Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644810 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4185 -: Март 29, 2017, 09:34:56 pm »
Благодаря, акрукс! А картите показват ли, че аз ще бъда въвлечен в евентуален съдебен процес? И за какъв развод става дума?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4186 -: Март 29, 2017, 09:47:40 pm »
Все пак се изкуших да дръпна карти и аз, правя го по изключение предвид преобладаващата ми заетост. Ще помоля в близките дни повече никой да не ми се нарежда на опашката за гледане. Благодаря за вниманието.

Въпросната "ограбена" девойка е представена от Шестица жезли, обърната. Тази карта загатва, че има някакво преекспониране тук, ситуацията е режисирана, хвърляне на прах в очите. И аргументите ѝ не са чак толкова непоклатими, ако се стигне до кръстосан разпит в полицията или каквато процедура се прилага там. Много бързо могат да ѝ свалят гарда – увереността в това, което казва, при нея е само привидна. Блъф и театрална поза.

Къде е телефонът – хм, падна се Император, обърнат. Тази карта хич не ми се връзва с Веско като потенциален крадец. По-скоро може да поставя въпроса дали изобщо е имало телефон, реално съществуващ или реално откраднат. И кой се разпорежда с тази джаджа. Не ми се вижда да е на нейно име даже или като вещ, с която тя да е свободна да се разпорежда. Мътна ми е тази карта, не мога да навържа нещата. Да не е в някоя заложна къща?  ;D

Какъв е смисълът на цялата ситуация – Паж чаши, обърнат. Тук виждам послание, лично за Весо. От една страна картата говори за емоции, които са преходни, скоротечни, бързо ще отмине. Но по-задълбоченото тълкуване на тази карта е свързано с образа на човек /млад мъж/, който се затруднява да си отстоява правата, има тенденция към ескапизъм, реакции на обидено дете, неувереност, ранимост.... Весо, вади бухалката! Тази ситуация може да си се явява като своеобразно изпитание за емоционалната ти стабилност. Постарай се да си изчистиш съзнанието от ненужни емоции, мисли по-трезво и обективно. Също така картата може да загатва и за това /в обърнато положение/, че в резултат на по-интензивни изживявания се е образувал "пробив" в емоционалното ти тяло, говорим за фини енергии. И има тенденция да привличаш различни "паразити" във вид на неприятни хора и ситуации, които допълнително те изсмукват, емоционално и енергийно. Имаш нужда от възстановяване на вътрешния баланс. Помисли за това!

Последната карта е за това как ще завърши цялата епопея в полицията – Крал монети, обърнат. Хм, само обърнати карти. Като цяло бих казала, че вероятно ще остане неприятно усещане след контакта с полицейските служители, с полъх на меркантилност и корумпираност. Вероятно и те работят колкото да отбият номера и искат по бързата процедура да приключат с производството, без необходимата мотивация. Може да останеш и с впечатление, че се опитват да се "спазарят" с теб, за да изкопчат и скалъпят някакво признание. Не се поддавай на това влияние. Но самата ситуация е представена като безплодна, без по-нататъшно развитие.

Да, според мен финансов мотив има, вероятно от страна на жалбоподателката. Тази карта говори за алчност, за желание човек да се обогати за чужда сметка, да изкара парички от чужд джоб. И като цяло тази карта, която е обърната, е символ на корумпирана и цинична корпоративна или институционална среда. В крайна сметка може да ти остане такъв вкус в устата. Но не виждам достатъчно указания колелото да се завърти и да ти докарат някоя сериозна бела на главата. Според мен ситуацията няма потенциал за развитие. Приеми я като опитност, било то и неприятна. И помисли с какво предизвикваш такива злостни и несправедливи атаки отвън, говорим за вътрешната ти нагласа и състояние.

Реших да дръпна още една карта, уточняваща, завършваща – Колесницата. Нейното послание е "Късметът се усмихва на смелите". Това е "бърза" карта – според мен е още едно потвърждение, че ситуацията няма да се проточи дълго във времето.

"Разрушавайки препятствията, унищожаваш всички свои врагове и всички твои желания се сбъдват, ако подхождаш към бъдещето със смелост, въоръжен с осъзнаване на своята правота." /пробвай, при мен дава резултат!  ;D/

Успех!  :)







Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4187 -: Март 29, 2017, 09:52:10 pm »
Благодаря ти много, Лили!!!
Не знам с какво ги предизвиквам, по принцип съм длъжен и се отнасям любезно с всички, но ако заради това ми се качват на главата. Може би на моменти им се струвам разтревожен и си мислят, че може да ми правят номера.

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4188 -: Март 30, 2017, 12:25:21 am »
Лили , и аз като теб не ми върви с жени приятелки.
Това приятелство беше от много години. Чувствам се предадена , омерзена. Дори не искам да повярвам.
Ще бъда благодарна на отговор. :58:

Ще ми върне ли дължимата сума С ? - назовала съм я по име.
И ако да , то скоро ли ще ги върне?
тя ли е фалшифицирала сертификатите или го е направила с някой друг?
Да подам ли жалба в полицията срещу нея?

« Последна редакция: Март 30, 2017, 12:28:02 am от месалина »

месалина

  • Забрана за виждане
  • Full Member
  • *
  • Публикации: 225
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4189 -: Март 30, 2017, 04:19:13 am »
Изтеглих три карти по въпроса ти и една завършваща, обобщаваща.

Ето какво се падна:
1 – Влюбените, 2 – Петица мечове, 3 – Осмица мечове и накрая – Осмица пентакли.

Този път няма нито една обърната карта, но ако трябва да съм искрена, не ми се виждат леки картите.

Обикновено имам навика за всяка отделна карта да задавам уточняващ въпрос, наричам я за нещо. И в случая съм задала следните въпроси:
1 – състояние, положение на питащата
2 – причина за възникналия финансов проблем
3 – път, начин за разрешаване на проблемната ситуация
4 – обобщаващи изводи, т.е. дали отговорът клони повече към "да" или "не"

Всеки си има свой начин на разглеждане, моят подход е такъв.

Твоето състояние е описано като на човек, свързан с някой чрез партньорство. Ако имаш да вземаш някакви пари, може да са по тази линия, на някакво бизнес сътрудничество. Също така картата загатва, че си изправена пред някакъв избор, оттук нататък как да действаш, как да постъпиш, какъв начин да избереш. И сякаш повече си склонна да послушаш гласа на сърцето, да постъпиш, водена от чувства, пристрастия. А може и такъв поход да е бил причина за някакво разочарование, да бъдеш подведена. Ако страстите са притъпили сетивата и гласа на разума. В случая не говорим за "любовни" страсти, а за проявления, присъщи на човешката същност. При всички положения си зависима и от други хора, от теб по-скоро зависи каква алтернатива ще избереш.

Следващата карта наистина говори за трудна ситуация, остро проблематична. В комбинация с първата, като причина за сегашното ти положение, загатва за неуспешно бизнес партньорство или някакъв конфликт на интереси. Има и елемент на безпринципност, също така конфликтност, разногласия, спорове. Дано не си попаднала на такива партньори. Тази карта може да се свързва и със съдебни разправии. Но по съседство няма карти, които имат пряко отношение към съдебната власт /от Големите Аркани/.

Третата карта е от същата боя – мечове. Но тя загатва по-скоро за латентен, спящ конфликт или показва, че все още не е намерено решение. Предполага сблъсък с препятствия, а ако търсим лични причини за неуспеха, те отчасти могат да бъдат свързани с недотам добре обмислена организация и пилеене на време, непоследователност. И съответно в тази насока биха могли да бъдат оптимизирани твоите действия. Ако се разглежда във финансов аспект, тази карта също се свързва със загуби, недостиг на средства. Ситуация на зависимост от други хора и обстоятелства, като с вързани ръце. Ако има дадени или взети пари назаем, предполага някакъв проблем с възвръщаемостта. В случай, ако финансовите проблеми са свързани с уреждане по съдебен ред, също се предполага забавяне, ще са необходими повече време и усилия. Дори ако се спечели, по-скоро ще е пирова победа.


Последната карта обаче дава зрънце надежда, тъй като има отношение към паричната символика. Възможно е да постъпят някакви пари, но ще трябва да си с по-търпелива нагласа. Предполагат се и доста усилия. Когато се пада тази карта, парите няма да паднат от небето. Не е като при Асо пентакли. Има по-голяма вероятност необходимата сума да дойде посредством професионална дейност, а не по щастливо стечение на обстоятелствата, тук липсва спекулативен и рисков елемент. Но ако трябва да го определим във времето, пентаклите са със забавящ ефект. Освен това нито една карта не е свързана директно с времева символика /има и такива/.

В заключение ще кажа, че има изгледи финансовото положение да тръгне да се оправя, бавно и постепенно. Не виждам предпоставки да стане от раз и като тайминг не мога да кажа със сигурност, че може да се случи до края на месеца. В рамките на посочения срок може да постъпи някаква сума пари, но от твоя гледна точка да не бъде ”достатъчна”, а колкото временно да се закърпи положението. Поне в рамките на текущия месец, за който изтеглих тези карти, има такива тенденции. Пък следващият може и да е по-добър.

Мии , ето го  :) , ти си го написала . :-\ , но аз съм неглижирала.

ще почакам ,ако имаш време /то кога ли имаш?/ да хвърлиш едни карти.
Основния въпрос е свързан с операция .
Подходящо ли е да направя операция през април или да отложа за месец , два по-късно?

Лили , и аз като теб не ми върви с жени приятелки.
Това приятелство беше от много години. Чувствам се предадена , омерзена. Дори не искам да повярвам.
Ще бъда благодарна на отговор. :58:

Ще ми върне ли дължимата сума С ? - назовала съм я по име.
И ако да , то скоро ли ще ги върне?
тя ли е фалшифицирала сертификатите или го е направила с някой друг?
Да подам ли жалба в полицията срещу нея?



Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4190 -: Април 01, 2017, 05:59:15 pm »
Весо, от полицията са длъжни да отчетат дейност. Ако имаха доказателства, щяха да те затворят. А не да те изнудват да признаваш дейност, която не си извършил. Това са нормални полицейски практики, когато нямат доказателства, а се опитват да намерят извършител.

По въпроса с момичето изтеглих Паж чаши. По мое мнение е разсеян тип, може би е склонна към някаква заблуда, фантазия. Емоционално е подходила, а не рационално.

На въпрос къде е телефон изтеглих Двойка жезли. Най-вероятно е загубен на близко кръстовище. Има ли близо място със статуи на птици, рисунки с птици/а, билборд, име на птица? Ако близо до теб има такова място, по-вероятно да е там. Или ако има магазин за цветя, саксия наоколо.

Какво ще се случи с теб - Колелото на съдбата. Не се тревожи, не зависи нищо от теб и не е нужно да се увличаш емоционално. Колелото може да ти донесе късмет, свързано е със закрилата на 4 архангела. И с Юпитер. Ти си Стрелец. Но каквото и да правиш, не си в позиция да изменяш случилото се и събитията. Ситуацията се е търкулнала и ще върви по своя си път. Сега е пиково положение, но ще спадне напрежението, не може винаги да е така.

Последната карта е Седмица жезли. По мое мнение представя теб. Когато другите са срещу теб. И това те кара да се отдръпнеш, проявиш кураж и преминеш през тази трудност.

Не го изживявай толкова лично, Весо. Разбирам, че ти е мъчно, наранено. Но нямат доказателства. А с поведението си показват, че не са сигурни кой е откраднал телефон. И се надяват да се пропукаш, ако случайно си ти. И да си признаеш. Ако те викат отново да даваш обяснения, запази спокойствие и си дръж на твоето - че нямаш връзка със случая и на ден минават десетки клиенти през теб, не носиш отговорност за вещите им. И точка.

Хайде, успех! И да не си помислил да направиш някоя глупост.  :08: :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4191 -: Април 01, 2017, 07:26:59 pm »
Благодаря ти много, Emma!  :58:
Нямам намерение да правя никакви глупости, а и не правя. Не съм чак като брат си. А въпросното момиче мисля, че не заслужава и грам внимание, единствено, ако ми идва като клиент, ще гледам да я обслужвам възможно най-бързо и така.
Относно полицията, не си съвсем права, защото тяхните действия тогава си бяха точно изнудване спрямо мен и на когото и да съм го разказал, е останал възмутен (а вече много мои познати знаят и ще узнаят). На въпросният разпит бях афектиран най-вече, защото нямам вяра в нашата полиция и правосъдие и знам, че който има пари, може да се измъкне, дори и да е престъпник, а често невинните си го отнасят, още повече тези, които нямат и не биха им плащали, дори и да имат (все пак те се изхранват от нашите данъци, малко ли им е?..).

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4192 -: Април 02, 2017, 09:09:07 pm »
Весо, дай после обратна връзка по въпроса. Ситуацията върви ли към приключване или още те притесняват?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4193 -: Април 02, 2017, 09:39:18 pm »
Засега абсолютно нищо. За сметка на това пък, съм хванал някакъв вирус, и въобще не ми е и до тях.  :-X

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4194 -: Април 02, 2017, 09:41:47 pm »
За сметка на това пък, съм хванал някакъв вирус, и въобще не ми е и до тях.  :-X

И аз, веднага след херпеса. Може и стресът да го е отключил – при теб покрай простотиите с фалшивата кражба, при мен вследствие на силно натоварване през изтеклия месец.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4195 -: Април 02, 2017, 09:49:16 pm »
И аз, веднага след херпеса. Може и стресът да го е отключил – при теб покрай простотиите с фалшивата кражба, при мен вследствие на силно натоварване през изтеклия месец.
Може. Странното е, че нямам температура, но всичко ме боли, очите ми парят, в устата ми горчи, гърлото ме боли, а почти нямам хрема.
Лицето на баща ми, много странно, от вчера цялото се поду.  :017: Утре ще ходи при джипито да го види.
Преди малко си гледах вече изминаващия лунар - в него има Луна в 6 лун/5 нат дом - явно си показва травмата на рамото, свързана с фитнеса, К6 е в граничен градус, и както беше писала Алена, може в работа или здраве да се стигне до крайни ситуации.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4196 -: Април 02, 2017, 09:53:12 pm »
И аз съм с подобни симптоми, само че засега без болки в гърлото. И непоносимо парене на очите, съчетано със силно главоболие.

Дано не е нещо сериозно при баща ти. Да не би да е свързано с лъчетерапията? Как му е дихателната система, да не събира някаква течност /секрети/ в дробовете?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4197 -: Април 02, 2017, 10:08:13 pm »
И аз съм с подобни симптоми, само че засега без болки в гърлото. И непоносимо парене на очите, съчетано със силно главоболие.

Дано не е нещо сериозно при баща ти. Да не би да е свързано с лъчетерапията? Как му е дихателната система, да не събира някаква течност /секрети/ в дробовете?
Не знам, не иска да каже.
Утре следобед/вечерта ще се разбере, мисля, след медицинския преглед.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4198 -: Април 03, 2017, 08:10:33 am »
Сетих се нещо странно: онова момиче, което твърди, че си е изгубило телефона на работата ми, ме питаше тогава не само къде има камери около обекта, а дали през нощта се изключват.  :017: Може ли някой да изтегли карти с каква цел ме е попитала това? Има ли за цел да извърши кражба или неин близък да извърши такава? Камерите, естествено, работят постоянно, нали трябва да се снимат евентуални нарушители.

интересна

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4199 -: Април 05, 2017, 08:09:27 pm »
Здравейте момичета, случайно попаднах тук  :)....,а може би не е случайно  :)
Интересува ме за отношенията ми с А., това е мъжа с когото се разделихме преди време. Пишем си понякога ,чуваме се... Въпроса ми е и дали нещата ще имат някакво развитие за бъдеще отново?
Благодаря Ви много  :)