Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335113 пъти)

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Хорари за работа
« Отговор #2415 -: Октомври 19, 2023, 02:23:01 pm »
Здравейте! Много е динамична ситуацията на работното ми място в момента. Не знам доколко ще приема всичко като промяна затова пуснах хорар с въпрос В следващата година ще напусна ли работата си за компанията, в която работя?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за работа
« Отговор #2416 -: Октомври 19, 2023, 09:17:52 pm »
Аз ще кажа, че не, в следващата година няма да смениш работата. Че не се чувстваш на място и самата работа също не е ок, се вижда, но мисля, че обстоятелства ще те накарат да се задържиш, да останеш там, защото ще ти е важна тази работа, ще смениш решението да промяна.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Хорари за работа
« Отговор #2417 -: Октомври 20, 2023, 04:27:02 am »
Промените са свързани с повече ограничение и задачи, когато пък ти си по-лежерно настроена?  Приемаш го емоционално, но не се очертава промяна и според мен.

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Хорари за работа
« Отговор #2418 -: Октомври 20, 2023, 08:22:00 am »
Промените са свързани с повече ограничение и задачи, когато пък ти си по-лежерно настроена?  Приемаш го емоционално, но не се очертава промяна и според мен.
Благодаря ви!
Местят че на друга позиция, а сегашната си в харесвах много и да, беше супер лежерна в сравнение с това, което предстои. Отделно ми предлагат и мениджърски пост, за който не съм убедена как ще се развият нещата и дали ще ми донесе удовлетворение. Емоционално е да, защото исках да си запазя сегашното място. Обърква ме тази заигравка с Д9, която виждам в картата. Компанията е международна, работя с колеги от цял свят, за момент се замислих дали нещо и в тази посока да се промени…

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Хорари за работа
« Отговор #2419 -: Октомври 23, 2023, 03:33:13 pm »
Здравейте :)
И аз искам да попитам дали ще се върна в средата, в която съм бил и ще има ли кариерно развитие?
« Последна редакция: Октомври 23, 2023, 03:53:11 pm от Scorpio7 »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за работа
« Отговор #2420 -: Октомври 24, 2023, 11:05:42 am »
Не, не знам, вече ще я "хвърля" тази астрология.  ;)

Знаете, че отдавна мрънкам за моята работа и съм тук само заради необходимостта от нея.

Току що за пръв път от 14 год виждам обява за раб при Големия брат, фирмата, на която ние сме субконтрактори и която реално ни храни. Там всичко е с благословия, посмъртно и наследствено.

Кандидатстването ми там няма да мине незабелязано и ще е стъпка към раздяла, вероятно от два стола ще падна на земята.
Ама как да пропусна... Сатурнова опозиция настана...

Затова сега съм тук, за да ми налеете свеж акъл и да ме свалите на земята с тази красива карта.

Да кандидатствам ли?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #2421 -: Октомври 24, 2023, 11:13:34 am »
Люба, картата е нерадикална. Иначе не е, като теоретично да няма шанс.Гледането на нерадикални карти е чесане на езика.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2422 -: Октомври 24, 2023, 12:03:00 pm »
Люба ,асц е на Антарес.Мисля,че каквото и да кажем(тук),ти ще го направиш.Луната е в последни кр.градуси на водолей,безаспекти,но ти се чудиш/питаш/напрягаш.Юпитер не е в най-добра позиция,но Слънце,упр.на 9ти е в нов знак в аспект със Сатурн в 3ти.
Мисля,ще се гмурнеш в дълбоките води.
За кандидатстване санкционират ли?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за работа
« Отговор #2423 -: Октомври 24, 2023, 12:07:47 pm »
Благодаря, момичета!
Не знам за кандидатстване какво правят, но ще стане ясно, че гледам навън, а това може да се тълкува по много начини.
Главата ми е капучино.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за работа
« Отговор #2424 -: Октомври 25, 2023, 03:17:50 pm »
Аз кандидатствах 🚀🚀🚀
Просто действително не издържах, огън ме гори, а вашите тълкувания ме накараха да се хвана за дребните нишани, които ми дадохте или си ги търсих, вместо да се възпра.
Оттук натам, не знам, но мисля да ви разказвам за развитието.
Считам това за голяма стъпка за себе си след 14 години тук, ранна зрелост, младост, емоции, надежди, устрем. Много труден избор, но аз съм екзалтирало Слънце по дом и знак като у6 и не мога да карам на заплата, въпреки всичко. Трябва да горя в работата, за да сме щастливи аз и работодателят, а когато зорлян ме натискат надолу, не ме устройва сигурността. В сегашния формат това ми липсва.

И нещо интересно: докато си подготвях документите за кандидатстване, в офиса ми при плътно затворени врати и прозорци, се появи изневиделица пиленце, малко и кафяво като мен, успях да му отворя прозорец и то излетя. Сигурно е влязло тайно по-рано през деня, докато съм щъкала, но събитието беше сюрреалистично и за мен знаково, много хубаво.
« Последна редакция: Октомври 25, 2023, 04:02:37 pm от Люба »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #2425 -: Октомври 25, 2023, 03:37:00 pm »
Въййй  ;D ,туй с пиленцето ме закла. Обичам налудничавите сцени.  :D Поздрави за куража и дано и голямото пиле прелети над кукувичето гнездо! Успех!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за работа
« Отговор #2426 -: Октомври 25, 2023, 04:03:20 pm »
🍓💙💨🌪️☄️💞🫑 Ребеко

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2427 -: Октомври 25, 2023, 06:02:58 pm »
Люба,успех! :)

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Хорари за работа
« Отговор #2428 -: Октомври 25, 2023, 09:45:29 pm »
Добър вечер, Сафо и Ребека :)
Дали ще у удобно да погледнете и моят хорарен въпрос :)
Благодаря, дами и приятна вечер!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2429 -: Октомври 25, 2023, 10:29:59 pm »
Добър вечер, Сафо и Ребека :)
Дали ще у удобно да погледнете и моят хорарен въпрос :)
Благодаря, дами и приятна вечер!
Скорпио,разгледах хорара ти преди,но не зная дали съм го "разчела"правилно.Объркването ми идва от това,че първи дом обхваща два знака.Водолей и риби.
Ти си представен от знак водолей и Сатурн,който е в 0*критичен на риби.Сатурн не вижда асц.Все едно не си наясно за някои неща.Сатурн е неаспектиран мажорно,никоя планета не се свързва с него,няма помощ.Луната е в 1ви-при теб,ъглова,което в хорар обикновено е положителен отговор,но тук Луната няма аспекти с други планети,без курс е.Може би е добре да се отбележи,че тя все пак ще направи аспект с Уран,който е съуправител на знак водолей и съуп.на 1ви дом.Луната управлява 6ти дом-работата,но тук по-скоро я свързвам с питането ти относно собствената ти особа,вероятно има някакво напрегнато състояние/здравословен проблем.За кариерно развитие е нужен силен 10ти дом.К10 е в стрелец,а Юпитер в телец не вижда к10,освен това е в 3ти дом,ретрограден,слаб.Ако Луната в 1ви е силна,то водолей е бавен знак,фиксиран и при положение,че упр.на 1 и 10 домове са ретроградни,това ,което искаш(връщане на предишно място ),е възможно да се случи ,но след доста време и не на същата позиция-Сатурн няма да се върне в знак водолей.
Това е моето виждане по хорара.
« Последна редакция: Октомври 25, 2023, 10:31:41 pm от Сафо »