Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 335100 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хорари за работа
« Отговор #2445 -: Октомври 25, 2023, 11:46:47 pm »
Извън хорара, кармата и справедливостта често не се разгръщат само в една инкарнация.Затова хората казват-няма справедливост.Да няма, няма добро по заслуги,а напротив,често получаваме незаслужено лошо.Защото в контекстта на минали и бъдещи животи, настоящето е миг,сега сеем бъдеща карма и често жънем минала,която не помним.Но понякога може и в настоящата инкарнация да доживеем скоропостижна справедливост.

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Хорари за работа
« Отговор #2446 -: Октомври 25, 2023, 11:59:54 pm »
Доста обективно написано. А 13:43ч няма ли да спаси малко положението, че от две години ми е писнало вече.. 😂

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2447 -: Октомври 26, 2023, 07:12:34 am »
Сафо - 13:43ч
Незная каква ректификация са ти правили,но около часа,който помни майката най-добре да се придържаш.
Тази тема е за хорари,направихме "мазало",можеш да преместиш картата в раздел "натални карти".И по една дирекция,ректификация не се прави,така че неможем да сме сигурни и в този час.Ако директираме асц ,сега е в около 20*на риби,а нат.Плутон хвърля ляв аспект тригон към дирекция асц.Може и за това да ти е тегаво-размисли и страсти за смъртта,живота,раждането и прераждане.По дирекция Венера също сменя знак.Всички планети са над хоризонта.Дирекция Луна идва в квадрат с Венера.Ще бъдеш профекция асц във везни.
« Последна редакция: Октомври 26, 2023, 07:26:40 am от Сафо »

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Хорари за работа
« Отговор #2448 -: Октомври 26, 2023, 07:36:26 am »
Добро утро, Сафо! 😊
Да, стана мазало, съжалявам!

Scorpio7

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Хорари за работа
« Отговор #2449 -: Октомври 26, 2023, 07:53:21 am »
Съжалявам за въпроса, но профекция асцендент във Везни какво означава?

П.П.
Видях, че е в девети дом, управител Венера :)
« Последна редакция: Октомври 26, 2023, 08:03:43 am от Scorpio7 »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за работа
« Отговор #2450 -: Октомври 26, 2023, 04:01:23 pm »
По моя въпрос, в сряда съм на интервю, онлайн, международен подбор.

Е, накрая условията български, ама все пак  :)

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 88
Re: Хорари за работа
« Отговор #2451 -: Октомври 30, 2023, 04:49:32 pm »
Пак бях на интервю за работа. Искат да започна веднага, защото са минали няколко човека, които са се отказали и времето ги притиска. Работата е административна - имейли, документи, кореспонденция, таблици, графици... И е в сферата на образованието.
Като заплащане и локация не е много ок, което е причината да продължават да търсят. Колективът изглежда добър, офисът също. Задавам въпрос : Ще бъда ли удовлетворена на новото работно място?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2452 -: Октомври 30, 2023, 07:49:17 pm »
Не

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 88
Re: Хорари за работа
« Отговор #2453 -: Октомври 30, 2023, 09:05:58 pm »
Колко си категорична, Сафо! Надявах се най-накрая да започна работа. Толкова малко възможности се появяват, а добри няма. Все с компромиси от моя страна.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2454 -: Октомври 30, 2023, 09:34:05 pm »
Пак бях на интервю за работа. Искат да започна веднага, защото са минали няколко човека, които са се отказали и времето ги притиска. Работата е административна - имейли, документи, кореспонденция, таблици, графици... И е в сферата на образованието.
Като заплащане и локация не е много ок, което е причината да продължават да търсят. Колективът изглежда добър, офисът също. Задавам въпрос : Ще бъда ли удовлетворена на новото работно място?
В самият въпрос се съдържа и отговорът. ;)
Да се обоснова:Луната е на Плеяди-зле,безкурс.При теб е Юпитер,но е в опозиция с твоя управител-Марс,който е изгорял,все още не се е измъкнал от лъчите на Слънцето.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 88
Re: Хорари за работа
« Отговор #2455 -: Октомври 30, 2023, 09:56:03 pm »
Благодаря,Сафо! Утре трябва да взема решение. Много залагах на тази работа.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Хорари за работа
« Отговор #2456 -: Октомври 31, 2023, 05:57:16 am »
Ами, започни и виж сама.
Щом залогът е голям, няма какво да губиш. Пробваш и това е

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 88
Re: Хорари за работа
« Отговор #2457 -: Октомври 31, 2023, 02:41:42 pm »
Точно казано, Люба, залогът е голям и смятам да опитам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2458 -: Ноември 01, 2023, 01:12:40 pm »
Пак бях на интервю за работа. Искат да започна веднага, защото са минали няколко човека, които са се отказали и времето ги притиска. Работата е административна - имейли, документи, кореспонденция, таблици, графици... И е в сферата на образованието.
Като заплащане и локация не е много ок, което е причината да продължават да търсят. Колективът изглежда добър, офисът също. Задавам въпрос : Ще бъда ли удовлетворена на новото работно място?
Моят отговор е Да, ще си удовлетворена от работа и колектив.

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 88
Re: Хорари за работа
« Отговор #2459 -: Ноември 01, 2023, 08:08:08 pm »
Пак бях на интервю за работа. Искат да започна веднага, защото са минали няколко човека, които са се отказали и времето ги притиска. Работата е административна - имейли, документи, кореспонденция, таблици, графици... И е в сферата на образованието.
Като заплащане и локация не е много ок, което е причината да продължават да търсят. Колективът изглежда добър, офисът също. Задавам въпрос : Ще бъда ли удовлетворена на новото работно място?
Моят отговор е Да, ще си удовлетворена от работа и колектив.
Благодаря, Akruks! Минах през твърдо "не", "може да пробвам", до "ще го направя".
Сякаш описахте градацията на мислите в главата ми. Към настоящият момемент, вътрешното ми усещане е, че възможността не е за изпускане.