Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327284 пъти)

Karmen

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Хорари за работа
« Отговор #165 -: Октомври 11, 2015, 07:00:16 pm »
То така или иначе ще трябва да се разглежда знака Дева, понеже се намира в 10 дом. С-ра му е стационарен, намира се в интерсептиран знак, както и твоя У1 и У6, заради това имаш чувството, че нищо не се случва в тази насока. Ако гледаме Слънцето като У10, то то е в знака на заточение на Марс, твоя съУ1, и няма да направи сходящ аспект с него. Меркурий като У10 пък ще се отдалечи от Марс малко по малко. Възможно е да проведат разговор с теб и да се разберете, но ми се струва, че по-висока позиция не се очертава засега. Въпреки това, ще бъдеш удоволтворена от развитието, тъй като последният аспект на Луната е тригон с Плутон, У1 за теб.
Много благодаря за отговора! От една година всичко е изключително динамично на работа и промените засегнаха и мен....Интересен ми е тригона между Луната и У1, тъй като поне към момента си мисля, че не бих била удовлетворена ако ситуацията към момента се запази...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за работа
« Отговор #166 -: Октомври 22, 2015, 05:34:47 pm »
Командировките по трети дом ли са?  :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #167 -: Октомври 22, 2015, 05:39:53 pm »
Командировките по трети дом ли са?  :017:

Ако са на по-кратки разстояния, би трябвало да са по 3 дом. По-надалеч минават по 9ти, особено в чужбина.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Хорари за работа
« Отговор #168 -: Октомври 24, 2015, 11:59:11 am »
Здравейте, може ли за помощ по един хорар.
Братовчедка ми пита от нейно лично име, дали ще бъде одобрена за работата, за която кандидатства в България. Сега ще се явява на 2ро интервю. Аз само направих хорара, тя си задава въпроса. В момента е във Франция, не знам за родната страна кой дом се гледа.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Хорари за работа
« Отговор #169 -: Октомври 24, 2015, 01:00:53 pm »
Здравейте, може ли за помощ по един хорар.
Братовчедка ми пита от нейно лично име, дали ще бъде одобрена за работата, за която кандидатства в България. Сега ще се явява на 2ро интервю. Аз само направих хорара, тя си задава въпроса. В момента е във Франция, не знам за родната страна кой дом се гледа.

Не знам дали в крайна сметка ще постъпи на работа, но я харесват за позицията.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #170 -: Октомври 24, 2015, 03:24:44 pm »
И на мен ми се струва, че вероятно вече са я харесали, но може тя да се двоуми дали да започне работа на това място.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Хорари за работа
« Отговор #171 -: Октомври 24, 2015, 06:02:59 pm »
Здравейте, може ли за помощ по един хорар.
Братовчедка ми пита от нейно лично име, дали ще бъде одобрена за работата, за която кандидатства в България. Сега ще се явява на 2ро интервю. Аз само направих хорара, тя си задава въпроса. В момента е във Франция, не знам за родната страна кой дом се гледа.
Ще я одобрят. Дали ще започне работа, обаче не съм толкова категорична. Може да не й харесат условията или нещо друго и да се откаже. Може пък да направи компромис.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #172 -: Октомври 24, 2015, 06:29:56 pm »
По какво заключавате, че ще я одобрят?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #173 -: Октомври 24, 2015, 06:34:41 pm »
По какво заключавате, че ще я одобрят?

Тя е представена на Марс, а У10 тъкмо е направил ингрес и е минал в нейния знак.

Теоретично има и тригон между светилата, но фактически той няма да се състои в този хорар. Обаче тригон между светилата е имало преди ингреса на Слънцето - Слънце в последните градуси на Везни и Луна във Водолей.

Въпреки всичко наличието на такъв тригон бихме могли да отчетем като благоприятен фактор. Според мен обаче тя самата може да изпитва колебания относно заемането на въпросната длъжност.

« Последна редакция: Октомври 24, 2015, 06:42:10 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #174 -: Октомври 25, 2015, 12:44:01 pm »
Здравейте, може ли за помощ по един хорар.
Братовчедка ми пита от нейно лично име, дали ще бъде одобрена за работата, за която кандидатства в България. Сега ще се явява на 2ро интервю. Аз само направих хорара, тя си задава въпроса. В момента е във Франция, не знам за родната страна кой дом се гледа.
Не си написала обаче дали работи в момента, а иначе родното място е по 4д, Луната У9 е извършила квадрат със Сатурн У4, Марс У1 също е в разходящ квадрат със Сатурн У4, Плутон У1 в разходящ квадрат с Уран У4- няма изгледи да се завърне в България. На Луната, която е У3 на отсрещната страна, предстои само един аспект- опозиция с Марс У1, У6 за питащата и според мен няма да я одобрят.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за работа
« Отговор #175 -: Октомври 26, 2015, 05:39:12 pm »
Аз питам "половинката до шест месеца ще иде ли да работи в... друг град е, не този, в който живеем?"
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #176 -: Октомври 26, 2015, 05:45:07 pm »
Аз питам "половинката до шест месеца ще иде ли да работи в... друг град е, не този, в който живеем?"

Мисля, че или съпругът ти се колебае и не е приел, или работодателят е размислил. На този етап като че ли не. Има фактори, които възпрепятстват това командироване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #177 -: Октомври 26, 2015, 07:38:44 pm »
Аз питам "половинката до шест месеца ще иде ли да работи в... друг град е, не този, в който живеем?"
Луната е без курс, но Венера У1 на половинката е в сходящ съвпад с Марс У7 за него, който е производен 4-ти от 4-ти, тъй че може да смени дома и населеното място след 3м.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Хорари за работа
« Отговор #178 -: Октомври 28, 2015, 06:03:31 pm »
До края на годината ще   бъда ли командирована?
Днес разбрах, че ноември ще имам възможност, но друг е въпросът дали ще ме пуснат?

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #179 -: Октомври 28, 2015, 06:37:46 pm »
До края на годината ще   бъда ли командирована?
Днес разбрах, че ноември ще имам възможност, но друг е въпросът дали ще ме пуснат?
на Луната У4 предстои само един аспект- тригон със Слънцето у6- работните ти задължения ще са свързани с твоето постоянно място на пребиваване, не се очертава път, макар мерка У3 да е във взаимна рецепция с Венера у7 (4ти от 4ти), може би по-нататък, а и ти не беше ли ангажирана със следване (Марс У1 в разходящ съвпад с Юпитер У9)?  :)