Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644690 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3810 -: Април 09, 2016, 04:44:13 pm »
Искам да си пробвам и аз новите карти :engel016:

Нека, ако някой има желание за въпрос свързан с любовния живот в близко бъдеще да остави коментар (може и на ЛС)! И нека да не е просто поредната подредба...

Ще наредя карти САМО НА ПЪРВИЯ, който се включи :29:

Искам да съм първа  :012: :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3811 -: Април 09, 2016, 04:47:13 pm »
Нигме, може ли аз?

Изтеглих ти тези карти

                    Кулата                       Двойка мечове                   Седмица пентакли




Аз имам въпрос за този човек. По-властна личност ли е? Обича ли да си четка егото, да се отдръпва в своите висоти - да се надува? И дали в момента не се чувства в безиходица за нещо? Да е неуверен, защото е загубил властта и сигурността?

А по картите - нещо сякаш се е променило в него, пречупило. Имал е свой създаден ред, но едва ли е бил много коректен. И сега има промяна, може и силова, марсова, чрез война. Да не се налага да правите компромиси за нещп, за да има хармония? Сякаш всеки пази нещо лично, своето пространство. И има някаква нерешителност в ситуацията. Имало е някакво предизвикателство, което да е довело до конфликт. Сега ще берете плодовете на всичко от преди. И може да не сте много доволни. Бих предположила, че някой е вложил много емоции. Може и по време на някаква сбирка с алкохол, с маса.

Сърбят ме пръстите за един оракул довечера.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3812 -: Април 09, 2016, 04:50:07 pm »
Емче, какво стана с човека ?  Този Мишо дойде ли най -накрая да види баща си ? Направо нямам думи за подобно отношение.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3813 -: Април 09, 2016, 05:02:55 pm »
Реших да не ви товаря допълнително с информация. Не, Мишо не дойде.  :( Вчера част от домашните отпътуваха за Бургас, където се намира Мишо. И му "доставиха" баща му.  Уж всичко е уредено с квартирата на бащата. Но аз нещо си мисля, че отново може да се върне тук. Не знам какво да мисля вече.
Той къде знаеше, че нещо там е нередно. На сбогуване се поразплака. Чак ми се скъса сърцето. Предложихме му да остане до край на месец. Но той се почувства неловко, но явно му се оставаше при нас.  :(
Много активен период имам. Това новолуние в Овен ни разтърси всички. По всички възможни параграфи има голяма активност. Работа - а ние сме се разпънали на сто места и всичко изведнъж да тръгне на юруш... Но нека има. Сделки, хора, пътувания. Пламна ми главата.
И отделно разбиваме пред дома ни, защото някъде има теч по тръбите и за отрицателно време се навъртяха 80 кубика вода - половин басейн.  :57: според Вик-то теч не е в къщата. Което е по-добър вариант. Но изкопахме една доволна гробница до момента.  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3814 -: Април 09, 2016, 05:10:52 pm »
Ще се допълня, че Новолунието е в точно каре с Марс на Мишо. В момента има точен реверс на нодалната ос. Тр. Венера в съвпад с наталното му Слънце. Тр. Меркурий в съвпад с нат. Юпитер. Тр. Марс в каре с Меркурия му. Тр. Плутон на 1 градус от Марса му.
Аз малко се притеснявах да не стане някой инцидент, ако той тръгне на път.
Подозирам, че скоро ще му се роди детенце. А може и баща му да почине някъде тогава... Абе, и на него не му е лесно. Не го оправдавам за постъпката. Но ще играе шамарена фабрика, когато го видя.
Не е бил преизпълнен с ентусиазъм, но не е бил и лошо настроен.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3815 -: Април 09, 2016, 05:18:30 pm »
Искам да съм първа  :012: :012:
Flora, заповядай, аз не съм на любовна вълна, писах първо, после видях поста на Romantiсa :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3816 -: Април 09, 2016, 05:24:36 pm »
Flora, заповядай, аз не съм на любовна вълна, писах първо, после видях поста на Romantiсa :)

enigma, няма проблем. Не ми  е толкова спешно . :) Видях, че си писала преди мен. Нали съм си овен и винаги искаме да сме първи, опитни зайчета.  ;)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3817 -: Април 09, 2016, 05:27:16 pm »
Ще се допълня, че Новолунието е в точно каре с Марс на Мишо. В момента има точен реверс на нодалната ос. Тр. Венера в съвпад с наталното му Слънце. Тр. Меркурий в съвпад с нат. Юпитер. Тр. Марс в каре с Меркурия му. Тр. Плутон на 1 градус от Марса му.
Аз малко се притеснявах да не стане някой инцидент, ако той тръгне на път.
Подозирам, че скоро ще му се роди детенце. А може и баща му да почине някъде тогава... Абе, и на него не му е лесно. Не го оправдавам за постъпката. Но ще играе шамарена фабрика, когато го видя.
Не е бил преизпълнен с ентусиазъм, но не е бил и лошо настроен.



Каквото и да му е на главата, няма оправдание в този случай. Все пак това  е баща му, а и на човека не му остава много явно. Да го оставиш на чужди хора в такъв момент, не е никак геройски.  ???
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3818 -: Април 09, 2016, 06:39:12 pm »
Аз много бих искала карти за развитие в професионален план - ако на някой му се тегли.  :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3819 -: Април 09, 2016, 08:10:15 pm »
Искам да съм първа

1. Тъмните страни на любовния живот – Крал жезли.
Победата ще роди болка, а от поражението ще поникне съмнение. Доминиращ мъж с огнена природа, който държи всичко под контрол.

2. Какво от миналото продължава да живее скрито в теб или в другия човек – Кралица жезли
Собственичката на къщата на удоволствията. Страст и лоялност са тайните тук. Интуитивна жена.
Друга жена ли е имало намесена?

3. Какво е необходимо да знаеш – Империатрицата
Проява на щедрост, милост, нежност. Тази, която знае как да измести натрапчивото съблазняване ще спечели.

4. Пътя, по който е добре да се върви – Колелото на съдбата
Изход и промяна. Съдбата е благосклонна, остави се в ръцете й. Любовта е капризна, затова не забравяй другия, общувай!

5. Ти в момента – Колесницата
Мечтите са изтласкани напред с надежда. Никой не може да спре осъществяването им. Не променяй курса. Убеждение.

______________________________________

Флора, използвах Романтичното таро. Подредбата е по книжката, а тълкуванията само по нея. :58:

Снимката е кофти, сори ;D

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3820 -: Април 09, 2016, 11:44:32 pm »
Нигме, може ли аз?

Изтеглих ти тези карти

                    Кулата                       Двойка мечове                   Седмица пентакли




Аз имам въпрос за този човек. По-властна личност ли е? Обича ли да си четка егото, да се отдръпва в своите висоти - да се надува? И дали в момента не се чувства в безиходица за нещо? Да е неуверен, защото е загубил властта и сигурността?

А по картите - нещо сякаш се е променило в него, пречупило. Имал е свой създаден ред, но едва ли е бил много коректен. И сега има промяна, може и силова, марсова, чрез война. Да не се налага да правите компромиси за нещп, за да има хармония? Сякаш всеки пази нещо лично, своето пространство. И има някаква нерешителност в ситуацията. Имало е някакво предизвикателство, което да е довело до конфликт. Сега ще берете плодовете на всичко от преди. И може да не сте много доволни. Бих предположила, че някой е вложил много емоции. Може и по време на някаква сбирка с алкохол, с маса.

Сърбят ме пръстите за един оракул довечера.  :38:
Понеже не ме бива с цитати, не знам как на части:
Емма, много си усетна! :38:
Точно така го "чета" и аз това момче. Нов е, преди да дойде тук, другите не го искаха, носи му се славата, че е проблемен. Аз нямам голяма РАМ за непознати, та не знаех детайли, те говореха, аз приемах като клюки. Ден преди ситуацията дойде на работа пиян-направо от купона. Лошо няма стига да си мълчи, ама не, някаква злобка го гложди,аз тогава се затворих, че ни е тясно стайчето, дишаме си във врата, намери си други той. Определи шефа като пълен боклук и не постигнал нищо в живота. :57: А бос е множествен скорпион, но и без да е-това е гадно, злобно, така не се говори. Който боде без кауза и причина си намира майстора.Нападна ме викайки,  не харесвам хора без самоконтрол. Просто ме изненада. На мъжете още не смее да скача, че е пале. Хюмско ми е мъж да изпада в истерия, нещо от АЛито има.Не харесвам излишната агресия в каквато и да е форма. Спокойно обясних конкретни неща от работата, които не е видял досега. После пък се запитах какво го дразни в мен на едно подсъзнателно ниво и синастрично напипах нещо. Знам, че ще се окажа познала. Той е пресметлив, не харесвам такива хора в колектив, сега си плаща за изява в медии, има проблеми с пари, завлечен някак от родители, изплаща техен заем, а си купува къща-вила, той разказва това,ето всичко си напипала независимо в каква последователност.
Не разбирам каква е необходимостта да се  интимничи на работа с лично споделено.
Иска да е нещо, някой и дано стане, но грозното поведение показва точно проблем със себе си и изявата. Колегите бяха нащрек  само да дам знак.
 И няма да се оправи, но аз няма какво да оправям, и тук си права.
« Последна редакция: Април 09, 2016, 11:47:20 pm от enigma »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3821 -: Април 10, 2016, 12:29:48 am »
Картите ми го говорят, Нигме.  :38: :38:

По мое мнение ще остане така емоционален и на настроения. И е по-добре да затвориш сърцето си за изявите му - да не позволяваш да те докосва с лошотията си.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3822 -: Април 10, 2016, 11:00:09 pm »
Здравейте! Доста късно видях темата, но реших все пак да пиша. Бих искала да попитам, дали опреацията на котарака ми утре ще е успешна? Много съм притеснена, че избрах точно този период за операция на зъб.
« Последна редакция: Април 10, 2016, 11:02:26 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3823 -: Април 11, 2016, 01:57:15 am »
Маймунка, желая ти успех.

            Двойка чаши               Тройка пентакли              Петица чаши



Може да му е трудно излизането от упойка. Или да приеме повече от необходимото. Но според мен лекар ще е съвествен и ще иска да се справи. А може да има асистент ученик. Сякаш няма да си много доволна. Да нямаш лоши спомени, изживявания? И тази операция да те прави прекалено черногледа?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3824 -: Април 11, 2016, 03:02:17 am »
Притеснявам се от самата операция и не съм много сигурна в лекаря. Котарака ми също е по-възрастен, а е от месеци на лечение без успех. Минахме през няколо ветеринаря, а мисля и че утре,т.е. днес, е много лош ден за операция, луната е в квадрат с нептун, опозиция сатурн и марс. От плутон има лоши аспекти към планети в овен. Операцията е на кучешки зъб. Ако ще е зле по- добре да я отменя. Съжелявам, че не съм видяла по-рано поста ти Емма. И благодаря!
« Последна редакция: Април 11, 2016, 05:02:24 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг