Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621557 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4500 -: Януари 31, 2020, 03:38:47 pm »
Получих си новата колода карти и бих искала да изтегля карти на 6-ма.

Във фб гледам, че се пускат много блицове, а тук темата не е активна от доста време.

Единственото условие е да поставяте инициали и въпросите да са конкретни.


Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4501 -: Януари 31, 2020, 04:09:05 pm »
Аз се нареждам, ама какви инициали, мен никой не ме интересува. В смисъл, ако за инициали на човек- нямам, само невидимия  ;D иначе за пари и подобни демони бих питала  :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4502 -: Януари 31, 2020, 04:53:40 pm »
Ок, Беки :) Записана си 1-ва!

За инициалите имах предввид, когато се пита за друг човек, но съм изпуснала да го допълня...

Напиши конкретен въпрос, какво точно за пари те интересува - очакваш някой да ти върне заем, плащане, работа от хоби или друго...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4503 -: Януари 31, 2020, 06:21:48 pm »
Малко ми е трудно да го формулирам кратко и точно.. Ще успея ли да печеля достатъчно пари, за да задоволявам желанията си ,работейки сама, развивайки някакви дейности или трябва да търся работа на заплата. Ситуацията е такава, че се обезверявам и имам трудности с овладяването на материалният свят  . ??? Романтике ,Благодаря предварително, ще се радвам ако слагашш картинки на картите си. Много ми беше интересно да зяпам картинките на различни колоди ,които качваше Ема, когато още обитаваше форума.
« Последна редакция: Януари 31, 2020, 06:24:43 pm от Ребека »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4504 -: Януари 31, 2020, 08:27:59 pm »
Разбрах питането ти, Ребека. За срок поставих 3 месеца  :)

Теглих ти от 3 колоди, за да сравня ситуацията при теб.

1. Ползвах новата си колода "Десте" картите, които изтеглих ще ги видиш на 1-вата снимка по-долу.
Ситуацията според мен е такава, че ти разчиташ на помощта на мъж, който си поставя високи цели и е перфекционист. Възможно е да нямате голямо доверение по между си и да има постоянни съмнения. Трябва да използваш своята находчивост, ум, будност, за да се справяш. Ще мине още известно време, докато разбереш накъде да тръгнеш, може да чувстваш временен неуспех, трудност или успехът да не е такъв, какъвто очакваш. Като че ли не е момента да започваш нови дейности. "Нощно време, когато небосвода е тъмен и планетите се въртят, така и съдбата се върти около някаква истина...".
Търси и ще намериш своя точен път и начин. Ще започнеш нещо ново самостоятелно, което е увенчано с успех, но след известно време.

2. Реших да изтегля карти и от Пеперудения оракул, виж 2 снимка.
Имаш вътрешен конфликт, но е важно да останеш вярна и честна на себе си. Отдай се на хобито си, на неща които ти харесват и зареждат. Ще се появи нещо ново в живота ти, което ще ти покаже как и накъде... Виждам те, да работиш самостоятелно.

3. Традиционно Таро на Уейт.
Ситуацията и въпросите, които те вълнуват, като че ли не са от скоро. И промяна ти се иска да има, но като че ли нещо те задържа в една ситуацията, която хем зависи от теб, хем не. Има чувство на зависимост от някого/нещо. Може би на моменти се чувстваш объркана, изпълнена с тайни и съмнения. Можеш да се занимаваш с някакви езотерични практики или да насочиш усилията към такова хоби. Сама ти е добре, така си свикнала и като че ли не искаш да го променяш.

Така разчетох аз картите. Надявам се да съм ти дала някаква насока. Успех  :-*
« Последна редакция: Януари 31, 2020, 08:30:45 pm от romantica »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4505 -: Януари 31, 2020, 09:28:33 pm »
Оохоо, не знаех, че имало и Пеперуден оракул. Благодаря ти много Романтика .Първото на Дасте, е с много интересни картинки ,но не знам какво значат думите на картите. Но пък видях Белият Кон накрая и Невидимият на него  ;) Има една червена лисица ,какво означава в това тесте? Не, аз не съм червена лисица, по-близо  до койот или диво куче-чакал съм  ;D Иначе -да много съм объркана вече, добре ми е сама -да, свикнала съм от малка с измислени светове, мисли, хобита ,книги и прочие ..Не работя с мъж ,сама си работя, но не успявам да генерирам достатъчно приходи, за да живея, както желая -с много пътешествия примерно  :) Отдавна се опитвам да нацеля някаква вярна посока, без да рискувам напълно изкараните от мен преди пари-спестявания. Вадя някакви пари и от хобитата си, но-малка част. С езотерични дисциплини, като професионален път-категорично НЕ. Отвратих и се изумих от хилядите гурута, лайф коучове и подобни силиконови мозъци, нагли отпадъци от заблудените времена на минд контрола и ню ейджа. Ако има нещо от езотериката- то е начин на мислене и светоглед при мен, но никога няма да използвам и грам харизма за заблуждение и манипулиране на нечий чужд ум .Благодаря още веднъж, желая ти успех в гаданията  ;)
« Последна редакция: Януари 31, 2020, 10:43:18 pm от Ребека »

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4506 -: Февруари 11, 2020, 04:39:14 pm »
Може ли и аз да се наредя ☺️ Мен ме интересува дали ще създам връзка в живота си, помеже вече съм на 30... и имам нужда, както и дали ще сменя работата си, защото тази не ми доставя нито удоволствие, нито средства ☹️ Ако решиш да отговориш на някой от въпросите ми, много ще се зарадвам. Няма значение на кой тях 🙃

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4507 -: Февруари 12, 2020, 09:15:02 pm »
Може ли и аз да се наредя ☺️ Мен ме интересува дали ще създам връзка в живота си, помеже вече съм на 30... и имам нужда, както и дали ще сменя работата си, защото тази не ми доставя нито удоволствие, нито средства ☹️ Ако решиш да отговориш на някой от въпросите ми, много ще се зарадвам. Няма значение на кой тях 🙃

1. Питах дали ще стартираш връзка (любовна) до 6 месеца?

Имаш шанс за среща, ново запознанство. Като място - около вода, на някакъв празник, възможно е също да е някъде сред природата. Дай превес на емоциите, но не се впускай безрасъдно. Като че ли трябва да придобиеш повече мъдрост по отношение на връзките, който ще дойде от опита. Излиза, че си доста привързана към жените в семейството си.

2. Ще смениш ли работата си до 6 месеца?

Интриги и някакви нечестни игри ми излизат. Предполагам, че шефът е мъж, но и жена ми излезе намесена... Той е умен, но с труден характер и общуването е трудно. Пази се от колежка. Решението от теб ще зависи, по картите не дават окончателен край на настоящата.

Успех :)

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4508 -: Февруари 12, 2020, 10:35:57 pm »
Романтика, относно първия въпрос - силно се надявам. Човек цял живот има да учи, аз преминах орез много неща. Иначе съм привързана към майка ми повече, отколкото към татко. Тези дни имах малко размисли по въпроси около нея. Може би излиза това.
Относно втория пъпрос - шефката е жена, но има една колежка, която иззема нейните дункции и допринася за напрежение в екипа. Там има и подмолни игри. Аз в момента съм в моята сфера, но не работя по специалността ми. Има шанс сшед известно време да се освободи място. Надявам се да ме прехвърлят, дори и да не сменя работното място, а само позицията, а и заплатата е с около 100 лв отгоре.
Много ти балгодаря! :-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4509 -: Февруари 13, 2020, 12:18:02 am »
Искрена ли е с мен АП? Умишлено ли създава интриги? Може и да е манталитет, затова задавам въпрос.

Много странно съчетание на карти се получи... :o
Има големи съмнения и притеснения от самото начало. Сякаш действията се развиват на тайно, вечер и имат отношения с работа, пари. Тя не може да ти навреди, имаш успех, но в далечно бъдеще... Може да изпитва завист към теб, имай си едно наум. Мисля, че тя ще се откаже в някакъв момент. Но ситуациите около тази жена не са случайни при теб, с цел са да станеш по-устойчива, силна и ти служат за урок. Вслушвай се във вътрешния си глас!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4510 -: Февруари 13, 2020, 12:22:51 am »
Благодаря!  :)
« Последна редакция: Февруари 13, 2020, 09:58:04 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4511 -: Февруари 20, 2020, 11:30:20 am »
Получих си новата колода карти и бих искала да изтегля карти на 6-ма.

Във фб гледам, че се пускат много блицове, а тук темата не е активна от доста време.

Единственото условие е да поставяте инициали и въпросите да са конкретни.


Здравей,

Бих се радвала да изтеглиш и за мен. Нещо напоследък не се чувствам много добре и удовлетворена от работното си място.
На моменти ми харесва, а друг път не, защото работата се увеличава, шефа не наема още хора-трябват ни още 2-ма, което означава, че аз върша работа за 4 човека и не издържам изобщо. Постоянно имам пропуски и то от липса на време, а за мен това е недопустимо.
Обмислям да стартирам мой сайт, който всъщност е видим за интернет пространстовто, но не съм започнала работа по него. А това изисква много време и познания по IT.
В момента с това местене и ремонти, не ми остава време.
Та въпросът ми е свързан с това, дано мога да го формулирам. Мисля, че се затъпват 2 теми.

1.Въпрос: Предстои ли ми повишение на работната заплата на работното ми място и кога? (ако е възможно да се каже някакъв период от време)
2.Въпрос: Ще бъде ли успешен онлайн магазинът ми?
3.Въпрос: Какви артикули са подхдящи за продажба в онлайн магазинът ми? Като искам да вмъкна, че съм се насочила разбира се към козметика и хранителни добавки, екологични почистващи препарати, но напоследък се замислям за сексуални стимуланти, тъй като има голямо търсене. Само нямам представа законово дали може и как ще стане. Това, ще го мисля.
4.Въпрос: Добре ли е артикулите за онлайн магазинът ми, да бъдат купувани от чужбина? Имам предвид околните държави от ЕС.

Май станаха доста, но нямам представа как да ги разпределя.
Не съм запозната с карите Таро.

Благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4512 -: Февруари 20, 2020, 08:54:25 pm »
1.Въпрос: Предстои ли ми повишение на работната заплата на работното ми място и кога? (ако е възможно да се каже някакъв период от време)
2.Въпрос: Ще бъде ли успешен онлайн магазинът ми?
3.Въпрос: Какви артикули са подхдящи за продажба в онлайн магазинът ми? Като искам да вмъкна, че съм се насочила разбира се към козметика и хранителни добавки, екологични почистващи препарати, но напоследък се замислям за сексуални стимуланти, тъй като има голямо търсене. Само нямам представа законово дали може и как ще стане. Това, ще го мисля.
4.Въпрос: Добре ли е артикулите за онлайн магазинът ми, да бъдат купувани от чужбина? Имам предвид околните държави от ЕС.

1. За момента не се очертава повишение (до 3 месеца). Шефът ми се вижда отговорен, семеен мъж и малко стиснат. Твоето повишение като че ли е свързано по някакъв вид с печалбата. Може в срок до 3 м. да получиш някакъв бонус, но няма да е много голям. Има напрежение, конфликт, съревнование, конкуренция. Само ти ли работиш във фирмата? Някаква жена се появява, струвам ми се доста странна... В работата си като че ли от теб за момента ще се изисква да си в някаква отбланителна позиция и да защитаваш себе си и нещата, които вършиш.

2. В срок от 3 м. не виждам да го стартираш... Имаш големи надежди и очаквания, в началото е възможно да има някаква задръжка. Нещата, като че ли ще се задействат с разцъфването на маковете. Възможно е на някакво събитие да се запознаеш с определен човек, който да ти е в помощ в този твой бизнес.

3 и 4. Периодът да обмисляш доста ще продължи във времето. Според мен ще комбинираш различни неща, като малка онлайн дрогерия (виж картата Умереността по-долу). Нещата за лечение, като че ли ще вървят повече. Ще има неща и в течна форма и други. Ще се наложи да пробваш с различни неща. Но самият процес ми се вижда тромав, бавен, няма да зивиси изцяла от теб. като че ли е добре да се стремиш към продукти, които ги няма все още тук за продажба. Трябва да се възползвъш от магията на въздуха (близнаци, везни, водолей). Ще се изисква от теб труд, упоритост и постояннство, за да имаш успех в търговската дейност. Не споделяй много намеренията си с непознати. Подкрепа от партньор.
За секс. стимуланти - определено да. Особено такива, които са насочени за мъже (виж Асо жезли)  ;D

PS. Ползвах и един нов руски оракул, като съвет - следи основните фази на Луната (на няколко пъти ми излизаше едно и също посалние), по нея ще се ориентираш за евентуални промени...  :)

Успех!

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4513 -: Февруари 21, 2020, 09:03:28 am »
1.Въпрос: Предстои ли ми повишение на работната заплата на работното ми място и кога? (ако е възможно да се каже някакъв период от време)
2.Въпрос: Ще бъде ли успешен онлайн магазинът ми?
3.Въпрос: Какви артикули са подхдящи за продажба в онлайн магазинът ми? Като искам да вмъкна, че съм се насочила разбира се към козметика и хранителни добавки, екологични почистващи препарати, но напоследък се замислям за сексуални стимуланти, тъй като има голямо търсене. Само нямам представа законово дали може и как ще стане. Това, ще го мисля.
4.Въпрос: Добре ли е артикулите за онлайн магазинът ми, да бъдат купувани от чужбина? Имам предвид околните държави от ЕС.

1. За момента не се очертава повишение (до 3 месеца). Шефът ми се вижда отговорен, семеен мъж и малко стиснат. Твоето повишение като че ли е свързано по някакъв вид с печалбата. Може в срок до 3 м. да получиш някакъв бонус, но няма да е много голям. Има напрежение, конфликт, съревнование, конкуренция. Само ти ли работиш във фирмата? Някаква жена се появява, струвам ми се доста странна... В работата си като че ли от теб за момента ще се изисква да си в някаква отбланителна позиция и да защитаваш себе си и нещата, които вършиш.

2. В срок от 3 м. не виждам да го стартираш... Имаш големи надежди и очаквания, в началото е възможно да има някаква задръжка. Нещата, като че ли ще се задействат с разцъфването на маковете. Възможно е на някакво събитие да се запознаеш с определен човек, който да ти е в помощ в този твой бизнес.

3 и 4. Периодът да обмисляш доста ще продължи във времето. Според мен ще комбинираш различни неща, като малка онлайн дрогерия (виж картата Умереността по-долу). Нещата за лечение, като че ли ще вървят повече. Ще има неща и в течна форма и други. Ще се наложи да пробваш с различни неща. Но самият процес ми се вижда тромав, бавен, няма да зивиси изцяла от теб. като че ли е добре да се стремиш към продукти, които ги няма все още тук за продажба. Трябва да се възползвъш от магията на въздуха (близнаци, везни, водолей). Ще се изисква от теб труд, упоритост и постояннство, за да имаш успех в търговската дейност. Не споделяй много намеренията си с непознати. Подкрепа от партньор.
За секс. стимуланти - определено да. Особено такива, които са насочени за мъже (виж Асо жезли)  ;D

PS. Ползвах и един нов руски оракул, като съвет - следи основните фази на Луната (на няколко пъти ми излизаше едно и също посалние), по нея ще се ориентираш за евентуални промени...  :)

Успех!

romantica,

Много ти благодаря за отделеното време и знания!
По въпросите:
1.Много точно си описала шефът ми. Като цяло дава пари, но не за заплати, а за стока и никога не съм имала ограничения. Има ми доверие да правя поръчки за нещо, което си заслужава. Иначе работя с един колега, който е нает от шефа ми, тъй като се познава с баща му. И аз съм вдигнала ръце от него-не му се работи и няма как и да го накарам да работи, защото нито аз, нито той имаме длъжностни характеристики. И уж шефа ми беше обещал да ни направи. Жена все още няма тук, търсим си чистачка, може и това да си видяла. А съпругата на шефът ми е собственик на фирмата. Тя е доста емоционална и може и това да е тя, нямам представа. В момента чакаме за разрешително за склад на едро на лекарствени препарати и ще се открие нова фирма. Което може и да доведе до прехвърляне на договорите от едната в другата фирма, трябва да попитам. И така ми се струва, че е възможно да стане това с бонуса или с промяната на заплащането-евентуално. Защитата идва от това, че ако направя някаква минимална и незначителна грешка-става световна война, а когато правя всичко останало +1000% отгоре върху тая работа... нещата не се виждат. Ако не съм аз, никога нямаше да получаваме такива условия от фирмите с които работим и това той го знае много добре. Просто е прекалено горделив, но и аз и така си бием главите :D

2.Да, наистина нямам време и възможности да стартирам в момента, но обмислям варианта за оформяне на сайта. Съпругът ми много ще ми помага, защото и на него вече не му се работи за някой друг, а той е много добър в комуникацията на английски.
Ще се оглеждам за този познат. Интересно.

3 и 4. Определено имам доста информация за продуктите които се пазаруват онлайн в сферата в която работя.
И да, като един въздушен Асцендент в Близнаци и МЦ,Венера и Луна във Водолей, определено мисля да е нещо, което го няма в България.
Но не мисля да влагам финанси в закупуването на стока и после да се чудя как да я реализирам.
А направо ще си пазарувам от тях онлайн-и един вид ще бъда посредник.
За това, че ще ми е трудно зная. Не се плаша от това. Ако влагам същото време, труд и енергия в този мой бизнес , просто няма да има нужда да работя за някой друг.
За стимулантите-да, разбира се, че мъжката част от населението пазарува повече. И към тях съм се насочила като таргет група.

Искам да вметна, че не успях да те разбера напълно за фазите на Луната- кое да следя?
И за какви промени става въпрос?

Благодаря!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4514 -: Февруари 21, 2020, 11:38:48 am »
Искам да вметна, че не успях да те разбера напълно за фазите на Луната- кое да следя?
И за какви промени става въпрос?

Следи Новолунията и Пълнолунията кое ти активират в нат. карта.
Ползвах един нов оракул за съвет към въпросите и на няколко пъти картата Луна излизаше. Замисляла ли си се по темата за майчинството? Много изявена беше появата на тази карта затова го написах.

За жената, която споменах от въпрос #1, буквално ми излезе Метлата (щом ще търсите чистачка ;D), въпреки че в случая има др. значение, но имай си едно на ум дали ще е нова жена или жената на шефа. Излезе ми като уроки, лош поглед.