Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644455 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3540 -: Януари 17, 2016, 11:52:32 am »
Покрай темата за жената, която са намерили мъртва, да помоля, може ли някой да изтегли карти дали брат ми е жив в момента? Благодаря предварително на всеки отзовал се!

Това по принцип е много сериозен въпрос, но реших да ти изтегля карти, като се опитам да ги тълкувам правилно.

Картите са рицар мечове, висшата жрица и рицар чаши.

Значи, Рицар мечове е първата карта, под влиянието на близнаци.  Според мен тази карта описва брат ти в момента на изчезването му. Това е човек на порива, взел решение за нещо много спонтанно, емоционално , необмислено. Решението е взето набързо , но ситуацията е била дълга, протакаща и накрая е изисквала порив за действие. От друга страна , рицар м. може да е  бил и някой друг, който с коментарите си или мненнието си го е подтикнал да вземе това решение. От решението винаги ще има наранени, но рицарят не мисли върху това, тук са повече мислите, отколкото емоциите и чувствата.

Висшата жрица е специлана карта. От една страна тя символизира мистерията, тайните, луната. Всичко онова, което е забулено с някаква загадка. Това е карта с много голяма женска енергия, показва също и религиозни или духовни практики. Не изключвам такива да са намесени и при тази ситуация. Тя може и да символизира възрастна жена, която се занимава с такива практики, или както бабите на село са вещи в билкарството и тн. Тук нещата не са ни все още известни и не може да се даде някакъв отговор на ситуацията. Картата може да даде отражение и на гледащия с карти, или да означава  "ти знаеш отговора, дълбоко в себе си ".

Рицар чаши е точно противоположното на рицар мечове. Млад мъж, който се води от порива на сърцето, не на ума. Това е фантазьор, мечтател, идеалист. Той може да оказва и влюбеният човек, някой, който губи почва под краката си, обзет от една камара емоции и чувства. Най- общо казано, този някой е воден от сърцето си.

Мисля, че псоледната карта най-добре описва брат ти. Първата ще да са тези, или този някой, който с думите си го е подтикнал към действие. Най-неразгадаемата карта остава втората. Всичко е обвито в мистерия все още. Дали става въпрос за жена, в която се е влюбил, за религиозни и духовни практики, за жена, която ги практикува, или хора, които ги практикуват ?В този случай и аз не знам как да се разтълкува най-правилно.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3541 -: Януари 17, 2016, 03:31:03 pm »
Флора, на твоя въпрос за интервюто дръпнах 7п - смъртта - рж. 

Само този рицар жезли на трета позиция ме притеснява, че имам горчив опит с него.
Флора, сякаш много добре си обмислила как да подходиш на интервюто, подготвила си се добре, но нещо непредвидено ще пришпори събеседването и така няма да имаш време да блеснеш в пълната си светлина.  :(
Не се влияй от моите карти, може и да греша. И успех ти желая.

 :38:

« Последна редакция: Януари 17, 2016, 03:45:59 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3542 -: Януари 17, 2016, 04:01:11 pm »
Флора, на твоя въпрос за интервюто дръпнах 7п - смъртта - рж. 

Само този рицар жезли на трета позиция ме притеснява, че имам горчив опит с него.
Флора, сякаш много добре си обмислила как да подходиш на интервюто, подготвила си се добре, но нещо непредвидено ще пришпори събеседването и така няма да имаш време да блеснеш в пълната си светлина.  :(
Не се влияй от моите карти, може и да греша. И успех ти желая.

 :38:


Картите си показват според мен много точно.  :) Нямам никакви очаквания, да не кажа имам, но са такива, че няма да се получи.При тях и преди време съм била на интервю, но не са ме взимали. А какво мислиш за картите, които аз изтеглих ?

 рицар ж, паж мечове и 2 ж.

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3543 -: Януари 17, 2016, 04:24:45 pm »
Това по принцип е много сериозен въпрос, но реших да ти изтегля карти, като се опитам да ги тълкувам правилно.

Картите са рицар мечове, висшата жрица и рицар чаши.
Благодаря ти много, Flora!  :-*
Наистина някой го беше засегнал дълбоко, че 2 дена преди да изчезне, да изгори повечето си картини. Кой е този човек обаче, и досега е пълна мистерия.
А според теб тези карти показват ли да е жив или по-скоро не? Нямам никакъв опит с Таро и не знам какви карти се падат обикновено, когато лицето, за което се пита, не е вече между живите.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3544 -: Януари 17, 2016, 05:48:02 pm »
Благодаря ти много, Flora!  :-*
Наистина някой го беше засегнал дълбоко, че 2 дена преди да изчезне, да изгори повечето си картини. Кой е този човек обаче, и досега е пълна мистерия.
А според теб тези карти показват ли да е жив или по-скоро не? Нямам никакъв опит с Таро и не знам какви карти се падат обикновено, когато лицето, за което се пита, не е вече между живите.

Веско, за съжаление и аз нямам представа. То това е въпрос на който не знам кой може да даде еднозначен отговор. Както казах- според мен първата и последната карта описват ситуацията около него, него и този човек. Средната карта е малко "тъмна Индия", всичко е обвито в мистерия. Както писах по горе може да значи, че питащия дълбоко в себе си знае отговора, или неговата интуиция е правилна. Може да значи и отношението на гледащия към ситуацията. А както казах, може да показва и духовни практики някакви. Нали ти сам писа, че се съмняваш да не би да е с някаква секта ? Или е бил влюбен в някоя жена, тръгнал е след нея ? Или е познавал някоя от този тип , който описах-жена от село, която се занимава с разни билкарства и подобни. Да не би да живее в някакво село сега, където да е при възрастни хора, на които да помага?  Не знам какви други вариянти да измислим.

Сега изтеглих поясняваща карта > Крал пентакли.

Възможно е някой да му е направил услуга, която той трябва да върне., Да речем човек, който му е дал работа, подслон или нещо такова.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3545 -: Януари 17, 2016, 07:42:47 pm »
Благодаря още веднъж!
Всичко е възможно. И аз не знам нищо, за съжаление, а и да се е запознал с някого, то сигурно е човек, когото не познаваме.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3546 -: Януари 17, 2016, 11:25:54 pm »
в картите на Ема не виждам смърт.
също мисля, че може да е заминал навън, приобщен към група.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3547 -: Януари 18, 2016, 01:44:13 pm »
в картите на Ема не виждам смърт.
също мисля, че може да е заминал навън, приобщен към група.
Благодаря, Kler!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3548 -: Януари 18, 2016, 07:37:02 pm »
До три месеца в живота ми ще настъпи ли ново положително начало?
г.5ч/ 6м - слънцето - 6ж

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3549 -: Януари 18, 2016, 08:11:07 pm »
До три месеца в живота ми ще настъпи ли ново положително начало?
г.5ч/ 6м - слънцето - 6ж



Според мен да - с тези две хубави шестици(дано жезлите да не само проекция). А по 6 меча би следвало да дойдат по-спокойни времена.  :) Пожелавам ти го от сърце  :-*
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3550 -: Януари 19, 2016, 09:06:45 am »
като има така 2 еднакви числа, не знам дали не отразяват вътрешната ти настройка.

иначе да, може би някакъв човек ще е това или ти самата ще имаш някаква лична победа

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3551 -: Януари 19, 2016, 03:40:12 pm »
Здравейте,
вчера поради някакво напрежение от разговор в нега,се получи много тъпа ситуация с човек, с който флиртуваме от скоро...без да е ясно точно какво е...
Та, с две думи..изтрих го,но така или иначе ще се виждаме,защото имаме общи занимания.На въпроса какво следва, изтеглих-влюбените,деветка чаши,крал мечове и кралица чаши.
Вие какво мислите за този случай?
Благодаря

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3552 -: Януари 19, 2016, 03:45:26 pm »
че ще се дистанцира и ще се държи хладно

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3553 -: Януари 19, 2016, 03:53:10 pm »
че ще се дистанцира и ще се държи хладно


Благодаря ти Клер, много странна ситуация,защото ние се разбирахме много добре във всякакъв смисъл.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3554 -: Януари 19, 2016, 03:58:09 pm »
И понеже другият месец ще пътуваме заедно на далечно място /с други хора/ хвърлих и едни карти за него и мен на това пътуване-
четворка жезли, отшелникът, крал пентакли и сила.
Благодаря!  :58: