Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644744 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3450 -: Декември 12, 2015, 10:28:09 am »
За връзка не знам, но със сигурност жената ще се чувства прекрасно в тези отношения - определено внимание няма да и липсва. Може да пътуват някъде заедно.



мисля, че има шанс за връзка, даже жената може да избира между двама.
крал жлези може вече и да го познава

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3451 -: Декември 12, 2015, 10:30:44 am »

Един въпрос и от мен - как ще си изкарам на събирането другата седмица? ДМ - 7ж - мага


ще си доста скована в началото, може да се наложи да защитаваш позиция или ти самата да си заела отбранителна позиция предварително. но имаш възможността да си изкараш добре. ще е както си го направиш
/този маг тук ми заприлича, все едно се е качил върху масата да танцува/ :D

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3452 -: Декември 12, 2015, 11:33:52 am »
искам да помоля за карти, че аз май им влияя вече като тегля за себе си.

1. ситуацията за детето в училище, ако говоря с класната.
2. ситуацията за детето в училище, ако не говоря с класната.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3453 -: Декември 12, 2015, 02:22:50 pm »
Скорпионче, май ще ти е тъпо, другите ще се забавляват, танцуват, ти май няма да се впуснеш в тези неща.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3454 -: Декември 14, 2015, 11:08:32 am »
Ще изтегля за Тренди и Акрукс също.

А сега за Клер. Позволих си да направя партньорска малка подредба и нея ще тълкувам.
Интересни карти се паднаха. Следи картинките и значението: 1 - питащ, 2 - партньор, 3 - състояние на връзката, 4 - развитие на връзката.

       Девятка пентакли                      Паж пентакли                          Седем меча                          Двойка чаши




Получи се интересно. Картите, които определят теб и него са много сходни, а и мъжкото и женското начало са си на място.

И двамата сте насочени към материализиране на някаква идея, към комфорт в отношенията, задоволяване на нуждите, стабилност.
Може би ти си по-творчески настроена, имаш идеи, интересуваш се от изкуство, стремиш се към красота. Да не си получила наследство или някакви парички? Сякаш имаш повче ресурси от него - дали е талант, финансови или нещо, което притежаваш, емоция - но в теб го има в изобилие.
Смяташ, че сега е момент да напълниш кошничката си с благата, за които си работила. Изпълнена си със светли идеи, вяра, надежда. Но нека не си прекалено вгледана в собствения образ, в личните си нужди.
Има ли човек около теб, който има остър език, дава ти насоки? Дали е изцяло информиран за всичко около ситуацията?
Жената държи сокол в ръката си. А в човката на сокола има клечка според мен - искаш да свиеш гнездо... Колко тематично.

А той да не е изоставил някакъв курс на обучение? Заради работа, парички, от ленивост? При него сякаш промените се случват малко по-бавно, изисква се време, за да се задейства. Сякаш му е необходима голяма причина, за да направи някаква промяна. Да не очаква някаква новина? Мъжът от втората карта е обърнал поглед към агнел. Може би също има своите съветници, които и да са с добри цели, може да не са информирани правилно.

Третата карта отново ме навежда на мисъл, че има някаква неяснота или някой се опитва да подлива вода в отношенията ви с подмолни, неискрени действия. Което може да създава усещане за недоверие, по-малко вяра в доброто развитие на ситуацията.
Да няма някой слънчев Лъв намесен?

Все пак последната карта за мен е много хубава. След изпитанията и гледането в различни посоки, мъж и жена са заедно, под арка, а зад тях има къщичка и домашно стопанство.

Може да получиш предложение за брак или съвместно съжителство - връзката да прерасне в сериозна.
На последната карта има паун и някакъв кръг, паничка. Паунът символизира цялост, единство. Кръгът навява мисли за халка, за вярност, за вечност. Мъжът и жената вдигат тост, чашите им са пълно - има емоция.

Според мен ще заживеете заедно, Клер. Може би ти си с по-поетичната душа, а той е по-прагматичен.
Сега по-скоро за него е важно да добие някакви знания, да се обучи на нещо - дали опит от живота, дали да получи диплома някаква.
В картата, която го определя, има овен на заден план - видимо с големи рога, с голяма козинка - стар овен. Явно му трябва мъдрост или подкрепа от някой по-възрастен, повече живял.
Докато на картата, която определя теб, има туфичка с нарциси - дали не гледаш по-често собствения си образ, отколкото неговия? При теб също има агне, но е по-игриво, в движение. И птицата, която жената държи е граблива, хищна. Може би си настроена малко по-войнствено от него.

Имаш ли усещането, че на моменти ти е обърнал гръб и има по-важни занимания от теб?
хайде тук да дам ов.
няма да заживеем заедно до края на годината, но вече подготвяме общ дом. той беше доста ангажиран с това, което включваше и работа с документи /книгата пред него/. 

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3455 -: Декември 14, 2015, 11:36:31 am »
Оооо, партньорска подредба :) - когато сте я упражнявали аз не съм й обърнала внимание :)

Може ли и на мен сега - моята "връзка"/отношение в момента и за някакво време напред с А.

Благодаря предварително :)

И, Емка, моля те, изкарай кулата от колодата :) .... тази карта направо ми боде в очите :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3456 -: Декември 14, 2015, 11:49:31 am »
И аз се нареждам на опашката за партньорска подредба :)
Ще дам скоро ОВ по другите подредби, обещавам  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3457 -: Декември 14, 2015, 04:15:26 pm »
Делфин, ще може ли да ми изтеглиш дзен таро за това как ще върви комуникацията между мен и Х. тази седмица? :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3458 -: Декември 14, 2015, 04:40:47 pm »
Оооо, партньорска подредба :) - когато сте я упражнявали аз не съм й обърнала внимание :)

Може ли и на мен сега - моята "връзка"/отношение в момента и за някакво време напред с А.

Благодаря предварително :)

И, Емка, моля те, изкарай кулата от колодата :) .... тази карта направо ми боде в очите :)

Хепи, изтеглих ти партньорски карти. На мен ми се виждат хубавички и приятни.

            Императорът                         Асо чаши                            Деветка пентакли                 Шестица жезли



Хепи е представена от Императорът. Сякаш ти си се стегнала малко повече в тези отношения. Много мислиш и много отговорно ги приемаш. Имаш нужда от малко 'скриване' във високата си кула, за да вземеш решение. Сякаш ти влагаш повечко мъжество, искаш да се покажеш силна и малко независима. Имаш ли дилеми с кое да направиш компромис, Хепи? Но се стремиш към ред, към подреденост, стабилност. Решенията ти са следствие на нуждата от правила и яснота. Не от липса на емоция. По-скоро в теб кипи от емоция, но не го показваш. От някаква гордост.

Господин А. е представен от Асо чаши. При него явно емоциите тепърва ще се развиват. Но е отворен за чувства, емпатиен е, иска му се да обгрижва. Има своите надежди. Може да изразява себе си по-чувствено или да е сетивен към твоето отношение. Сякаш той за момента е по-нежен и не му мисли толкова, а просто се наслаждава на новите емоции. Той иска да има хармония, разбиране, да има любов и щастие. Може да е склонен да ти оставя чувствени бележки/писма. Потопил се е в чувствена благодат. Бих казала, че е малко наивен в добрия смисъл. Или е от хората, които обичат да обичат - отдаден на човеколюбието, способен е на съпричастност. Да попитам - нещо водно из хороскопа му?

В момента връзката ви е представена от Деветка пентакли. Сякаш всеки се е капсуловал в своето си убежище и се наслаждава. Натрупали сте някакви активи, спомени, моменти. И имате нужда от малко уединение. Не и самота. Но време, в което да си починете и да се порадвате на преживяванията, да послушате хубава музика, да се слеете с природата. Ще ви се иска да насърчавате един в друг своите умения, да има сигурност. А съвети от приятели дали получавате?  :012: Ако е имало нещо диво в отношенията ви, сякаш е настъпил момент на опитомяване. Жената на картата държи в ръката си сокол.

Бъдещето на връзката ви е представено от Шестица жезли. Заедно на поход и към успех. И признание от околните. Може с фанфари да бъдете представени пред обществото. Някакво пътуване, приключение? Ако е имало моменти на трудности, ще бъдат преодолени. И ще получите награда за усилията си.
Да не забравяме, че под номер 6 в големите аркани са Влюбените. Стори ми се асоциативно.  :08: Някой от вас да не чака документ за нещо?

На мен тази подредба ми харесва. Не е любовна в класическия смисъл - страст, силни емоции. Но е по-осъзната, има и своите емоционални подсказки. И желание за повечко стабилност и партньорство в бурите на живота.

Орисвам на хубави моменти с г-н А.  :08: :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3459 -: Декември 14, 2015, 05:03:25 pm »
И аз се нареждам на опашката за партньорска подредба :)
Ще дам скоро ОВ по другите подредби, обещавам  :58:

Делфи, и за теб ги наредих хубави. Все мъжки момичета сте. Едни императори, едни крале.  :012: :57:

            Крал жезли                         Шестица пентакли                    Четворка чаши                    Влюбените



Делфи е представена от Крал жезли. Ти си по-темпераментната, по-бързо се разпалваш. Може да се налагаш в прибързаните си решения. Да използваш малко хитрости. Държиш на достойнството си, на честта си. И може да искаш да играеш и мъжката роля в отношенията ви. Позволи си да бъдеш и жената, Делф. Този темперамент го влагай в нещо градивно за двама ви. Огънят - под юргана, там му е мястото. Не в разговорите ви.

Той е представен от Шестица пентакли. Този господин да не е взел кредит на доверие от теб? А сега да си заплаща за всичко? Явно е по-заземен и търси сигурност. Но може да бъде и щедър. Да не се е заплеснал по пътя си към теб в някакви детски истории - внимание към по-малки и беззащитни? Предстои му да премине през защитната стена на замъка ти, за да те открие в кулата ти. Според мен е искрен в намеренията си. Може да се стреми към хармония в даването и получаването. Да не иска да се чувства длъжен.

Настоящето положение не е много розово сякаш. Има неудовлетворение. Но не от липси. А от прекалено внимание в околния свят. Пред вас има емоции, чувства. Но може да нямате точните очи, за да ги видите и оцените. Да ви се вужда, че при другите е по-чувствено, хубаво. Може да сте малко самовглъбени, всеки да мисли за себе си. От което да е усещането за неудовлетвореност. Но това е само период. Бъдете благодарни за всеки жест.

Тенденцията е много хубава - Влюбените. Тази карта сама говори за себе си. Ще има повече споделеност, сътрудничество. И любов.

Делф, всичко ще се нареди.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3460 -: Декември 14, 2015, 05:54:46 pm »
Делфи и Хепи, позволявате ли ми да пробвам с оракулските карти партньорската подредба? Нали уж да ги интегрираме някак. А на свои хора експериментите са по-позволени.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3461 -: Декември 14, 2015, 06:41:04 pm »
Делфи и Хепи, позволявате ли ми да пробвам с оракулските карти партньорската подредба? Нали уж да ги интегрираме някак. А на свои хора експериментите са по-позволени.  :012:

Позволявам, Емче  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3462 -: Декември 14, 2015, 06:52:06 pm »
Делфи и Хепи, позволявате ли ми да пробвам с оракулските карти партньорската подредба? Нали уж да ги интегрираме някак. А на свои хора експериментите са по-позволени.  :012:

И аааааааааааааааааззззз, ако може.  :012: :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3463 -: Декември 14, 2015, 08:51:50 pm »
Емче, ще изчакам оракулската подредба и тогава ще ти дам ОВ, да не ти разбърквам преставите  :58: :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3464 -: Декември 14, 2015, 09:26:51 pm »
Ето Дзен Таро за Боболина :)

                      Споделяне                             Осъзнатост                      Разцъфтяване

          

Според мен доста любовни карти ти се паднаха, Боболина :)
Ако хорарът е за същия младеж, май сега имате някакви търкания, но нещата ще се изяснят. Ще осъзнаете кое е важното. Може ти да имаш по-голяма нужда от това. Може да има изясняване на отношения, разговори, срещи.
Във всеки случай ти търсиш топлота и уют във връзката, искаш да дадеш, да обгрижиш дори, да споделиш това, което носиш у себе си - душевност, преживявания, чувства, настроения. Мисля, че ще се хармонизират нещата. Даже, ако имате сексуална връзка, внимавай, вземай предохранителни мерки :)   ;) :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми