Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621607 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4545 -: Юни 01, 2020, 02:39:46 pm »
Цитат
Съкратиха ме от работа, и сега се чудя дали да се захвана с нещо ново и съвсем различно за да мога да се котирам по-добре на пазара на труда, или да остана верен на сегашното си призвание. Според теб, дали се задава нещо на хоризонта или не?

Да, действително има някаква промяна в работния процес. Според мен е добре да започнеш да се занимаваш с нещо ново. До 2 месеца ще ти се предоставят нови и по-печеливши възможности. Възможно е работата да бъде свързана с чужбина. До края на т.г. ще си зависим от други хора и не се доверявай на всеки колега.

Цитат
Интересува ме на "любовния фронт" какво се случва? Ще намеря ли скоро сродна душа, и ако да ми е интересно какъв ще нейния пол

Има някаква тъга, страх, разочарование по някого, нещо. Случило се е внезапно, имало е интриги, неразбирателство, вероятно и 3-ти човек, и някой просто си е тръгнал.   
По картите излиза, че ти мислиш за някого, имаш възлюбен/а, т.е. познаваш го/я и е от доста време. Възможно е положително развитие да има, но срокът е по-дълъг, може би около година. И пред двама ви като че ли сега предстои период на проф. развитие.
Бисексуален/на ли си, че питаш за пол? На няколко пъти ми излезна жена.

Пожелавам ти успех!

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4546 -: Юни 01, 2020, 05:13:08 pm »
romantica, а на мен ще изтеглиш ли карти?

Какво е моето призвание?

Според мен си все още в етап на търсене, като до към 7 месеца ти предстои нещо ново.

Като че ли много неща са ти интересни. Трябва да експериментираш, да използваш организаторските си способности, да проявиш достатъчно воля, самочувствие и увереност в своите способности. Работата ти да включва микс от различни неща.
Учител, лингвист, терапевт, писател, изобретател.

Късмет!

Благодаря!

ggpetrov

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4547 -: Юни 01, 2020, 10:09:45 pm »
Благодаря сърдечно :)

Да, действително има някаква промяна в работния процес. Според мен е добре да започнеш да се занимаваш с нещо ново. До 2 месеца ще ти се предоставят нови и по-печеливши възможности. Възможно е работата да бъде свързана с чужбина. До края на т.г. ще си зависим от други хора и не се доверявай на всеки колега.

Цитат
Сериозно обмислям преквалификация, въпреки че не ми се иска, но ситуацията го налага.

Има някаква тъга, страх, разочарование по някого, нещо. Случило се е внезапно, имало е интриги, неразбирателство, вероятно и 3-ти човек, и някой просто си е тръгнал.   
По картите излиза, че ти мислиш за някого, имаш възлюбен/а, т.е. познаваш го/я и е от доста време. Възможно е положително развитие да има, но срокът е по-дълъг, може би около година. И пред двама ви като че ли сега предстои период на проф. развитие.
Бисексуален/на ли си, че питаш за пол? На няколко пъти ми излезна жена.

Цитат
Принципно има такава ситуация, но тя е с мъж а е не жена, който ми беше колега. Не съм имал интимни отношения с него, а просто някаква заигравка. И да приключи ненадейно, но според мен завинаги. Да, харесвам хора и от двата пола, което за мен принципно е без значение де :) Бих искал да имам интимни отношения с мъж, затова и умишлено попитах. Мисля че съм узрял за това, но пък може и да се заблуждавам :)

Пожелавам ти успех!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4548 -: Юли 01, 2020, 08:30:18 pm »
.........



PS. Обратна връзка 5:3 за Локо  ;D :D Явно картите ми са за пречистване.
« Последна редакция: Юли 02, 2020, 10:16:28 am от romantica »

Ava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4549 -: Юли 02, 2020, 03:53:36 pm »
Здравейте,  :-*

ще де радвам ,ако някой ми изтегли карти за подредба. По принцип имам таро, но картите в момента не са в мен.
Става въпрос за лични отношения. С наближаването на лунното затъмнение в козирог се чудя дали да не поставя край на едни (изглежда) безперспективни отношения.
Въпросът ми е : ще се развият ли тези отношения или да се постави край? В момента с човека сме в различни държави, имаше конфликт и след това е застой без комуникация ( това се случва по ретро венера). Имам съмнение и за намесена трета страна,  от нейна страна съм убедена , че има чувства, от негова не знам. По принцип е желан мъж, винаги се навъртат жени около него.
Благодаря, ако някой се включи.

kalina_1986

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4550 -: Юли 07, 2020, 06:39:17 am »
Здравейте,  :-*

ще де радвам ,ако някой ми изтегли карти за подредба. По принцип имам таро, но картите в момента не са в мен.
Става въпрос за лични отношения. С наближаването на лунното затъмнение в козирог се чудя дали да не поставя край на едни (изглежда) безперспективни отношения.
Въпросът ми е : ще се развият ли тези отношения или да се постави край? В момента с човека сме в различни държави, имаше конфликт и след това е застой без комуникация ( това се случва по ретро венера). Имам съмнение и за намесена трета страна,  от нейна страна съм убедена , че има чувства, от негова не знам. По принцип е желан мъж, винаги се навъртат жени около него.
Благодаря, ако някой се включи.
Той отговаря ли на опитите ти да се свържеш с него? Имам предвид, господинът вече не е ли поставил край? Ако един мъж обича една жена ще обърне Земята, за да бъде с нея. "Застой в комуникацията" е другото име на липса на интерес от негова страна. Моето мнение е че неговото безразличие наранява егото ти. Затова твоят сигнификатор беше в твой първи дом. Но това не е любов. Много хора бъркат крещящата нужда на егото от внимание с любов. Егото при някои хора е като дете в магазин за играчки-"Искам, та искам"! Като си получи играчката бързо губи интерес...
Чети книги, опознай се, развивай се... Колкото по-добре познаваш себе си, характера и истинските си чувства, толкова по-добре за теб.
« Последна редакция: Юли 07, 2020, 06:42:07 am от kalina_1986 »

Ava

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4551 -: Юли 07, 2020, 01:26:31 pm »
Здравей Калина,

благодаря за отговора.
По принцип от години чета всякаква литература за самопознание, занимавала съм се и със психология тн. Мотивите на хората ги разчитам мн добре. А и не съм на 20, за да не преценявам хората. Смея да твърдя, че имам някакъв житейски опит.
С него не сме били във връзка, последните месеци е само онлайн контакт, социална мрежа. Той винаги е проявявал по -голям интерес , дори с месеци имаше "ухажване" на което аз в началото не поддавах много. Проблема е , че му нараних егото като му казах някои неща, затова сега се отдръпва. Мен ме съмняваше неговата уж искреност, все пак се слави като "голям играч" , много харесван от жените, успешен като цяло в кариерата, докарва го и доста на външен вид. За себе си твърдя, че досега мъж не съм преследвала, няма и да го направя. От обожатели и кандидати не мога да се оплача. Просто той не очакваше отпор и такава реакция от мен , аз също имам доста голямо его. Той също и има голям страх от обвързване, заради предишна връзка, а и никога не иска да се покаже уязвим и слаб. Страхът го спира за доста неща и за действия. Иначе ми следи профила в мрежата, поства и неща, които са свързани с нас по някакъв начин, но действие директно няма. Сигурна съм, че чака аз да му пиша, но няма да го направя. Не мисля, че трябва да му се извинявам за нещо. Както и да  е. Лошото е, че имаме много силна синастрия. Оплели сме се със съвпади на лични планети и точки със сатурн, плутон,хирон,лилит, юнона , вертекс и тн.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4552 -: Юли 07, 2020, 02:50:28 pm »
Въпросът ми е: ще се развият ли тези отношения или да се постави край?

Привет,

Не си поставила име, буква за човека, за когото питаш и не знам до каква степен в случая е резонно да се търси отговор на този въпрос.

Все пак ти изтеглих карти.

Според мен и на двамата ви е харесвало да сте заедно. Може би ти за него си била тайната любима жена, която винаги той е искал. Отношенията са продължили с месеци и са се развивали постепенно. Имало е силно привличане. Той ми излиза много силен и властен. Има ли 3-ти човек? Разведен ли е? На няколко пъти изкочи Кулата за сегашната ситуация, според мен ясно показва кризата помежду ви, която се е развила неочаквано.
Ако успеете да преодолеете ината и свърх голямото его е възможна среща, но това след доста време.

Късмет!


PS. Моля, имай предвид, че не съм профи таролог!



kalina_1986

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4553 -: Юли 07, 2020, 03:35:46 pm »
От съвпади със Сатурн и Хирон не излиза нищо добро. :)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4554 -: Юли 07, 2020, 07:57:12 pm »
Romantica, много бих се радвала да погледнеш и моите въпроси:
 - ще имам ли положително развитие в професионален план до края на годината
 - И. харесва ли ме и ще имам ли връзка с него
 - Ш. ще ме потърси ли

 :-* Благодаря предварително

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4555 -: Юли 07, 2020, 10:23:31 pm »
Romantica, много бих се радвала да погледнеш и моите въпроси:
 - ще имам ли положително развитие в професионален план до края на годината
 - И. харесва ли ме и ще имам ли връзка с него
 - Ш. ще ме потърси ли

 :-* Благодаря предварително

1. Запазваш сегашната ситуация. Възможно е обучение, квалификация, ще отделяш време, за да учиш нещо. Не рискувай много и не разчитай на чужда помощ. Спестявай. Възможен е напредък, но ще е доста бавен.

2. Свободен ли е И.? Мисля, че ти си влюбена в него, но има прекалено много илюзии тук.

3. Да, но може и ти да решиш да го потърсиш. Бъди внимателна, защото е възможна конфликтна ситуация.


Ще съм благодарна на обратна връзка!

Късмет  :)

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4556 -: Юли 08, 2020, 12:46:33 pm »
Romantica, много бих се радвала да погледнеш и моите въпроси:
 - ще имам ли положително развитие в професионален план до края на годината
 - И. харесва ли ме и ще имам ли връзка с него
 - Ш. ще ме потърси ли

 :-* Благодаря предварително

1. Запазваш сегашната ситуация. Възможно е обучение, квалификация, ще отделяш време, за да учиш нещо. Не рискувай много и не разчитай на чужда помощ. Спестявай. Възможен е напредък, но ще е доста бавен.

2. Свободен ли е И.? Мисля, че ти си влюбена в него, но има прекалено много илюзии тук.

3. Да, но може и ти да решиш да го потърсиш. Бъди внимателна, защото е възможна конфликтна ситуация.


Ще съм благодарна на обратна връзка!

Късмет  :)

Благодаря ти!
В работата действително доста бавно и тегаво се случват нещата за мен и понякога се отчайвам и ми се иска да сменя мястото. Но спрямо казаното от теб, май няма да е щастлива промяната ако се случи. Интересно ми е защо си написала да спестявам?
И. е свободен, освен ако не крие нещо. Аз си мислех, че има интерес, но явно е пак моята мечтателност :(

Ще видим как ще се развият нещата и ще пиша. Надявам се на по-оптимистично бъдеще  :'(

kalina_1986

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4557 -: Юли 10, 2020, 08:04:14 am »
И аз бих искала да попитам един въпрос. Срещам един човек непрестанно. Първо работеше близо до работата ми, изчезна за малко и сега работи в моя квартал. Каква е причината за това съвпадение?

Страшния съд, Смъртта, 6 пентакли

marialazarova283

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4558 -: Юли 12, 2020, 01:10:42 am »
Здравейте Романтика аз се казвам Мария пиша Ви във връзка със следния казус:
Работя в Езиков Център по европейска програма за хора с увреждания за срок от 16 януари 2019 до 16 януари 2021. От началото на 2019 г до края на годината бяха горе долу добри отношения. Но от 2020 г започнаха да се държат много лошо с мен и моя колега. На мен започнаха да ми правят фалшиви скрийншотове - преглътнах. Когато им задам въпрос свързан с работата ми казват, че съм ги тормозела. Обвиняват ме, че уронвам престижа на фирмата. Чашата преля на 31 май зам. управителката ми фалшифицира подписа ми за неплатен отпуск. Романтика НИКОГА не съм пускала такава молба и не съм се разписвала. Пуснах жалба до Инспекция по труда, Прокуратурата. В писмото си до мен Инспекция по труда е установило, че има разлика в тази молба и молбите които аз съм пускала за платен отпуск - и че сигнала ми също го препращат на прокуратурата. Преди няколко дена ме извикаха да дам показания та въпросите ми са:
1) Прокуратурата ще установи ли, че на тази молба подписа ми не е мой и ще се установи ли кой всъщност се е подписал вместо мен?
2) Ще успея ли човека който се е подписал вместо мен да го осъдя или прокуратурата ще го съди?
3) До края на годината как ще се развият отношенията ми с шефовете на фирмата и ще остана ли до края на трудовия ми договор?
4) Тази седмица спокойно ли ще премине с шефовете?
Благодаря за отговорите. Казуса наистина е много странен и сложен!
Желая Ви лека вечер!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4559 -: Юли 13, 2020, 08:35:44 pm »
Казусът наистана е доста сериозен и не бих се наела да отговарям аматьорски с карти.

Може би ще е добре да потърсиш професионален таролог/астролог, аз не съм такъв и не мога да ти помогна!

Съжалявам за проблемите ти!
Не забравяй, че "В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа!"

Успех ти пожелавам :)


PS. Изтеглих ти карти дали ще останеш да работиш на същото място до изтичането на договора (прикачам снимка на картите, които изтеглих).
Според мен - да, много материални карти. Явно проблемът действително се върти около финансони ресурси. Може да получиш помощ, подкрепа от мъж.
Въди предпазлива от човек зодия Везни, както и около Новолунието във Везни на 16.10.2020 г.