Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644592 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4215 -: Април 07, 2017, 01:58:02 pm »
И по практични въпроси съм го използвала, но още чакам обратни връзки. Да видим доколко са алтернатива на хорарната астрология.

Това, което казваш, е много вярно – наистина отразяват вътрешните ни, често неосъзнати, нагласи. Ако си объркан и не знаеш как да постъпиш, ще отразят и това. Често са сигнификатни и за други хора, с които е свързан въпросът. Описват с какъв тип личност имаме вземане–даване, какво можем да очакваме, къде има скрити подводни камъни.

Всяка колода има специфика, с различна енергетика са. Някои колоди дават много точни отговори, но изсмукват енергия. Или обратното – зареждат с енергия и превъзбуждат психиката, зависи от енергийната матрица на оракула. При мен е второто, после не мога да спя въобще.

« Последна редакция: Април 07, 2017, 02:00:36 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Vasya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4216 -: Април 07, 2017, 02:01:56 pm »
Ами когато по скоро е желание, което очаквам и ме интересува дали ще се реализира

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4217 -: Април 07, 2017, 02:03:23 pm »
И такива отговори дава – понякога буквално, понякога завоалирано. И също така показва какъв да е начинът на действие, т.е. дава препоръки, полезни съвети. И в астрологията е така – не е достатъчно само да се прогнозира, важно е да се дадат препоръки как да се действа, с каква нагласа да подходиш в дадена "астрологична" ситуация. Само че това с препоръките не всеки астролог го умее, по–лесно е да изразиш категорично мнение. Те по това и се разпознават, кой с какво качество е.
« Последна редакция: Април 07, 2017, 02:06:06 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4218 -: Април 07, 2017, 02:15:13 pm »
Е, нали тълкуването зависи от контекста? Не знаем за какво питаш.  ;D

Очакванията да не са свързани с някаква мъжка фигура? Накрая се падна Крал жезли. Има ли връзка с естеството на въпроса? Фигурните карти обикновено символизират хората, с които сме в някакви отношения или от които зависи нещо във връзка с въпроса.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Vasya

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4219 -: Април 07, 2017, 02:32:11 pm »
А дават ли друга алтернатива и отклонение от питането по даден въпрос?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4220 -: Април 07, 2017, 03:35:16 pm »
Сега си метнах едно Таро, професионално.
Три карти и тази на дъното на колодата
Паж мечове, осмица жезли, осмица пентакли
Крал жезли

Трудна работа, въпреки, че я храня и натискам  :D

с две осмици в подредбата - трябва да намериш в себе си сила, воля, извор на енергия, за да ти се получат нещата. Да си комуникативна, да реагираш бързо, разпалено. И да си упорита. Да вложиш огън и от знанията си, от таланта си. Крал жезли по мое мнение отразява желанието ти за успех. Но от онзи успех, на харизматична личност. Или е препоръка от картите да си позволиш повече темперамент.
Крал жезли е активна карта.
Не знам защо ти изглежда трудна тази подредба?! За мен е много симпатична. И още повече с тези две осмици... Обърни внимание на Силата - да бъдеш себе си в големите аркани. И посланието ѝ.
Виж каква градация има в подредбата ти. От Паж мечове, който е доста непредсказуема, първична енергия, непремерена, младежка - припрян е този паж. Към двете осмици, които те приканват да обърнеш поглед към Силата. Силата символизира да опитомиш животинското, но с помощ на своите ресурси. Не винаги силата е да се биеш с меч. Понякога силата е в дума, в жест, в доблестна реакция. Що да е лошо това?

Вася, картите Таро могат да носят послания за вътрешните ти желания, за мечтите ти, за нещо конкретно, да обърнат внимание на нещо по-належащо от питането ти в момента. Това е необятна материя. Комбинациите са прекалено много, за да има един и точен отговор.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4221 -: Април 07, 2017, 11:16:23 pm »
Имаме различно усещане за Силата, Стар. Което не е лошо. За теб е блокаж, причина нещо да не се случи. За мен е концентрация, причина защо и как нещо да се случи, въпреки обстоятелствата.
Да, дори да не обещава бързо случване, не винаги причината е само във външните обстоятелства. Силата е урок. Предимно за нас самите.
Желая ти успех и вдъхновение, за да развиваш професионално желанията си.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4222 -: Април 08, 2017, 09:46:15 am »
Стар, не сме написали по-различно. Не можеш да промениш външните обстоятелства. Може да промениш себе си. Това е урок на Силата.
А конкретно в твоята подредба за професионално развитие - ако тръгнеш като Паж, няма как да стигнеш като Крал, ако не научиш уроците на търпението. И че Силата не е в острите думи и желанието да покажеш колко много знаеш. А и в умението да опитомиш - себе си.
Ако те интересуват само резултатите от твоята професионална реализация - да, може и да си разочарована. Но ако те интересува и качеството, трябва да си доволна, че ще има ситуации, които да те обогатят.
 :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4223 -: Април 08, 2017, 02:58:55 pm »
Момичета, някой дали има възможност да ми изтегли карти за мои взаимоотношения с мъж. Ситуацията е особена. За моите възприятия. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4224 -: Април 08, 2017, 03:09:38 pm »
Имаш ли по–конкретни въпроси относно тия отношения, някакви насоки да зададеш?

Защото имам навик, когато тегля карти за някой, да проявявам своеволие и да задавам импровизирани уточняващи въпроси. Ако питащият е задал по–общ въпрос. В горните тълкувания можеш да видиш какъв ми е стилът на разглеждане.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4225 -: Април 08, 2017, 03:20:01 pm »
Лили, действително ми направи впечатление стилът ти на работа с картите и много ми хареса. Изцяло се доверявам на интуицията ти за случая. Нямам насоки, тъй като става въпрос за запознанство, появило се при странни обстоятелства и преобръщащо светогледа ми по доста осезаем начин. Единствено знам, че не е случайно. Ценно ми е да знам оттук накъде. Надявам се картите да дадат някаква светлина. :engel016:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4226 -: Април 08, 2017, 03:25:38 pm »
Малко по–късно мога да наредя карти, ако имаш търпение да изчакаш. Може би след час или два. Първо за завърша нещо започнато. Сега и без това ги пречиствам с аметистова груда – след всяко гледане, особено ако е свързано с проблем или нещо негативно.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4227 -: Април 08, 2017, 03:30:10 pm »
Безкрайно ти благодаря! :58:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4228 -: Април 08, 2017, 04:18:16 pm »
Момичета, някой дали има възможност да ми изтегли карти за мои взаимоотношения с мъж. Ситуацията е особена. За моите възприятия. :)

Реших да пробвам новите карти, които са за романтични въпроси. Надявам се, че нямаш нищо против :)

Питах как ще се развият отношенията при вас през следващите 3 месеца?
Нова любов - Сродна душа - Контрол - Флирт


Новият човек е събудил в теб романтични чувства, има усещане за сродност и съветът е да оставиш ситуацията да се развива по естествен път. Необходимо е в случая да вземеш решение за нещо. Дълго време си го чакала.
Успех  :)

Дай, обратна връзка, когато можеш, тъй като сега разучавам картите.
« Последна редакция: Април 08, 2017, 04:33:24 pm от romantica »

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4229 -: Април 08, 2017, 05:24:02 pm »
Реших да пробвам новите карти, които са за романтични въпроси. Надявам се, че нямаш нищо против :)

Питах как ще се развият отношенията при вас през следващите 3 месеца?
Нова любов - Сродна душа - Контрол - Флирт


Новият човек е събудил в теб романтични чувства, има усещане за сродност и съветът е да оставиш ситуацията да се развива по естествен път. Необходимо е в случая да вземеш решение за нещо. Дълго време си го чакала.
Успех  :)

Дай, обратна връзка, когато можеш, тъй като сега разучавам картите.

Много благодаря за картите, Романтика! :58: Впечатляващи карти, наистина. :72: Би ли уточнила кое съм чакала дълго време, не съм сигурна, че разбирам правилно и ще ти напиша обратна връзка.