Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622252 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4710 -: Май 29, 2023, 08:53:10 pm »
Здравейте, Романтика. Бихте ли била така добра да погледнете и моя пост, когато Ви е удобно? И аз съм романтично настроена, уви, а и нямам карти, пък и да имах, не бих могла да се справя с тълкуванията. Въпросът ми е: Обича ли ме МА (първите две букви от името са)?Моите първи две са РА. Ще съм благодарна да чуя мнението Ви. Поздрави!

Здравейте!Виждам, че активността във форума е ниска и разбирам също така, че всички отговори са и на добра воля. 😊Тъй като обаче зададох въпрос преди месец и все още няма отговор, а забелязах, че постът след моя е получил отговор, се чудя дали има проблем с моя, в смисъл да не би да нарушавам някакви правила във форума и т.н. Ще съм благодарна да чуя мнение. Хубав ден на всички!

Здравейте, Allure!
Не Ви отговорих, защото всъщност не съм добра. Имах вътрешна съпротива да Ви изтегля карти, прочитайки въпроса, който сте пуснали и в темата "Любовни хорари". Да, знам, че звучи субективно. Съжалявам!
Има и други потребители освен мен, които ползват Таро карти, и дано да се включат по Вашия казус.

Allure

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4711 -: Май 29, 2023, 10:08:53 pm »
Romantika, благодаря Ви за отговора. Разбирам напълно. Не бих искала да си превръщам в някаква досадница, а и не знаех, че различните гадания си припокриват. В темата за хорарите няколко потребители изказаха мнение и общо взето нямаше единодушие и затова реших да запитам и тук. Благодаря Ви за отговора още веднъж. Относно горния коментар с презервативите, разбирам хумора,  ама наистина съм в кофти положение и не искам да принизявам нещата до единия му секс. Човекът, за когото питам, се отнася с голямо внимание, нежност и уважение към мен. Интересува ме има ли обич и чувства. Химия има. Това гж усещам. Благодаря още веднъж.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4712 -: Май 30, 2023, 05:14:30 am »
Заинтригувана от упоритото питане, върнах лентата до 01.04 и видях хорара. Говорите за нежност, внимание... Опитът ми, личен и по наблюдение, показва, че многото и упорито питане е индикатор, че всъщност ситуацията не е ок.
В хорара ясно се вижда съпругата и неговото отношение само и единствено към нея. Тя е кралицата и няма да мръдне от това място. Това може да е и трета жена, разбира се, но не сте Вие. Говорите за чувства, по хорара интересът е сексуален от Ваша страна. От негова не. Неговият секс си е на място, Вашият куца. Като цяло той е описан много добре в хорара, в силна позиция, всичко му е на място, на трон или в управление. Той е при себе си, Вие сте при него.
Впрочем Вие ще избягате от него, ще се отделите, осъзнаете, това ясно се вижда. Това е добре за Вас.

Allure

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4713 -: Май 30, 2023, 09:49:23 am »
Люба, благодаря сърдечно за включването. Прочетох написаното няколко пъти. Приемам го. Реално съм питала веднъж в хорарната тема и впоследствие веднъж тук. Ако това е упорито питане, наистина съжалявам. Моето объркване идва от неща като например писане на хахо-хихи - съобщения посред нощ, търсене на моята компания, споделяне на лични неща, емоционални преживявания от негова страна и т.н. В крайна сметка човек би трябвало да си седи ппи кралицата в малките часове на деня и да търси нейната подкрепа и мнение в такива моменти, нали така? Благодаря Ви още веднъж за милото включване. 

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4714 -: Юли 03, 2023, 04:13:38 pm »
Може ли някой да ми изтегли карти на въпроса: Жив ли е брат ми Стефан?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4715 -: Юли 03, 2023, 09:27:27 pm »
Весо, вярваш ли наистина на тези карти?
Какво ще се промени, ако знаеш, че е жив? Очевидно той не иска да се връща към корените си.
Аз мисля, че дълбоко в себе си знаеш истината , на подсъзнателно нощиво, просто отказваш да я приемеш.
Ти най- добре знаеш какъв в бил, какво са отношенията ви и дали ако е жив , би се върнал обратно .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4716 -: Юли 05, 2023, 06:39:10 am »
Точно защото го познавам, си мисля, че най-вероятно още тогава по някакъв начин си е сложил край на живота така че никой да не намери нещо. Нали във форума Синухе казваше, че отдавна не е жив. А в следващия Солар имам Плутон в трети соларен дом, а Сатурн в четвърти, и най-вероятно това показва.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4717 -: Юли 05, 2023, 09:53:42 am »
Без изтеглени карти Таро и без да твърдя жив ли е или не е, те уверявам, че "никой" не се самоубива по начин, че да не бъде намерен. И изобщо, в динамиката на кое да е самоубийство, са заложени множество "стихии", които търсят светлина, излизане на открито, показност, а не по-дълбоко заравяне.
Мисля, че независимо от казуса на брат ти, той със сигурност не се е самоубил.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4718 -: Юли 05, 2023, 09:59:58 pm »
Ами ако не се е самоубил, тогава сигурно някой друг го е ликвидирал, други разумни обяснения не намирам.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4719 -: Юли 05, 2023, 11:03:54 pm »
Това, дето се случва в солара догодина, каква връзка има със самоубийство преди години?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4720 -: Юли 06, 2023, 04:10:44 am »
Съгласна съм с мнението на вечната ти любов, че дълбоко в себе си ти знаеш отговора и често го прозираш, вероятно.
Ако върнеш лентата преди изчезването, какво беше настроението, грижите, проблемите, разговорите. Имаше ли брат ти контакти с по-особени хора и от какъв порядък. Какво понякога изръсваше майка ти в разговор, тя как действително чувстваше ситуацията.
Ти така и не каза какво е становището на полицията по случая, докъде вдигнахте врява, колко често, на какво ниво беше обявен и е обявен и в момента за издирване. Много е трудно някой да изчезне безследно за дълъг период, освен ако друг силен добре не го е скрил и не продължава да го крие.
Това не са въпроси за форума, а за душата.
Но за редовния ти въпрос, ти чувстваш и усещаш истината.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4721 -: Юли 06, 2023, 06:35:19 am »
Това, дето се случва в солара догодина, каква връзка има със самоубийство преди години?
Само предполагам, че може нещо официално да се разбере за него. Иначе мнението на полицията е, че брат ми сякаш се е изпарил, защото няма абсолютно никакви следи, и според тях ако е жив, по-скоро някой друг е замесен, защото той не би могъл да се справя сам. А Преди да изчезне, майка ми казваше, че я е заплашвал, че ще иде някъде, където никой няма да го намери, а други път е казвал, че иска да умре.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4722 -: Юли 06, 2023, 11:56:10 am »
Веско,много е тежко и трудно,човек да е в неведение,да търси отговори и да не намира.
Ако искаш постави натална карта на брат ти,вероятно знаеш кога е роден,колко минути преди ,или след теб.Ако някой се самоубива,вероятно е отразено в натала.
Доколкото помня,ти си асц водолей,а Сатурн е в 8ми дом(скорпион),което е предпоставка.Вие сте близнаци.така,че.Може да качиш карта с дирекции/прогресии/натал към момента на изчезване.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4723 -: Юли 06, 2023, 07:11:16 pm »
И аз да попитам картите. Жив ли е моят котарак Тошко? И ако е жив, къде е? Ще го намеря ли?  :'(

Писах на една тароложка и каза ,че картите не били ясновидство. Ок, аз не търся гледачка. Как преди години една тароложка позна, че е жив и ще го намеря и даже мястото позна. Не знам къде е тази жена сега и дори как се казва, заведе ме майка ми тогава, а аз не говоря с нея. Но и тя няма да знае според мен, затова и не съм я потърсила.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4724 -: Юли 09, 2023, 07:49:12 am »
Веско,много е тежко и трудно,човек да е в неведение,да търси отговори и да не намира.
Ако искаш постави натална карта на брат ти,вероятно знаеш кога е роден,колко минути преди ,или след теб.Ако някой се самоубива,вероятно е отразено в натала.
Доколкото помня,ти си асц водолей,а Сатурн е в 8ми дом(скорпион),което е предпоставка.Вие сте близнаци.така,че.Може да качиш карта с дирекции/прогресии/натал към момента на изчезване.
За съжаление не знам точни часове на раждане и няма как да разбера, понеже когато сме се раждали, в онези години не са записвали часовете. А без точни часове най-вероятно и адекватна прогноза не може да се направи.