Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645142 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3825 -: Април 11, 2016, 03:07:47 am »
Това което казваш за ученик- асистент, той наистина има. Може ли да се види, защо няма да съм доволна или дали да отменя за другия месец тази операция?
Много съм нервна, миналата седмица я отмених защото луната беше в овен. Интересно защо точно тогава реших да се запише час. И сега пак съм още по-несигурна. Искам да не го боли и да е добре. Операцията е наистина тежка, може да се наложи да се вадят костици от коренът на зъба, ако е засегнат чак до там. Което незнам как ще стигне само една упойка. А за възрастна котка с проблеми и една упойка е много.
« Последна редакция: Април 11, 2016, 05:05:20 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3826 -: Април 11, 2016, 03:47:56 am »
Имам лоши спомени от кастрацията му, но тогава всичко мина нормално. Цял ден го държа упойката, но и това е нормално. Не е добре, когато мине повече от ден и още го държи. Чела съм във форуми, че по 3 дена и не ги пуска упойка, някои даже не се събуждат от операционната.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3827 -: Април 11, 2016, 08:24:57 am »
Отказах се за операцията днес. Мислих цяла нощ и реших, че трябва 1-во да се снима зъба и да се знае предварително докъде е стигнала инфекцията. Обадих се сега и на доктора, каза че наистина е по-добре да се направи рентген. Пак ще го упояват, но с по-лека упойка и след 10 дена ще го оперира. Този път ще гледам да е 2-3 дена след пълнолуние и луната да не е в знака овен. Мисля да е на 25-ти. Дано съм на прав път!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3828 -: Април 11, 2016, 09:29:48 am »
Маймунка, ако е много наложително, не отлагай до безкрайност. Според мен няма да си доволна, защото ще искаш прекалено много неща, ще гледаш прекалено много различни неща. А трябва да се съсредоточиш върху най-важното.
Желая успех на котанчо и теб.
Виж в твоята карта какви аспекти има към управител на 6 дом, към планети в 6 дом и т.н. Брой 6 дом от 6 - 12 дом, там също виж какво се случва с управител и планетите. 6 дом е котето, а 6 от 6 е неговото здраве. Нека там са хармонични.  :-*
Не съм много веща в тези неща с упойките при котетата. Скоро моя приятелка прави операция на котаченцето си. И също трудно излезе от упойката. Тя ми каза, че има начин да му ударят инжекция, за да излезе по-лесно/бързо от упойката, но не е знаела за нея. Ако е знаела, щяла да си плати. Поинтересувай се дали има такова нещо, аз нямам нужните знания.  :58: :-*
Не се шашкай и не отлагай до безкрайност, за да не се влошава състоянието.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3829 -: Април 11, 2016, 10:31:11 am »
Много благодаря, Емма! :58:   :-*
Наистина е по-добре да не се отлага. Но моята побъркана глава рентгени ражда през нощта.  :91: Директно ще насроча операцията за сряда.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3830 -: Април 11, 2016, 10:36:18 am »
искам да помоля за карти - детето ще се прибере ли благополучно в къщи от горското училище?

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3831 -: Април 11, 2016, 12:02:19 pm »
Някой би ли ми изтеглил карти за това дали скоро ще изляза от депресия? Че от почти години съм така....

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3832 -: Април 11, 2016, 12:57:22 pm »
Клер, аз ти изтеглих карти.


                Паж пентакли                                  Звездата                                      Рицар мечове



Картите мисля описват добре въпроса ти. С Паж пентакли - деца, млади хора, които учат. Според мен ще се прибере детенце по-рано от предвиденото. Може да има някакво объркване, неяснота, която да е причина за неочаквано прибиране.

Не го мисли, по моему си прекарва добре. Детенце е щастливо, има своите мечти, в добро здраве е, може да е малко агресивно или да иска да се докаже пред останалите дечица. Или някой да му е въздействал, да го е настроил срещу друго дете - имаме ли Жорко/Гошко/Гери, с които да не се разбираме?
А ти да се не страхуваш от вода, водоем?

Последната карта е Десетка пентакли. Ще се прибере успешно в дома и ще му е хубавичко на детенце.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3833 -: Април 11, 2016, 01:01:25 pm »
Гери, ще ти изтегля един оракул след малко.  :38:
Днес ми е много таровско, руническо, оракулско. Вали дъжд и е неприветливо. Но аз си запалих камината с голям кеф, слушам как пукат дървата, направила съм си готино кафенце и се радвам на картите. Забранила съм на домашните да ме занимават с каквото и да е. Да си готвят, да си работят, да си пътуват. Днес аз съм пас - ще си правя личен кеф и няма да си подам носа на това гадно време.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3834 -: Април 11, 2016, 01:13:11 pm »
благодаря Ема.
опасенията ми са свързани с това, че мястото е близо до границата. И в тази връзка рицар меч въобще не ми харесва акто последна карта. Дано звездата ги закриля

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3835 -: Април 11, 2016, 03:04:00 pm »
Гери, изтеглих ти карти.

По оракулските карти.

Evolution         Night wind           The dream


Evolution е последната карта в колодата. Тя подсказва, че Вселената е много по-могъща. Отколкото ние можем да предположим. Че около нас има любов, която ни обгражда. Всичко се променя и търпи трансформация, не е статично. Не се страхувай от промените. А по някакъв начин може да спомогнеш за промяна на земята - планетата. Занимавай се с нещо полезно - засади дръвче.

Night wind е карта, която показва състоянието ти. Имаш своите кошмари, сигурно сънуваш такива. Може да се опитваш да заобиколиш онези неща, от които се страхуваш, все да отлагаш срещата със страховете си. Но за да се излекуваш, ще трябва да ги признаеш, да се срещнеш лице в лице с тях. Опознай страховете си, бъди искрена със себе си. Тогава ги лекувай.

The dream - хубава карта. Говори, че скоро ще се освободиш от ситуация, която те измъчва. Ще получиш информация, знание, усет, което ще ти даде знак как да преодолееш ситуацията. Аз бих предположила да си позволиш на някое пълнолуние да посетиш място с водоем, с плачещи върби, цветя, рози. А ако можеш, да полегнеш на брега, да потопиш ръце във водата и да оставиш лошото да излезе от теб.

Изтеглих ти и карти таро.

Слънцето           Светът        Рицар пентакли

Бъди по-егоцентрична, егоистична. Помисли за личните си удоволствия, а може и нещо от детството. Това ще ти донесе живец, желание за живот, необремененост. Заниманията с детенце също може да са ти полезни. Трябва да сложиш край на един цикъл от живота си. ако трябва го направи като обещание пред други хора, които ще те последват. Имаш нужното знание, не ти е необходимо да циклиш над ситуацията. С помощ на приятел, с малко пътуване, със стабилност и според нещо традиционно ще вървиш към справяне с проблема.

Изтеглих ти и руни.

Ингваз            Уруз             Отала

Трябва да посадиш семето на начинанието си. Имаш достатъчно сили, за да добиеш добра реколта - направи малка крачка към промяна, започни нещо ново, което да ти носи радости.
Със сила, с див инстинкт трябва да промениш нещо, символично да убиеш депресията. Не се страхувай от смъртта. И приеми, че всичко е цикъл. Има начало и край. Всеки край е ново начало.
Гери, притеснява ли те нещо по наследствеността от семейството? Трябва да намериш себе си, да разбереш коя си, да опознаеш родствените си връзки, да се разграничиш от онова, което не смяташ за свое. И да браниш личната си територия - твоята крепост. Не се страхувай да се разграничиш, ако нещо не го чувстваш като твой дом/род/семейство. Бъди мъдра, поискай съвет от някой възрастен роднина, на който имаш доверие.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3836 -: Април 11, 2016, 05:55:54 pm »
Някой би ли ми изтеглил карти за това дали скоро ще изляза от депресия? Че от почти години съм така....

Хайде и аз на опашката.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3837 -: Април 11, 2016, 06:39:31 pm »
Аз много бих искала карти за развитие в професионален план - ако на някой му се тегли.  :)

Изтеглих си г. 6м/ 5ч - справедливостта -3ч Мнения?

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3838 -: Април 11, 2016, 07:21:43 pm »
Да не искаш да се оттеглиш? Да ти е дотежало нещо? Сякаш не си много доволна, разпиляваш се с различни неща, приемаш всичко емоционално. Не намираш удоволствие, защото правиш повече от необходимото. Според мен ще премислиш. И ще дойдат хубави мигове, ще се чувстваш щастлива, може и колектив да повлияе. 

Аз ти изтеглих

             Слънцето                Колесницата                Обесеният



Има ли в колектива някой с голямо его, Лъв? Сякаш ти се иска да е по-оптимистично, слънчево на работното ти място. И се налага да поемеш контрол, да отговаряш за другите, да поведеш някой. Според мен ти предстои промяна на гледната точка.

Последната карта е Кралица чаши. Не ми се връзва много. Да не си прекалено емоционална?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3839 -: Април 11, 2016, 07:59:50 pm »
Emma, дали ще може да изтеглиш карти и за мен?
Въпросът е: ще успее ли да се справя новата ми колежка Екатерина? Още не е дошла да работи с мен, но като минах като таен клиент през обекта, където я обучават, разбрах, че се справя много бавно и зле (поне засега). Не съм очарован, защото не смятам да работя за двама, а да получавам заплата за един.