Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644441 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3960 -: Юни 19, 2016, 08:41:54 am »
Как се чувства след промененото ми отношение? г. дявол/ 5ч - жрицата - звездата




В следващите три месеца ще настъпи ли промяна в отношенията ни(с мъж)? г. маг/ слънце - 9п - КП

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3961 -: Юни 19, 2016, 08:57:46 am »
Четох из интернет, че 10 меча на трета позиция се интерпретира положително.
На вас падала ли ви се е някога в тази позиция и какъв беше резултата?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3962 -: Юни 19, 2016, 09:03:27 am »
Четох из интернет, че 10 меча на трета позиция се интерпретира положително.
На вас падала ли ви се е някога в тази позиция и какъв беше резултата?

Да, винаги ми е давала положителен отговор. По същия начин КМ и 3м.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3963 -: Юни 19, 2016, 07:04:31 pm »
Да, винаги ми е давала положителен отговор. По същия начин КМ и 3м.

Скорпионче, това сериозно ли за 3-ка мечове?  :-\ Навсякъде го намирам като негативно проявление в положение бъдеще.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3964 -: Юни 20, 2016, 08:23:19 am »
Четох из интернет, че 10 меча на трета позиция се интерпретира положително.
На вас падала ли ви се е някога в тази позиция и какъв беше резултата?
често дава отговор "да". но до колко е положително и дали е леко това "да" е отделен въпрос

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3965 -: Юни 22, 2016, 10:42:17 pm »
Попитах картите дали един човек ще бъде открит жив и здрав от семейството му.

Слънце - 10 пентакли - Отшелник

Вие виждате ли отговор в тези карти?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3966 -: Юни 23, 2016, 12:20:48 am »
Емма, за пореден път се обръщам към теб с молба за помощ от картите ти!!!  :17:  Котаракът ми е много зле вече, рухна с пълнолунието, отказва вода и храна, отслабна за 5 дена рязко. Водих го на ветеринар, направиха му пълни изследвания и се установи проблем с черен дроб и жлъчка. Трябва следващите 3-4 дена да го водя на инжекции. Това много ме притеснява, всичко така се започна. Не съм сигурна дали лечението ще му помогне или ще му навреди. Това е и въпросът ми. Да потърся ли пореден ветеринар или да оставя лечението на тези от днес? Вече се отвратих от ветеринари, клиники, болници и лекарства. Имам чувството, че изнасилват хората и животните заради състоянието им. Допълнителен въпрос е, дали той може сам да се възстанови или е необходимо адекватно лечение от специалист?

Благодаря, предварително!!!  :58: Дано не ставам досадна, но любовта се връща многократно. Моята любов към котарака ще дойде и при теб, точно там където ти трябва. Чисти и искрени чувства.  :38:
« Последна редакция: Юни 23, 2016, 12:29:21 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3967 -: Юни 23, 2016, 08:19:40 am »
Попитах картите дали един човек ще бъде открит жив и здрав от семейството му.

Слънце - 10 пентакли - Отшелник

Вие виждате ли отговор в тези карти?
може би в периода на дева

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3968 -: Юни 23, 2016, 09:17:46 am »
Маймунка, изтеглих на първо време карти на въпроса дали котето ще може само да се справи.

Отшелникът                 Паж жезли                Седмица чаши



По тези карти ми се струва, че ще мине през няколко етапа, ако не го заведеш на лекар. Първи етап ще е свързан с отпадане, котето може да не е много активно, комуникативно, да ти се струва затворено в себе си. Втори етап - по мое мнение ще е малко измамен, че има подобрение, бързо подобряване на състоянието, но не изключвам да има температура. А трети етап - ще има объркване, прекалено много неща ще се отключат.

По мое мнение само ще му е трудно да се оправи. Последната карта е Десетка пентакли. Ще се суетите семейно или повече хора около него. Паричките ли са проблем за лечението му?

Попитах картите как ще се отрази лечението на котето.

Звездата                 Рицар чаши             Четворка пентакли



Лечението ще ти даде надежди и вяра, че ще се получат нещата с котето. Може да се появи някой лекар, който е с идеали, с добри намерения, който ще успее да се справи с болежката на котето или ще му донесе малко облекчение. Това ще доведе до запазване на придобитите успехи с него. Ще се борите да запазите постигнатото.

Последната карта е Шестица жезли. Тя е оптимистична и говори за успех в начинанията. Заради Рицар чаши, който носи в ръката си победоносно чаша - може да има някакво ново лекарство, някой да донесе нов лек.

Потърси някой лекар с много знания, може би някой, който преподава, учител. Опитах да изтегля карти и за лекарите.

Седмица чаши             Слънцето               Висшият жрец

по тези карти ми се струва, че има прекалено много лекари, които вземат различни решения. а трябва да намериш някой, който е светило, на който се чува думата, може и обучаващ.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3969 -: Юни 23, 2016, 09:19:15 am »
Маймунка, орисвам котенце на здраве. А теб на сила, за да минете през това трудно положение.  :58: :-* :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3970 -: Юни 23, 2016, 09:21:27 am »
Попитах картите дали един човек ще бъде открит жив и здрав от семейството му.

Слънце - 10 пентакли - Отшелник

Вие виждате ли отговор в тези карти?

Този човек бил ли е важен за това семейство? Да са го гледали като някой, който може да изгрее, да са подхранвали егоизма му? По мое мнение е имал нужда да е сам, да се махне, да намери себе си.
Коя колода си използвала, Боболина? Може ли картинка на Отшелникът? И каква беше последната карта?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3971 -: Юни 23, 2016, 11:03:56 am »
може би в периода на дева

Този човек бил ли е важен за това семейство? Да са го гледали като някой, който може да изгрее, да са подхранвали егоизма му? По мое мнение е имал нужда да е сам, да се махне, да намери себе си.
Коя колода си използвала, Боболина? Може ли картинка на Отшелникът? И каква беше последната карта?

Тези карти ме объркват. Замислих се дали дават отговор или само показват какво се е случило, интуицията ми в тази посока ме накара да мисля.

Благодаря за коментарите, Клер и Емма!

Емма, колодата е Morgan-Greer. Последната карта не се сещам коя беше. Относно положението му в семейството - по-скоро е бил пренебрегван, "последна цигулка". Но си мисля и аз, че с голяма степен на вероятност сам е пожелал да се дистанцира за известно време. Дали пък не се e усещал задушаван от твърде материалния живот в това семейство. Мислех и дали не е отключил някоя болест, тя да е причина за случилото се, но с тези карти - по-скоро не.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3972 -: Юни 23, 2016, 02:25:01 pm »
Боболина, ще изтегля и аз карти по-късно. Но при изтеглените от теб - по-скоро се е качил някъде високо, сам със себе си. Буквален, преносен смисъл. Отшелникът  е под номер 9. Явно е искал нещо да приключи.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3973 -: Юни 23, 2016, 02:53:51 pm »
Aз подозирам, че може да си изкарва времето в самота на скали до море, понеже знам, че има такава къща. Но най-вероятно се крие от близките и те се чудят какво става. Не мисля, че му се е случило нещо лошо, поне според картите.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3974 -: Юни 23, 2016, 03:02:09 pm »
Попитах картите дали един човек ще бъде открит жив и здрав от семейството му.

Слънце - 10 пентакли - Отшелник

Вие виждате ли отговор в тези карти?

Разбрал е нещо, някаква тайна свързана със семейството му. От тях бяга обаче, не иска да бъде намерен.