Автор Тема: Пълнолуние 28 септември 2015г :)  (Прочетена 23543 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #30 -: Септември 22, 2015, 10:06:06 am »
сетих се още,че докато ретро Меркурий е активирал нат.опозе Плутон-Марс, при ретро Мерк,особенно при теб в 12 дом,двойно подчертано е, се активират измами и кражбите,тъй като той ги покровителства и засегнат в случая е съпругът ти ,веднъж от Марс У6 и втори път от знака Везни,където Мерка е ретро и ти - Плуто У2,може да изгубите нещо ценно или да ви оберат,потърпевши са хората в сатурнови кризи,слънце в подвижните знаци
или ако се развали и купите техника/битова,комуникационна и т.н/, превозно средство - кола,мотор,колело и т.н да е технически неизправно,или със скрити  дефекти
както и не давай пари назаем ти и съпругът ти ,или пък поръчители -на чужд кредит
ЛЗ в 4 Овен също активира опозето Марс-Плутон, а то действа до следващото СЗ-ЛЗ
при напр.асп.на тр.мерк към марс в 6 дом- здравето е уязвимо,-храносмилателна,дихателна и нервна/периферна и централна/всички подвл.на меркурий, полова -заради марс,възпалителни процеси, остри температурни,но бързо преходни 
както и липса на концентрация  и грешки в работата,в ежедневието ,при боравене с остри предмети/координация на ръце,пръсти/забавени реакции,излишни спорове,служебни конфликти с колеги,като в случая засегнат е и съпругът ти
« Последна редакция: Септември 22, 2015, 10:53:36 am от strelicka »

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #31 -: Септември 22, 2015, 10:59:03 am »
сетих се още,че докато ретро Меркурий е активирал нат.опозе Плутон-Марс, при ретро Мерк,особенно при теб в 12 дом,двойно подчертано е, се активират измами и кражбите,тъй като той ги покровителства и засегнат в случая е съпругът ти ,веднъж от Марс У6 и втори път от знака Везни,където Мерка е ретро и ти - Плуто У2,може да изгубите нещо ценно или да ви оберат,потърпевши са хората в сатурнови кризи,слънце в подвижните знаци
или ако се развали и купите техника/битова,комуникационна и т.н/, превозно средство - кола,мотор,колело и т.н да е технически неизправно,или със скрити  дефекти
както и не давай пари назаем ти и съпругът ти ,или пък поръчители -на чужд кредит
ЛЗ в 4 Овен също активира опозето Марс-Плутон, а то действа до следващото СЗ-ЛЗ
Стреличка ,аз имах намерение да си купувам кола тези дни и ходих на оглед но нещо ме спря да не я купя...интуиция може би.
Благодаря ти за предупреждението...доколкото можем с общи усилия да разчетем знаците по картата . :-*

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #32 -: Септември 22, 2015, 06:29:41 pm »
ретро меркурий е жътва за търговците ,лесно се продават всякакви стоки,техника,коли, застояли,непродаваеми и с неизправности
който си купи е изтеглил късата клечка,освен ако не е с натален ретро мерк,на тях им върви през ретро периода

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #33 -: Септември 25, 2015, 08:16:00 pm »
Ей го на и другия подмолен аспект!Освен трз Марс трогон нат Луна и предстоящото пълнолуние на МЦ май ми опъва нервата.Съвсем забравих за Луната.  :96:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #34 -: Септември 25, 2015, 08:23:42 pm »
Взимай чайовете като мен
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #35 -: Септември 26, 2015, 10:55:08 pm »
Здравейте на всички от форума.Първо искам да ви кажа ,че съм малко притеснена от това което виждам на картата ...опозицията Плутон /Марс е активирана а най-вече една гледачка на карти ме вкара в филм преди малко като ми каза,че ще имам загуба /не каза за какво или на какво/ и ме предупреди на дати 1,13,17, от месеца да не пътувам /а на мен ми предстои наистина път/ и да се пазя от катастрофи.Не че и вярвам на 100% ,но все пак ако има нещо астрологията би ми помогнала.Вие виждате  ли това което и тя?Предварително  ви благодаря!

Искам да дам ОВ :служебните проблеми започнаха...Мой подчинен пуснал жалба в полицията срещу мен за системен тормоз :57:...Системния тормоз се изразяваше в това,че не му разрешавах да стои по време на работа на служебния ми компютър в моя офис...и то на ФБ....!!!! Някои хора наистина са големи късметлий в живота...Хем нищо не прави ...хем заплата получава...и на тези хора живота им е минал по този  начин...и пак недоволни от положението си....!!! ??? ??? ???
Така.... май при мен  започна да действа още от днес новолунието...Дано да е само това.....

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #36 -: Септември 26, 2015, 11:51:00 pm »
Уфф, на мен ще ми е на градус от Слънцето/У6 и Юпитер/У10 в 1-ви дом :-\ Дано да не е нещо кофти, че е огромно напрежение при мен...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #37 -: Септември 27, 2015, 11:02:34 am »
Искам да дам ОВ :служебните проблеми започнаха...Мой подчинен пуснал жалба в полицията срещу мен за системен тормоз :57:...Системния тормоз се изразяваше в това,че не му разрешавах да стои по време на работа на служебния ми компютър в моя офис...и то на ФБ....!!!! Някои хора наистина са големи късметлий в живота...Хем нищо не прави ...хем заплата получава...и на тези хора живота им е минал по този  начин...и пак недоволни от положението си....!!! ??? ??? ???
Така.... май при мен  започна да действа още от днес новолунието...Дано да е само това.....

тр.Марс в Дева е над  нат.Плутон в 12 и активира опозето Плутон-Марс- класика за системен психически сексуален и какъвто са сетиш тормоз над подчинен/6 дом- полиция/
конфликт ,измамен е налице, плуто в 12 скритите врагове,тайни доноси,интриги,борби за власт,позиции,влияние
лошичка си,ограничаваш му свободата да мързелува  ;)

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #38 -: Септември 27, 2015, 05:21:40 pm »
тр.Марс в Дева е над  нат.Плутон в 12 и активира опозето Плутон-Марс- класика за системен психически сексуален и какъвто са сетиш тормоз над подчинен/6 дом- полиция/
конфликт ,измамен е налице, плуто в 12 скритите врагове,тайни доноси,интриги,борби за власт,позиции,влияние
лошичка си,ограничаваш му свободата да мързелува  ;)

 :72: :72: :72:...Стреличка ...За първи път ми се случва такова чудо...От толкова години съм на такава позиция,че аз поемам целия негатив ако нещо се обърка .Аз съм човека който трябва да мисли за заплати как и от къде да ги изкара...и когато този който наемам на работа ме спъва и не ми помага  ....повярвай ми...мога да бъда и още по лоша :lol_hitting:  ....Винаги съм правила разлика между това да командваш и това да управляваш...и аз искам с моите подчинени  да сме екип,никой нищо не може да свърши сам.....НО....
Сега започвам аз да го изнудвам....утре му казах да отиде да си оттегли жалбата и тогава ще му дам заплатата :29:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #39 -: Септември 27, 2015, 05:27:58 pm »
Правилно си постъпила, иначе няма да се осъзнае. И аз съм срещала такива случаи - по цял ден във фейсбука, в новинарските сайтове, пие кафенца, слуша радио, чеше езика.... Заплатата си тече, работа не се върши /особено когато има някой друг да я свърши/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #40 -: Септември 27, 2015, 08:32:06 pm »
:72: :72: :72:...
Сега започвам аз да го изнудвам....утре му казах да отиде да си оттегли жалбата и тогава ще му дам заплатата :29:


ГЛУПОСТИ! Преставаш въобще да разговаряш с него насаме, като публично оповестиш защо, назначаваш му пряк надзорник, чрез който следиш работата му, спазването на трудовата дисциплина, почивки и т.н. (по възможност такъв, който му има зъб) :d030: Възлагаш му задачи извън длъжностна характеристика само писмено с конкретен срок и изискваш писмено да отчете изпълнение! И, не оставаш насаме, а ако случайно се случи, записваш разговора на телефона си, поне, ако нямате видео. Никого не изнудваш, действаш по устав и той сам ще си тръгне. Без обезщетяване, като усети, че върви към дисциплинарка.

Поначало ми е странно защо въобще подчинен си е позволил да се гевези на личния ти комп, ама това са си ваши работи.
De omnibus dubitandum est

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #41 -: Септември 27, 2015, 09:35:37 pm »

ГЛУПОСТИ! Преставаш въобще да разговаряш с него насаме, като публично оповестиш защо, назначаваш му пряк надзорник, чрез който следиш работата му, спазването на трудовата дисциплина, почивки и т.н. (по възможност такъв, който му има зъб) :d030: Възлагаш му задачи извън длъжностна характеристика само писмено с конкретен срок и изискваш писмено да отчете изпълнение! И, не оставаш насаме, а ако случайно се случи, записваш разговора на телефона си, поне, ако нямате видео. Никого не изнудваш, действаш по устав и той сам ще си тръгне. Без обезщетяване, като усети, че върви към дисциплинарка.

Поначало ми е странно защо въобще подчинен си е позволил да се гевези на личния ти комп, ама това са си ваши работи.
...Нямам представа...толкова нахален и нагъл ,този човек е на 62год....работеше като невъоръжена охрана при мен,без мое позволение сядаше на компютъра...Цял живот само мързелива работа и ако може отнякъде нещо да открадне..взех го на работа от съжаление....за кратко време успя да се скара с моята офис сътрудничка а след това с останалите...за нищо друго не го притеснявах...и ето резултата...Снощи обаче,ме изкара извън нерви...дойде на негово място нов човек и той не поиска да си даде служебния телефон и ключовете на другата смяна...Оказа се ,че "...аз съм никоя.." и не мога да му кажа ,че вече напуска работното място(а е  на трудов  договор  с изпитателен срок,който свършва този месец)......Наложи се да взема по сериозни мерки като извикам по сериозната охрана и го изхвърлиха буквално в 10Н вечерта ...а той с бутилката водка в чантата... заплахи срещу мен с местни хора на властта....
Никога,ама никога  не ми се беше случвало такъв цирк в който да се вкарам...Ще видим утре ...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #42 -: Септември 28, 2015, 10:09:12 am »
Това затъмнение ми беше на куспидите на 3-9ти домове. В събота прекарах един час в задръстване в подземния паркинг на един мол, ужас! Такова нещо не ми се беше случвало и не мислех, че е възможно. Слава Богу всичко приключи без някакви поражения :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #43 -: Септември 28, 2015, 10:17:53 am »
В 8дом като образува само един куинконс с Луната(У12) - намирам се в много трудна ситуация и трябва да правя избор. Та това пълнолуние може да е свързано със загубата, която ми предстои...  :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Пълнолуние 28 септември 2015г :)
« Отговор #44 -: Септември 28, 2015, 03:16:09 pm »
Интересно ще е при мен. Ще бъде в 5 дом като Луната ще направи квадратура със стелиума ми в Козирог и секстил със Слънцето, Мерка и Сатурн. Засегнати са 3 и 4-ти дом.

Да му се не види и пълнолудието.... засякох се на жп гарата със Скорпиона-човека, който ми разби сърцето. Изобщо не очаквах, че може да се срещнем. Опитах се да избягам като го видях, но той дойде близо до мен и на всичкото отгоре се качи в моя вагон, но не  посмя да седне до мен  :57: Аз си мислех, че ще спечеля от Националната лотария, то гледай кво излезе. Получих и паник атака като го видях....абе хич не му се зарадвах. Защо съдбата ме среща с този само едно не мога да разбера  :91: Отивам да се нарева едно хубаво  ;D ;D ;D