Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644275 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3750 -: Март 28, 2016, 08:26:24 am »
не виждам намерение за раздяла, но някой има нужда да остане насаме със себе си емоционално и да си намери вътрешния център. мисля, че ще се получи и ще е доволен

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3751 -: Март 28, 2016, 03:43:16 pm »
Здравейте,
моля да ми изтеглите карти на въпрос: Децата ми ще заминат ли за ваканцията в чужбина?

Благодаря ви предварително  :38:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3752 -: Март 28, 2016, 04:46:42 pm »
Здравейте,
моля да ми изтеглите карти на въпрос: Децата ми ще заминат ли за ваканцията в чужбина?

Благодаря ви предварително  :38:
Построих хороскоп на въпроса ти за времето, когато си попитала тук и отговорът ми е отрицателен- децата в картата са представени от ретро Юпитер, с който Луната предстои да извърши квадратура, а със Слънцето У9 за тях няма аспект.  Не си уточнила за коя ваканция става на въпрос, както и за коя чужбина, ако е по 12д и за лятната ваканция има шанс да се случи, Юпитер като стане директен ще направи тригон с Плутон У12 за децата.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3753 -: Март 28, 2016, 05:44:18 pm »
Благодаря акрукс,
За Гръцки остров трябва да заминат в неделя. Пиша от тел. довечера ще погледна и аз карта.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3754 -: Март 28, 2016, 05:53:24 pm »
И аз изтеглих карти. Не са крайно ентусиазиращи.

           Справедливостта         Шестица мечове            Осмица мечове



Картите отразяват въпроса според мен. Да не е по закон, по ред/право това пътуване?
С чужда помощ, някой да подаде ръка може да се осъществи пътуване, дори такова по вода. Заради Шестица мечове. Да се загърби някакво минало и да се направи нова крачка.
Но Осмица мечове не ми вдъхва много доверие. Може да отразява твоето състояние, да няма надежда в теб за това пътуване. Или някаква болест да попречи на същото. Може да си нерешителна и да пропуснеш възможност, ако дълго се колебаеш. А ти одобряваш ли това пътуване? И дали не се страхуваш от нещо, което ти е непознато?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3755 -: Март 28, 2016, 05:55:49 pm »
Емче, хвърли ми едни карти, плийз!
Ей така, за месеца общо..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3756 -: Март 28, 2016, 06:14:43 pm »
Уинтърче, нещо като е писано да се изтегли, ще се изтегли. Една Императрица изпадна при размесването. В компанията на 4 Жезли.

           Рицар мечове                     Императрицата                   Десетка чаши



Заради изпадналите карти реших, че ти предстои нещо да се случва в дома ти, може би мислиш за решение по домашни теми.
А иначе ти предстоят мигове, в които ще отстояваш идеите си, дори може да си по-лесно запалима. Ще се бориш с онова, което не възприемаш за правилно, силно развито чувство за справедливост. Само не прекалявай с бързите решения.
Децата и заниманията в дома ще те облагородяват, ще събуждат в теб желание да си отдадена, да направиш компромис, за да е мирно и спокойно. Това е път към щастието. Емоционални мигове, особено със семейството. Да не празнувате нещо в край на месеца?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3757 -: Март 28, 2016, 06:59:53 pm »
Благодаря Емма,
трябва да дам документ на баща им, без мен заминават, аз не се притеснявам , но има проблем при баща им от работно естество. Те знаят за пътуването и ако отпадне ще е много неприятно , аз трябва да им го кажа. ???
 

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3758 -: Март 28, 2016, 07:21:24 pm »
Уинтърче, нещо като е писано да се изтегли, ще се изтегли. Една Императрица изпадна при размесването. В компанията на 4 Жезли.

           Рицар мечове                     Императрицата                   Десетка чаши



Заради изпадналите карти реших, че ти предстои нещо да се случва в дома ти, може би мислиш за решение по домашни теми.
А иначе ти предстоят мигове, в които ще отстояваш идеите си, дори може да си по-лесно запалима. Ще се бориш с онова, което не възприемаш за правилно, силно развито чувство за справедливост. Само не прекалявай с бързите решения.
Децата и заниманията в дома ще те облагородяват, ще събуждат в теб желание да си отдадена, да направиш компромис, за да е мирно и спокойно. Това е път към щастието. Емоционални мигове, особено със семейството. Да не празнувате нещо в край на месеца?
Не може да бъде, това са картите , които си изтеглих последния път, когато си гледах!!!
Празник предстои в сряда, училищен, от месец кипи подготовка за него и вече сме на ръба от нетърпение и нерви.  Иначе в края на април ми е пътуването, то е повече от всякакви празници.
Отделно днес се върна една неправомерно уволнена колежка, като разбунен кошер сме, всички  са настроени я против нея, я против шефката, дето свърши тази глупост и сега ние ще стоим без заплати ,за  да й плащаме грешката под формата на обезщетение.То е трудно да останеш безучастен към подобна ситуация и да вземеш страна, макар че аз съм взела вече.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3759 -: Март 28, 2016, 10:56:40 pm »
Уинтърче, ами то си е писано това да ти е тенденция. Интересно е как и аз ти изтеглих същите карти. И да се опитваш да избягаш... не може.  :19:

Последната карта беше Асо жезли. Никак не ми се върза с цялата подредба. Заради това не я споменах. Но може да ти е от значение за тълкуването.
На мен  ми звучи като да има порив някакъв за действие, да ти е огнено, темпераментно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3760 -: Март 29, 2016, 10:02:13 am »
ще ми изпратят ли дадено нещо?

асо пентакли-6 пентакли-10 чаши.

първосигнално бих казала да. обаче асото тук показва, че става въпрос за подарък. но преди време съм получавала същия подарък, така че може да описва и това. а сега е 6пентакли, да искат да си платя  ::)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3761 -: Март 29, 2016, 10:03:46 am »
ще ми изпратят ли дадено нещо?

асо пентакли-6 пентакли-10 чаши.

първосигнално бих казала да. обаче асото тук показва, че става въпрос за подарък. но преди време съм получавала същия подарък, така че може да описва и това. а сега е 6пентакли, да искат да си платя  ::)

Да и много ще се зарадваш.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3762 -: Март 29, 2016, 05:50:05 pm »
Уинтърче, ами то си е писано това да ти е тенденция. Интересно е как и аз ти изтеглих същите карти. И да се опитваш да избягаш... не може.  :19:

Последната карта беше Асо жезли. Никак не ми се върза с цялата подредба. Заради това не я споменах. Но може да ти е от значение за тълкуването.
На мен  ми звучи като да има порив някакъв за действие, да ти е огнено, темпераментно.
Императрицата е най- често падащата ми се карта в последните две години, по едно време в депресивния ми период ме преследваше 9 Мечове.
Рицарят също ми изскача често.
Аз всъщност си гледах отдавна , но явно тенденцията се запазва , щом са същите карти.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3763 -: Март 30, 2016, 07:20:22 pm »
Защо не ми звъни? г. ПП/ 2м - 4м - жреца

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3764 -: Март 30, 2016, 10:38:45 pm »
Емма и акрукс,
Благодаря ви че се отзовахте на въпроса за пътуването. Давам ОВ ще пътуват!
  :)