Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644827 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4020 -: Юли 27, 2016, 11:19:07 pm »
Благодаря за тълкуването!
 Аз наистина още съм в дилема как да постъпя, допуснах грешка в избора си на лекар( при два пъти разпаднала се телефонна връзка си го помислих, че това не е моята лекарка и то и така се оказа) и сега вероятно ще предпочета мъж.
Изпадналите 10 пентакли са като изпадналото ми спокойствие , а двойката може би е колебанието ми какво да правя оттук нататък.
Да, заболяването , за което се предполага , че може да имам , е свързано с блокиране и дегенерация на неврони.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4021 -: Юли 28, 2016, 11:29:06 am »
наплашена си и правиш от мухата слон. но скоро ще решиш какво да правиш и ще получиш ясна диагноза /ако такава все още липсва/.
извън картите - това някакво нарушение на периферната нервна система ли се води?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4022 -: Юли 28, 2016, 06:16:28 pm »
При въпрос дали даден човек ще започне нова работа, как бихте тълкували такава подредба:

4 жезли - 4 меча - 7 меча

Имам колебания какво да мисля.  :017:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4023 -: Юли 28, 2016, 06:23:56 pm »
При въпрос дали даден човек ще започне нова работа, как бихте тълкували такава подредба:

4 жезли - 4 меча - 7 меча

Имам колебания какво да мисля.  :017:

Ако има вътрешен човек - да. Иначе - не.

Извън темата, но днес поредната новина за такива "връзки" ме остави в потрес - млади и с възможности хора се изместват от невежи и смотани връзкари. Извинявам се отново за спама!!!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4024 -: Юли 28, 2016, 06:34:09 pm »
Благодаря ти, Скорпионче.

За жалост това, от което се възмущаваш и с право, върви навсякъде по света. Обличат го в далеч по-благозвучната дума "препоръки".  ::)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4025 -: Юли 28, 2016, 08:19:44 pm »
При въпрос дали даден човек ще започне нова работа, как бихте тълкували такава подредба:

4 жезли - 4 меча - 7 меча

Имам колебания какво да мисля.  :017:

Има ли конкурс за длъжността?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4026 -: Юли 28, 2016, 08:27:26 pm »
Да, има конкурс, но ще кандидатства и на други места. Може да си поукраси автобиографията, както се прави по принцип, но няма кой да му ходатайства конкретно за някоя позиция. На пазарен принцип трябва да го изберат. O:-)

Има още нещо. Възнамерява да преувеличи едно нещо в СВ-то, за да му върши работа по-добре и има човек, който ще потвърди при нужда. Дали пък затова не ми излезе 7 меча? :017: Обаче на интервю ще трябва да си го защити и да звучи достоверно. Не е нещо прекалено, реално го има опита, но не там, за където ще заяви.

4 меча ме хвърля в големи размисли. Някои го тълкуват и като служители в лечебни заведения. А за такова място може да получи действително подкрепа от шефа на клиника. Но засега не мисли за този вариант уж, това е нещо съвсем отделно и различно от кандидатстванията му.
« Последна редакция: Юли 28, 2016, 09:40:33 pm от Bobolina »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4027 -: Юли 28, 2016, 11:23:59 pm »
Да, има конкурс, но ще кандидатства и на други места. Може да си поукраси автобиографията, както се прави по принцип, но няма кой да му ходатайства конкретно за някоя позиция. На пазарен принцип трябва да го изберат. O:-)

Има още нещо. Възнамерява да преувеличи едно нещо в СВ-то, за да му върши работа по-добре и има човек, който ще потвърди при нужда. Дали пък затова не ми излезе 7 меча? :017: Обаче на интервю ще трябва да си го защити и да звучи достоверно. Не е нещо прекалено, реално го има опита, но не там, за където ще заяви.

4 меча ме хвърля в големи размисли. Някои го тълкуват и като служители в лечебни заведения. А за такова място може да получи действително подкрепа от шефа на клиника. Но засега не мисли за този вариант уж, това е нещо съвсем отделно и различно от кандидатстванията му.

Еми притеснява се човека, може да му се иска да се скрие и това, което споделяш за преувеличението идеално пасва на вътрешното му състояние.  Но ще му се наложи да се изправи пред конкуренцията и да защитава нивото си. Така че, аз бих казала, че ще го вземат на работа.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4028 -: Юли 29, 2016, 11:39:55 am »
Преди известно време четох тук, мисля, че беше пост на Скорпиончето, че 10 меча и 3 меча на трета позиция дават отговор "да". :017: В такъв случай тази подредба с въпрос "Мъж ще разговаря ли с жена?" като "да" ли тълкувате, предвид и другите 2 карти:

Паж чаши - Асо пентакли - 3 меча

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4029 -: Юли 29, 2016, 06:01:10 pm »
Как се чувства след промененото ми отношение? г. дявол/ 5ч - жрицата - звездата



В следващите три месеца ще настъпи ли промяна в отношенията ни(с мъж)? г. маг/ слънце - 9п - КП


По първи въпрос - обидена ми била и не очаквала подобен тип отношение от моя страна. По втори въпрос - никаква промяна, пълна проява на кп.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4030 -: Юли 30, 2016, 05:10:20 pm »
Причината за внезапното напускане на В? г. отшелник/ сс - асо чаши - 9п
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4031 -: Юли 30, 2016, 06:14:10 pm »
Причината за внезапното напускане на В? г. отшелник/ сс - асо чаши - 9п

Имал е нужда от промяна. От прекъсване на нещо, което не му е носило развитие или има нещо, което го дърпа надолу. Обърква го. Може да е бил емоционален, когато е взел решението. Но ще се окопити сякаш. И ще се порадва на живота. Може да има нужда от усамотяване, за да намери себе си и какво истински го радва този човек.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4032 -: Юли 30, 2016, 06:21:50 pm »
Емма,  :-*

Ние, колектива, предположихме развод, тъй като това не се случва за първи път - да напуска изневиделица и после пак да се завръща, заради семейни проблеми.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4033 -: Август 03, 2016, 12:05:13 pm »
Ще допълня ОВ. Скоро. Благодаря отново.

ОВ на Ов-то. Мина и публичното представяне. Имаше сблъсък, но конкуренцията се оказа много колеблива и изненадващо беззъба. С две думи здравите сили победиха. И новият проект се оказа голям батак, голяма мобилизация и яко бачкане. Човекът е щастлив и доволен. Той обича да рие. Като връщане в къщи му е.
De omnibus dubitandum est

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4034 -: Август 12, 2016, 05:18:26 pm »
Емма, ще може ли да ми дръпнеш карти с въпрос "до 3 месеца ще се преместя ли на мястото на колежката ми С? Разбрах, че е получила изгодно предложение за работа, и ако напусне ще питам да се преместя на нейното място.

 :-* :38: :58:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."