Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644671 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4065 -: Септември 25, 2016, 08:07:27 pm »
Няколко въпроса ме мъчат, но не знам като как да ги задам, а и дали мога да получа отговор чрез Таро.
Става въпрос за избора на училище на сина ми.
Някой навит ли е да ми "гледа"? :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4066 -: Септември 25, 2016, 11:26:37 pm »
Аз чак утре вечерта бих могла. Да не се колебаеш за две училища? Така бихме могли да спретнем някоя подредба.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4067 -: Септември 26, 2016, 08:20:48 pm »
Аз чак утре вечерта бих могла. Да не се колебаеш за две училища? Така бихме могли да спретнем някоя подредба.

Той е приет по първо желание, но реда го избра баща му. Детето искаше МГ, а ние го записахме в Първа езикова.
Сгрешихме ли? Добре ли е това училище за него?

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4068 -: Септември 27, 2016, 12:30:20 am »
Бихте ли ми изтеглили карти, ако ви се занимава с въпрос ,,Х има ли интерс, симпатии към мен?  :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4069 -: Септември 27, 2016, 09:58:00 am »
Той е приет по първо желание, но реда го избра баща му. Детето искаше МГ, а ние го записахме в Първа езикова.
Сгрешихме ли? Добре ли е това училище за него?

Уране, зададох въпрос как ще се развие детенце в това училище и до каква степен ще му е полезно.
Хубави карти се наредиха, на мен лично ми харесаха.

          Кралица жезли               Десетка пентакли                  Висшият жрец



Кралицата по мое мнение показва, че нещата са се случили малко с натиск от ваша страна. Особено ако ти и мъж ти имате огнени елементи из хороскопа си, защото тя е огнена кралица. Може би сте били по-властни, доминиращи, поналожили сте мнението си, което е реално ситуацията.
Но Десетката пентакли говори за просперитет, за успех и финализиране на някакво начинание, което може да е свързано и с материални придобивки. Когато човек се чувства доволен от постигнатото и има подкрепа на близките си, особено на семейството. Според мен ще има моменти, в които ще трябва да бъдете по-подкрепящи към него.
Висшият жрец - явно в това училище се държи на някаква традиция, не бих казала, че е консервативно, но има своите правила, устои. Тази карта символизира учението като цяло, учителите. Сигурно ще намери някой учител, който много да му допадне и да следва, по-скоро способен да му покаже кое е стойностното, кое си струва. Дори в началото да му е малко хаотично, ще успее да сложи ред и да учи, да получава добри знания.

Последната карта е Колелото на съдбата - някои неща за извън вашите планове. Може би така е рекла съдбата, не само вие. Картата показва, че нещо се е задвижило, върви в посока издигане, успех, късмет. Но не забравяй, че не винаги може да си на върха. Не се отчайвай, ако има моменти, в които нещо не върви в учението. Пак ще потръгне и ще има успехите си.

Според мен картите са хубави и с големите аркани - ще му е важно.

Изтеглих карти и за математическата гимназия, ей така... любопитство. Какво би се случило, ако ще учи там. Картите не са така благоприятни по моему.

Осмица чаши             Асо жезли               Четворка жезли

Явно е смятал това училище за път, по който ще намери себе си. Но може да се чувства там малко самотен, сам да иска да се изолира в търсене на важното, значимото. С толкова чаши, емоционалното ще да е било важно. Да не е търсил някаква страст?
Последната карта е Дяволът... Идва ми като идея, че има нещо изкушаващо за него в това училище. Но по-скоро е можел да се впусне в някакви странни търсения на себе си, да се докосне до неща, които ще са по-изкушаващи. Бе, изплюй камъчето, Еммо...  :85: Мина ми през главата, че може да се докосне до наркотици, алкохол - чашите, нуждата от усамотение и Дяволът - зависимостите, въвличането в прекалено материалния свят.
Четворка жезли символизира дома, домашното огнище, когато се радваш на живота. Което отново ми подсказва, че в това училище е можело да се наслаждава повече на почивката, забавленията или да има нужда от отдих, да се прибере у дома...


За мен сте направили добър избор, макар и малко налагащо.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4070 -: Септември 27, 2016, 10:07:09 am »
Бихте ли ми изтеглили карти, ако ви се занимава с въпрос ,,Х има ли интерс, симпатии към мен?  :58:

Перла, ти ли си с разбито сърце, той ли? Има ли страдащи? Изпадна една Тройка мечове.

     Тройка жезли           Кралица пентакли                Висшият жрец



Тези карти не преливат от сексуалност и любов, но не са лоши.

Явно вижда в теб нещо ново, което може да му се случи, съвсем в началото е и му е интересно. Като онези трепети, когато ти предстои пътуване до ново място. Има жар/плам - тройка жезли.
Ти ли си тази, която се прави на по-зряла, умерена, заземена? Имаш ли земя в хороскопа си, силен Сатурн, Козирог? Може би вижда в теб жена, която може да се радва на живота, има вкус за хубавото, да му изглеждаш стабилна. И сякаш има какво да научи от теб или взаимно да се учите един от друг. Сигурно би ти се доверил за нещо, по-вероятно е имал нещо объркване в живота и му се иска да подреди събитията, да потърси нещо сигурно.

Последната карта е Петица чаши.
Твърде интересно - или има някой разочарован, емоционално наранен, загубил вкуса за хубавото в живота. Или в резултат може да не сте идеално щастливи и удовлетворени от познанството си.

Желая ти успех.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4071 -: Септември 27, 2016, 10:54:26 am »
Ема,здравей  :)
Бих искала да помоля ако е възможно за въпрос относно отношенията ми с един мъж. Пред разпад са, да не кажа,че май не виждам надежда....
Раздяла ли иска И.?
Благодаря предвярително!

Слънчев и усмихнат ден.
 :58:

princesata

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4072 -: Септември 27, 2016, 06:32:35 pm »
Emma, може ли да погледнеш и за моите взаимоотношения с М. Доста сложна ситуация, интересува ме какво се очаква за в бъдеще от тази любов, защото е много силна и голяма, но някакси все се разминаме.
Благодаря от все сърце :-*

Само напомням. Ако имаш време моля те Емма да погледнеш.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4073 -: Септември 27, 2016, 07:58:40 pm »
Ема,  :38:!
Да, с огнен елемент сме и двамата с баща му /стелиумен овен/.
Дявола- тънката лайсна- да му е лесно. Голям мързел е- стелиумен лъв /Да ме прощават лъвовете. :)/.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4074 -: Септември 27, 2016, 08:39:06 pm »
Звучиш ми като мен, Уран. Точно такъв стелиумен Лъв, но по-малък. Същата дилема, същото решение. Езиците победиха математиката.  :012:
De omnibus dubitandum est

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4075 -: Септември 27, 2016, 11:04:02 pm »
Emma, изключително съм ти благодарна за отговора и отделеното време :58:
Все от някъде се почва и това ме устройва за сега  ;) Важното е че има плам, а по нататък и пожар може да стане знае ли се  :012:
Долкото знам преди няколко месеца се е разделил с дългогодишната си приятелка, може би тройка мечове това показва. Явно все още не му е минало и е разочарован.
Правилно си ме описала по-умерена съм. Иначе съм си чисто воден знак и тук там нещо огнено се мярка :012:
5 чаши дали не описва, поведенето му...Не показва открито, че има симпатии, но на няколко пъти го засичам да ме гледа скришно, но аз нали съм си хитруша го хващам. 
« Последна редакция: Септември 27, 2016, 11:20:19 pm от _perla_ »

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4076 -: Септември 28, 2016, 09:58:00 am »
Здравейте на въпрос какво мога да очаквам в личен ,любовен ,интимен план в близките месеци до година се подредиха: 6Меч/Крал чаши/9 Пентакли, отдолу на колодата 3 мач. Изглежда ми като ,раздяла, заминаване , но за добро . Ще се радвам да споделите и вие мнение, относно   тези карти  :)
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4077 -: Септември 29, 2016, 07:55:43 pm »
От вторник си имам нова колода таро: Завещанието на Божественото на Сиро Марчети. Уникално красива и някак по детски забавна. Преди 3 седмици ми се случва случка - напипвам едно топче под мишницата си и ме боли ама яко - ей тъй изведнъж се появи. Седях, чудих се и влязох във филма. След седмица се сещам (да му го туря на залюхания Нептун дето ми е върху Слънцето), че е лимфен възел, а те нормално е понякога да се понадуят. Сещам се и, че със компрес от риванол се оправят. Отивам купувам си 2 шишета и се прибирам в къщи и... то взе, че ми мина...  :043: :043: :043: Обаче още не са ме пуснали ония от филма дето ме нахапаха и решавам да ходя на лекар и преди да отида решавам да дръпна две карти от новото таро да ми кажат какво става. На въпроса: Какво е здравословното ми състояние си тегля Луната и ме избива на смях. На въпроса какво ще каже доктора си тегля Глупака и чувам глас в главата си: нищо ти няма, глупачкоооооо...  :D :D :D :D :D Такъв хилеж не се бях смяла от месеци, бе братче! Викам си тази колода говори на моя си език!  :57: Много ясно, че доктора като ме прегледа ми казва: здрава си като бик и изобщо не се втелясвай за такива дребни неща!  :012: :012: :012:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4078 -: Септември 30, 2016, 06:57:55 pm »
Карти относно предстоящо събитие:

Асо пентакли - Кралица пентакли - Крал меч

Заради Крал меч на 3-та позиция бих казала, че ще се случи и то по категоричен начин, а и Кралица пентакли е една доста доволна кралица :) . Обаче Асо пентакли на първа си показва много точно колко силно е желанието за това събитие, че е мечта, тогава да не би Кралят да идва като проекция? Вие как бихте тълкували?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4079 -: Октомври 03, 2016, 10:16:32 am »
попитах един разговор как ще се отрази на взаимоотношенията с приятеля ми

4 меча - асо пентакли - крал жлези

изглежда, че ще се задейства някак, по-скоро на материално ниво. може и да предприеме действия, които е отлагал.