Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 643361 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3420 -: Декември 01, 2015, 08:15:25 pm »

Аз вече ще те имам предвид негласно, когато тегля седмични карти. Абонирана си, да знаеш.  :38: След като ти е интересно.

Изтеглих ти оракулски карти, защото си повелителка на числата, а на тях има много такива.  :012:

Картите казват, че през седмицата ще погледнеш истината право в очите. Ще имаш свое мнение, свой поглед и няма да се страхуваш да го показваш на околните. Може да дадеш мъдър съвет на някой. Не се влияй от чуждото мнение, ти имаш свое, което може да е по-правилно. Сега му е времето да прогледнеш зад илюзиите. Ще имаш тази възможност. Здравей, Интуиция - не я забравяй, Хепи. :)
На първата карта жената излъчва благост, увереност. Но има пеперудка в основата на шията и сякаш светлина се разлива от гърлото й. Да не промениш начина си на изказ? Или да искаш да кажеш нещо на някой, да пуснеш на свобода неизказани думички? И какво въобще се случва с твоето гърло, че е така акцентирано в картата?
Пак там има топче светлинка и лъчи, които са на челото на жената. Отвори си третото око. В косата й има слънца и спирали, което пак ме навява на идея, че по някои теми ще се осветлиш. Ще стигнеш от периферията към центъра - към същината.
На втората карта жената също има акцент на челото си. Може някой да се опита да те съблазни с предложение. Но от това да се почувстваш разочарована. Изкушаващи моменти. Някой се крие, може и да те наблюдава скрито. На картата има едно око. Все пак сърцето ти ще се разтупти от тези моменти. Може да направиш няколко крачки назад, за да си изясниш нещо. Особено ако си загубила перспективата и виждаш замъглено.
Третата карта казва, че може да се усещаш въвлечена в ситуация, от която не може да се измъкнеш. Може би от чувство за дълг или вина. Но трябва да се изправиш смело и да заявиш, че принадлежиш само на себе си. Тръгни напред с добри намерения. И това ще те освободи от лошите връзки.
Да не си се оплела в нещо?
Последната карта в колодата казва, че 'сезоните на живота' ни се менят. Но чрез тях израстваме. Всичко е цикъл - ново начало, край. И всеки път може да постигаш по-добри резултати. Ти си господарка на Съдбата си, не го забравяй.

А сега по твоята част - номерцата на картите са 39, 15, 8. И последната карта е 1.   :08: :38:

Седмични за Happy58:  ДЧ - 5ж - 5п

Хепи, и при теб залагам на доста емоционална седмица.Като че се опитваш да загърбиш онази твоя емоционална и чувствителна страна, искаш да я оставиш в миналото. Има някаква вътрешно борба в теб?  :017: През седмицата, също така предполагам, че или ще бъдеш отблъсквана от другите или точно обратното - ти ще отблъскваш.


Момичета, да дам ОВ

Емка доста е писала  и ми е трудно всичко да осмисля, но като цяло, и тя и Скорпи са нацелили ситуацията - само че е много лично и не мога да го споделям тук, ще ме извините, надявам се .....

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3421 -: Декември 01, 2015, 08:38:16 pm »
Леле, Скорпи, колко си лаконична ... направо стисната :) :) :)


 :012: :29:
Хайде, тогава още - по картите се вижда, че става въпрос за мъж, който не ти е безразличен и имаш чувства/ симпатии към него. Умее добре да "дърпа струните на сърцето ти". Впредвид 3п+7ч мисля, че ще ти помогне да си изясниш някои неща занапред, ще ти помогне ясно да формулираш - ако мога така да се изкажа, бъдещите ти цели. Ще те потопи в свят на романтика и нежност.

 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3422 -: Декември 01, 2015, 08:48:46 pm »

 :012: :29:
Хайде, тогава още - по картите се вижда, че става въпрос за мъж, който не ти е безразличен и имаш чувства/ симпатии към него. Умее добре да "дърпа струните на сърцето ти". Впредвид 3п+7ч мисля, че ще ти помогне да си изясниш някои неща занапред, ще ти помогне ясно да формулираш - ако мога така да се изкажа, бъдещите ти цели. Ще те потопи в свят на романтика и нежност.

 :38:

Е, това е друго вече :) - много благодаря  :58: - по-скоро симпатии и някаква много особена връзка с него имам.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3423 -: Декември 01, 2015, 09:22:31 pm »
Ще може ли да ми дръпнете карти с въпрос "причината за странното и променено  поведение на З. - мъж, към мен?"

Им-ца/10м+Дявол+2п
 Ами чувства се изморен,смазан, затова му е странно отношението. Ако е обвързан, на дневен ред му е приятелката, но се тормози вътрешно, терзае се.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3424 -: Декември 01, 2015, 10:57:09 pm »
Делфин, ще може ли да ми изтеглиш от твоите дзен карти по въпрос: "Ще празнуваме ли с Х. рождения ден?" Благодаря!

Боболина, ето картите, които изтеглих за теб.

                Възприемчивост                     Мълнията                      Потискане

          

Боболинка, много си развълнувана, много емоционална. Чувстваш се несигурна, може би имаш своите съмнения. Сякаш се страхуваш, че това, което искаш, няма да се случи. Натрупваш напрежение, което не знаеш как да изразиш и да изчистиш от себе си. Не мога да ти дам надежди по тези карти. Иска ми се да ти кажа, че всичко, което искаш, ще ти се получи, но е възможно да преживееш разочарование. Все пак дори това да се случи, то ще е за добро. Ще видиш нещата в истинската им светлина и няма да има колебания и въпроси повече.
Намери начин да тушираш всяко неприятно усещане и емоция, да не натрупваш в себе си.
 
Съжалявам, че не ти казвам нищо обещаващо.  :58:

Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3425 -: Декември 01, 2015, 11:22:00 pm »
Благодаря за картите, Делфин! :58: Каквото стане, в крайна сметка, няма да умираме.

Картите така са ми влезли под кожата, че тази нощ сънувах една подредба. Чудя се дали да я приема като знак свише.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3426 -: Декември 01, 2015, 11:25:26 pm »
Задължително я обмисли.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3427 -: Декември 01, 2015, 11:44:57 pm »
Задължително я обмисли.

Не беше таровска подредба, а обикновени карти. Три карти, толкова буквални, че не може да се иска повече и все пак ми беше казано и в съня как да тълкувам картите. Странен сън, специален. Цял ден мисля дали е знак или е плод на желанията ми. Но пък не съм овладяла да си програмирам сънищата, ще видим какво ще излезе. Тълкуването не беше по въпроса, за който ти ми изтегли карти, а за общата ситуация.

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3428 -: Декември 02, 2015, 11:46:18 am »
     Делфин,може ли да попитаме   и твоето таро за декември-please.... :engel016:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3429 -: Декември 02, 2015, 11:55:38 am »
Довечера ще ти изтегля. И на другите, които искат, също  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3430 -: Декември 02, 2015, 12:16:10 pm »
Делфи ,мерси! :-*

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3431 -: Декември 02, 2015, 04:11:58 pm »
Емма, ще може ли едно таро и за мен? Въпросът ми е "ще завърша ли успешно първи семестър?"

Успешно завършен първи семестър.


До 3 месеца ще заживеят ли заедно? паж меч - 3 жезли - колелото.

Не.

С какъв подарък да го зарадвам?
асо жезли - 8пентакли - 7меча

Тук съм се спряла на сувенир, но някакъв свързан с работата му.
Действия на С - мъж, към К - жена.
крал чаши - асо жезли - колелото. Оффф, тоя крал най не го обичам. Но действия няма да има - има някакви прегради, нещо пречи?



Мъжът е заявил, че в момента кариерата е приоритет.

Ще празнуваме ли заедно рождения му ден?
Колесницата - асо жезли - 5 жезли

Видяхме се, но празнуването се отлага за друг път.  :(
« Последна редакция: Декември 02, 2015, 04:13:32 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3432 -: Декември 02, 2015, 07:04:53 pm »
Колко дълго ще продължи връзката: кж - глупака - обърната 6ж; горе 4м

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3433 -: Декември 02, 2015, 08:56:20 pm »
Делфи, може ли и за мен месечни карти? Ако искаш и аз ще върна жеста.  :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3434 -: Декември 02, 2015, 09:05:15 pm »
Момичета, в месечната тема съм  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми