Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 639499 пъти)

Турмалин

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4620 -: Юли 08, 2022, 03:36:18 pm »
 :) Здравейте, аз съм любител астролог, но много ми е интересно и Тарото. Опитвах се да правя прогноза по наталната карта на България, но има много различни мнения кога е основавана държавата ни в различните школи. Дали някой би погледнал кога ще дойде правителство, което да остане и да управява добре България.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4621 -: Юли 22, 2022, 11:43:00 pm »
Имам 2 нови колоди Оракулски карти (на снимките) и бих желала да изтегля на някой, който има конкретен въпрос!

Така че някой, ако иска, да пише :)
« Последна редакция: Юли 23, 2022, 02:21:03 pm от romantica »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4622 -: Юли 23, 2022, 02:59:33 am »
Ах, ти, малка вещице, ха, честито!  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4623 -: Юли 23, 2022, 02:50:16 pm »
Романтика,аз имам въпрос.
Мъжът ми ще купи ли селска къща?

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4624 -: Юли 23, 2022, 04:21:47 pm »
Романтика аз бих искала да попитам картите .Ще се свържат ли с мен с потвърждение на предложението ми м скоро време ,до 1 седмица?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4625 -: Юли 23, 2022, 06:46:40 pm »
Романтика,аз имам въпрос.
Мъжът ми ще купи ли селска къща?

Сафо,
Според мен, да. Но е възможно да има някакъв проблем с имота в даден момент. Да избира внимателно и ако се ремонтира къщата да бъде внимателен и предпазлив за здравето си.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4626 -: Юли 23, 2022, 08:39:47 pm »
Романтика,много,много благодаря!Той непрекъснато гледа разни къщи,ходим на огледи.Къщите са абсолютни "авгиеви обори",за основен ремонт,не бих дала   и лев за тях,изглеждат ми безумни скъпи ,но той е така надъхан ,че нищо не може да го спре.Покривите на повечето са пред разпад и не само те.
Има здравословни проблеми и към момента.Благодаря много за насоките!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4627 -: Юли 24, 2022, 07:42:39 pm »
Романтика аз бих искала да попитам картите .Ще се свържат ли с мен с потвърждение на предложението ми м скоро време ,до 1 седмица?

Мисля, че не е това срока. Възможно е да не сте напълно удовлетворена от резултата или парите да са по-малко. Успех ;)
« Последна редакция: Юли 24, 2022, 07:44:23 pm от romantica »

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4628 -: Юли 24, 2022, 11:03:26 pm »
Благодаря Романтика ;)

Amalita Amalfi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4629 -: Юли 28, 2022, 12:14:30 pm »
Здравей Романтика,
Бих искала да попитам два въпроса за двама различни мъже, нямам връзка с нито един от двамата.
Какви са намеренията на А към мен или какво иска той от мен?
Ще имам ли връзка с Диян до края на 2022г?
Благодаря ти много.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4630 -: Юли 28, 2022, 04:27:15 pm »
Здравей Романтика,
Бих искала да попитам два въпроса за двама различни мъже, нямам връзка с нито един от двамата.
Какви са намеренията на А към мен или какво иска той от мен?
Ще имам ли връзка с Диян до края на 2022г?
Благодаря ти много.

Здравей! Изтеглих карти, но имай предвид, че не съм профи таролог!

По 1 въпрос:
В тези отношения, като че ли има някаква зависимост или биха се развили на такава основа (секс, пари). Струва ми се, че познанството е било неочаквано, вероятно в работна среда или в обща компания. Има някаква разлика между теб и А (години, статус). Има и неясни неща помежду ви. Като че ли би искала да имаш по-близки и сериозни отношения с този човек, май мечтаеш тайно за него?
На този етап ми се струва трудно, има пречки. Ако прецениш, че си заслужава дай време и следвай знаците.

По 2 въпрос:
Тук като че ли е настъпил някакъв неочакван край между вас. Необходимо е време да възстановите баланса помежду ви. Срещата между вас е била много трансфомираща и не случайна, и за двете страни. Има усещане за сродни души. Но и тук като че ли има някаква разлика и фактори, които са пречка. Някой крие нещо. Има желание за среща и получаване на подарък. До края на тази година ще разберреш важна информация, но като че ли по-сериозни отношения се очертават през следващата. Необходимо е време.

Успех! Ще съм благодарна на обратна връзка!
« Последна редакция: Юли 28, 2022, 04:30:21 pm от romantica »

Amalita Amalfi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4631 -: Юли 28, 2022, 09:13:34 pm »
Здравей Романтика,
Бих искала да попитам два въпроса за двама различни мъже, нямам връзка с нито един от двамата.
Какви са намеренията на А към мен или какво иска той от мен?
Ще имам ли връзка с Диян до края на 2022г?
Благодаря ти много.

Здравей! Изтеглих карти, но имай предвид, че не съм профи таролог!

По 1 въпрос:
В тези отношения, като че ли има някаква зависимост или биха се развили на такава основа (секс, пари). Струва ми се, че познанството е било неочаквано, вероятно в работна среда или в обща компания. Има някаква разлика между теб и А (години, статус). Има и неясни неща помежду ви. Като че ли би искала да имаш по-близки и сериозни отношения с този човек, май мечтаеш тайно за него?
На този етап ми се струва трудно, има пречки. Ако прецениш, че си заслужава дай време и следвай знаците.

По 2 въпрос:
Тук като че ли е настъпил някакъв неочакван край между вас. Необходимо е време да възстановите баланса помежду ви. Срещата между вас е била много трансфомираща и не случайна, и за двете страни. Има усещане за сродни души. Но и тук като че ли има някаква разлика и фактори, които са пречка. Някой крие нещо. Има желание за среща и получаване на подарък. До края на тази година ще разберреш важна информация, но като че ли по-сериозни отношения се очертават през следващата. Необходимо е време.

Успех! Ще съм благодарна на обратна връзка!
Romantica  :-*
Изумителна си! Много точно си напипала нещата, аз самата имам таро, но уви не успявам никак добре да навържа картите в комбинации, а знам доста добре значенията им и уж взаимодействията им една с друга. Някак не ми говорят и не ми разказват истории.
По първия въпрос, с човека работим в една компания но в различни населени места. Запознанството обаче беше неочаквано, както и комуникацията след това. Дори сега гледам картите ти и още не мога да разбера как си видяла, че наистина има пречки като годинките(4 в моя полза). По дявола и пентаклите предполагам зависимост и обвързаност някаква(дължаща се на по-големия ми опит, взаимната помощ, която си указваме на работа и разбира се секса...) Моите задръжки в тези отношения са доста повече от неговите обаче, а може и да се заблуждавам...
А по втория въпрос.... Той е всичко, което искам, но и той е човека, който има задръжки(работа, проблеми, години и какво ли още не) Комуникацията ни спира внезапно и то за дълъг период от време, което доста ме измъчваше, задавала съм въпроси към картите си като "Какво не харесва той в мен?" Защо Диян спря да търси контакт с мен?" и пр. Разбира се, това си е висша форма на мазохизъм...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4632 -: Август 03, 2022, 04:35:11 pm »
Ще изкара ли пълния си мандат 47-мото НС?

Висшата жрица, 7 жезли, Любовниците/ 9 жезли

Изключително много тайни има около това НС. Неясни и прикрити отношения, скрити договорки, тайни споразумения. Дава ми усещане за някакви необмислени и несигурни действия. Всеки ще гледа сам себе си. Странни хора ще участват.
В даден момент отново ще има избори, най-късно до 2 г. На дали ще изкарат пълния си мандадт, но не знам дали и след новите избори ще има някаква промяна изобщо...

И аз да се разпиша, че картите бяха точни и в някаква степен съм разтълкувала правилно ситуацията.

Ако получа вдъхновение ще тегля нови карти.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4633 -: Август 03, 2022, 10:14:46 pm »
romantica, :-*

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4634 -: Август 09, 2022, 02:24:54 pm »
Здравейте, мъчат че 2 въпроса. Опитах се на няколко пъти да си отговоря с Таро, но съм пристрастна и подозирам, че не съм обективна в разчитането на картите.

1. Ще затворим ли сделката успешно? - от седмици водим много тежки преговори, но сякаш тъпчем на едно място и никоя страна не отстъпва
2. Имаме ли бъдеще в любовен план с Д.?

Ще се радвам, ако някой може да хвърли едни карти и да помогне с безпристрастно разчитане.
Благодаря предварително.