Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645436 пъти)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3915 -: Май 19, 2016, 04:53:24 pm »
Много ти благодаря, aira1991, че се отзова!
 
По 10 м.бих казала че ако в момента работиш нещо то не те удовлетворява и ти тежи.Глупака втураш се с главата на пред ,ново начало добра е за работа,3ж.стимул за работа нови  хоризонти борба нова енергия.Смятам че ще захванш с тази нова дейност но трябва да изчакаш за резултатите 7п.Тук вече си посял семенцето и чакаш да изникне.Много полужителни карти за работа.Успех
Може да се каже за една част от работата ми, че е рутина, не толкова да ми тежи, а аз не мога без вдъхновение и динамика, много зациклящо ми действа. Като цяло не ми е проблем все пак.

А относно втурването през глава, съвсем си отговаря, тази карта Глупакът изглежда добре ме описва. :D В случая имам няколко наум, понеже ми писна тоя мерзавец Юпитер да ми праща разни съмнителни оферти, все ми се лепят странни типове, гледам навреме да се откъсна. Въпросните хора, с които имах среща, уж не са от тях, но по-скоро не съм убедена, че са сто процента наясно какво им предстои, а не искам все да поемам чужда отговорност. Имам си достатъчно мои цели, които да гоня и съм твърдо решена основно там да влагам енергията си, а не както преди.


По втория въпрос
Ц.9п
Рицар чаши,кула,справедливост
По 9п.първата ми мисъл за тази карта е че парите да не са дадени на жена ?но може и да описва самия човек който ги е дал ,емоционален и обезпечен финансово.Следващите две може да има разправии докато си ги получи.И това ме навява на мисълта че ще си ги вземе ,но след време.

Не са дадени назаем, а му ги дължат за извършена работа.   

 

No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3916 -: Май 19, 2016, 08:50:47 pm »
Ако някой има време и желание, искам да попитам за една работна оферта: Дали има перспектива да се занимавам с нея и до колко ще ме удовлетворява?

И един втори въпрос. Касае се за едни пари, които има да взима половинката. Ще стане ли скоро и дали ще му се издължат в пълен размер?

По първи въпрос: г. 6ж/ кж - смъртта - 10п
Хм, предстои промяна, и впредвид и картите на Айра, смятам че ще започнеш да се занимаваш с нещо ново, с друга сфера на дейност.
По втори въпрос: г. кж/ пп - пж - 3м
Зададен срок три месеца - да, ще си получи сумата.
Използвана колода на Уейт.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3917 -: Май 21, 2016, 08:56:09 pm »
До края на седмицата ще се видим ли? г. 4м/ асо пентакли - пм - кж (колода на Уейт)

ов - не  (пак съм получила грешно инфо  :012: )
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3918 -: Май 22, 2016, 12:57:14 pm »
Може ли да попитам за отношението на един човек към мен? Става дума за мъж от работното ми място. Имам усещането, че ми се сърди за нещо, но не мога да се досетя, ако е така, за какво. Демонстрира желание за комуникация с мен, а после се отдръпва.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3919 -: Май 22, 2016, 02:00:47 pm »
Кога ще се случи нещо? г. светът/ император - сс - асо чаши

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3920 -: Май 22, 2016, 02:29:43 pm »
А какво трябва да се случи?
Защото така малко...

Явно искаш нещо да приключиш и да започнеш ново. Трудно ти е да вземеш решение. Аз казвам на 20 октомври.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3921 -: Май 24, 2016, 07:00:37 pm »
Здравейте момичета,
провокирана съм от скарване което промени малко отношението на човака към мен. Питането ми е ще можем ли с Х(назован)да намерим баланс и дори по-мили отнощения?
Благодаря на всички които ми наредят карти!

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3922 -: Май 25, 2016, 07:00:19 pm »
Здравей Емма,
исках да отправя въпроса си към всики момичета, но ако на теб не ти е в тежест, знаеш , че ще ме зарадваш с твоя подредба.
Толкова  прецизно ме напипваш , ако имаш възможност?
 :38: :58: :58: :58: :38:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3923 -: Май 25, 2016, 07:46:49 pm »
Днес е Световният ден на карти Таро. Честит празник на всички любители на красивата магия, която Таро внася в живота ни!  :cheer:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3924 -: Май 26, 2016, 10:58:58 am »
Павла, ще ти изтегля карти довечера.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3925 -: Май 26, 2016, 11:58:09 pm »
Здравей Емма,
исках да отправя въпроса си към всики момичета, но ако на теб не ти е в тежест, знаеш , че ще ме зарадваш с твоя подредба.
Толкова  прецизно ме напипваш , ако имаш възможност?
 :38: :58: :58: :58: :38:

Павла, изтеглих ти карти.

             Паж мечове              Рицар жезли                Паж жезли



Много дворцови карти... Паж мечове показва по-засилена комуникация, малко на нож, необмислени думи, може и заинатяване за нещо. Някой е реагирал припряно, което може да е било причина за скандал.
Да не би причината да е свързана с някакво изместване, пътуване, промяна на дом или желание за по-авантюристични занимания? Някой да е имал нужда да поеме по нов път, без да мисли за последиците?
Предстои някаква новина, по-скоро добра. Двете малки зайчета може да са сплотяващи.
С толкова пажове в подредбата, явно млади хора ще са от значение за доброто стечение на обстоятелствата. Но и много жезли, много огън и темперамент има в тези отношения.

Последната карта е Кралица жезли. В дъното на конфликта да няма жена с по-властен характер? Или ти сама да си проявила желание за контрол, което да не се е понравило на Х?
Предстои ви нов начин на комуникация. Да отворите нова страница.  :58: :-* :38: Но ще трябва да свалите "короните" от главите си. По мое мнение ще има промяна.
Изпадна една Петица чаши при размесването. Сега си малко по-чувствителна и не вярваш. гледаш твърде емоционално на ситуацията.  :-* Фокусирала си се върху негативното и усещането за загуба. Но ще отмине.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3926 -: Май 27, 2016, 06:14:17 am »
 :38:
Ех Емма , четеш ме,  като отворена книга съм пред теб, супер си!
 :clap: :-*
Пс.  : вече имахме среща и беше без коронка, доволна съм!
« Последна редакция: Май 28, 2016, 03:29:06 pm от pavla »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3927 -: Май 28, 2016, 03:40:29 pm »
Радвам се, че е минало добре.  :38: :58: :-*
Това за коронката ми дойде като идея, защото изпадна накрая едно Асо мечове. а в моите карти коронката е нанизана на меч.




Значи е имало смисъл и от нея.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3928 -: Юни 01, 2016, 09:11:17 pm »
8м - поликистозни яйчници.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3929 -: Юни 01, 2016, 10:53:00 pm »
8м - поликистозни яйчници.

Това в каква подредба и с какъв въпрос? Или съм пропуснала нещо?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.