време обмислям смяна на работата. Благодаря за помощта.
По тази карта не се очертава да смениш работа, макар да е видно неудовлетворението ти от настоящата. Но предстои промяна в сегашната ти работа, която ще се отличава от първоначално договорената, може да има и някаква промяна в договора.

Давам обратна връзка, за момента аз се отказах да сменям работата. Поне до края на лятото. Относно промяна, по скоро имаше  на вътрешно ниво в екипа. Дадоха ми задачи, на които не бях обучена досега. И съответно част от старите ми задължения отпаднаха.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2376 -: Юни 18, 2023, 11:32:42 pm »
Ще успея ли да си намеря нова работа до края на лятото? Все още не съм напуснал сегашната. С тази Луна без курс май нямам шанс за друга.

Сякаш ще има предложение за нова работа, но не съм сигурен дали ще я приемеш. Може би, да.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Хорари за работа
« Отговор #2377 -: Юни 18, 2023, 11:37:48 pm »
Здравейте,
Мноооого Ви моля, за помощ!
Въпроса ми е : Ще ми се получат ли нещата с докторантурата и преподавателската дейност?
Всичко беше под контрол до 1 юни като сложиха временнно изпълняващ длъжността на шеф на катедрата ни. В момента съм 50/50 служител и преподавател на хонорар, идеята беше да мина на 100 % преподавател след старта на докторантура за новата учебна година. Обаче новата щефка за краткото време ми се струва мн. "хлъзгава"- не я познавам добре. И като погледнах натала и транзитите си тр. НептунУ7 в 7д опоз. към ЮпитерУ4 в 1 нат. дом, което май навява на измама. Утре ще има среща с боса и навярно ще ми се реши съдбата.
Как мислите?
Благодаря Ви !

С ядове, разправии, трудности, стрес и неочаквания обрати нещата ще тръгнат към положителен отговор на този въпрос.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Хорари за работа
« Отговор #2378 -: Юни 19, 2023, 06:07:17 am »
Ще успея ли да си намеря нова работа до края на лятото? Все още не съм напуснал сегашната. С тази Луна без курс май нямам шанс за друга.

Сякаш ще има предложение за нова работа, но не съм сигурен дали ще я приемеш. Може би, да.
Благодаря!

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2379 -: Юни 20, 2023, 10:48:52 am »
В продължение на моя въпрос - днес се разделихме с работодателят ми.
Едит: облекчението беше и за двете страни, разбрах, че ако не съм го инициирала аз, те са щели да ме разкарат.
« Последна редакция: Юни 20, 2023, 06:53:50 pm от Лисана »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2380 -: Юли 06, 2023, 02:44:59 pm »
Да приема ли предложението на Ц? Ще ме устройва ли като време и доход?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2381 -: Юли 06, 2023, 03:12:01 pm »
Да приема ли предложението на Ц? Ще ме устройва ли като време и доход?
Лисана,ти,Венера в лъв забавяш движение и ще се обърнеш в ретро,Луната от водолей сх.опозиция с Марс(Ц),Не.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2382 -: Юли 06, 2023, 03:52:05 pm »
Сафо, благодаря! Също така го виждам, възможно е след време Ц. да се отметне от условията, които е предложил.
А в кои случаи се гледа 10ти дом, като Упр. на работа/кариера? В конкретния хорар мисля, че и този вариант води до същия отговор.
Edit с втори въпрос - има ли значение когато домът, сигнификатор на въпроса е интерсептиран, както в този случай?
« Последна редакция: Юли 06, 2023, 09:19:57 pm от Лисана »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хорари за работа
« Отговор #2383 -: Юли 06, 2023, 09:59:59 pm »
Лисана, Не. Ц. е в собствена терма, мисли за собствена изгода.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2384 -: Юли 07, 2023, 10:39:09 am »
Рени 💐
А по тази карта може ли да се зададе друг въпрос - ще намеря ли друга добра възможност в близките два месеца? Или по-скоро трябва да е нова? Тук сигнификаторите са същите и водят до същия резултат.