Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644826 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4365 -: Юни 29, 2018, 11:27:27 pm »
Да, видях го сега и аз. Буклите са екстра и цветът е хубав. Браво! :cheer:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4366 -: Юни 29, 2018, 11:34:28 pm »
Ооо Акрукс ,ходих да гледам видиеото сега-големи букли завъртя и бели зъбки, какво все ревеш за нови и тези са хубави. Аз бих добавила - и пази от въшки! Боята де, щото като се боядисвах редовно, баш русото ме спаси от нашествието на големите индиийски въшки дето не умираха.Мутанти, които братчедката с децата носеха слад йога в индийски ашраами  ;D Сега се завръщам към фабрични настройки и съм потенциална мишен за въшките  :012:
Беко, рева на глас от смях с тези индийски въшки, отде ги измисли  :043: :043: :043:
А зъбките с половин тубичка Корега съм залепила, колкото да изкарам час на снимачната площадка, иначе на първия залък се отлетпват, не е каквото казват на рекламата  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4367 -: Юни 29, 2018, 11:42:31 pm »
Не съм ги измисляла нали две поредни лета бях в стрес от големите индийски въшки дето ги носеха на главите си племеничките от Индия Не умираха от никакви препарати в България по два месеца Бях в шаш цялата къща в косми и въшки а аз само се надявах русото дето ми суши корена да ги гони щото няма приятна мазнина в основата за храна на мутантите  :012: Сега вече може да ме пипнат изродите  :012:

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4368 -: Юни 30, 2018, 08:56:39 am »
Вероятно да :) :) :) Ти нали навремето изрева от някакви гнусни коментари, преди да заключиш статиите си, хората не спят  :017:

Не заключвам статии от блога си, камоли заради някоя лекьосана душа. Като негов модератор решавам какъв ще е неговия облик и какво ще се предлага като съдържание в него.  :)

За твоя "фен". Интернет дава възможност да станеш по-популярен и в резултат може да има хвалби, но и хейт. Респективно с увеличаването на популярността, се увеличават и вероятностите за хейт.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4369 -: Юни 30, 2018, 11:12:17 am »
Респективно с увеличаването на популярността, се увеличават и вероятностите за хейт.

Интернет дава възможност на всички неудачници да си повдигнат самооценката. Да хейтнат някой, който повече блести. При все това, че нямат и една стотна от неговите способности и постижения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4370 -: Юни 30, 2018, 02:15:15 pm »
Трябва да си душевно болен, за да съчиниш такива глупости, каквито са били написани в писмата до Акрукс. Това е моето мнение. Нормален човек няма да измисли такива щуротии, камоли да седне да ги трака на клавиатурата и да натисне бутона "Изпрати".

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4371 -: Юни 30, 2018, 02:22:13 pm »
На някои места писанията му граничат с халюцинации.
Обаче на мен лично на мъжки стил ми мяза. Не мисля, че е писано от жена.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4372 -: Юни 30, 2018, 06:57:18 pm »
Защо не теглите едно Таро, за да разберете? Едно време аз така разбрах кой е писал гнусотиите за мен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4373 -: Юни 30, 2018, 07:07:08 pm »
Едно време аз така разбрах кой е писал гнусотиите за мен.

А доказателства намериха ли се?
Таро всичко може да покаже, но цяло изкуство е да бъде правилно разтълкувано.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4374 -: Юли 09, 2018, 10:09:16 pm »

Как си представена, твой сигнификатор – Страшният Съд

Мъжът, за когото питаш /и какви са били отношенията с него/ – Обесеният
Възможно ли е възобновяване – Деветка пентакли
Ако не се съберете, каква е поуката за теб – Седмица чаши




Така, тя е представена като СС защото от нея е тръгнало разчистването на сметки и емоции. СС ми показва приключвания с много голяма болка, бавно и мъчително. Тази карта е свързана със съдбовни уроци. То за това боли толкова ....
Мъжът се чувства така сякаш нищо не може да направи - с вързани ръце е, не зависи от него, дори и да иска.
Възобновяване с 9п няма да стане - или че бъде заместен с друг или ще си е самичка, но пък ще се радва на живота. Но 9п много често ми дава замяна.
А поуката .... знам ли, поуката - илюзии, мечти но празни ръце. Може би е съвет да спре да мечтае и да почне да действа или с мечтите се случва някакво духовно израстване също....

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4375 -: Юли 09, 2018, 11:05:11 pm »
Таро всичко може да покаже, но цяло изкуство е да бъде правилно разтълкувано.  :012:
Така е , Лили! За всичко е така, не само за картите- не всичко може да бъде научено (налучкано) от книгите, трябва си и дарба.
« Последна редакция: Юли 09, 2018, 11:43:31 pm от akruks »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4376 -: Юли 09, 2018, 11:18:42 pm »
Питам веднага- проблеми с тока в моят дом ли скапаха уредите, или са си менте ?

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4377 -: Юли 10, 2018, 05:25:18 am »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4378 -: Юли 10, 2018, 10:57:51 am »
За Тарото е необходима само интуиция, психологически усет. Картите Таро са само средство да се изрази индивидуалната интуиция. Всички имат интуиция в по-малка или по-голяма степен за хора, които са им лични, сходни, специални. Астрологично само водата и Нептун, Уран имат интуиция за всички.
Таро не показва нищо по-различно от съзнанието на този, който задава въпрос. Интуитивният отговор на питащия.
« Последна редакция: Юли 10, 2018, 11:00:13 am от starinthenightsky »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4379 -: Юли 10, 2018, 12:02:38 pm »
А ако е подредба, свързана с предсказване на бъдещо развитие в по-дългосрочен план, пак ли е интуиция?
Има всякакви подредби, включително и за минали животи, минала и настояща карма, здравословни проблеми, продължителност на живота. Всичко това само интуиция на питащия ли е или все пак има елемент на комуникация с висшите сили, невидимия свят?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui