Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645299 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3990 -: Юли 07, 2016, 10:43:06 am »
Благодаря ти за коментара, Емма! Пак не я погледнах последната карта, нещо го нямам този навик. "А може да показват, че и двамата човека, за които се пита, са насочени повече към вътрешните си нужди." - мисля си, че това трябва да е, много добре подхожда на ситуацията. Няма женска група в тази ситуация, нито съперница. Последният им разговор е бил наистина напрегнат, а следващият със сигурност ще бъде емоционален. :)

kotek

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3991 -: Юли 07, 2016, 09:01:15 pm »
Благодаря, Emma.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3992 -: Юли 11, 2016, 09:18:04 am »
Хич не съм доволна, че Португалия би на европейското. Ето какви карти изтеглих вчера и за двата отбора.

Португалия 8ж/5ч+Отшелник+8м

Франция 7м/5п+Луна+2ч

На Португалия са по-силни картите, но не ми бяха много като за победа.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3993 -: Юли 11, 2016, 09:35:47 am »
да определено не са като за победа. но за франция са малко илюзорни

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3994 -: Юли 11, 2016, 09:37:40 am »
Преразкажи с по едно изречение какъв стил на игра имаха двата отбора, ако не ти е проблем.  ;D За тези, които са били на гости, са дремали, не са зяпали финал.  ;D

Португалците по-силово ли играха?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3995 -: Юли 11, 2016, 09:42:10 am »
Гледах само първото полувреме. Роналдо получи контузия в 23 минута /ако не се лъжа/, там имаше лека драма. Те като цяло португалците на европейското си играха по-силово. От мен толкоз  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3996 -: Юли 11, 2016, 09:57:48 am »
За португалците има две осмици в подредбата ти. Заради това попитах дали е било силово - осмици - Силата.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3997 -: Юли 13, 2016, 02:28:24 pm »
Ема, може ли да те помоля да ми теглиш таро за периода до края на лятото? Когато имаш възможност, не е спешно -  днес научих нещо, за което не знам дали няма да промени нещата, които бях планирала.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3998 -: Юли 13, 2016, 02:42:41 pm »
Може. По-късно ще изтегля карти. Тъкмо си мислех, че не съм побутвала картите от много време и ми липсват.
Последно теглих карти на мой приятел, стелиумен Козирог, който се отрича от своите способности да лекува в енергията си. Изтеглих му само големи аркани. Не помня първата карта, но другите бяха Висшата жрица и Страшен съд.
Накарах го сам да обърне една карта - Деветка мечове, която показва състоянието му в момента.
Такива неща. Напрегна ме тогава това теглене на карти. Защото на усет знам, че човек не е отворен много за това, което ще кажат картите.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3999 -: Юли 13, 2016, 02:50:47 pm »
Голяма грешка прави като се отрича от способностите си, но знам от личен опит, че заинатят ли се Козите нищо не може да ги накара да отстъпят. Нека сам да пожелае иначе побутването още повече ще го накара да се инати.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4000 -: Юли 13, 2016, 11:36:24 pm »
Да, Тренди, грешка е. Той е роден ден преди лунно затъмнение, има анаретна луна в Близнаци, асц в последен градус на Лъв, съвпад с Регул, Нептун близо до Иц и Уран и Плутон в 1 дом.
Слънце, Юлв, Марс и Меркурий в Козирог. При него има много интересни неща, които се случват. Но сам е избрал да не се съпротивлява, наплашил се е. И се отказва от енергията, която притежава. А би могъл да помага с нея. Предполагам, че ще промени начина на мислене, когато Плутон съвпадне с Марс и Меркурий.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4001 -: Юли 13, 2016, 11:46:53 pm »
Ема, може ли да те помоля да ми теглиш таро за периода до края на лятото? Когато имаш възможност, не е спешно -  днес научих нещо, за което не знам дали няма да промени нещата, които бях планирала.

 :) Тери, явно ще ги промени.

Изтеглих ти тези карти:

                 Кулата                   Звездата                Шестица чаши



Тери, да не си разколебана за някаква мечта? Да си имала надежди за нещо и обстоятелствата да са се променили?
По всичко изглежда, че ще ти се наложи да се разделиш с онова, с което си свикнала. С удобството на комфорта. Сякаш прекалено дълго си градила нещо, може и по навик. Вселената казва да направиш промени, да промениш реда, в който живееш. Може и малко силом. Не се тревожи за мечтите си, ще имаш нови. Но първо да разбереш себе си, да стигнеш до центъра на желанията си. Да няма нещо, което си изоставила и сега се налага да "поливаш" отново, за да го възродиш?
Ще ти се иска да се върне нещо от миналото. Може някакви спомени за безгрижно време да те карат да бъдеш меланхолична. Явно е имало по-безгрижни дни, за които ще ти е мъчно.

Последната карта е Рижар жезли. Но обърнат. По-скоро до край на период, който си споменала, ще ти е блокирано. Дори да искаш да направиш нещо ново и различно, може да нямаш нужната енергия, мотивация, хъс. Или да си прекалено припряна, да прегориш.
Желая ти успех!  :58: :-* Намери себе си и онова, което истински те радва, силата, енергията, Звездата в себе си.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4002 -: Юли 14, 2016, 11:27:34 am »
Аман от тази кула, миналото лято май пак ми излиза. Не е ли странно кулата и звездата една до друга, като значението на всяка от тях противоречи на другата?

Ема, четох за рицар жезли, че означава пътуване зад граница, емиграция, при мен всъщност най-важното е едно пътуване в чужбина, което съм планувала. Като е обърната картата означава ли проблеми с него?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4003 -: Юли 14, 2016, 12:55:11 pm »
Тери, не е странно, че Кулата и Звездата са една след друга. В колодата таро те реално са една след друга - 16 и 17 карта са.
Таро са приказка за едно пътуване - на човек, на душа. Всяка приказка има своите мигове на възходи и падения, всяко пътуване има промени. Кулата е 16-ти голям аркан. Когато плановете ти са се променили. Когато структурата ти се разпада. Тръгнал си през еуфорията, ентусиазъм, смелостта да потеглиш някъде - Глупак, минаваш през първите по-реални крачки, които зависят от теб - Маг, през нуждата да разбереш смисъла, скритото в пътуването, да послушаш интуицията си - Висшата жрица. И така нататък. В един момент може да си построила неправилен план, да вървиш по своя път вече по инерция, по навик. Идва Кулата - променя всичко, марсова карта. Събаря твой ред. След Кулата идва Звездата - за да потърсиш отново себе си, центъра на енергията вътре в теб, да повярваш отново, да сътвориш нови мечти, които да са ти пътеводна светлина в мрака.
Тази комбинация от карти се гледа като нещо лошо. Но аз не бих казала, че е лоша комбинация, дори да е малко разрушителна. Защото те изкарва от навиците и ти дава шанс отново да намериш онова, което те радва и е смисъл за теб. Дава ти шанс да повярваш, да се изпълниш с надежда. Не случайно след Звездата е Луната. Когато си прекалил с мечтите, че чак си загубил връзка с действителността. И Луната идва да ти напомни, че всичко е цикъл. Сега си минал Кулата, Звездата, но не винаги ще си на върха или на дъното. Има новолуние и пълнолуния - раждане и край.

Да, Рицар жезли се свързва с юпитеровите неща, в това число и пътуванията в чужбина, срещи с чужденци. Когато е обърната тези неща не се случват плавно и лесно, може да има спънки, блокажи. Просто не е толкова хармонично.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4004 -: Юли 14, 2016, 03:21:39 pm »
Благодаря, Ема! :58:
Frankly, my dear, I don't give a damn.