Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327476 пъти)

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Хорари за работа
« Отговор #225 -: Ноември 16, 2015, 02:11:03 pm »
Не, няма да останеш. Ако е имало намерения за съкращения на персонала, на теб ти се е разминало.

Според мен ще си запазиш работата, но и положението ти там няма да стане по-добро, поне засега.

Благодаря и на теб, Lilla
Дано всичко се нареди както трябва!  :-*

Michael

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Хорари за работа
« Отговор #226 -: Ноември 16, 2015, 03:52:32 pm »
Една приятелка скоро остана без работа и въпросът ми е ще успее ли да си намери такава до края на годината. Благодаря предварително.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #227 -: Ноември 16, 2015, 04:03:15 pm »
Една приятелка скоро остана без работа и въпросът ми е ще успее ли да си намери такава до края на годината. Благодаря предварително.
по мое виждане не

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Хорари за работа
« Отговор #228 -: Ноември 17, 2015, 10:26:06 pm »
Ще остана ли за постоянно в тази фирма (т.е ще подпиша ли най-сетне трудовия договор)? Става въпрос за м-н за цигари и алкохол.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #229 -: Ноември 17, 2015, 10:31:10 pm »
Ще остана ли за постоянно в тази фирма (т.е ще подпиша ли най-сетне трудовия договор)? Става въпрос за м-н за цигари и алкохол.
Луната ще извърши квадрат със Слънцето У1 и Меркурий у3, едва ли ще подпишеш договор.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #230 -: Ноември 24, 2015, 08:46:04 pm »
Здравейте,
Ръководя малък екип (20 човека) в международна компания. Днес разбрах, че един от служителите е кандидатствал за позиция в друг отдел в компанията. Ще го изберат ли в другия отдел? (Ако отиде там, ще правим трансформация и в нашия тийм).

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #231 -: Ноември 24, 2015, 08:59:25 pm »
Въпроса е на сестра ми ,има предложение за работа, но работодателя няма много добра репутация. Въпроса й ще започне ли работа там , има ли смисъл?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #232 -: Ноември 24, 2015, 09:11:12 pm »
Въпроса е на сестра ми ,има предложение за работа, но работодателя няма много добра репутация. Въпроса й ще започне ли работа там , има ли смисъл?
Асцендентът е ранен, така че може и да не стане веднага. Неин У1 и У2 е Луната, близо до К12 - май не е много добро финансовото ѝ състояние и се съмнява в предложената ѝ работа. Луната вече е направила тригон с Плутон У6, предстои ѝ да направи тригон с Юпитер, управител на включения в 6 дом знак. Възможно ли е да приеме работа на друго място?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Хорари за работа
« Отговор #233 -: Ноември 24, 2015, 09:14:06 pm »
тя търси усилено на други места

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #234 -: Ноември 24, 2015, 09:25:44 pm »
Според мен интересите им не се срещат, макар че Луната е в сходящ тригон с Юпитер, а след това и със СЛВ. Но не мисля, че работната среда и заплащането в тази компания биха отговорили на нейните очаквания. Ако все пак реши да започне работа, има вероятност да не го докара до постоянен трудов договор и да е някакъв временен или непълен ангажимент.

Като цяло тя има шансове да намери по-добра работа, но не е в изгодно положение конкретно в този случай и с този работодател. Доста шикалкавене може да има при него и изцепки от сорта "иде ми, дойде ми".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #235 -: Ноември 24, 2015, 09:32:00 pm »
В хорарите отчитат ли се аспектите с Лунните възли. Доколкото помня, в книгите на Марион Марч се казваше, че в хорарите не са установили да оказват някакво влияние.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #236 -: Ноември 24, 2015, 09:32:59 pm »
Въпроса е на сестра ми ,има предложение за работа, но работодателя няма много добра репутация. Въпроса й ще започне ли работа там , има ли смисъл?
Ранният АСЦ показва, че впоследствие работните задължения ще се различават от първоначално уговорените. Освен това ще ѝ е нужно повече време, докато навлезе в работата. Не си писал тя дали работи в момента и си търси нещо ново или е безработна, но и в двата случая мисля, че ще приеме офертата, въпреки че работата е малко криминална.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #237 -: Ноември 24, 2015, 09:35:34 pm »
В хорарите отчитат ли се аспектите с Лунните възли. Доколкото помня, в книгите на Марион Марч се казваше, че в хорарите не са установили да оказват някакво влияние.
А в книгата на Алфии Лавоа пише, че съвпад със СЛВ дава Да, а хармоничен аспект с възела е благоприятна предпоставка за развитие на въпроса в положителна посока.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Хорари за работа
« Отговор #238 -: Ноември 24, 2015, 09:36:45 pm »
Значи ли това, че след тригона с Юпитер, Луната няма да е без курс, понеже ѝ предстои тригон със СЛВ?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за работа
« Отговор #239 -: Ноември 24, 2015, 09:38:23 pm »
В хорарите отчитат ли се аспектите с Лунните възли. Доколкото помня, в книгите на Марион Марч се казваше, че в хорарите не са установили да оказват някакво влияние.

Не знам какво твърди Марч, но в традиционната астрология се отчита влиянието на Лунните възли. И не само аспектите на Луната, а и съвпадите на сигнификаторите със СЛВ или ЮЛВ.

В конкретния случай, ако се абстрахираме от тригона със СЛВ, остава тригон с Юпитер.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui