Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644421 пъти)

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4005 -: Юли 16, 2016, 12:50:58 pm »
Павла, май ще се опитва да ти наложи някакво мнение. Изпадна един Крал мечове. Може би да успее да те убеди по интелигентен начин в нещо.

Изтеглих тези карти

Кралица жезли               Отшелникът(обърнат)                  Шестица мечове



Мила Емма привет, това открих като инфо за обърнат Отшелник , то и ти същото си написала е трябваше по-натам да се случи , но вече се реализира. Въпросът ми беше за до края на лятото , но ситуацията се разведрява по-рано!!!Поне аз обърнат Отшелник тълкувам все едно човек е изгубил почвата под краката си. Нещо му се е случило, което го е разклатило.
Държал се е за мечтата си дълго време, но тя е била проективна на това, което според всички означава щастие. Позицията, състоянието на Отшелника, е като на удавник в обширно море, без близка земя на хоризонта. И най-лошото е, че човекът все още си представя илюзорната светлина в тунела
  :)
Тази огнена и властна кралица ще играе роля във вашите отношения...
Ти самата може да проявиш темперамент, да поискаш да контролираш ситуацията. Но ще дойде момент на отдалечаване, самозаблуда в името на преоткриването на себе си. По-скоро ще има някаква изолация, трудна комуникация поради неразбиране на собствените нужди. В край на периода ще ти се иска да се отдръпнеш от цялата тази ситуация. И да поемеш глътка свеж въздух, да загърбиш старото. Ще пожелаеш да акостираш на нов бряг.   :38:

Последната карта е Крал пентакли. Може някой заземен и успял човек да е причина за отдалечаването.  :58: :-* Да си водена от практичност или желание да направиш най-доброто за себе си.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4006 -: Юли 20, 2016, 11:47:13 am »
Относно здравословно състояние на близък, попитах дали ще можем да подобрим състоянието му. Нещо ме озадачиха тези карти, вие как бихте ги тълкували:

Кралица чаши - 3 чаши - 2 чаши

Ако някой има желание да изтегли също карти за този въпрос, ще съм благодарна.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4007 -: Юли 20, 2016, 11:56:21 am »
ще трябва да си пие лекарствата. но може и да показват желанието ти да помогнеш

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4008 -: Юли 20, 2016, 12:13:00 pm »
Благодаря ти, Клер, без съмнение имам огромно желание да помогна. С толкова много чаши и на мен първата ми мисъл беше, че ще трябва да му даваме да пие нещо, за да има подобрение. А и тази последна 2-ка чаши дали не означава, че ще си има нужда от постоянно и близко обгрижване този човек. По 3-ка чаши имам надежди, че положителен резултат ще има.  :017:

aira1991

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4009 -: Юли 20, 2016, 01:10:15 pm »
Ето и картите който теглих с въпрос,, колкото и да е глупав,,
Аджаба .....какво иска въпросния господин от мен.....
Цепя на 3 чаши
4 Пентакли..............Асо чаши................колесница

Нещо му е доскучал сем.живот явно някакво разочарование има в отношенията му.по 3 Чаши иска само да се позабавлява нищо сериозно ,емоции ще има, ама това Асо нещо ми е слабо за любовни трепети .Колесницата не е  чувствителна карта, тя е целеустремена и знаеща какво иска, а и как да го постигне с нея човек си налага волята
И аз теглих допълнителна карта  3 Жезли

Е поставили сме ,,колците,, на земята и искаме нови хоризонти начален импулс за нещо, готови сме за промяна ама нещо ни е само в главата тук реализация е рано
Бих желала за мнение че съм пристрастна

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4010 -: Юли 20, 2016, 06:10:59 pm »
Къде е изгубената обица? г.РП/ жрец - 6п - 5ч
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4011 -: Юли 20, 2016, 10:52:47 pm »
Звезда-7 жезли -Светът/9 пентакли -изпаднаха заедно.
Става въпрос за кариера и публичен ангажимент на близък. Аз теглих карти. Мнения?
De omnibus dubitandum est

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4012 -: Юли 21, 2016, 09:35:26 am »
Звезда-7 жезли -Светът/9 пентакли -изпаднаха заедно.
Става въпрос за кариера и публичен ангажимент на близък. Аз теглих карти. Мнения?

Много ли си харесва работата? Май да :) Ще влага усилия и няма да отстъпва. Или ще му се наложи, или той самият е с такава нагласа. Успешно ще му е. И публичната изява се вижда - Светът. За мен всичко ще е ОК.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4013 -: Юли 21, 2016, 09:56:02 am »
Къде е изгубената обица? г.РП/ жрец - 6п - 5ч

Ако скоро си купувала нещо за дома, чаши, алкохол, вода.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4014 -: Юли 21, 2016, 07:37:00 pm »
Къде е изгубената обица? г.РП/ жрец - 6п - 5ч

Половинката я намерил на входната врата.
Емма,

 :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4015 -: Юли 21, 2016, 10:29:18 pm »
Звезда-7 жезли -Светът/9 пентакли -изпаднаха заедно.
Става въпрос за кариера и публичен ангажимент на близък. Аз теглих карти. Мнения?

силна ли е конкуренцията, страхува се, че не той ще е избраният
звездата е тежка карта - бележи състояние на продължително възстановяване - нещо преживяно все още отеква
СВ/9 върши работа за признание при публична изява, макар да е малко самотно на върха, за кариера - не съвсем

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4016 -: Юли 22, 2016, 08:54:15 am »
Благодаря, delphin и abroad  :)

Много ли си харесва работата? Май да :) Ще влага усилия и няма да отстъпва. Или ще му се наложи, или той самият е с такава нагласа. Успешно ще му е. И публичната изява се вижда - Светът. За мен всичко ще е ОК.
Харесва си я, но в случая става въпрос за промяна - Way Out & Way Up. Изтегля се от проект, от който не искат да го пуснат, към проект, в който не могат да го чакат :-).

силна ли е конкуренцията, страхува се, че не той ще е избраният
звездата е тежка карта - бележи състояние на продължително възстановяване - нещо преживяно все още отеква
СВ/9 върши работа за признание при публична изява, макар да е малко самотно на върха, за кариера - не съвсем

Конкуренцията не е силна, но е силно мотивирана :-). Той е избраният, но пробват да го откажат с не много читави методи. Публичната изява е предшествана от опити за компрометиране. Засега неуспешни, до тук Силата е на негова страна.

Ще допълня ОВ. Скоро. Благодаря отново.
De omnibus dubitandum est

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4017 -: Юли 27, 2016, 08:33:19 pm »
Изтеглих Таро за моите здравословни лутаници:
9 мечове-Императрицата-2пентакли обърната
Накрая-Крал мечове
10 пентакли изпадна при разбъркването.
Първата ми е ясна- моя милост в последните дни.
А другите?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4018 -: Юли 27, 2016, 08:51:37 pm »
Корея, по картите се вижда, че си наплашена, най-вече от собствените си мисли и предположения за здравословното си състояние. Проблемът ти е стар, може да е бил латентен до момента или да има тенденцията да бъде хроничен. Нещо бъбречно ли е или костно-ставно, или някой орган се е "вцепенил"?
Ще ти се наложи да съчетаеш два метода на лечение, било то лекарства и диета, или диета и билки, или едното от двете и например няккава друга манипулация. Но сама няма да се справиш, ще ти трябва специалист. Не се притеснявай, ще намериш точния лекар и всичко ще бъде наред :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4019 -: Юли 27, 2016, 09:20:14 pm »
Корея, ще опитам и аз по твоите карти... Ако не съм точна, прощавай!

Понесла си голямо психическо натоварване в комбинация от огромна доза страх, което е довело до тотално блокиране. Не знаеш какво да правиш. Усещаш се безпътна и търсиш обяснение в астрологията, която като топла завивка те "пази" (букв. на картата). Империатрицата + 2 П об. и изпадането на 10 П според мен показват физическото проявление - нещо, което засяга женското начало и има момент на наследственост (10 П). Няма баланс и вероятно има липса на важни микроелементи и витамини в организма. Крал М - за мен това е консултацията със специалист, лекар.
Може да отнеме малко повече време, но държиш успех и ще се справиш!