Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644260 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3975 -: Юни 23, 2016, 03:20:39 pm »
Разбрал е нещо, някаква тайна свързана със семейството му. От тях бяга обаче, не иска да бъде намерен.

Благодаря ти за коментара, Тренди, мисля, че има огромна вероятност да си права. Знам някои неща за тях, които ме карат да допускам подобна ситуация.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3976 -: Юни 24, 2016, 01:00:00 am »
Боболина, аз изтеглих тези карти.

     Седмица чаши                Четворка чаши               Осмица пентакли




Този човек е нещо объркан. Много чаши, много емоция. Действал е спрямо настроението си. По-скоро е имал нужда да се махне от прекалено много варианти, хора, може би се е усещал нагорещен между две жени, силни личности, да е имало вражда.
Може някой да му е предложил вариант, който да е приел. Свързан с учене, получаване на нови знания.
Последната карта е Магьосникът. Явно иска да се реализира в нова сфера, да започне нещо ново, нова посока да поеме. Но допускам да е имал среща с човек, който му е дал нещо "омайващо". Дали думи, дали нещо друго...

Тези хора може би търсят в грешна посока. Ако го търсят. Пилеят се на различни места и резултатите не са задоволителни за тях. Трябва да са по-конкретни и последователни, за да имат новини за този човек. Всичко е в техните ръце, от тяхното желание, воля и хъс зависи да имат новини.

Боболина, а този човек имал ли е проблеми с упойващи вещества, които замъгляват ума, питиета, религиозни убеждения? Много чаши, все едни такива...неудовлетворени.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3977 -: Юни 24, 2016, 09:21:09 am »
Ще излезе ли Великобритания от ЕС?

ц. Справедливост/ 5ж+РЖ+Слънце

Честно казано ме затрудняват картите. По рицаря бих казала да, но ако гледам картинките вратите са затворени, тоест правя аналог, че ще си останат в ЕС, но пък пича в 5ж разбива стената, рицарят дава промяна, желание за промяна, а по Слънцето идват по- положителни времена за тях. 50/50 съм.




Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3978 -: Юни 24, 2016, 09:31:12 am »
Тренди, картите според мен са си много точни. Референдумът не води директно до излизане. В момента той е за успокояване на обстановката в Англия - много е нагнетено. Сега ще започнат едни процедури, едно протакане, едни преговори кога какво как къде .... така че поне едно 3-4 години напред няма да е документален факт излизането. А и не се знае междувременно какво ще се случи. :)

 :08:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3979 -: Юни 24, 2016, 09:54:43 am »
По договор с ЕС Великобритания имат 2 години, за да уточнят подробностите по излизането. Пък да видим...

...

Емма, благодаря ти за отделеното време. Този мъж явно здравата са го налегнали неудовлетвореност и обида - с тези 4 чаши. Предложение за учене и получаване на нови знания не го виждам възможно - става дума за мъж на възраст. И точно защото не е някой младок, в който бушуват хормони и му летят бръмбари в главата, случката ме шокира толкова. Няма зависимости той. Дори и пушач не е. Ако е решил да се понапие сега по  случай бягството, това е друга работа. Търсят го, да, но и той добре се крие  ;D , както писа Тренди, не желае да бъде намерен, от тях бяга. Пиперлива е средата, много емоция, много страсти. Интересно ми е посланието на 8 пентакли - дали наистина ще се захване с нещо сам или ще успеят да го приласкаят обратно в семейството, да си поеме рутинните ангажименти към тях, някаква къща има зад мъжа на картата.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3980 -: Юни 25, 2016, 08:25:43 pm »
До месец ще започне ли работа? Ще пита на определено място, ако не стане, аз и казах за друга възможност.
г. силата/ 6ж - обесеният - асо жезли

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3981 -: Юни 27, 2016, 08:17:30 am »
според мен картите описват намерението да пита

по картите за Англия и аз съм 50/50 заради картинката на слънцето. тези деца вътре са голи и щастливи в наивността си, което може да показва излизане. от друга страна са вътре в кръга, което показва оставане. а може да показва и подготовката за излизане - хем ще са вътре, хем вън през тези 2 години.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3982 -: Юни 27, 2016, 07:42:45 pm »
Маймунка, изтеглих на първо време карти на въпроса дали котето ще може само да се справи.

Отшелникът                 Паж жезли                Седмица чаши



По тези карти ми се струва, че ще мине през няколко етапа, ако не го заведеш на лекар. Първи етап ще е свързан с отпадане, котето може да не е много активно, комуникативно, да ти се струва затворено в себе си. Втори етап - по мое мнение ще е малко измамен, че има подобрение, бързо подобряване на състоянието, но не изключвам да има температура. А трети етап - ще има объркване, прекалено много неща ще се отключат.

По мое мнение само ще му е трудно да се оправи. Последната карта е Десетка пентакли. Ще се суетите семейно или повече хора около него. Паричките ли са проблем за лечението му?

Попитах картите как ще се отрази лечението на котето.

Звездата                 Рицар чаши             Четворка пентакли



Лечението ще ти даде надежди и вяра, че ще се получат нещата с котето. Може да се появи някой лекар, който е с идеали, с добри намерения, който ще успее да се справи с болежката на котето или ще му донесе малко облекчение. Това ще доведе до запазване на придобитите успехи с него. Ще се борите да запазите постигнатото.

Последната карта е Шестица жезли. Тя е оптимистична и говори за успех в начинанията. Заради Рицар чаши, който носи в ръката си победоносно чаша - може да има някакво ново лекарство, някой да донесе нов лек.

Потърси някой лекар с много знания, може би някой, който преподава, учител. Опитах да изтегля карти и за лекарите.

Седмица чаши             Слънцето               Висшият жрец

по тези карти ми се струва, че има прекалено много лекари, които вземат различни решения. а трябва да намериш някой, който е светило, на който се чува думата, може и обучаващ.

Емма, много ти благодаря!!! Особено за орисването, дано стане така, че да му помогнем.  :-* Веднага го заведох на лекар, още при 1-те симптоми и се лекуваме оттогава. Парите са проблем, но не основен, по-скоро ме притеснява дали лечението му е правилно, дали не го увреждаме още повече. Само мога да се надявам да му се помага. Наистина минахме през доста доктори и всеки различно казва, за още различни доктори немога да си позволя, заради състоянието му, което е крехко. В събота след 5 дневно лечение направи гърч, затова спирам с многото лекари и засега ще се лекуваме само домашно под наблюдението на доктора. Мисля да се обърна и към хомеопатията, с Шуслерови соли и да се моля това да е начина за лечение при него, защото сега ще спрем лекарствата и повече неможе да се направи. Ще му направя един пълен и дълъг курс на детоксикация, а след това ще укрепя и нервната с-ма. Ще се посъветвам дори, дали намогат да се съчетаят, за да е по ефективно.
Надежда не губя до последно, а ти също ми даваш много сили. Поздрави от малкия маймун и те целуваме!!!  :-*
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3983 -: Юни 27, 2016, 08:20:12 pm »
според мен картите описват намерението да пита

Благодаря, Клер.
Днес е питала, но са и казали, че все още не се знае дали ще има бройка за тази длъжност и ще е необходимо да почака.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3984 -: Юни 28, 2016, 08:04:55 pm »
Емма мила,
ще се възползвам от настроението ти и питам вълшебните ти карти" Развитие на отношенията между мен и бивш мъж до края на лятото?" :38:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3985 -: Юни 30, 2016, 01:11:51 am »
Павла, май ще се опитва да ти наложи някакво мнение. Изпадна един Крал мечове. Може би да успее да те убеди по интелигентен начин в нещо.

Изтеглих тези карти

Кралица жезли               Отшелникът(обърнат)                  Шестица мечове




Тази огнена и властна кралица ще играе роля във вашите отношения...
Ти самата може да проявиш темперамент, да поискаш да контролираш ситуацията. Но ще дойде момент на отдалечаване, самозаблуда в името на преоткриването на себе си. По-скоро ще има някаква изолация, трудна комуникация поради неразбиране на собствените нужди. В край на периода ще ти се иска да се отдръпнеш от цялата тази ситуация. И да поемеш глътка свеж въздух, да загърбиш старото. Ще пожелаеш да акостираш на нов бряг.   :38:

Последната карта е Крал пентакли. Може някой заземен и успял човек да е причина за отдалечаването.  :58: :-* Да си водена от практичност или желание да направиш най-доброто за себе си. 
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

kotek

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3986 -: Юни 30, 2016, 01:52:22 pm »
Здравейте, бих искала и аз да се възползвам от съветите на картите, но съм  нова във формата и не съм наясно как.

А въпроса, който ме занимава   е  Ще забременея ли инвитро ?
Благодаря

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3987 -: Юли 01, 2016, 09:58:42 am »
Здравей, котек. Може да използваш и оригиналните си никове, за да питаш. Хората с повечко мнения във форума будят повече доверие в другите.  :-*

Десетка мечове            Десетка пентакли             Глупакът



Имала ли си до момента неуспешна бременност? Някаква хирургическа интервенция, аборт в миналото? Явно е дошло време, в което си се пречупила и осъзнала, че по естествен път ще е трудно. Много десетки - стигнала си до максимума в ситуацията, разочарование, но и желание да имаш пълна къща с деца. Навярно финансовата част се е уредила и искаш да опиташ нещо ново и нестандартно. Да тръгнеш в посока, която е различна.
За момента мисля, че не си готова за това. Не си оценила правилно ситуацията, по-скоро действаш импулсивно, с надежда за ново добро бъдеще. Премисли и се подготви добре за този процес. Не действай водена единствено от мечти и идеали. Защото по пътя може да срещнеш неочаквани трудности.

Последната карта е Петица чаши. Може да си разочарована, ако действаш припряно.
В теб има много болка, котек. И страх. Фокусирала си се върху негативни мисли, върху лоши спомени. За да ти се получи забременяване, трябва първо да се изцелиш - душата пречисти. Не се разпилявай в различни и много методи за лечение. Избери си 1 или най-много 2 варианта и бъди последователна в тях. Чашите напомнят женска утроба. На последната карта има 3 празни и разпилени и 2 пълни.
Желая ти успех. Първо лекувай душата и отношенията с мъжа до теб. После другото ще дойде.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3988 -: Юли 06, 2016, 07:02:20 pm »
Мъж ще разговаря ли с жена?

Кралица жезли - Кралица чаши - Паж чаши

Тези 2 кралици как ги тълкувате? 

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3989 -: Юли 07, 2016, 10:14:05 am »
Коя беше последната карта, Боболина?

Двете кралици могат да представят някакво женско събиране, място с повече жени, някоя група. А може да показват, че и двамата човека, за които се пита, са насочени повече към вътрешните си нужди. Действията им са продиктувани от тях, а не към външната среда.
Жезли и Вода - малко противоречива комбинация. Имало ли е малко припряна комуникация преди това? Да са били по-разгорещени по някой въпрос?
Пажовете са вестоносци. Хайде, орисвам ги на разговор. Но може да е по-емоционален. За добро или лошо.

Двете кралици - да няма съперница?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.