Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 637069 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4515 -: Февруари 21, 2020, 12:25:47 pm »
Искам да вметна, че не успях да те разбера напълно за фазите на Луната- кое да следя?
И за какви промени става въпрос?

Следи Новолунията и Пълнолунията кое ти активират в нат. карта.
Ползвах един нов оракул за съвет към въпросите и на няколко пъти картата Луна излизаше. Замисляла ли си се по темата за майчинството? Много изявена беше появата на тази карта затова го написах.

За жената, която споменах от въпрос #1, буквално ми излезе Метлата (щом ще търсите чистачка ;D), въпреки че в случая има др. значение, но имай си едно на ум дали ще е нова жена или жената на шефа. Излезе ми като уроки, лош поглед.

Леле, romantica направо в 10-ката!
Сега те разбрах за Лунациите.
Да, мислим за дете, но следващата година и по-скоро, когато забременея или изляза майчинство ще задействам по-сериозно нещата със сайта.
Интересно коя е тази жена... Ще се разбере :D
А, жената на шефа е зодия Рак... Това май пак има значение

« Последна редакция: Февруари 21, 2020, 12:35:00 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4516 -: Февруари 21, 2020, 10:30:40 pm »
Може ли и аз с въпрос? Всъщност и аз имам Карти, колода Уайт Рейдър, не съм теглила от няколко месеца, за да си починат :)
А и така и не се научих да ги разчитам за сериозните въпроси, но много ми помагат за ежедневни решения, когато не са включени емоционални въпроси. :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4517 -: Февруари 22, 2020, 02:27:51 am »
Напиши си въпроса.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4518 -: Февруари 23, 2020, 12:50:44 pm »
Напиши си въпроса.
Благодаря! :)   :-*

Много мислих как да е кратко, ясно и максимално в полза... 
Ще започна ли любовна връзка до 6 месеца?  Имам предвид взаимно влюбване, а не възможност за такава, защото някой ме харесва и аз да трябва да се опитвам/насилвам да го допусна.  :(
« Последна редакция: Февруари 23, 2020, 02:41:04 pm от Happy »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4519 -: Февруари 23, 2020, 03:20:38 pm »
Happy,

Ползвах един Оракул със 108 карти, за да направят описание на ситуацията при теб към момента...

И сега има човек, в който си влюбена и изпитваш емоции (вероятно е човекът, за когото питаше в темата за хорарите). Излиза мъж около 30-те, който на този етап се вълнува от кариера, пари, работа. Човек с лидерски качества и силна мъжка енергия. За мен чувствата ти са силни. Но за момента има едно забиване в ситуацията. Също така упоритост, съпротива, противопоставяне (предполагам от негова страна).

Искаш да тръгнеш към новото, но не си готова и затова се затваряш, и слагаш една защитна мантия. На моменти е възможно да се чувстваш като в задънена улица, без изход. Може би е дошло време да поспреш, да преразгледаш отношенията си, целите, приоритетите. Преминаваш през един преходен период, в който трябва да научиш определени уроци. Има неща, които са важни и които в последствие ще разбереш, защото към момента пренебрегваш... Само спокойствието на душата, и търпеливото самосъзерцание могат да ти помогнат, като направят път към новото. Въпрос на време е всичко останало, така че дай си време, прояви търпение и не форсирай нещата.

Цитат
Ще започна ли споделена любовна връзка до 6 месеца?

Трябва да сложиш край на нещо, за да се получи такава връзка (дали ще са отношения с някого, дали ще е твой подход или вътрешен процес - ти си знаеш). Срокът ще е по-дълъг от 6 месеца... Но и реално даже да има край, някак на теб самата ти е трудно да го приемеш и се противопоставяш постоянно, някак душата ти не приема края. Но същеврменно с това мечтаеш за някого... ::)

За по-напред във времето ти предстои едно добро ново начало, както и други нови неща. Ще имаш нещо като рестарт в живота. Очертават се добри шансове за успех и ще се спасиш от самотата, която усещаш към момента. Ще има поява на важен човек, който идва от път или живее другаде, около вода (река, езеро, море...) и поява на романтични чувства.
Бъди предпалзлива и не споделяй плановете си с приятели, особено с някаква жена, която е около теб и я мислиш за приятел, но всъщност е доста хитра и манипулативна.

PS. Надявам се, че нямаш нищо против, но реших да си ползвам и новото Астрологично таро ;D с въпрос, какъв астро акцент ще има бъдещият твой партньор - засилен акцент на Марс, знак Скорпион и Луна.

Успех!

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4520 -: Февруари 25, 2020, 01:22:59 pm »
Благодаря за картите и тълкуването! Абсолютно всичко е вярно!

Чудя се само кои са тези неща, които са важни, а аз пренебрегвам... ???

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4521 -: Февруари 25, 2020, 10:41:41 pm »
Може ли и един въпрос от мен?

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4522 -: Февруари 27, 2020, 07:55:04 pm »
Разбира се, напиши си въпроса.
:-*
Въпрос: Ще бъда ли доволна и удовлетворена от работата, която се съгласих да започна?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4523 -: Март 04, 2020, 04:21:16 pm »
eliy,

Според мен тази работа не ти е основна. Някак обещанията с реалния резултат ми се струва, че ще се разминат. Ще трябва да се съобразяваш с някого - по-възрастен. Предполагам, че шефът ти е мъж. В работата се изисква съчетаване на различни умения, може да ти възлагат допълнително на някого да вършиш нещо, бъди предпазлива.
Възможно е някакво позитивно партньорство да се появи посредством тази работа, което в бъдеще да ти е полезно.

Успех!

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4524 -: Март 22, 2020, 12:02:48 pm »
eliy,

Според мен тази работа не ти е основна. Някак обещанията с реалния резултат ми се струва, че ще се разминат. Ще трябва да се съобразяваш с някого - по-възрастен. Предполагам, че шефът ти е мъж. В работата се изисква съчетаване на различни умения, може да ти възлагат допълнително на някого да вършиш нещо, бъди предпазлива.
Възможно е някакво позитивно партньорство да се появи посредством тази работа, което в бъдеще да ти е полезно.

Успех!
Здравей Романтика,
благодаря ти за отделеното време :-*
Работата ми е основна , надявам се да мога да се адаптирам,защото си заслужава като заплащане и условия.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4525 -: Март 27, 2020, 05:44:45 pm »
Някой може ли да изтегли карти на въпроса "Жив ли е брат ми Стефан в момента?" За незапознатите, брат ми изчезна безследно на 19.06.2014 и от тогава нищо не сме разбрали за него.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4526 -: Март 28, 2020, 09:18:47 pm »
Някой може ли да изтегли карти на въпроса "Жив ли е брат ми Стефан в момента?" За незапознатите, брат ми изчезна безследно на 19.06.2014 и от тогава нищо не сме разбрали за него.
Изтеглих карти от един сайт:
КЖ (об) - Жрец (об) - 8М (об)
Пояснителна карта 6М

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4527 -: Март 29, 2020, 02:44:28 pm »
Веско, може ли да кажеш от кой сайт ги теглиш и забелязал ли си дали са точни, понеже са онлайн ☺️

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4528 -: Март 29, 2020, 03:26:38 pm »
Archangel.ru
Не знам доколко са точни. Отдавна не съм теглил.

vivi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4529 -: Март 29, 2020, 04:27:59 pm »
Много ти благодаря :-* дано някой компетентен разтълкува ситуацията с брат ти!