Астрология. Езотерика > Мистика

Да попитаме Таро

(1/947) > >>

Papy:
Айде-почвам с въпросите :)

Добре ли е за мен да се запозная с х?

В смисъл-ще има ли разочарование, прекъсване на контакта в бъдеще, неразбирателство и т.н.

Tanya:
Изтеглих ти 9 пентакли, Светът, Смъртта. Аз по тези карти си мисля, че е имало възможност за запознанство в миналото, но така или иначе то ще се реализира, ще се осъществи в настоящето, след което ще настъпят промени, ще има трансформация и при двамата. На въпрос, с какво ще са свързани тези промени, изтеглих - 8 пентакли, Висшата жрица, Рицар пентакли. Ти интуитивно знаеш, какво предстои  :). Изобщо - доверявай се повече на интуицията си. Поставено е началото на взаимоотношения, които имат перспектива  :).

Papy:
Много благодаря :)

Много ми познаваш начи

Интуицията ми...айде друг път ще говоря за нея :)

Papy:
Четох за значенията в теоретичната тема и стигнах до извода, че настина добри и перспективни карти са се паднали по въпроса

как по картите да познаем кога ще се прояви отговорът, има ли начин да се определи времето - по принцип питам

и още един въпрос: реда на изтегляне има ли значение?

в случая ако смъртта е била последната карта, не означава ли, че е можело и е щяло, но вече - не

Tanya:
За мен 9 пентакли е като мост, свързващо звено от миналото, което води до Света - реализация и осъществяване. Колебаех се, какви ще са промените по Смъртта, затова изтеглих допълнителни карти. При втората комбинация няма индикации за раздяла, напротив - щях да пиша, че дори ми се виждат много поетични тези карти  :). Нещо, което е в процес на зараждане ( 8 пентакли ) в душата ( Висшата жрица ) ще порасне и ще се развие занапред ( Рицарят пентакли ).

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия