Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644523 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3945 -: Юни 15, 2016, 08:41:56 am »
странно е, че е излязла като крал пентакли. той обикновено е стабилен човек, може би тук се проявява като обърнат. касата с богатства точно прилича на прозорец - явно решението да скочи е било много примамливо и може и отдавна да го е мислела

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3946 -: Юни 15, 2016, 09:00:08 am »
Крал пентакли е или мъж, който е в дъното на нещата и който е недостъпен, неемоционален или е проблем, който се смята от човек за неразрешим. Нещо, в което се блъскаме като в стена и не можем да я пробием.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3947 -: Юни 15, 2016, 09:03:12 am »
аз не го виждам в такава светлина. стена може да е, когато си науми нещо, но обикновено това е, огато проявява егоизъм. той се грижи добре за себе си. може би е смятала, че това е най-доброто за нея.

реален човек, може да. но като е ли по-скоро описва нея самата тук.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3948 -: Юни 15, 2016, 09:16:43 am »
Крал пентакли е или мъж, който е в дъното на нещата и който е недостъпен, неемоционален или е проблем, който се смята от човек за неразрешим. Нещо, в което се блъскаме като в стена и не можем да я пробием.

Съгласна съм с теб, Делфи. Сблъсквала съм се с такъв човек и ми излизаше като КП.

Вече е ясно, че се е опитала да се самоубие. Страдала е от депресия.  :( При другото ми тесте излезе 8м, а тя си е баш за депресия. Може би ще изпадне в кома и дълго време няма да се събуди. Така усещам състоянието ѝ.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3949 -: Юни 15, 2016, 03:07:17 pm »
Здравейте,
може ли някой да хвърли карти за едни въпрос, ако има желание разбира се.
С един бивш се надлъгваме, трябваше да се видим, поканих го на гости. Но нещо дръпна назад.....  :lol_hitting:
Ще се видим ли до края на седмицата?- това е въпроса... ще дам ов
Не знам защо имам чувството, че както ми отказа ще цъфне
 :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3950 -: Юни 15, 2016, 04:04:08 pm »
Изтеглих и аз карти за гимнастичката. Попитах как ще се развие ситуацията с нея. Нещо не ми харесват картите.  :(

      Паж пентакли                  Шестица чаши                  Луната




Този паж определено има връзка с нея. Млад човек, който е упорит, иска и постига целите си. Но и може да има много малък напредък, бавен. Ще си спомня за миналото, ще има меланхолия, може би ще живее в спомените от преди. Луната... Явно я очакват по-депресивни мигове, може би психическите проблеми ще се задълбочат. Да живее в свой свят...
Уф. Между два свята. И в търсене на себе си. Заради Луната бих казала, че отново има показатели за проблеми с жените в семейството, загубата на майка е оказала влияние.

Последната карта е Кралица пентакли. Явно в дъното стои жена, властна, материално насочена...

В моята колода на Паж пентакли има дефект. Картите са ми подарени и дълго време не са били ползвани. Бяха се слепнали. Пажът претърпя малко обезглавяване, на главата му се откъсна парченце от горния слой на картата.
Явно не я е слушала главата при избора на това решение.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3951 -: Юни 15, 2016, 05:18:14 pm »
Последните две карти хич не ми харесват, дано не съм права. Тълкувани заедно могат да означават кома или един преходен период, в който ще е между двата свята. Дай Боже да успее да се съвземе и постепенно да се възстанови, но картите по-скоро загатват за това, че с досегашния ѝ начин на живот вече е приключено. Има вероятност да остане в нестабилно или зависимо положение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3952 -: Юни 15, 2016, 06:03:17 pm »
И аз съм съгласна с мнението на Лили.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3953 -: Юни 15, 2016, 06:34:11 pm »
Да, кофти карти изтеглих, не ми беше никак лека ръката.  ???

И за Ирена изтеглих карти.

       Жрецът                 Десетка чаши              Шестица чаши



Този мъж да не е Телец? Или прагматичен човек, който демонстрира знания, който го слушат някакви хора, рационален на моменти, традиционалист?

По картите се показва, че сте достигнали връх по отношение на емоциите, няма какво повече да изживеете. А ще се връщате към спомени за миналото. Може да си прекалено емоционална и вярваща. Но последната карта е Колесницата - хвани живота си в ръце, сега му е времето.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3954 -: Юни 16, 2016, 11:38:14 am »
Чак сега ми "просветна" по моите карти особено пък за Им-цата, но няма да си кажа мнението.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3955 -: Юни 16, 2016, 11:40:59 am »
Чак сега ми "просветна" по моите карти особено пък за Им-цата, но няма да си кажа мнението.
Просветна ли ти :) Супер!
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3956 -: Юни 16, 2016, 01:47:00 pm »
Да, кофти карти изтеглих, не ми беше никак лека ръката.  ???

И за Ирена изтеглих карти.

       Жрецът                 Десетка чаши              Шестица чаши



Този мъж да не е Телец? Или прагматичен човек, който демонстрира знания, който го слушат някакви хора, рационален на моменти, традиционалист?

По картите се показва, че сте достигнали връх по отношение на емоциите, няма какво повече да изживеете. А ще се връщате към спомени за миналото. Може да си прекалено емоционална и вярваща. Но последната карта е Колесницата - хвани живота си в ръце, сега му е времето.


Ема, благодаря ти за отговора.
Той е зодия близнаци и да, непрекъснато дъвчем миналото ни. Но аз наистина трябва да взема живота си в ръце.  :72:
Може би ретро Марса се шегува с мен, много бивши се завръщат чувам от близки и приятели.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3957 -: Юни 16, 2016, 02:33:23 pm »
     Пс 2::  Светът                         Десетка жезли             Десетка пентакли

Картите са ми малко противоречиви. Разбрах какво питаш. И какво те притеснява.
Но мисля, че за момента картите показват, че бащата може да има много ангажименти и трябва да приключи с някаква дейност. И е ангажиран с други мисли, не вижда ясно още как ще се развие тази почивка. Ще има семейно събиране, това е сигурно. Тоест, ще отидат на море заедно. Желанията ти може да се осъществят, да успееш да представиш доводите си правилно, да бъдеш чута. Но няма да е много лесно.

Последната карта е Кралица жезли. Което те притеснява... Да, фоново има влияние силна, огнена жена. Която обича да се налага.
[i]Ех мила Емма,
следва нова морска почивка , но ще бъдат и с огнена леля :(, жалко[
/i]

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3958 -: Юни 16, 2016, 03:49:28 pm »
Прегръщам те, Павла. Може да успееш с някой довод, но няма да ти е никак лесно в това да убедиш.  :58: :-* :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3959 -: Юни 16, 2016, 08:53:01 pm »
Колода на Уейт 9м-7м-справедливостта за развитие на отношения между две жени.
Объркани  и неясни отношения(но само за питащата); другата страна използва, използва и в един момент потърпевшата разбира; намесени са тайни, интриги и истината излиза посредством трето лице; резултата - време разделно.
Как боли от тия предателства, начи...
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."