Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 636754 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4530 -: Април 02, 2020, 03:24:39 am »
Някой може ли да изтегли карти на въпроса "Жив ли е брат ми Стефан в момента?" За незапознатите, брат ми изчезна безследно на 19.06.2014 и от тогава нищо не сме разбрали за него.
Изтеглих карти от един сайт:
КЖ (об) - Жрец (об) - 8М (об)
Пояснителна карта 6М
::)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4531 -: Април 20, 2020, 11:03:22 pm »
Някой може ли да изтегли карти на въпроса "Жив ли е брат ми Стефан в момента?" За незапознатите, брат ми изчезна безследно на 19.06.2014 и от тогава нищо не сме разбрали за него.
Изтеглих карти от един сайт:
КЖ (об) - Жрец (об) - 8М (об)
Пояснителна карта 6М
Някой да даде тълкувание все пак?

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4532 -: Април 21, 2020, 11:33:00 am »
Някой може ли да изтегли карти на въпроса "Жив ли е брат ми Стефан в момента?" За незапознатите, брат ми изчезна безследно на 19.06.2014 и от тогава нищо не сме разбрали за него.
Изтеглих карти от един сайт:
КЖ (об) - Жрец (об) - 8М (об)
Пояснителна карта 6М
Някой да даде тълкувание все пак?
Веско, трудно е човек да е категоричен по такъв въпрос, много е отговорно. Аз ще се опитам, защото от години питаш едно и също и аз те разбирам защо, но не приемай думите ми като меродавни.
Според мен е жив, но има вероятност да е попаднал в секта или подобна организация.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4533 -: Април 21, 2020, 11:56:45 pm »
Благодаря ти много, delphin!
Да, това да е в секта също е една от многото версии, които предполагаме.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4534 -: Април 24, 2020, 01:38:34 pm »
1.Въпрос: Предстои ли ми повишение на работната заплата на работното ми място и кога? (ако е възможно да се каже някакъв период от време)
2.Въпрос: Ще бъде ли успешен онлайн магазинът ми?
3.Въпрос: Какви артикули са подхдящи за продажба в онлайн магазинът ми? Като искам да вмъкна, че съм се насочила разбира се към козметика и хранителни добавки, екологични почистващи препарати, но напоследък се замислям за сексуални стимуланти, тъй като има голямо търсене. Само нямам представа законово дали може и как ще стане. Това, ще го мисля.
4.Въпрос: Добре ли е артикулите за онлайн магазинът ми, да бъдат купувани от чужбина? Имам предвид околните държави от ЕС.

1. За момента не се очертава повишение (до 3 месеца). Шефът ми се вижда отговорен, семеен мъж и малко стиснат. Твоето повишение като че ли е свързано по някакъв вид с печалбата. Може в срок до 3 м. да получиш някакъв бонус, но няма да е много голям. Има напрежение, конфликт, съревнование, конкуренция. Само ти ли работиш във фирмата? Някаква жена се появява, струвам ми се доста странна... В работата си като че ли от теб за момента ще се изисква да си в някаква отбланителна позиция и да защитаваш себе си и нещата, които вършиш.

2. В срок от 3 м. не виждам да го стартираш... Имаш големи надежди и очаквания, в началото е възможно да има някаква задръжка. Нещата, като че ли ще се задействат с разцъфването на маковете. Възможно е на някакво събитие да се запознаеш с определен човек, който да ти е в помощ в този твой бизнес.

3 и 4. Периодът да обмисляш доста ще продължи във времето. Според мен ще комбинираш различни неща, като малка онлайн дрогерия (виж картата Умереността по-долу). Нещата за лечение, като че ли ще вървят повече. Ще има неща и в течна форма и други. Ще се наложи да пробваш с различни неща. Но самият процес ми се вижда тромав, бавен, няма да зивиси изцяла от теб. като че ли е добре да се стремиш към продукти, които ги няма все още тук за продажба. Трябва да се възползвъш от магията на въздуха (близнаци, везни, водолей). Ще се изисква от теб труд, упоритост и постояннство, за да имаш успех в търговската дейност. Не споделяй много намеренията си с непознати. Подкрепа от партньор.
За секс. стимуланти - определено да. Особено такива, които са насочени за мъже (виж Асо жезли)  ;D

PS. Ползвах и един нов руски оракул, като съвет - следи основните фази на Луната (на няколко пъти ми излизаше едно и също посалние), по нея ще се ориентираш за евентуални промени...  :)

Успех!
Здравей,

Давам малко ОВ по тези карти:
Права беше: не ми повишиха заплатата, то с този коронавирус. И абсолютно всичко, което ми каза за конфликтите и за отбранителната позиция е така до последната дума! Жената предполагам е съпругата на шефа, защото тя създава много интриги и проблеми.
По втория въпрос: да все още не мога да седна да направя нищо по сайта. Но съм си сложила срок да му направя визията и функционалностите в тези предстоящи почивни дни покрай 6-ти май.
Проблема е със стоката все още. Нещо заради този вирус, никой не ми отговаря или пише. Продължавам да търся фирми с които да работя.
Права си за човека: една представителка с която работя, ще ми помогне за публикациите в Инстаграм и ще прави видео публикации и ще показва как да се гримираме. Има визия, има и  много подобрения по себе си, ще бъде атрактивна.
Като цяло-да, тромав е процеса, защото искам да ибера един сайт от който да пазарувам само, защото става много сложно след това. Все още нямам офис или скад, където да поставя продуктите, но работя по въпроса. Може би ще ползвам една постройка на семейството на мъжът ми.

Ако имаш време и ти се занимава, ще се радвам да обсъдим още 2-3 въпроса, които са свързани с работното ми място.

Благодаря!  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4535 -: Април 24, 2020, 05:12:38 pm »
Благодаря ти за обратната връзка!

Напиши въпросите, които те вълнуват. Когато получа вдъхновение ще ти отговоря :)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4536 -: Април 26, 2020, 11:33:45 am »
Благодаря ти за обратната връзка!

Напиши въпросите, които те вълнуват. Когато получа вдъхновение ще ти отговоря :)

romantica.
И аз ти благодаря! Мисля, че това показва много за твоите знания.
Ще ги обмисля и ще пиша допълнително.
Искам на спокойствие да си ги помисля.
 :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4537 -: Май 11, 2020, 09:14:11 am »
Благодаря ти за обратната връзка!

Напиши въпросите, които те вълнуват. Когато получа вдъхновение ще ти отговоря :)

romantica,

Мисля, че вече съм готова да си задам въпросите.
То мина доста време, но предпочитам да си ги избистря в главата, отколкото да стрелям на посоки.

1. Ще напусна ли настоящото си работно място? И в какъв период от време ще се случи това?
2. Ще ми се обадят ли от фирмата в която кадидатствах преди месец (11.04 първо, 12.04 второ и на 14.04 трето интервю), за да ми предложат позицията която ми обещаха?
3. На новото работно място, ще получавам ли договорената заплата?
4. В какви взаимоотношения и среда, ще бъда на новото работно място?

Малко информация да дам, за да те насоча.
Както бях споменала, на настоящото ми работно място не съм удовлетворена от заплащането и от отношението на шефа ми.
Ти беше казала, че нито ще получа бонус, нито повишение. На всичкото отгоре пък ми заяви в петък на 8.05, че нямало да взима нито човек за склада, нито шофьор.
Това автоматично означава, че нещата ще продължат в този дух. Скарахме се тогава, защото на мен ми кипна (направи забележка, защо не е пускана прахосмукачка, че сме били чакали него! Тук, ще се въздържа от коментар.) и му казах, че не мога да върша всичко и най-вече това, което не е мое задължение. Заплаши ме, че ми пише "Длъжностна характеристика"... Направо ме мога да повярвам, че доживях.. Аз пък му отвърнах, че трябва да отговаря на обявата по която съм кадидатствала.
И след това, обърна нещата и вика "Поставете се на мое място", дрън, дрън, дрън.
Общо взето тук нещата не вървят, защото просто си трябват хора, които да работят по предназначение, а не по задължение.
Много ти благодаря и разбира се, че ще дам обратна връзка, когато има събития.
P.S. сайта все още не съм го почнала. Много работа имаме покрай ремонта на апартамента, но се надявам скоро да седна.  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4538 -: Май 21, 2020, 08:01:05 pm »
fortunades,

Докато ти изтегля карти според мен ситуацията при теб се е променила в някаква степен...

Цитат
1. Ще напусна ли настоящото си работно място?
По картите не се дава в кратък срок да напуснеш работата. Според мен, там си на ръководна длъжност, справяш се добре, вършиш работата с плам и ентусиазъм. Мисля, че емоциите са по-овладени от преди, когато гледахме и е възможно да има положително развитие в заплащането, някак се дава пълнота, завършеност. Не те виждам да работиш изцяло сама. Има ли нов, млад човек в работата ти?

Цитат
2. Ще ми се обадят ли от фирмата, в която кадидатствах преди месец (11.04 първо, 12.04 второ и на 14.04 трето интервю), за да ми предложат позицията която ми обещаха?
Мисля, че не. Приятелско отношение, но в сферата на добрите обещанията... Нещата излиза, че са зависили от мъж.



По другите въпроси - след като дадеш обратна връзка по тези :)
« Последна редакция: Май 21, 2020, 08:03:06 pm от romantica »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4539 -: Май 26, 2020, 09:59:46 am »
fortunades,

Докато ти изтегля карти според мен ситуацията при теб се е променила в някаква степен...

Цитат
1. Ще напусна ли настоящото си работно място?
По картите не се дава в кратък срок да напуснеш работата. Според мен, там си на ръководна длъжност, справяш се добре, вършиш работата с плам и ентусиазъм. Мисля, че емоциите са по-овладени от преди, когато гледахме и е възможно да има положително развитие в заплащането, някак се дава пълнота, завършеност. Не те виждам да работиш изцяло сама. Има ли нов, млад човек в работата ти?

Цитат
2. Ще ми се обадят ли от фирмата, в която кадидатствах преди месец (11.04 първо, 12.04 второ и на 14.04 трето интервю), за да ми предложат позицията която ми обещаха?
Мисля, че не. Приятелско отношение, но в сферата на добрите обещанията... Нещата излиза, че са зависили от мъж.



По другите въпроси - след като дадеш обратна връзка по тези :)

romantica,
 По първия въпрос: шефа ми сега е много по-спокоен, даже е отпуск, което допринася за по-спокойната обстановка.
В офиса сме само аз и моят колега, който е ба 27 години, но е от 1 година и половина тук.
Надявам се да назначи някой за склада и това да е този нов, млад човек.
Казваш ми, за повишение: той в този нов офис-склад е регистрирал нова фирма и ще сменя договорите ни.
Предполагам, че това може би ще означава повишение на заплатата ми. Според теб /картите/ това повишение, той ли ще го предложи или аз трябва да си го поискам?
Притеснява ме, че ще ми напише такава длъжностна характеристика, че няма да отговаря нито на условията при които започнах да работа, нито на заплащането.
И от там, ще започнат едни спорове с него и изнервяне от моя страна, което ще доведе отново до същата ситуация.
Той мисли да направи още  няколко сайта + акаунт в e-bay и amazon. Но по e-bay и amazon, ще работи момче, което е външно лице. Може би сега като се замислих, е този млад човек.
Вече станаха много объркани нещата-предполагам, че и в неговата глава все още не са избистрени.
Но аз лично не мога да продължавам така, нито физически, нито психически, да не говорим и за финансово с този кредит и ремонтни дейности.

По втория въпрос: имаше мъж на интервюто и той не ми беше много приятен, криеше се някак си и не се усмихваше изобщо. Гледах, че отново са пуснали 2 обяви, явно не са намерили нито един човек, който да е подходящ за позициите. Може и да е за добро, бях пуснала и хорарен въпрос. Там се оказа, че нещата са същите, каквито ги виждаш и ти.

Лично на мен ми харесва да работя това и да определено има плам и ентусиазъм, а и не ми се сменя пак работата. Тук имам позиции-права си.

Отново ти благодаря за времето и за усилията  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4540 -: Май 27, 2020, 01:14:09 am »
Цитат
Според теб /картите/ това повишение, той ли ще го предложи или аз трябва да си го поискам?

Поговори с него, но внимателно, не бързай, обмисли думите си добре. Не бъди остра и критична. Представи себе си в силна светлина, като напомниш за нещата, които си направила за фирмата. Сподели му своите виждания за положителното развитие и т.н.

Мисля, че ще се споразумеете и ще има положително финансово развитие за теб!

Успех и ще чакам обратна връзка :)

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4541 -: Май 27, 2020, 06:09:50 am »
romantica, а на мен ще изтеглиш ли карти?

Какво е моето призвание?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4542 -: Май 27, 2020, 08:59:35 am »
Цитат
Според теб /картите/ това повишение, той ли ще го предложи или аз трябва да си го поискам?

Поговори с него, но внимателно, не бързай, обмисли думите си добре. Не бъди остра и критична. Представи себе си в силна светлина, като напомниш за нещата, които си направила за фирмата. Сподели му своите виждания за положителното развитие и т.н.

Мисля, че ще се споразумеете и ще има положително финансово развитие за теб!

Успех и ще чакам обратна връзка :)

romantica,

Изключително много ти благодаря за напътствията и съветите.
Обмислям този разговор от доста време и имам идея какво искам да кажа, защото моите и неговите виждания относно целия проект са едни и същи.
Причината е че аз винаги съм мечтала да имам свой собствен онлайн магазин.
А и може би начина ни на емоция е еднаква с него - и двамата сме с Луна във Водолей.
Предният ни разговор беше на основата на емоцията и лошото и нервно отношение от негова страна, но си казах нещата в прав текст.
Мисля, че вече знае какво мисля и какво съм дала на фирмата.
Но определено мисля, този път да бъде с излагане на факти и да го накарам да се чувства като един истински Лъв (има слънце в Лъв), като го потупам по рамото и му кажа едно голямо браво и да му благодаря.
Но и че нещата си имат и финансов характер.
Надявам се да се споразумеем, защото така ще се наложи да търся друго място, а той не би искал да ме загуби, предполагам.

Ще пиша обратна връзка за развитието на ситуацията.
Хубав ден от мен  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4543 -: Юни 01, 2020, 12:50:50 pm »
romantica, а на мен ще изтеглиш ли карти?

Какво е моето призвание?

Според мен си все още в етап на търсене, като до към 7 месеца ти предстои нещо ново.

Като че ли много неща са ти интересни. Трябва да експериментираш, да използваш организаторските си способности, да проявиш достатъчно воля, самочувствие и увереност в своите способности. Работата ти да включва микс от различни неща.
Учител, лингвист, терапевт, писател, изобретател.

Късмет!

ggpetrov

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4544 -: Юни 01, 2020, 01:33:13 pm »
Romantica привет,

Задавам тук въпросите си, както ми каза, с надеждата че като имаш време и желание ще ми отговориш.

1. На огромен кръстопът съм. Съкратиха ме от работа, и сега се чудя дали да се захвана с нещо ново и съвсем различно за да мога да се котирам по-добре на пазара на труда, или да остана верен на сегашното си призвание. Според теб, дали се задава нещо на хоризонта или не?

2. Интересува ме на "любовния фронт" какво се случва? Ще намеря ли скоро сродна душа, и ако да ми е интересно какъв ще нейния пол :)

Общо взето това са въпросите, които ме терзаят.

Поздрави,
Алекс