:-[jВеско, ние във форума сме ти свикнали на странностите, но определено правиш странно впечатление.
Кой звъни на шефа си по Вайбър, несериозно е?!
“ Дървен философ” се използва за човек с празни приказки и глупави теории, не е за мързел.
А това за родителите ти, лека им пръст, е налудничаво, вероятно някой гледа как се връзваш и говориш врели - некипели и те е подразнил. Изобщо не подлежи на коментар такава тема.
Няма кой къде да те вика, шефът е този, който решава какво да прави и е в правото си да търси читави и качествени работници. Законът затова е измислил понятието Изпитателен срок.
Ако си гледаш работата, не дрънкаш небивалици и не развиваш разни теории на вероятностите, няма кой да те уволни.
Ако работиш с пари или с хора, пък с каквото и да е, разсеяността е достатъчно основание.
Не ти го пиша с лоши чувства, много со преживял наистина, но мисля, че е време да стъпиш здраво на земята, да бъдеш реалист и да си живееш живота без прекалени страхове и ограничения.