Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621632 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4665 -: Септември 17, 2022, 05:08:50 pm »
Кога мислиш, че може да отмине? До март 2023 г. ли?
За В. става въпрос .

През зимните месеци на 22 - 23 г., както и през м. март 23 г. ще има развитие в тези отношения. Успех!

Tiha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4666 -: Септември 17, 2022, 06:45:29 pm »
Не мога да опиша колко съм ти благодарна! Бъди благословена!

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4667 -: Септември 21, 2022, 09:59:34 am »
Благодаря romantica, точна както винаги. Ще дам обратна връзка при раздвижване на ситуацията. 😘

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4668 -: Октомври 01, 2022, 09:25:09 pm »
Здравейте! :) Може ли няколко карти по темата "деца" ( нямам в момента)? Нещо важно, което трябва да знам.

Въпросът е странно зададен. Няма написани инициали, а и какво точно ви интересува по темата?! ::)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4669 -: Октомври 01, 2022, 11:13:58 pm »
Нещо, което е вжно да знам, ми беше идеята. За кармата, свързана с деца да родителството. Извинявам се, ако е прозвучало още по-хаотично.
С.

Изтеглих Ви карти с уговорката обаче, че не съм кармичен терапевт  :)

Според мен, като че ли темата за децата не е била силно активна при вас и това е бил Ваш личен избор. Като че ли усилията са били насочени в друга посока - към придобиването на материални и финансови ресурси, и така Ви е било добре. Някак има противоречие. Ако е необходимо може да има някакво лечение - на всички нива.
Съветът е да простите за миналите грешки, да пуснете миналото с любов. Да повярвате в себе си, да придобиете повече самочувствие, с воля да поставите целите, които искате да постигнете.
Не знам дали сте в партньорство с друг човек или не, но излиза, че има човек в живота Ви или че скоро ще се появи. Някак изборът е труден за вас. Като че ли търсите някой сроден, пламък близнак. Но някак като че ли Ви е страх да му се доверите. Може би има и някой страничен човек, който пречи на ситуацията.
Темата, като че ли ще се разгърне по-силно през следващата година.

Успех!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4670 -: Октомври 04, 2022, 01:25:23 pm »
Картите, които изтеглих във връзка с предстоящите Парламентарни избори на 02.10.2022 г.
Ползвах класическото Таро на Уейт и Earth Magic Oracle Cards.
Г. ли ще бъдат водещата партия?
Кралица чаши - 2 жезли - 2 меча
Голям зор и големи интереси има тук да бъдат първи. Но този път ще им се размине. Тайно имат партньор и очакват подкрепа от другаде, водят някакви преговори. Струва ми се, че разчитат на някакви гласове от чужбина. Не виждат ясно ситуацията, но много си вярват, че ще имат подкрепа. Нямат ясен план, пуснали са се по течението. Пускат в пространството противоречива информация. Ще бъдат #2.
ПП ли ще бъдат водещата партия?
Справедливостта - Рицар чаши - Асо чаши
Има напрежение при тях и някак стоят наивно. Повече подкрепа от млади хора. Рицаря тук гледа към чашата. Мисля, че имат шанс да бъдат неочаквано водещата партия. Но допускат доста грешки. Възможно е някое водещо лице да се отцепи от тях. Зад тях стои някоя водеща фигура от миналото.
Бъдещето на 48-мото Народно събрание?
9 чаши - Кулата - 10 жезли/ Звездата
Някои ще са доволно от развитието на ситуацията. Възможно е да има неочаквано развитие в даден момент, шокова ситуация. Проблемна коалиция. Трудна работа. Много раздори и разногласия. Трудно ще изкара пълния си мандат. Отново ще има избори. Но ще се появи някаква надежда и нова възможност, нещо като красив лотос сред тинята ще се открои...

За съжаление не успях да позная :)

Но картите от 3 подредба ясно показват, че почти е невъзможно да се сформира правителство.
Все пак ще се сформира ли такова?
8 меча - Справедливостта - 6 жезли/ Обесеният
Не. Ще има умишлено забавяне, чакане, протакане.

Г. ще сформират ли правителство?
6 пентакли - 3 чаши - 7 чаши/ 5 чаши
Тези имат подкрепа от още 2 партии и живеят в свят пълен с илюзии и измама. Ще обещават различни постове, позиции. Но е загуба.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4671 -: Октомври 04, 2022, 05:55:39 pm »

За съжаление не успях да позная :)

Но картите от 3 подредба ясно показват, че почти е невъзможно да се сформира правителство.
Все пак ще се сформира ли такова?
8 меча - Справедливостта - 6 жезли/ Обесеният
Не. Ще има умишлено забавяне, чакане, протакане.

Г. ще сформират ли правителство?
6 пентакли - 3 чаши - 7 чаши/ 5 чаши
Тези имат подкрепа от още 2 партии и живеят в свят пълен с илюзии и измама. Ще обещават различни постове, позиции. Но е загуба.

То и аз тук на 20 септ съм предположила, че ПП вероятно ще спечелят, но като направих подробен анализ на картата видях друго, за съжаление... Утехата ми е, че са първи в моята изборна секция, имат 77 гласа, но възраждане са втори с 67 гласа, което е притеснително – може ли да живееш на запад, да ползваш здравната им система и всички останали благинки, а да гласуваш за онзи прошляк, който ще ни вади от еврозоната, а спестяванията му са в евро  ;D


romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4672 -: Октомври 07, 2022, 09:25:20 pm »
Може ли карти за въпроса дали ще завърша успешно висшето си образование? Благодаря!
С.

Кралица меч - 2 жезли - 5 пентакли/ Паж чаши
Излиза, че сте решена да го направите, но имате някакъв проблем.
Това второ образование ли е? Може би имате вече някакво образование зад гърба си.
Възможно е да има някаква тревога около пари, ресурси, друго или просто да сте изгубили желание към момента.
След трудностите ще дойде по-добър период. Ще се справите, ако проявите повече упоритост и положите повече усилия. Може да направите нещо малко и благотворително за някого.
Късмет  :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4673 -: Октомври 08, 2022, 05:19:01 pm »
Не, не е второ. За усилията съм напълно съгласна, крайно недостатъчни са. Мисля, че може да възникнат проблеми с колегите и това да ме демотивира.

По-скоро ще бъде изцяло твое усещане. Може би ти ще се държиш дистанцирана от другите хора по Кралица мечове.
Все пак не е задължително да бъдеш приятел с тях, но ще е по-добре за теб да имате по-спокойни отношения помежду си.
Каква ти е целта в университета? Предполагам да придобиеш знания, умения и да вземеш диплома?
Тогава, подреди приоритетите си и нека това бъде твоята цел.

PS.
Като човек, който е започвал да учи в 3 различни университета, по различно време и на различна възраст, бих ти дала един не поискан съвет -  не се интересувай толкова какво мислят и правят колегите ти, постави си ясна цел и я следвай! Ако си намерила призванието си или си на точното за теб място, то ще се случват чудеса  :)

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4674 -: Октомври 10, 2022, 04:02:02 pm »
Бих искала отново да попитам картите. Ще имам ли успех ако отново опитам да се свържа с фирмата за осъществяване на моят самостоятелен бизнес?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4675 -: Октомври 10, 2022, 09:20:48 pm »
Бих искала отново да попитам картите. Ще имам ли успех ако отново опитам да се свържа с фирмата за осъществяване на моят самостоятелен бизнес?

Опитайте! Според мен сте решена да го направите и вероятно търсите различни варианти. Възможно е да поискате помощ от приятел. Ще има забавяне и ситуацията не зависи само от вас. Направете опит да превъзмогнете тъгата и съмнението в себе си! Може би ще е добре да проучете и други възможности, потърсете. Балансирайте и не разчитайте само на едно определено място.
Възможно е да има раздвижване през м. ноември или през зимните месеци, може да ви помогне някой човек с буква P или П.
Успех!

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4676 -: Октомври 12, 2022, 12:16:10 am »
Благодаря Романтика,ще опитам отново,там е разковничето че искам точно определена фирма(марка),и не търся други възможности ,но ако откажат май ще трябва :-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4677 -: Октомври 13, 2022, 10:20:08 pm »
Може ли да помоля за още времеви карти за по-конкретни въпроси?
Кога отношенията ни ще преминат от ниво безразличие към ниво приятелство?
Кога ще започнем любовна връзка?
Инициали
С
В

Първи въпрос - първи ред. Карта "Скоро" буквално изхвърча от останалите. Може би съвсем скоро ще има някаква промяна в тези отношения и ще тръгнат в нова посока. По-ясно развитие през летните месеци. Зарчето е с глифа на зодия рак - м.юни/юли.

Втори въпрос - втори ред. Може би тук жената трябва да е по-инициативна, тъй като е показан знака на Венера, числото 5 се свързва с Меркурий (комуникация, пътувания, интелект и т.н.).

Tiha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4678 -: Октомври 13, 2022, 10:42:05 pm »
Благодаря много, Романтика!

qwe

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4679 -: Октомври 18, 2022, 04:23:15 pm »
Здравейте , ако може и аз да попитам картите.
Ще има ли положителна промяна при мен до края на годината?