Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622210 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3405 -: Ноември 29, 2015, 06:29:30 pm »
Благодаря ти много, Скорпионче! :-*
Много кофти - не, но кофти - да. Има един човек на работното ми място, който е зъл интригант и ми вреди при всеки удобен случай.
Преместване - мисля, че не.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3406 -: Ноември 30, 2015, 10:43:42 am »
ц.3п/3ж+Им-р+10ж


Хепи, ти ще се свържеш с него по нета, ама дали той няма да те среже? Не знам, по картите имам усещането, че някак ще се разминете в комуникацията, а и човека е доста зает с работата си. Няма да се разберете като хората. Това виждам по картите.

Тренди, човека каза: "Когато пожелаеш съм на твое разположение, но нямам финансовата възможност да поема разходите".
Аз това така или иначе го знам и съм подготвена ....

Да видим дали ще се получи.

А защо другите не ми хвърлиха карти  ???

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3407 -: Ноември 30, 2015, 03:03:47 pm »
Аз поради липса на време не съм теглила карти. Но сега мисля да лентайствам и да вещерствам.
Хепи, изтеглих ти карти по въпроса и аз. Къде получих дежа ву. Май и друг път сме теглили карти за този господин и по смисъл се доближават.

                Глупакът                          Страшният съд                        Петица жезли



Много арканесто, ще е важна среща.
Ще започнете нещо от начало, все едно не е било до момента. И ще усетиш за себе си тръпките на непознатото, еуфорията на очакването. Когато нещо се случва, вървиш в нова посока и си изпълнен с ентусиазъм. Но в тази посока може да не си напълно обективна, да не забелязваш кога си стигнала до ръба и може да пропаднеш. Иначе може и на някакъв концерт да отидете, да се забавляваш, да си като преродена.
Ще дойде момент на осъзнаване и получаване на заслуженото. Може да се върнеш към минали неща, за да ги осъзнаеш, приемеш. И да сложиш ред. Страшният съд в моята колода е с интересна картина - възкръсването на Христос. Така и ти може да си възкръснала след тази среща и пътуване. Ще поискаш да сложиш край на нещо, да затвориш някоя страница.
И ще си готова за нови битки, ще се чувстваш конкурентноспособна. Отново 'в играта'.

В отношенията с този господин може да започнете на чисто, но да си припомните миналото и да решите да затворите страницата. Или да си мерите егото.

Последната карта е Асо жезли.



Аз съм За това пътуване. Ще си преродена и в крайна сметка ще имаш запалена искра за живот в себе си отново.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3408 -: Ноември 30, 2015, 03:14:44 pm »
И аз ще хвърля довечера. Имам и в месечните да се включа, не съм забравила  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3409 -: Ноември 30, 2015, 04:33:03 pm »
Аз поради липса на време не съм теглила карти. Но сега мисля да лентайствам и да вещерствам.
Хепи, изтеглих ти карти по въпроса и аз. Къде получих дежа ву. Май и друг път сме теглили карти за този господин и по смисъл се доближават.

                Глупакът                          Страшният съд                        Петица жезли



Много арканесто, ще е важна среща.
Ще започнете нещо от начало, все едно не е било до момента. И ще усетиш за себе си тръпките на непознатото, еуфорията на очакването. Когато нещо се случва, вървиш в нова посока и си изпълнен с ентусиазъм. Но в тази посока може да не си напълно обективна, да не забелязваш кога си стигнала до ръба и може да пропаднеш. Иначе може и на някакъв концерт да отидете, да се забавляваш, да си като преродена.
Ще дойде момент на осъзнаване и получаване на заслуженото. Може да се върнеш към минали неща, за да ги осъзнаеш, приемеш. И да сложиш ред. Страшният съд в моята колода е с интересна картина - възкръсването на Христос. Така и ти може да си възкръснала след тази среща и пътуване. Ще поискаш да сложиш край на нещо, да затвориш някоя страница.
И ще си готова за нови битки, ще се чувстваш конкурентноспособна. Отново 'в играта'.

В отношенията с този господин може да започнете на чисто, но да си припомните миналото и да решите да затворите страницата. Или да си мерите егото.

Последната карта е Асо жезли.



Аз съм За това пътуване. Ще си преродена и в крайна сметка ще имаш запалена искра за живот в себе си отново.  :-*

Емс, за този господин не сме хвърляли - той беше от отписаните  :57:
Докато си търся хотелче усещам едно такова приятно усещане, че нещо се случва, че живея ...  :)
Въпросът ми беше породен от моето съмнение, дали той ще има сили да се абстрахира от миналото и просто да ми услужи с мъжкото си рамо, на което да поплача ... той уж каза, че няма проблем, не само рамото - целия бил мой :)

Скоро ще докладвам. Но пък пуснах един хорар и нещо чужбината е в квадрат с У1 .... и в 12 дом .... да видим. Абе, странен хорар.

Оопс, забравих да кажа - Благодаря :)

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3410 -: Ноември 30, 2015, 04:56:44 pm »
 ;)и аз искам карти за  декември.....моля....

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3411 -: Ноември 30, 2015, 06:05:57 pm »
Подходящо ли е да отида при А. за един уикенд?

асо чаши - 3 пентакли - 7 чаши; горе дж
Да, подходящо е.


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3412 -: Ноември 30, 2015, 09:23:51 pm »
Дами, аз ще ви изтегля карти за декември. Но нека уважим новата ни месечна тема.

Щрак.

Търсете отговорите в нея.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3413 -: Ноември 30, 2015, 09:48:21 pm »
Подходящо ли е да отида при А. за един уикенд?
А. е мъж от миналото ми, но аз искам да го видя, за да получа любов и подкрепа за момента (една искрена мъжка прегръдка) . Не желая подновяване на връзка.
Само да отбележа, че пътуването трябва да е в чужбина - да не се чудите, ако излезне нещо подобно ... :)
Благодаря предварително на включилите се :)

Хепи, има ли нужда да тълкувам картите :) Те са просто буквални. Подходящо е слабо казано. Ти си възприемчива, мека, очакваща. Освен това си емоционална, развълнувана. Искаш да празнуваш радостта от живота, да се наслаждаваш, да се откъснеш от всичко ежедневно и затормозяващо. И най-хубавото е, че ще е споделено. Много се радвам на тия карти, Хепи  :-*


                Възприемчивост                    Игривост                   Участие

          

Докато бърках картите изпадна

     Миналите животи



Човекът от миналото ти се показа. Може да имате нещо недоизяснено с него, недоизказано. Сега ще имате възможност да го сторите.
Отивай, Хепи, ще ти е добре  :-*

« Последна редакция: Ноември 30, 2015, 09:51:47 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3414 -: Ноември 30, 2015, 09:59:24 pm »
Делфин, ще може ли да ми изтеглиш от твоите дзен карти по въпрос: "Ще празнуваме ли с Х. рождения ден?" Благодаря!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3415 -: Ноември 30, 2015, 10:46:49 pm »
Боболина, изтеглих ти, но нямам нет, за да кача картите. Утре ще допиша.  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3416 -: Ноември 30, 2015, 10:53:49 pm »
Много благодаря, Делфин!  :-* Ще чакам с нетърпение, развълнувах се какви карти са излезли.  :engel016:

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3417 -: Декември 01, 2015, 08:54:47 am »
Хепи, има ли нужда да тълкувам картите :) Те са просто буквални. Подходящо е слабо казано. Ти си възприемчива, мека, очакваща. Освен това си емоционална, развълнувана. Искаш да празнуваш радостта от живота, да се наслаждаваш, да се откъснеш от всичко ежедневно и затормозяващо. И най-хубавото е, че ще е споделено. Много се радвам на тия карти, Хепи  :-*


                Възприемчивост                    Игривост                   Участие



Докато бърках картите изпадна

     Миналите животи


Човекът от миналото ти се показа. Може да имате нещо недоизяснено с него, недоизказано. Сега ще имате възможност да го сторите.
Отивай, Хепи, ще ти е добре  :-*

лелее, Делфи, наистина много буквално .... благодаря ти  :58:

Относно последната карта - СЛВ на този мъж е точно върху моя Вертекс :), в 5 дом.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3418 -: Декември 01, 2015, 06:25:15 pm »
Ще може ли да ми дръпнете карти с въпрос "причината за странното и променено  поведение на З. - мъж, към мен?"
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3419 -: Декември 01, 2015, 08:06:43 pm »
асо чаши - 3 пентакли - 7 чаши; горе дж
Да, подходящо е.


Леле, Скорпи, колко си лаконична ... направо стисната :) :) :)