Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644562 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4155 -: Януари 15, 2017, 12:05:02 am »
Най обичам да ме "спасяват", с опити да бръкнат под полата, фанатични вярващи християни. С душици чисти и леки като перце.  :lol_hitting:

Към много неща мога да бъда толерантна, но не и към глуповати манипулации. Не съм им от средата, не могат да слагат знак на равенство между техните обичайни реакции и моите. Цял живот се опитвам да го докажа, никой не чува. И всеки се опитва да ме "пребоядиса" по свой маниер, както него го устройва.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

flambe

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4156 -: Януари 28, 2017, 07:44:14 am »
Здравейте. Дали някой ще може да ми изтегли карти на въпроса "Какво чувства Х. към мен, как ще се развият отношенията ни?".  От известно време съм в една странна ситуация, в която уж не се случва нищо, но всъщност се случва много.  Много съм объркана и не мога да разбера дали всичко е плод на моето въображение или действително има нещо.  Ще съм много благодарна ако някой се включи :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4157 -: Януари 28, 2017, 06:41:49 pm »
flambe, помислих те за друг участник от форума. Недочела. Хванах картите и тогава осъзнах, че съм в грешка. Заради този хубав аватар и неволната ми грешка реших, че е някакъв знак. И ти изтеглих карти на въпроса.

Крал Жезли      Светът            Двойка пентакли



Явно този мъж е много активен, действен. Прави нещата с голям ентусиазъм. Може би малко властен. Има чар, харизма. И обича да докарва ситуациите до пълен край.
По мое мнение съвсем скоро може да разбереш повече за отношенията ви. Но това да е като преломен момент. Или това да е връхната им точка, или да минат на по-друг етап.
Навярно на него му се налага да съвместява две неща, може и повече. И заради това да му е трудно да отдаде вниманието си само на теб.
Да не е обвързан?

Последната карта е Тройка мечове. Или е бил наранен, или ти си наранена. Но може би има скрита болка у вас.

Стреми се да не си едната страна, с която жонглира.  :08:

Желая ту успех! И дано скоро разбереш каквото ти е необходимо. Според мен ще има движение. И ще трябва да направите взаимен компромис.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

flambe

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4158 -: Януари 28, 2017, 07:11:13 pm »
flambe, помислих те за друг участник от форума. Недочела. Хванах картите и тогава осъзнах, че съм в грешка. Заради този хубав аватар и неволната ми грешка реших, че е някакъв знак. И ти изтеглих карти на въпроса.

Крал Жезли      Светът            Двойка пентакли



Явно този мъж е много активен, действен. Прави нещата с голям ентусиазъм. Може би малко властен. Има чар, харизма. И обича да докарва ситуациите до пълен край.
По мое мнение съвсем скоро може да разбереш повече за отношенията ви. Но това да е като преломен момент. Или това да е връхната им точка, или да минат на по-друг етап.
Навярно на него му се налага да съвместява две неща, може и повече. И заради това да му е трудно да отдаде вниманието си само на теб.
Да не е обвързан?

Последната карта е Тройка мечове. Или е бил наранен, или ти си наранена. Но може би има скрита болка у вас.

Стреми се да не си едната страна, с която жонглира.  :08:

Желая ту успех! И дано скоро разбереш каквото ти е необходимо. Според мен ще има движение. И ще трябва да направите взаимен компромис.

Emma, много благодаря за отговора  :58:

Не е обвързан, но е много зает.  Много точно си го описала  :) Колкото до тройката мечове - постоянно се нараняваме взаимно без да го искаме.
Дано скоро наистина има някакво развитие, че е голяма агония така. Благодаря ти, че откликна, успех и на теб!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4159 -: Февруари 08, 2017, 01:21:03 pm »
Тези са за Ема като ги сложи на голо с котета на рамо и да метне картите в розовата леха в двора  ;D

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4160 -: Февруари 22, 2017, 12:42:51 pm »
 Момичета здравейте,
бих искала да помоля ако някой от вас има желание да нареди карти за мен.Аз горе долу се справям или поне опитвам, но в случаите когато съм разстроена не се получава никак...
За пореден път съм в раздяла с човек, с който много трудно вървят нещата..кърмично е доста според мен...
Въпроса ми е ...приключи ли всичко между нас като партньорски отношения ?
Благодаря от сърце!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4161 -: Февруари 22, 2017, 01:15:53 pm »
Въпроса ми е ...приключи ли всичко между нас като партньорски отношения ?

Мога да ти отговоря накратко, няма да съм така подробна и изчерпателна като Ема. Тя напоследък почти не пише тук, пробвай да я потърсиш на нейната фейсбук страничка, зеленото бутонче под аватара.

Много странни и объркани карти изтеглих, чудя се дали ще успея правилно да ги интерпретирам.

Ситуацията с тази връзка при теб в момента е представена от следните карти:

Кралица жезли, Паж жезли /обърнат/, Шестица пентакли.
Завършваща карта – Асо пентакли.

Жезлите говорят за импулси, страст, ентусиазъм, за някой активен, огнен типаж. Не е изключено първите две карти да сигнифицират началния етап от връзката. Бурно и внезапно ли е започнала, с доминиращо сексуално привличане? Тип прелъстяване? За това загатва обърнатият Паж жезли – нерешителност, непостоянство, психологическа неготовност, инфантилност. Загатва за допусната грешка, неправилен подход на началния етап на връзката. Камъче, което преобръща каруцата впоследствие. Не е изключено първоначално единият партньор да не е бил истински привързан /пажът/, да е нямало дълбочина в чувствата, а по-скоро тръпка, вълнение, сякаш е тръгнал на лов. Впоследствие нещата преобръщат ли се? Третата карта говори за необходимост да се установи баланс – в тези отношения някой от двамата е трябвало да се научи да дава /не само в материално изражение, може и да отдава енергия/, ако първоначално е само получавал. Не е изключено да е имало някаква едностранчивост и затова връзката да не е прокопсала. Но третата карта говори за взаимен обмен, няма значение какво се споделя и разменя. Това е етапът, към който е трябвало да преминат отношенията. Може би като своеобразен урок. Този, който е получавал, се учи да отдава, да има баланс, двустранно протичане на енергиите.

Завършващата карта обаче е с положителна символика, това е една от най-благоприятните карти в Тарото. Според традиционните тълкувания тази карта носи щастлив завършек, благоприятен обрат. Понякога картата носи и сексуален символизъм. Не виждам окончателна раздяла тук, по-скоро е загатнат някакъв шанс.



« Последна редакция: Февруари 22, 2017, 01:19:10 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4162 -: Февруари 22, 2017, 01:23:22 pm »
Lilla,
Първо да благодаря за времето, което отдели!!!
Второ, просто не можеш да си представиш колко точен анализ направи. Още от началото нещата тръгнаха трудно, но после той някак ме допусна до себе си....сексуалността не е водеща за него обаче. Сега критиката е към мен, че съм свикнала наготово всичко и не полагам усилия...
Лошото е, че просто каза...не мога да чакам, ти няма да се промениш...има здравословни проблеми и ме обвини във всички грехове..липса на съчувствие, помощ...всичко...
Но как да продължи човек, когато насреща ти пожелават да намериш мъж, който да те обича?

При всички положения картите и прочита отговарят за ситуацията 100%  и благодаря отново  :58:

Victoria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4163 -: Март 05, 2017, 04:51:34 pm »
Здравейте, момичета!
Аз съм съвсем нова тук, така, че ако оплескам нещата някъде, моля да бъда извинена :) От известно време се опитвам да си редя Таро на себе си, но..... може би не интерпретирам нещата добре. Но сега съм в една не много приятна позиция, в която не зная изобщо какво да направя с живота си и себе си. Бих искала да си сменя професията, но не зная с каква, тотално объркана съм и колкото повече мисля и се фокусирам върху това, толкова по-зле стават нещата. Целият ми живот (личен, професионален и социален) е тотална катастрофа, та, ако някоя от вас мили дами има време и желание да "ми хвърли едни карти" и да ме насочи нанякъде ще бъда безкрааайно благодарна.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4164 -: Март 05, 2017, 07:18:19 pm »
Ти си за по–подробна подредба, проблемът е комплексен. Само с 3 карти не става.

Понякога хвърлям карти, но не се ангажирам с трудоемки подредби, не винаги имам и време. За мен Тарото не представлява професионален интерес, само астрологията.

Потърси Emma.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Victoria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4165 -: Март 05, 2017, 10:39:15 pm »
Много благодаря за бързият отговор и съветът! :)

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4166 -: Март 07, 2017, 11:01:55 pm »
Да попитам и аз. От няколко месеца се появи от нищото мъж от миналото. И ,ако до скоро разговора беше приятелски то от дни е и снамерения и претенции. Твърди , че е напуснал бившата си ,заради кочто се разделихме , та въпроса ми е ;
разделени ли са В и Ц - назовани по име и какво иска от мен? какви са намеренията му към мен?

Благодаря ви много

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4167 -: Март 09, 2017, 10:27:33 pm »
Да попитам и аз. От няколко месеца се появи от нищото мъж от миналото. И ,ако до скоро разговора беше приятелски то от дни е и снамерения и претенции.

Не правя големи подредби, изтеглих няколко карти.

И ето какво се падна относно ситуацията при теб относно В.:

Луна /обърната/, Императрица /обърната/, Рицар жезли – не ми стана ясен и изтеглих още една уточняваща карта към него, падна се Петица пентакли /обърната/. Завършваща карта – Четворка мечове /обърната/.

Според мен има доста неясни моменти в тази ситуация. Първата карта може да символизира и твоите съмнения, подозрения – изтеглих я, за да преценя твоето състояние. По обърната Луна може да има и проясняване на някаква ситуация. Ако има лъжа, тя да бъде своевременно разкрита, преди да резултира в сериозни щети. Също така тази карта може да загатва за това, че някой иска да използва друг човек за постигане на лични интереси. При всички положения е знак да се внимава.

Втората карта е по въпроса дали наистина се е разделил с Ц., както ти е казал. По обърната Императрица не е изключено или да има временен застой в техните отношения, отчуждаване, дистанциране, може и временна раздяла. Със сигурност има някакъв проблем с жената.

Третата карта е за него – в какво състояние пребивава и какви са му мотивите. Ако се разгледат двете карти в комбинация, има вероятност да е претърпял някаква загуба. Да речем, първоначално да е подходил твърде авантюристично, може да става въпрос и за някакъв проект. Или да е водил начин на живот, при който не се е съобразявал особено със своите възможности. Има голяма вероятност да е изгърмял с някаква сума пари или да има сериозни финансови затруднения. Каръшки период, но като следствие на негова непредпазливост, твърде необмислено и опортюнистично поведение. Обърната Петица пентакли беше конкретно по въпроса за скрития му мотив. Да изпроси внимание, жалост, подкрепа – морална или материална.

По обърната Четворка мечове се запитах какви намерения ще заяви към теб. Може да има привидно пораженческо поведение или да се опитва да ти въздейства, изтъквайки, че е преживял или преживява тежък период. Тази карта наистина се свързва със самота. Не е изключено да не лъже и наистина да е временно разделен с жената Ц. Но вероятно има някакъв интерес да те търси, боя "мечове" има такъв характер – тук няма чувства, сантименти, скрупули. Също така, което е важно да се отчете в случая, тази карта в обърнато положение може да загатва за желание да възстанови нещо изгубено, така че е възможно да демонстрира намерение да възобнови някакви отношения с теб, изтъквайки едни или други аргументи /зависи какво ви свързва с този човек/. Но тази карта не говори за искрени и чисти намерения – тук има хитрост, корист, предпазливост.





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4168 -: Март 14, 2017, 12:59:04 pm »
Лили , много благодаря за интерпретацията на картите.
Отдава ти се много ,защото на 90 процента излезе вярно.
Тя му била омръзнала , лъгала го и искал да приключи , но имал ангажимент .
Стори ми се , че изобщо не е наясно със себе си.
Иначе е голям маг. :012:

Удобно ли е да задам един въпрос за себе си? :)

Ще си реша ли в рамките на втората половина от този месец финансовите проблеми?

Благодаря за правилния прочит и ще се радвам на отговора ти.


Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4169 -: Март 14, 2017, 01:06:14 pm »
По–късно, вероятно надвечер, може да хвърля едни карти. Сега трябва да изпълня служебна поръчка.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui