Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 334594 пъти)

elodia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Хорари за работа
« Отговор #2460 -: Ноември 01, 2023, 10:06:14 pm »
Здравейте как мислите ще си намеря ли скоро някаква свястна работа много време съм без работа и почвам вече да чуствам че полудявам

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2461 -: Ноември 02, 2023, 08:30:12 am »
Здравейте как мислите ще си намеря ли скоро някаква свястна работа много време съм без работа и почвам вече да чуствам че полудявам
Луната е безкурс.Не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2462 -: Ноември 02, 2023, 10:37:26 am »
Здравейте как мислите ще си намеря ли скоро някаква свястна работа много време съм без работа и почвам вече да чуствам че полудявам
така скрита няма да намериш работа, излез на светло, регистрирай се в бюро по труда

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Хорари за работа
« Отговор #2463 -: Ноември 03, 2023, 02:14:34 pm »
Здравейте отново, защото продължавам да си мисля как въобще ще успея да си наложа и да работя това, което вече не искам, а обстоятелствата ми го налагат и към момента друг вариант не виждам. Та, въпросът ми е “Ще се върна ли от отново да работя в отдела, където бях това лято?” Надеждата, че все пак може да се върна се появи при последния ми разговор с мениджъра, който определено загатна, че има някакъв шанс. Структурни промени наложиха от ноември да съм вече на друга позиция, с която обаче просто не мога да се примиря, защото въобще не харесвам.

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #2464 -: Ноември 13, 2023, 08:53:42 pm »
Здравейте въпросът ми е :
До края на тази година Х , ще отиде ли в чужбина да работи?
Накратко мъжът ми от 1 година си търси работа , специалността му е добра инжинер , но това което се предлага в Бг, все не му харесва . Търси и в чужбина ,  но ми се струва,  че и там пак не иска. С две думи все нещо не му харесва , почвам вече много да се притеснявам . Живеем на спестявания , а те свършват имаме и малко дете . Сякаш чака  нещо да се случи но пък и не е много напорист да търси нещо подходящо.
Благодаря на отзовали те се.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2465 -: Ноември 14, 2023, 06:08:19 am »
qwe,до края на годината -не

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2466 -: Ноември 14, 2023, 03:41:22 pm »
Здравейте въпросът ми е :
До края на тази година Х , ще отиде ли в чужбина да работи?
Накратко мъжът ми от 1 година си търси работа , специалността му е добра инжинер , но това което се предлага в Бг, все не му харесва . Търси и в чужбина ,  но ми се струва,  че и там пак не иска. С две думи все нещо не му харесва , почвам вече много да се притеснявам .
не го виждам в чужбина, иначе търси работа, да е сериозна и стабилна, но ако разчита на сайтове за работа няма как, по-добре да се регистрира в бюро на труда, там има и предложения за чужбина или за друго населено място..

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Хорари за работа
« Отговор #2467 -: Ноември 14, 2023, 05:48:36 pm »
Днес видях една обява за работа в сфера, в която отдавна искам да работя. Покривам им по-голямата част от изискванията, но не изцяло (уж не критични).  Та зададох въпроса да кандидатствам ли?
Ранен асцедент, може би защото зададох въпроса почти веднага след като видях обявата. Дали пък няма да си променя мнението, след като ентусиазмът поотмине.
Аз, Венера, на трон в 6 дом. У10 Сатурн, няма аспект с Венера, но са в замина рецепция по екзалтация. Луна, съвпад с Меркурий У2,У6, следващ аспект секстил с Венера. Но пък е в разходящ квадрат със Сатурн. Какво мислите - има ли смисъл да пускам CV?
« Последна редакция: Ноември 14, 2023, 06:39:37 pm от Nana »

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Хорари за работа
« Отговор #2468 -: Ноември 14, 2023, 05:55:18 pm »
Здравейте въпросът ми е :
До края на тази година Х , ще отиде ли в чужбина да работи?
Накратко мъжът ми от 1 година си търси работа , специалността му е добра инжинер , но това което се предлага в Бг, все не му харесва . Търси и в чужбина ,  но ми се струва,  че и там пак не иска. С две думи все нещо не му харесва , почвам вече много да се притеснявам .
не го виждам в чужбина, иначе търси работа, да е сериозна и стабилна, но ако разчита на сайтове за работа няма как, по-добре да се регистрира в бюро на труда, там има и предложения за чужбина или за друго населено място..
Благодаря на Сафо и akruks за коментара. Разбирам , че скоро време няма да се променят нещата .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2469 -: Ноември 15, 2023, 05:01:26 pm »
Днес видях една обява за работа в сфера, в която отдавна искам да работя. Покривам им по-голямата част от изискванията, но не изцяло (уж не критични).  Та зададох въпроса да кандидатствам ли?
Ранен асцедент, може би защото зададох въпроса почти веднага след като видях обявата. Дали пък няма да си променя мнението, след като ентусиазмът поотмине.
 Какво мислите - има ли смисъл да пускам CV?
в хорари за работа ранен АС показва, че по-късно може да има промени в първоначалните условия за работата
не си писала дали в момента имаш работа, за да знаем по кой дом да гледаме новата работа, а дали и къде ще си пращаш СиВи е твое лично решение, но ако работиш в момента и желаеш нова работа, имай предвид, че има лъжа, измама, по отношение на парите им

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Хорари за работа
« Отговор #2470 -: Ноември 15, 2023, 05:34:34 pm »
Днес видях една обява за работа в сфера, в която отдавна искам да работя. Покривам им по-голямата част от изискванията, но не изцяло (уж не критични).  Та зададох въпроса да кандидатствам ли?
Ранен асцедент, може би защото зададох въпроса почти веднага след като видях обявата. Дали пък няма да си променя мнението, след като ентусиазмът поотмине.
 Какво мислите - има ли смисъл да пускам CV?
в хорари за работа ранен АС показва, че по-късно може да има промени в първоначалните условия за работата
не си писала дали в момента имаш работа, за да знаем по кой дом да гледаме новата работа, а дали и къде ще си пращаш СиВи е твое лично решение, но ако работиш в момента и желаеш нова работа, имай предвид, че има лъжа, измама, по отношение на парите им
Благодаря, Акрукс. Да, в момента работя и искам да сменям работата. В такъв случай 11 дом ли гледаме за новата работа? А, ако ползваме само старите управители, а управителя е един и същ за 10 и 11 дом? Тогава за 11 става управителя на следващия знак (мисля че нещо такова бях чела при Фроули)?
Аз, в крайна сметка си го пуснах cv-то, ще видим дали въобще ще ми се обадят. По-скоро ме притеснява липсата на опит в сферата, въпреки че пише, че не е задължителен. За заплащането, не знам, уж са много голяма международна компания.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #2471 -: Ноември 15, 2023, 06:10:55 pm »
Благодаря, Акрукс. Да, в момента работя и искам да сменям работата. В такъв случай 11 дом ли гледаме за новата работа? А, ако ползваме само старите управители, а управителя е един и същ за 10 и 11 дом? Тогава за 11 става управителя на следващия знак (мисля че нещо такова бях чела при Фроули)?
Аз, в крайна сметка си го пуснах cv-то, ще видим дали въобще ще ми се обадят. По-скоро ме притеснява липсата на опит в сферата, въпреки че пише, че не е задължителен. За заплащането, не знам, уж са много голяма международна компания.
аз работя с новите управители, като отчитам и старите
в случая Сатурн У10, У11 показва, че новата работа е по-престижна, отговаря на твоя образователен ценз, но производен 2-ри от 11-ти се управлява от Нептун, разположен в производен 2д. , а Луната е с последен аспект с Нептун - квадрат!
Затова написах, че лъжат с парите, че нещо не е наред във финансите на фирмата. И какво като са международна компания, работила съм в голяма чуждестранна фирма, директорка, началничките ми бяха българки, които ми вгорчиха живота за 5г.   :(

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Хорари за работа
« Отговор #2472 -: Ноември 15, 2023, 06:57:01 pm »
Мерси, Аркукс  :-*

fly

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Хорари за работа
« Отговор #2473 -: Ноември 18, 2023, 02:47:15 pm »
Здравейте получих предложение за работа но много се чудя дали да приема
"Дали си заслужава предложението за работа"
В момента не работя , търся работа но подбирам тъй като съм с две деца и няма кой да ми помага за тях единствено баща им . Предложението което ми направиха е с известни минуси за мен по- дългото работно време и разстоянието от дома ми до работа . Заплащането е средна хубост .Не знам дали ако приема тези всичките напъни дали ще си струват .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хорари за работа
« Отговор #2474 -: Ноември 18, 2023, 06:30:25 pm »
Здравейте получих предложение за работа но много се чудя дали да приема
"Дали си заслужава предложението за работа"
В момента не работя , търся работа но подбирам тъй като съм с две деца и няма кой да ми помага за тях единствено баща им . Предложението което ми направиха е с известни минуси за мен по- дългото работно време и разстоянието от дома ми до работа . Заплащането е средна хубост .Не знам дали ако приема тези всичките напъни дали ще си струват .
Последният аспект на Луната е квадрат със Слънце/Марс.Не.