Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327433 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #90 -: Септември 21, 2015, 10:33:43 pm »
Аз отчитам и минутите, аспектът е разходящ вече. Това по-скоро показва неудовлетворението, което е получило. Много вероятно да се е почувствала наранена от думи и/или действия на колега/и и затова да обмисля да напусне. Асцендентът обаче е ранен, сякаш иска да ѝ каже: "Хей момиче, започна преди 2 дена и вече обмисляш да се махаш! Я изчакай малко!". Според мен, по-добре да изчака Меркурий да тръгне директен и тогава да прецени сама за себе си.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Хорари за работа
« Отговор #91 -: Септември 22, 2015, 12:39:41 pm »
Вчера се появи една хубава обява за работа, за която кандидатствах. Въпросът ми е дали ще ме извикат на интервю?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #92 -: Септември 22, 2015, 12:46:33 pm »
Мисля, че не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #93 -: Септември 22, 2015, 01:10:05 pm »
Да продължавам ли да работя на тази позиция? Почвах преди два дпи работа и вече се чудя дали да напускам... :91:
АСЦ е ранен, подранила си с въпроса, по който не следва развитие- Луната е без курс.
Последният неин аспект е квадрат със Слънцето У9, а 9д показва крайното развитие на делата по 6д. - вътре в себе си си напуснала, а дали ще приведеш замисъла в действие от теб зависи. Луната У8 в 1д е извършила квадрат с Юпитер У1 в 9д- определено си се ориентирала към приключване.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Хорари за работа
« Отговор #94 -: Септември 22, 2015, 04:04:20 pm »
АСЦ е ранен, подранила си с въпроса, по който не следва развитие- Луната е без курс.
Последният неин аспект е квадрат със Слънцето У9, а 9д показва крайното развитие на делата по 6д. - вътре в себе си си напуснала, а дали ще приведеш замисъла в действие от теб зависи. Луната У8 в 1д е извършила квадрат с Юпитер У1 в 9д- определено си се ориентирала към приключване.
ОВ: Вчера реших да напусна работата преди да съм подписала договора... Веско е прав, много съм съм разочарована от управителя на смяната, която ме обучаваше грешно с цел да ме уволнят и ме държа на крак нон стоп в движение 11часова смяна... Дори не разреши да почивам полагащата ми се почивка от 15мин... А така се надявах на тази работа..
Благодаря ви!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #95 -: Септември 22, 2015, 04:09:03 pm »
И на мен ми се случи преди нещо подобно в един магазин, в който ме обучаваха, само че не управителя, ами колегите се държаха така.
Пожелавам ти да си намериш нещо, което да ти е на сърце!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #96 -: Септември 22, 2015, 04:50:37 pm »
ОВ: Вчера реших да напусна работата преди да съм подписала договора... Веско е прав, много съм съм разочарована от управителя на смяната, която ме обучаваше грешно с цел да ме уволнят и ме държа на крак нон стоп в движение 11часова смяна... Дори не разреши да почивам полагащата ми се почивка от 15мин... А така се надявах на тази работа..
Благодаря ви!
Както предположих, некоректно/подмолно отношение по Плутон и напускане на позицията.
Благодаря за ОВ.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Хорари за работа
« Отговор #97 -: Септември 23, 2015, 06:47:50 pm »
delphin, точно така! Много точно го каза! Мерси още веднъж!  :58:
Утре ще бъда ли одобрена на интервюто? Акрукс, от банкова институция е! Възхитена съм, че позна позицята, която ще работя... Ще видим утре развитието...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #98 -: Септември 23, 2015, 08:04:14 pm »
Вчера се появи една хубава обява за работа, за която кандидатствах. Въпросът ми е дали ще ме извикат на интервю?
Луната У3 за тях е в сходящ съвпад с Плутон У1 за теб, може да те викнат, но с известно забавяне, понеже Плутон е ретро.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #99 -: Септември 23, 2015, 08:17:40 pm »
Утре ще бъда ли одобрена на интервюто? Акрукс, от банкова институция е! Възхитена съм, че позна позицята, която ще работя... Ще видим утре развитието...
Ами аз мисля, че вече си одобрена, интервюто е само една формалност- Луната е без курс, извършила е хармоничен аспект с Юпитер У9, 10, съУ1, обаче ти предстоят съвсем нови работни задължения- Слънцето У5 в нов знак, в нулев градус, но ще имаш подкрепата на колегите- в знак везни, който е заключен в 7д, а Меркурий У7 е У3 при теб.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #100 -: Септември 24, 2015, 01:17:55 pm »
От 2 дена ходя в един магазин, за да ме пробват как работя. Не са ми пуснали договор обаче. Казаха, че ще го направят и че ще ми платят за тези дни, които ходя, но не са съвсем сигурни дали съм подходящ за работата.
Въпросът ми е: ще ми платят ли наистина и ще остана ли доволен от заплащането? Също така, че има ли възможност да ме вземат за по-дълго време там?
Странно, че между У2 и У8 има разходящ секстил, а аз все още нищо не съм получил.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #101 -: Септември 24, 2015, 03:31:24 pm »
От 2 дена ходя в един магазин, за да ме пробват как работя. Не са ми пуснали договор обаче. Казаха, че ще го направят и че ще ми платят за тези дни, които ходя, но не са съвсем сигурни дали съм подходящ за работата.
Въпросът ми е: ще ми платят ли наистина и ще остана ли доволен от заплащането? Също така, че има ли възможност да ме вземат за по-дълго време там?
Странно, че между У2 и У8 има разходящ секстил, а аз все още нищо не съм получил.
Ами те нали са казали, че ще ти платят за тези дни, като ти пуснат договора, Венера У6, У10 е във взаимна рецепция със Слънцето У9 за теб, У3 за тях, така че може да те вземат - Луната ще извърши секстил с Мерка У1, съУ3 за тях. Парите ще ги получиш, заедно с договора- Луната У8 е в сходящ секстил с Уран У3, но последният аспект на Луната е опозиция с Венера У6, У10 в 8д- може да не си удовлетворен от заплащането и да откажеш работата.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Хорари за работа
« Отговор #102 -: Септември 24, 2015, 04:27:06 pm »
delphin, точно така! Много точно го каза! Мерси още веднъж!  :58:
Утре ще бъда ли одобрена на интервюто? Акрукс, от банкова институция е! Възхитена съм, че позна позицята, която ще работя... Ще видим утре развитието...
ОВ: Днес мина интервюто пред 17 човека в конферентна зала. Мина уж добре, ама... Не могат да се разберат помежду си дали ще ме вземат или не.. Та утре пак, но неофициално пред двама... Съмнявам се вече, че ще ме вземат...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Хорари за работа
« Отговор #103 -: Септември 24, 2015, 07:39:45 pm »
Геривас, теб за космонавт ли те избират, все бива бива, ама 17 човека...?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #104 -: Септември 24, 2015, 07:43:40 pm »
Леле майко, цял кастинг са направили... Позицията не беше ли в банковата сфера? Вече прекаляват с изискванията, минават всякакви разумни граници.  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui