Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 642411 пъти)

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3435 -: Декември 03, 2015, 08:56:30 am »
Може ли някой да изтегли карти - ще се оправят ли нещата между мен и А? Благодаря предварително  :-*

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3436 -: Декември 03, 2015, 09:45:07 am »
Може ли някой да изтегли карти - ще се оправят ли нещата между мен и А? Благодаря предварително  :-*

Ей, ти се появи.  :85: И пак с въпроси. Изтегли ли карти на Делфи?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3437 -: Декември 04, 2015, 09:01:13 pm »
Седмично за Тренди:  3п - императрицата - смърт; горе ДЖ


Ех, Тренди, супер седмица те очаква. Ще получиш награда за положени от теб усилия, ще имаш всичко от което се нуждаеш. Заради 3п си мисля, че ще е свързано с работата ти, а смъртта показва, че ще настъпи коренно различен период за теб, и надявам се за добро.
Ако си се явявала на конкурс или нещо подобно, със сигурност ще спечелиш.



Ох, беше доста напрегната седмица. Всеки ме дърпаше на 100 места, по едно време бях хванала наведнъж няколко неща, че бях пред нервен срив, явно ДЖ индикира избухливостта ми. Явно следят как се справям, поне такова ми е усещането. Не ми стихва този гняв и това си е.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3438 -: Декември 05, 2015, 09:01:29 am »
Моето седмично: императрицата - силата - колесницата; горе ДЖ

 ;D Направо нямам думи.



Скорпионче ето седмичните
ц.10ч/9ч+Дч+5п


Ами супер натоварена седмица в емоционален план. Много емоции, много нещо. На пръв поглед ще се стремиш да се показваш радостна и безгрижна, но вътрешно ще се измъчваш, пф много ти тежат отношенията с половинката. Може да ходиш да празнуваш някакъв празник. Ще има пик на емоциите, внимавай.  :08:

Емоциите при мен край нямат.  ;D
Скапана съм вътрешно, макар външно да показвам съвсем друго състояние. Силна съм, ще се справя. Премествам се в седмичните.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3439 -: Декември 06, 2015, 05:46:39 pm »
ОВ по моето пътуване :)

за да не копирам всичко, ей оттук започва въпроса:

http://astra.la/forum/index.php?topic=87.msg100000#msg100000

Пътуването мина добре (че аз си се притеснявах де), срещата - ами все едно не сме се разделяли за 20 год .... саво леко "пораснали" :). Да, човекът си подаде рамото, и цялото си същество и душа .... ама аз не успях да го докарам до сълзи :) ... повечето приказки, които наистина изкараха разни неща в мен, изяснихме някакви стари неща (въобще не важни, но така се получи), и колкото и да не вярвах (не исках), си го докарахме и до мъжко-женски преживявания ... :)

Двете ми приятелки казват, че звуча като "нова" - аз още не съм усетила да съм "полетяла", но усещам, че има някаква разлика ....

Прекрасно е да получаваш искренна, истинска любов  :58:

Делфи, споменах ли, че СЛВ на този мъж е в съвпад с моя Вертекс ... в 5 дом :)

Много благодаря, момичета, за подкрепата! Прекрасни сте!  :-*

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3440 -: Декември 07, 2015, 10:47:19 am »
Да си споделя, че толкова теми за Таро ми идват много. Съвсем ще се объркам къде съм писала. Вече започнах да се обърквам.
Всеки ден трябва да се минава през всички теми, за да се види, ако някой си е поискал Таро.  :91:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3441 -: Декември 09, 2015, 08:57:20 pm »
http://www.chertovologovo.com/t715-topic

Някой има ли опит, че имам въпрос, касаещ гинекологичен проблем?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3442 -: Декември 10, 2015, 08:15:37 am »
http://www.chertovologovo.com/t715-topic

Някой има ли опит, че имам въпрос, касаещ гинекологичен проблем?


ако все имаш чуденка по картите, дай да ги видим. но диагнози и лечения - на лекар, не по карти  :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3443 -: Декември 10, 2015, 08:37:34 am »
3м - 10ж - светът
Има ли гинекологичен проблем?

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3444 -: Декември 10, 2015, 08:49:26 am »
Здравното таро си е сериозно нещо. Не бих казала, че го владея. Ще рискувам да тълкувам и ще кажа, че няма този проблем, за който се пита.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3445 -: Декември 10, 2015, 08:59:17 am »
3м - 10ж - светът
Има ли гинекологичен проблем?


колебая се. светът по принцип е добра карта за здраве, но може да показва матка.3м може да е кръвотечение. ако е такъв симптома, по-скоро има проблем

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3446 -: Декември 11, 2015, 01:26:33 pm »
В следващите три месеца ще продължим ли да поддържаме всекидневните си контакти с Катя?
10ж - 2м - 5ж; горе 6ч

Клер се оказа права в тълкуването си, и като допълнение - няколко пъти стигаме буквално до бой...добре че тя се оттегля бързо.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3447 -: Декември 11, 2015, 06:05:07 pm »
Тренди, ти си ми сутрешното късметче. Нямам много време, но от вчера съм решила с кафето да отметна един въпрос.
Ей, много интересни карти ти изтеглих.


                   Магьосникът                     Влюбените                          Императорът



Все големи аркани.
Да не си се разпиляла в много неща, това да отнема от фокуса ти? Иначе имаш умения, но може да не ги ползваш много коректно. Стреми се да ги реализираш правилно, да твориш с тях. А не да подражаваш и да се хващаш с неща, които не могат да извадят максимума на потенциала ти. Може и други теми да те вълнуват повече, свързани със създаване на съюз, на връзка. Относно работата - потърси помощ от приятел, опитай да направиш някакво партньорство, да създадеш връзка. Предстои ти да вземеш важно решение. Навярно се колебаеш за две възможности. И в край на годината може да се чувстваш притисната от задължения. Няма как да спечелиш на всички фронтове. Трябва да избереш една посока и в нея да действаш.
Сега е време да запазиш притежанията си. Затишие пред буря. Стреми се да не разхищаваш много финанси, но и не бъди роб на парите.
Аз казвам, че може други приоритети да имаш. Но ще ти се наложи да вземаш важни решения.

Емс, браво! Много точно си интерпретирала картите за работа до края на годината.  :08: :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3448 -: Декември 11, 2015, 06:14:45 pm »
Как ви се струват тези карти за любовен живот?
КЖ+3ж+Им-ца


Може ли да се каже, че тук предстои връзка? Някак си ми е трудно да преценя.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3449 -: Декември 12, 2015, 09:14:41 am »
Как ви се струват тези карти за любовен живот?
КЖ+3ж+Им-ца


Може ли да се каже, че тук предстои връзка? Някак си ми е трудно да преценя.

За връзка не знам, но със сигурност жената ще се чувства прекрасно в тези отношения - определено внимание няма да и липсва. Може да пътуват някъде заедно.


Един въпрос и от мен - как ще си изкарам на събирането другата седмица? ДМ - 7ж - мага

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."