Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644284 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3795 -: Април 07, 2016, 01:42:09 pm »
Моля и дано ти е на късмет моята гледанка  :)

С тая десетка мечове все едно си легнала да мреш, пък отиваш на екскурзия. Я горе главата, малко по-ведро го давай!
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3796 -: Април 07, 2016, 02:06:26 pm »
Да!Абсолютно си права....трябва да се стегна  :08:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3797 -: Април 07, 2016, 04:35:34 pm »
Лили, аз мога ли да помоля да ми изтеглиш карти за периода ? Благодаря, предварително .  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3798 -: Април 07, 2016, 04:53:59 pm »
Рени, с това Таро не редя подредби от скука, като онези в ежедневното, седмичното и месечното Таро. Много бързо се мърси така.

Ако нямаш някой по-належащ, наболял или по-сериозен въпрос, мога да ти изтегля карти от стандартното Таро.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3799 -: Април 07, 2016, 07:45:38 pm »
Да, Лили, малко неуважително от моя страна, извинявай.  :engel016:
Ето въпроса ми : " Да започна ли този проект ?"
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3800 -: Април 07, 2016, 07:48:25 pm »
Ето въпроса ми : " Да започна ли този проект ?"

Пробвах да изтегля карти без никакъв въпрос и се паднаха абсолютно несвързани и хаотични. Без конкретика е трудно, освен ако не се прави някоя по-специална подредба. Ще пробвам да ти изтегля карти по този въпрос.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3801 -: Април 07, 2016, 07:51:30 pm »

Ще сефтосам с теб новото Таро, което ми подариха за рождения ден. Пазя го за по-специални случаи, но виждам, че много си се притеснила.  :)

Лили и на теб ли ти подариха Таро за РД :-\ ? Щото и на мен, приятелка ми подари Romantic tarot :)
« Последна редакция: Април 07, 2016, 07:53:47 pm от romantica »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3802 -: Април 07, 2016, 08:05:03 pm »
И други хубави неща ми подариха, а Тарото си го изпросих.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3803 -: Април 07, 2016, 09:07:44 pm »

Ето въпроса ми : " Да започна ли този проект ?"


Рени, изтеглих 3 + 1 карти и ето какво ми излезе:

Петица пентакли, Умереност /обърната/, Слънце /обърната/

Завършваща карта - Жрицата

Имаш ли някакви съмнения във връзка с този проект, може би относно възвръщаемостта на вложения ресурс?

Също така първите карти могат да загатват за това, че нямаш нужния ресурс за участие в проекта или разполагаш с ограничен такъв, иска ти се този път да не се разпиляваш напразно, да бъдеш малко по-пестелива. И сякаш някакви фактори и обстоятелства възпират ентусиазма ти да се включиш в проекта /Слънцето/. Между другото проектът с някаква хуманитарна цел ли е, има ли връзка с холистични практики?

По-умерена ти е нагласата. А от самия проект, ако се включиш, по-скоро би получила повече морално удовлетворение, отколкото материално. Дори ако не е благотворителност от твоя страна и не е напразна загуба на средства, чрез този проект като дивиденти по-скоро би могла да очакваш някакъв тип себереализация, лично като усещане за теб. То само теб ще те грее и повече ще пълни душата, отколкото джоба и банковата сметка.

А Жрицата вероятно символизира теб и твоя подход към ситуацията. И тази карта говори по-скоро за алтруизъм, отколкото за стремеж към печалба, материални и статусни придобивки. Чрез този проект евентуално би могла да научиш нещо важно или ти самата да предадеш знания, но според мен трудно ще можеш да го комерсиализираш.

 

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3804 -: Април 07, 2016, 10:04:34 pm »
Благодаря, Лили, много точно описваш ситуацията- поканиха ме с участие на нещо като фестивал, точно с такава насоченост, но както ти описа, аз не се чувствам готова, нямам нужната подготовка и това ме прави колеблива. А щом се колебая, значи не е моя момент. Благодаря ти.  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3805 -: Април 08, 2016, 08:10:49 am »
на мен ми се струва, че ще ти дойдат повече ангажиментите и някак се притесняваш дали ще се справиш. и най-вероятно вече си си взела решението.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3806 -: Април 08, 2016, 07:34:27 pm »
Лили и на теб ли ти подариха Таро за РД :-\ ? Щото и на мен, приятелка ми подари Romantic tarot :)

До миналата година не си празнувах рождения ден и не приемах подаръци, заради кофти събитие, случило се на пълнолетието ми. Но, тази година  ще го празнувам и вече започнах да правя намеци и за подаръци.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3807 -: Април 09, 2016, 02:00:54 pm »
на мен ми се струва, че ще ти дойдат повече ангажиментите и някак се притесняваш дали ще се справиш. и най-вероятно вече си си взела решението.

Kler, благодаря и на теб за вниманието- и това е вярно !  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3808 -: Април 09, 2016, 04:19:22 pm »
Искам да си пробвам и аз новите карти :engel016:

Нека, ако някой има желание за въпрос свързан с любовния живот в близко бъдеще да остави коментар (може и на ЛС)! И нека да не е просто поредната подредба...

Ще наредя карти САМО НА ПЪРВИЯ, който се включи :29:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3809 -: Април 09, 2016, 04:25:39 pm »
Момичета имам въпрос-На какво се дължи отношението на А. към мен?
Ако искате повече инфо, ще дам.
« Последна редакция: Април 09, 2016, 04:28:04 pm от enigma »