Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644769 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3660 -: Февруари 25, 2016, 09:26:16 am »
От всички тълкувания на Таро, намиращи се из нета, тези в сайта от линка най ми допадат, най- пълно се припокриват с моето усещане за картите, а толкова добре не бих ги описала- нямам нужното дар- слово.
https://78stories.wordpress.com/2014/02/27/ritsarite/
Два пъти си хвърлям карти за едно и също нещо ,касаещо отношения, и двата пъти излязоха три еднакви карти :
Рицар Жезли, 8 Мечове, 2 Пентакли
9 чаши
Независимо мнение?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3661 -: Февруари 25, 2016, 09:30:32 am »
3 чаши обърната много често ми излиза за здравословни проблеми, но тук явно не е това.
според мен 1вите карти отразяват емоциите ти. не ми се струват чак толкова страшни нещата, по-скоро ти така си ги усетила в момента на тегленето.

може някакво семейно събиране да не се състои по 2рите.
Клер , право в десетката- точно здравословен проблем беше причината за отдръпването ми.Всичко мина и замина , все едно не е било. :58:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3662 -: Февруари 25, 2016, 09:39:40 am »
Хепи, аз не се възмущавам от вкуса му за жена/женско тяло. Но ми идва в повече... останалото. Наистина ми е трудно да го опиша. Нечистоплътна жена, която е излязла от кофата за боклук - нещо ме кара да се объркам. Има разлика между фетиш за едри жени. И леля мърла. Тя мирише от километри, дрехите й са петно до петно, начин на обличане не коментираме. И да, бедни са. Но тя е толкова нахална, че е намерила жена с магазин за дрехи, от който проси такива. Постоянно. И каква била изненадата, че дадените дрехи изчезвали и тя искала нови... Жената ги изхвърляла, когато се зацапат прекалено. Защото не можела да ги изпере. Носиш, хвърляш. Нали има глъмаци да ти подаряват... Та така.
Хора всякакви.
Нека не я коментирам повече. Детето е било наивно. То няма усет кога да не говори. Със своето откровение е споделяло доста пикантни неща, без да се усети, че такива работи не се говорят извън семейството.

За другото си права.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3663 -: Февруари 25, 2016, 10:17:19 am »
Не знам, Емма, нямам думи направо... Хора има всякакви, най-различни. Но за тази, каквато я описваш, не мога да намеря нищо по-подходящо от "човешки отпадък". Може да звучи твърде грубо и праволинейно, но вече съм се убедила, че понякога нещата трябва да се назовават и с истинските им имена, а не да си заравяме главата в пясъка и да се правим, че всичко е прекрасно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3664 -: Февруари 25, 2016, 11:48:12 am »
Ще си взема ли изпита другата неделя? г. ПЧ/ 5ж - кулата - дявола   :57:


« Последна редакция: Февруари 25, 2016, 11:51:00 am от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3665 -: Февруари 25, 2016, 11:50:14 am »
с този дявол...да не ти поискат пари?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3666 -: Февруари 25, 2016, 12:59:27 pm »
Според мен голям зор ще има за всички на този изпит, не само за теб. Не е изключено да има и доста скъсани, със слаби оценки. Преподавателят или не се ползва с особено добра слава, или ще го играе "лошото ченге" на този изпит.

Конкретно за теб ми е трудно да кажа какъв ще е резултатът, но се очертават доста напъни и притеснения. Пък ако вземеш изпита, може би оценката няма да е това, което си очаквала.

А, имало още една карта, не обърнах внимание - 5ца чаши, нали? Тя само потвърждава твоите притеснения, чувстваш се неуверена. Тази карта също може да загатва, че очакванията ти няма да се оправдаят напълно.
« Последна редакция: Февруари 25, 2016, 01:04:00 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3667 -: Февруари 25, 2016, 01:26:13 pm »
Ще ви хванат, че преписвате. Няма да си доволна от оценката.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3668 -: Февруари 25, 2016, 04:29:49 pm »
Emma, дано младежът да се възстанови! Поздравления за теб, че така упорито се опитваш да помогнеш!

Майката и любовникът ѝ ми се струват бордърлайн личности ::)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3669 -: Февруари 25, 2016, 04:42:18 pm »
Май ПЧ е паж чаши. Но не съм добра в тарото, за да го интегрирам с останалите карти по значение. Само в любовни въпроси съм проверявала действието на този паж и там ми се е проявявал класически.

Дано не ви хванат, ако решите да преписвате.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3670 -: Февруари 25, 2016, 04:43:58 pm »
Аз уча усилено, но имам колежки, които по време на изпити все ме питат и не мога да се фокусирам. И с 5ж помислих, че тази история ще се повтори отново.  :012: Благодаря ви.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3671 -: Февруари 25, 2016, 04:53:33 pm »
Май ПЧ е паж чаши.

С тия съкращения хич не се оправям.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3672 -: Февруари 25, 2016, 05:45:04 pm »
Причината за промяната на Иван към Милена? г. силата/ дж - жреца - 4ч.
Развитие на отношенията им - във връзка са, до 3 месеца? г.умереност/ 5ж - 5м - РЧ

Накратко за техните отношения, защото от там идва проблема, според мен.
Момичето(много моя близка приятелка) имаше дългогодишна връзка, но се разделиха. Тежко го преживя, само тя си знае как оцеля. И, изведнъж, бившият почина. След време срещна Иван, започнаха връзка и след това заживяха заедно. Странното, че Иван и бившият са родени на една и съща дата, месец, година.
Както и да е...те заживяха при родителите на девойката, които страшно много им помагат и започнаха кризите при Иван. Все нещо му има, все странен, а тя страда. Неговите родители никакви ги няма - не им помагат и отгоре на всичко с техния селски манталитет като могат само се бъркат. Милата ми тя, супер готина е, не знам за какво плаща с тия връзки. И с бившия преди беше по абсолютно същия начин.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3673 -: Февруари 26, 2016, 08:51:50 am »
кастрирала го е и водят война за надмощие. нека да не му изземва мъжките функции.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3674 -: Февруари 26, 2016, 09:39:18 am »
Да, и аз мисля, че тази жена се опитва да го командва, направлява. И малко не чува неговите желания. Слуша само себе си. Той е неудовлетворен от това.

РАзвитието на връзката - ще има борба за надмощие, препирни. Може и нечестни победи, да си вадят кирливите ризи. Но предстои нова емоция, да се появи някой друг.

Трябва да се стремят към дипломатичност, а те няма да успеят. Всеки ще иска да е победител в тази битка. А истината е в това да заработят като едно цяло.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.