Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644708 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3765 -: Март 30, 2016, 11:10:51 pm »
Изтеглих си карти по един въпрос> Ще предприема ли далечно пътуване до 4 месеца ? Под далечно имам предвид наистина такова по 12ти дом.  :012:

Картите са глупакът, крал пентакли, колесницата, и 4та поясняваща рицар чаши. Какво мислите ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3766 -: Април 01, 2016, 03:18:01 pm »
Подредба с въпрос дали ще настъпи определено събитие в кратък срок:

Кралица пентакли - Силата - 10 чаши

Положително ли тълкувате такава подреба или по-скоро е знак, че е нужно търпение?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3767 -: Април 05, 2016, 09:27:17 am »
Изтеглих си карти по един въпрос> Ще предприема ли далечно пътуване до 4 месеца ? Под далечно имам предвид наистина такова по 12ти дом.  :012:

Картите са глупакът, крал пентакли, колесницата, и 4та поясняваща рицар чаши. Какво мислите ?

Флорка, може ли и аз да дръпна?

Според мен си много ентусиазирана, но не си го обмислила добре. После ще се появят мислите за отговорностите. А може да видиш възможност чрез успял мъж, възрастен, бизнесмен. С Колесницата - всичко е в твоите ръце. Бих предположила, че ако ще пътуваш, то ще е с някакъв екип, с хора, с група. И ще трябва да се съобразяваш. Да не търсим любовта в чужбинско? Да мечтаем, да ни е романтично и да си представяме как срещаме голямата любов на екзотично място около вода?  :57: :-* :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3768 -: Април 05, 2016, 09:35:18 am »
Явно чашите и емоциите са важни, мечтите също. Един Паж чаши излетя с голяма сила по време на размесването.

Пък аз какви карти изтеглих.  :57:

             Седмица мечове                   Обесеният                       Двойка чаши



Флорка, явно имаш нужда от пътуване, за да помислиш за себе си. Да промениш своето виждане за света и ситуацията около теб. Нещо трябва да те разтърси, за да излезеш от комфортното си състояние. Но все пак отново има идея за любов в цялото това нещо.

Иначе по практическата част - не се доверявай много на хората, които много обещават. На агенции, дори на хора, които смяташ за приятели. Навярно ще се почувстваш измамена за нещо и ще позагубиш надежда. Плановете ти ще се променят, ще се преобърнат, всичко ще ти се струва разпиляно. Но отново идеята за екип и други хора - според мен ще пътуваш, ако е свързано с други хора, с тяхната помощ. Оглеждай се за някой слънчев лъв, някой артистичен човек, някой овен...

Последната карта е Крал чаши. Без коментар. Този Крал днес не ми е любим. Появява се на всеки като последна карта. Все едно нещо скрито емоционално стои в дъното на всичко, но не е ясно показано, а като леко фоново звучене. Та така - емоции, любов, това ли е водещото? А може би желание да се излекуваш емоционално?  :58: :-* Орисвам на пътуване! С чувства - положителни!
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3769 -: Април 05, 2016, 09:43:24 am »
Подредба с въпрос дали ще настъпи определено събитие в кратък срок:

Кралица пентакли - Силата - 10 чаши

Положително ли тълкувате такава подреба или по-скоро е знак, че е нужно търпение?
не, обаче все пак зависи и от въпроса

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3770 -: Април 05, 2016, 09:44:14 am »
Изтеглих си карти по един въпрос> Ще предприема ли далечно пътуване до 4 месеца ? Под далечно имам предвид наистина такова по 12ти дом.  :012:

Картите са глупакът, крал пентакли, колесницата, и 4та поясняваща рицар чаши. Какво мислите ?
да и може да го плати мъж

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3771 -: Април 05, 2016, 09:44:43 am »
ще ми изпратят ли дадено нещо?

асо пентакли-6 пентакли-10 чаши.

първосигнално бих казала да. обаче асото тук показва, че става въпрос за подарък. но преди време съм получавала същия подарък, така че може да описва и това. а сега е 6пентакли, да искат да си платя  ::)
тук давам ов не.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3772 -: Април 05, 2016, 09:46:04 am »
Подредба с въпрос дали ще настъпи определено събитие в кратък срок:

Кралица пентакли - Силата - 10 чаши

Положително ли тълкувате такава подреба или по-скоро е знак, че е нужно търпение?

С дома или домашните ти ли е свързано това събитие?
Къде силово ще се опиташ да играеш на моменти. Но ще имаш положителни емоции. Концентрирана си в нещо определено и искаш там да насочиш енергията. Хайде, дано да ти се е получило.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3773 -: Април 05, 2016, 09:56:35 am »
За развитие на проект ставаше въпрос, но не професионален, по-скоро касаещ лични дела, в които са замесени много хора. Попитах картите дали другата страна, от която се очаква активност, ще действа малко по-експедитивно по въпроса. Аз моята работа съм я свършила. Не знам дали картите отразяват мен.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3774 -: Април 05, 2016, 10:02:31 am »
с тази сила има доста да се мотае

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3775 -: Април 06, 2016, 01:27:35 pm »
Имам нужда от малко помощ в тълкуването на карти.
Да не навлизам в големи подробности. Приятел на баща ми си продал жилището, сина му живее в друго населено място. Този приятел е болен от рак на панкреаса. Няма къде да отиде, защото трябва да напусне жилището си. Идва при нас. Уж докато сина му намери квартира и го прибере при него. Това в онзи критичен ден ми се случи.

Човекът видимо умира. И според мен сина му няма да го прибере. Та ще умре тук. Няма проблем, някак ми е мъжко, не съм много трогната от този факт - тоест, преживявам го без много емоции.

Изтеглих карти с въпрос - Ще дойде ли Мишо да прибере баща си?

           Колелото на съдбата                      Седмица чаши                              Висшата жрица



Излишно е да казвам, че според мен Мишо няма да дойде. На усет... Днес гост се сафиряса малко, но вчера дружно по съседски търсехме нови и чисти дрехи като за умрял.

Според картите си мисля, че Мишо може да е имал намерение, но се колебае или прекалено много се е разпилял в задължения. И има нещо тайно в ситуацията, нещо нередно...

Последната карта е Осмица жезли. Дали няма да се обади в последен момент, че няма да може да дойде?

Какво да ви кажа...То нямам думи. Мишо ми е любим и си го обичам, луд овен, прилича на моето седмодомие на младини. Те имат сходни карти, но е по-млад. Но ще му тегля един кривак на гърбината, ако се окаже пендел в тази ситуация.

В такива мигове оценява човек хората около себе си. Моите съседи, за които все дрънкам какви са пичове, такова стабилно рамо удрят. Семейство сме и и това е.
За мен наш гост избра да дойде тук да си умре на спокойствие. Уж се надява да оздравее, но вчера не беше много ок.
Всичката ми е супер, та и това на главата. Но ще се оправя.  :012: Някак имам прекалено много други важни неща и не мога емоционално да се разклатя точно сега. А и имам силна подкрепа на лекар приятел, който е в абсолютна готовност да влезе в боя, ако положението се влоши. Това ме прави спокойна. Един раков изгледахме, ще изгледаме и друг - това ми е философията. Ако се наложи. Сега е по-различно, претръпнала съм и не ми е толкова лично. Уж се надявам Мишо да дойде утре. Но вътрешно не вярвам. Може да съм повлияла на картите.

Месечните ми карти... Та така. Това предизвикателство се яви малко след като ги изтеглих. Явно бързо подействаха.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3776 -: Април 06, 2016, 01:37:44 pm »
Ема, тези карти описват теб.
Мисля, че има нещо, което не ти е известно в тази ситуация.

искаш ли да ти изтегля карти?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3777 -: Април 06, 2016, 01:41:16 pm »
Да, искам. Ако ти е удобно.

 :08:

Нещо не вярвам Мишо да дойде. Мисля си, че има някакъв проблем и просто му е по-лесно така. Нинам...
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3778 -: Април 06, 2016, 01:47:48 pm »
питах ще го прибере ли до края на месеца

смъртта- асо жлези -7 пентакли
цепя на крал меч.

според мен няма да го прибере, макар, че човекът явно действа по въпроса. не знам състоянитето на баща му да не се влоши прекалено и да не може да го местят.
другият вариант е да си отиде преди това човекът, но 7п не дават край по принцип.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3779 -: Април 06, 2016, 02:05:03 pm »
Клер, благодаря много.  :38:

Ами и аз не знам дали ще се влоши. Вчера беше много зле. Само вода пиеше, не можеше да се храни. Пожела да му направим мекички. Аз знам, че не е редно при проблеми с панкреаса да яде пържено. Но той...ами умираше вчера, как да го обясня. Цял ден беше замаян, не можеше сам да отиде до тоалетна, не знаеше къде се намира. Нямаше лекарства и не можеше да ни обясни какви по-точно трябва да приема. Та се наложи с всичките му документи да търсим лекарствата. Може би се сафиряса и от това, че намерихме част от лекарствата му.
Когато се обади, че е спукал гума до Свищов, оказа се, че не е там... А на 20 км. от Русе. Какво да обяснявам, не знаеше къде се намира. И проблемите с колите тогава. Но съседите помогнаха, прибрахме го. Баща ми се прибра извънредно от пътешествието си. Овладяхме ситуацията, но с готовност, че той ще умре в близките часове.
А днес вдигна гребена, хапна, излезе на слънце, в движение е сам, за разлика от вчера.
Не мога да оценя реално ситуацията.
Мишо на моменти се покрива, не си вдига телефона, не показва голяма заинтересованост към случващото се. Сякаш не разбира, че баща му умира...
Вчера чакахме да умре. Днес е добре. Това ме обнадежди, че ще се пооправи. Мислех, че Мишо ще дойде още вчера. Но той никакъв не се обади. Днес каза, че утре ще дойде.
Уф... Живот.
Главата ми е пламнала тези дни.
И аз си мисля, че тук ще почине. Днес е много щастлив, радва се на слънцето, на двора, на зеленината, на птичките. Ние му угаждаме, дори да знаем, че не трябва. Както с мекиците... Ами той си отива, няма да се подобри. Поне да си хапне. Аз съм малко на нокти от такива привидни оправяния... Обикновено преди човек да умре се случва да се позакрепи, което изглежда обнадеждаващо.
Каквото стане, ще се справим. Много сме, задружни сме, няма да го оставим на улицата.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.